r Ik drink melk. Uook? t Staat goed, t zit lekker ent hangt bij de Hema. HEMA I Trouw FAMILIEBERICHTEN ECONOMIE DUITS leidster 34.75 VRIJDAG 24 SEPTEMBER 1976 trouw/kwarte" qag hunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00*20.00 uur. Dankbaar en gelukkig be richten wij u de geboorte van ons zoontje en broertje Sander Elbert R. Koopsen M. J. Koopsen-Naber Gerwin Hellen Erik AUard 22 september 1976. Delfzijl. Gevelsteen 1 6 24 september 1976 J. Verduyn en D. Verduyn-de Graaff Van harte gefeliciteerd en nog vele goede jaren toege wenst. Toos en Hans Lopik Wim en Lia Rockanje Dicky Den Haag Hans en Eva Amsterdam Jaap Voorburg Jan en Nettie Amsterdam Marijke Amsterdam Arjen Voorburg Gerhard Voorburg Voorburg. Hofwijckstraat 53. 1951 Soli Deo Gloria Op maandag 27 september hopen onze ouders J. J. HINDRIKS en R. Hindriks-Van Dijk 25 jaar getrouwd te zijn Dat te mogen beleven, is een groot voorrecht. De moeite waard het te vieren. Hun dankbare kinderen Gelegenheid te feliciteren op 27 september van 17.00—19.00 uur in motel Terminus Noord, Donderslaan 156 te Groningen. Groningen, Paracelsusstraat 18 30 september Indien Gij zelf niet meegaat, doe ons van hier niet optrekken" (Exod. 33 15) was onze trouwtekst. God ging met ons, al deze jaren. Blij en dankbaar willen wij. samen met onze kinderen en kleinkinderen dit gouden feest vieren op 25 september. Amsterdam, september 1976 Th. van Hoytemastraat 24 W. de Vries M. C. H. de Vrles-Hörchner Onze lieve ouders J. Janssen D. A. Janssen-Luymens hopen D.V. 1 oktober a.s. hun 55-jarig huwelijksfeest en de 80e verjaardag van vader te vieren. Hun dankbare kinderen Graag geven wij de gelegenheid hen geluk te wensen op vrijdag 1 oktober van 18.30—21.00 uur in „Resto Victo ria" (tegenover station). Winterswijk, september 1976 „Dc Pelkwijk", flat 2 Zo God wil, hopen onze ouders en grootouders B. J. Sies en M. W. Sies-de Graaf op 30 september de dag te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Lochem Ali en Jan Purmerend: Bram en Henny Steggerda: Leni en Jo Amsterdam Richard en Janny Duisburg: Sjaan en Wil Amsterdam Kees Amsterdam: Arie en Gerie en kleinkinderen Waddenweg 19, Amsterdam Heden nam God uit ons midden weg, mijn lieve man en onze lieve vader en grootvader Simon Jan Kooger oud-gezagvoerder KNSM in de ouderdom van 71 jaar Uit aller naam: T. Kooger-Nauta Soest, 23 september 1976 Prins Hendriklaan 44 Liever geen bloemen - geen bezoek De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 27 september a.s. om 13.00 uur in de Gereformeer de kerk, Julianalaan te Soestdijk, waarna aanslui tend om 14.00 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest Gezang 452 2 Bedreigt mij leed. ontmoet mij smart, ik vrees geen kwaad, maar klaag het Hem. Hoe groot in eer. Hij hoort mijn stem. hoe ver van de aard, Hij kent mijn hart. Plotseling heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Louise Schagen-Krook Zij werd 13 september j.l. 38 jaar. Amsterdam: A. Krook F. Krook-van der Weijden Amsterdam: Joke en Arnold Amsterdam: Hetty en Co Zwanenburg: Arnold en Martha Rhenen: Freek en Elly Delft: Willy en Herman Venray: Ben en Ria Amsterdam: Tine Neven en nichten. Correspondentieadres: W. Schagen. P.C. Hooftkade 10, Heemstede. Heemstede, 22 september 1976. Psalm 23. De Heer is mijn herder, mij ont breekt niets. Hij leidt mij in de rech te sporen om Zijns naams wil. Heden nam God tot Zich onze heel lieve Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Trijntje Keegstra weduwe van O. Norbruis, in de leeftijd van ruim 89 jaar. Utrecht-Zuilen: J. Norbruis-Van der Wilt Beverwijk: J. Lubach-Norbruis A. Lubach Alexandria V.a. U.S.A.: E. G. Haverkamp-Norbruis A. D. Haverkamp Almelo: H. R. P. Norbruis H. H. Norbruis-Verploegh Assen: F. M. Norbruis-Kuyvenhoven Heerenveen: O. Norbruis R. H. L. Norbruis-Spoelstra Almelo: D. Norbruis J. A. C. Norbruis-Hoytink kleinkinderen en achterkleinkin deren. Heerenveen, 22 september 1976. Flat Oranjewoud 525. Geen bezoek. Gelegenheid tot condoleance op vrijdag 24 sep tember 1976 in de aula van Flat Oranjewoud te Heerenveen van 19.30-20.00 uur. Herdenkings dienst maandag 27 september 1976 te 10.00 uur in Flat Dranjewoud.waarna deteraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oud- Schoonbeek om pl.m. 12.30 uur. ALGEMENE KENNISGEVING „De Heer' is mijn Herder" Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft bete kend, nam de Heere, na een kortstondige ziekte in het verzorgingstehuis „De Vliedberg" te Ouddorp (Z.H.) tot Zich, onze zorgzame „tante Maaike", mejuffrouw Maaike Vissers in de gezegende leeftijd van 85 jaar. Namens familie en vrienden, mr. G. E. H. ter Braak, boedelnotaris Ouddorp, 21 september 1976 „De Vliedberg", Hoge Pad 2. De begrafenis zal D.V. plaats hebben op zaterdag 25 september a.s. om 11.45 uur op de algemene begraafplaats te Dirks- land. Aanvang rouwdienst 11.00 uur in het gebouw „Onder de Wiek", Ring 57 te Dirksland. Geen bloemen. Heden werd van ons weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Samuel Boelens eerder gehuwd geweest met P. G. Geerds Officier in de orde van Oranje Nassau in de ouderdom van 92 jaar. Laat mij als een kleine vogel schuilen mogen waar G'uw vleuglen om mij slaat. Wart« Gij weet wien ik mij wijdde, dat ik zeide: Heer, Gij zijt mijn toeverlaat.' Ps. 61:3 Groningen: F. C. Boelens-Buiten Arnhem: B. Boelens Szn. G. J. G. Boelens Den Haag: M. T. Boelens-Plooy B. H. W. Gooszen-Boelens A. H. Gooszen Arnhem: P. G. Boelens Den Haag: S. B. Boelens M. Boelens-Daniëls W. J. Boelens Utrecht: B. Boelens en achterkleinkinderen Groningen, 22 september 1976. „Neboflat", Paterswolde 288. De dienst van Woord en Gebed zal plaats vinden in de Stadsparkkerk te Groningen, maandag 27 september. Aanvang 12.45 uur. Daarna de begrafenis op de „Selwerderhof" plm. 14 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in een zaal van de „Selwederhof". Thuis geen bezoek Onze Schoonzuster en Tante R. C. van der Zouwen-Helj is Thuisgekomen bij haar Heer en Heiland. Dit mogen weten trooste haar kinderen en kleinki deren. Familie van der Zouwen Familie de Boer Familie Heiner Doorn, 22 september 1976 10 l Aan allen, die bij het heengaan van mijn man en vader Johannes Geert Jan Joling: hun belangstelling, medeleven en deelneming hel betoond, betuigen wij onze oprechte dank Nieuw-Weerdinge sept. 1976 Weerdingerkanaal Nz 212 T. H. Joling-Kalteren Hendrik Trijntje or ,ve: 0 a rüa: rerk Uw belangstelling en deelneming na het overlijden onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Oma Catharina Cornelia Kloosterman heeft ons diep getroffen. U$ medeleven heeft ons allen bijzonder gesterkt d Gotis goedheid. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens allen: mej. C. A. Kloosterman Utrecht, september 1976 Akeleistraat 3. diversen gieiü tem de ltsei d. E voc sten Jeu do< mee: Wij zouden het er «el ln willen pompen. voor SCHRIJF-, tel- en rekenmachines eerst kijken bij Aveha. Meer dan 500 machines in voorraad. Prijzen v.a. 75. Aveha kan toormachine import BV, verkoop en technische dienst. Schleweg 50. R'dam. Tel. 248437. ook "s zaterdags geopend. ine fcr krachtfo C Amsterdamse Christelijke Detailhandelsschool Waldeck Pyrmontlaan 23, tel. 020-723988 Wegens ziekte wordt z.s.m. vervangende gezocht voor de functies van 28 uren of minder voor de middelbare afdeling en een gedeeltelijke betrekking Reeds ingezonden sollicitaties blijven va| kracht. G. van der Haven. Difl nenj boe Ide |d£ het tg< n ii nel: da rol iter Fr imn hei ree ml nu be ag rga o: dj jWfcS Olga Commandeur, top-atlete. Melk moet. Melk doetje goed. BREEVECHT een jeugdhuis voor oudere mlnderbegaafde meisjes 3 groepen van 11 meisjes zoekt voor één van haar groepen een voor de begeleiding Zulks in samenwerking met andere groepsleiding, psycholoog en maatschappelijk werkster. Sollicitanten met ervaring en opleiding op het gebied van de welzijnszorg gemeten de voorkeur Leeftijd vanat 22 jaar Sollicitaties en inlichtingen bij de heer P. Siemons, direkteur van huize Breevechi, Klompweg 11 Nigtevecht. tel 02945-1335 INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt. TEL. 020-913456 toestel 743 1. Grof gebreid Fisherman vest. Met modieuze kabelsteek. Kleur naturel natuurlijk. Wordt ruim gedragen in de maten 42 t/m 56. 54.75 Hoort'n kontrasterend overhemd onder. Folklore motief of veelkleurige strepen, allebei prachtig, van pol./katoen. Normaal model of iets afgeslankt. Maten 35 t/m 44. 24.75 Makkelijke corduroy „Western" jeans, met tikkie uitlopende pijpen dus. Kleuren passen bij 't overhemd. Maten 46 t/m 56. 34.75 2. „Laat-maar-waaien"vest van 100% acrvl. In alle kleuren van de herfst. In ruimte maten 42/44 t/m Goed hoor.zo'n iets afgeslankt streep- ruitjesoverhemd. Van praktisch pol./katoen en in alle wenselijke kleuren. Maten 35/36 t/m 41/42. £^[50 Wel zo makkelijk die net niet nonchalante jeans. Van indigo denim. In de maten 44 t/m 56. 44.75 MODE VOOR MINDER GELD

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12