Met ons kunt u alle kanten uit. Sneeuwvakanties. Zonvakanties. Oostenrijk. Eén week Kirchdorf, v.a.fl35,-p.p. (QuoVadis) 8 dagen Kirchdorf, v.a. f445,- p.p. (Magneet/Ster) 8 dagen Kirchberg, v.a. f363,- p.p. (Magneet/Ster) 15 dagen Kirchberg, v.a. f635,- p.p. (Magneet/Ster) 8 dagen Kaprun, v.a.f363,-p.p. (Magneet/Ster) 8 dagen Söll, v.a. f391,- p.p. (Eurotours/Centouri) Frankrijk. 2 weken Les Arc, v.a. f536,-p.p. (Eurotours/Centouri) Roemenië. 1 week Roemenië, vol pension v.a.f436,-p.p.(Fit) 15 dagen Sinaia,v.a.f553,- p.p. (Eurotours/Centouri) Bulgarije. 8 dagen Borovetz, v.a.f436,-p.p. (Eurotours/Centouri) Noorwegen. 1 week Noorwegen, vol pension f621,- p.p. (Magneet/Ster) Spanje. lweekBenidorm, v.a. f360,- p.p. (Fit) lweeklbrremolinos, v.a.f391,-p.p. (Eurotours/Centouri) 2 weken Canarische Eilanden, va.f623,-p.p.(Fit) Portugal. 1 week Madeira, v.a.f586,-p.p.(Fit) Marokko. 2 weken Agadir, va. f684,- p.p. (Eurotours/Centouri) Griekenland. lweek Rhodos,va.f605,-p.p. (Eurotours/Centouri) Italië. lweek Sicilië, va. f473,- p.p. (Eurotours/Centouri) Egypte, lweek Egypte, v.a.f998,-p.p.(Fit) Israël. 2 weken Jeruzalem, va. f 1.091,- p.p. (Fit) Als u denkt,dat de winterse vakantiemogelijkheden nogal beperkt zijn, hebben wij voor u een stoot aantal onverwachte suggesties. Holland International. De grootste Neder landse reisorganisatie. En daardoor goed voor erg veel verschillende xvintervakanties per vliegtuig, trein,boot en eigen auto. Vakanties naar de zon.Of de echte sneeuw- vakanties. Herkenbaar aan hun eigen symbooltje. U vindt ze terug in alle Holland International reisgidsen. En in deze advertentie. Waarin ook een aantal voorbeelden van de mogelijkheden die wij u te bieden hebben. U rijdt er met de eigen auto naar toe en verblijft dan op basis van half pension in hotel Auenhof. Kamers met warm en koud stromend water. Midden in het hoogseizoen, maar toch erg voor delig. Touringcarreis, inclusief 8 dagen vol pension in hotel Binder. Vliegreis inclusief verblijf in appartement Stöck- bauer op basis van logie^ontbijt voor 3 personen. Met de kerstdagen wordt u heerlijk verwend in pension Mahlhausen. Uitstekende kamers en een perfekt georganiseerde touringcarreis. U vliegt via Salzburg en verblijft in een apparte ment met woon slaapkamer extra slaapkamer, badkamer, kleine keuken (bij bezetting door 4 pers.) Vliegreis via München naar een van de mooiste plaatsen in Oostenrijk. Incl.ontbijt, kamer met bad of douche en balkon, hotel Kaufman. Prachtige Franse wintersportplaats in de Haute Savoie. Probeer het eens op de korte ski's en binnen een paar dagen heeft u het skiën onder de knie. incl.122 waardebonnen.) Roemenië is een jong skiland, dat overigens erg voordelig is. In januari en maart is Roemenië erg voordelig, want die 15 dagen zijn inclusief pension en kamer met bad in het gerenommeerde hotel Montana. incl.101 waardebonnen.) Vertrek in januari of maart. Verblijf in hotel Mussala.vol pension,kamer met bad. Nieuw in ons programma. Noorwegen is een ideaal land voor langlauf en Alpine skiën. incl.105 waardebonnen. Erg voordelig zijn de bekende appartementen Moby Dick en Niza. (incl .105 waardebonnen.) Wie naar onze appartementen Bomsol komt, kan rekenen op een attente Nederlandse service onder de Spaanse winterzon. En het blijft erg goedkoop. U wilt 2 weken van zon en strand genieten? Voor f 623,- p.p. zit u in Playa del Ingles. Vliegtuig, bungalow en vriendelijke hostess- service inbegrepen. Heerlijk zonnig in de winter. Ga bijvoorbeeld naar het rustige eiland Madeira. 1 week hotel Catedral vanaf f 632,-. De luxe appartementen van Matur zijn nog gunstiger in prijs. Tweepersoons studio's v.a. f 586,- p.p. per week. Twee weken vanaf f 676,- p.p. Driekamer apparte menten voor 5 personen vanaf f 596,- p.p. per week en f 698,- p.p. per 2 weken. Een totaal andere wereld op een paar uur vlieg- afstand.U verblijft in het mooie Agadir. U kunt een bezoek brengen aan Marrakech, Zagora, Taroudant. Rijden door de woestijn op een drome daris. Of heerlijk couscous eten. Gezellig winkelen in de kleurrijke kasbahs. En toch maar voor f 684,- p.p. per 2 weken appartement. Eén week rondreis v.a. f 1.028,- p.p. Het Griekse godeneiland. Beroemd om het heldere zeewater, dat nooit onder de 16-graden komt. En denk even aan de eeuwenoude historie,die u 's winters op uw gemak kunt bekijken. 1 week logies en ontbijt vanaf f 605,- p.p. Pension Le Terazze in het centrum van Taormina met de leuke restaurantjes en winkeltjes in het gezellige centrum. Een volle week rondkijken in de Oosterse pracht van Cairo. Rondreizen v.a. f 1.885,-. Of de fantastische 15-daagse rondreis door dit wel zeer bijzondere vakantieland. Reeds vanaf f 1.417,- p.p. op basis van half pension. HOL*4ND INTERN4TIO Airtour/Silverjet vliegvakanties. Airtour Individuele vakanties. Eurotours/Centouri vliegvakanties. Fit vliegvakanties. De Magneet/Ster touringcar-, trein-, vliegtuig- en cruisevakanties. Quo Vadis eigen-auto-vakanties. Railtour Individuele vakanties per trein of per auto.Tevens zijn er nog de Holland International overwinteringskrant en de gidsen van Long Range Travel voor vakanties buiten Europa en ABC voor vakanties naar de U.S.A. en Canada.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30