Plannen voor bouw van hartkliniek FAMILIEBERICHTEN Fievet: 150 miljoen beschikbaar Aap veroorzaakt, consternatie in Rilland Bath Twee bejaardq spoorloos Service a la carte ineen Kerckebosch appartement ADVERTENTIE VERKOPER/STER WOENSDAG 22 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET PS 10/RH kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met dubbele vreugde en dankbaarheid aan God. geven wij u kennis van de geboorte van onze dochters en zusjes Tessa Anna en Laura Manon Klaas Berkhout Nelly Berkhout-Capelle Sandra Prisca Zwijndrecht, 21 september 1976. Ds. P. A. van den Boschstraat 11. Tijdelijk adres: Refaja Ziekenhuis Dordrecht, kamer 407. Maandag 27 september zijn onze ouders Jaap Rook en Hennie Rook-Lassche D.V. 25 jaar getrouwd. Wie hen wil feliciteren is tussen 18.30-20.00 uur hartelijk welkom in „de Vrijburcht" aan de Vrijburgtlaan 2 te Heemskerk. Hun dankbare kinderen Heemskerk, september 1976 Luxemburglaan 261 Voor de bijzonder vele belangstelling, gelukwensen, ca deaus en bloemen die wij op ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen, zeggen wij u mede namens onze kinderen heel hartelijk dank. Edo Koster Martha Koster-Booy Emmen. 20 sept 1976. Ps. 118:7 (o.b.) De Heer is mij tot hulp en sterkte. De Heere nam op Zijn tijd tot Zich, onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Arigje Vink sinds 9 september 1971 weduwe van Jan van Wendel de Joode op de leeftijd van 91 jaar. Gorinchem: A. W. van Maren- van Wendel de Joode Gorinchem: W. A. Rijkers Sleeuwijk: M. D. van Wendel de Joode C. M. van Wendel de Joode -Vorthoren Sleeuwijk: C. van Wendel de Joode B. J. van Wendel de Joode-Verhoeven Leiden: D. B. Pannekoek -van Wendel de Joode E. M. Pannekoek Rijswijk: B. S. Schouten-van Wendel de Joode N. G. J. Schouten Heerde: E. de Jong-van Wendel de Joode M. F. de Jong Sleen (Dr.): M. P. van Beu ze kom -van Wendel de Joode A. van Beuzekom Klein- en achterkleinkinderen Gorinchem, 20 september 1976, Bejaardencentrum „de Bannehof Voermanstraat 141. Correspondentiead res Lijsterbeslaan 22. Gorinchem. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden, zater dag 25 september om 10.30 uur in de aula van het bejaardencentrum „de Bannehof', waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur te Woudri- chem. Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdagavond van 19.30-20.00 uur en na de begrafenis in de aula van „de Bannehof'. Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart." Na een lang leven op aarde is opgeroepen in Gods Heerlijkheid onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Jacobje Cordes weduwe van J. Rodenboog op de leeftijd van 94 jaar. Zuidlaren, 19 september 1976 Kastanjelaan 38 Grootegast: W. Roodenboog A. Roodenboog-van der Heide Zevenhuizen: W. van der Leest-Roodenboog' F. van der Leest Zuidlaren: M. Roodenboog F. Roodenboog Leek: H. Roodenboog D. Roodenboog-Alting Zevenhuizen: F. G. Roodenboog D. Roodenboog-Horzelenberg Groningen: R. Roodenboog Drachten: T. Klinker-Roodenboog G klinker Zevenhuizen: H. Roodenboog G. Roodenboog-Hartholt Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 23 september a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Zevenhuizen (Gr.) waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Op Zijn tijd nam de Koning der Kerk uit ons midden weg ons medelid, de heer A. Willems die zich gedurende vele jaren met toewijding heeft ingezet als lid van de commissie van beheer van de Gereformeerde Kerk van Hattem. Namens de commissie van beheer A. M. Hartman B. v.d Kolk Hattem. 17 september 1976 „Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven." Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man. onze vader en grootvader Jan Haan op de leeftijd van 81 jaar. Groningen, 19 september 1976 Helperbrink 61-105 Groningen: J. K. Haan-van Halsema Zuidhorn: W. G. Haan Baarn: P M. Haan Alkmaar: F. K. Haan Buenos Aires: R. L. Haan M. D. Haan-de Haan Karin en Kundien Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdagavond van 7 tot 8 uur, Esdoornlaan 187. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 24 september om 11 uur in „De Ark", Haydnlaan 46, waarna de begrafenis om plm. 12.00 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Selwer- derhof". Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. „De rechtvaardige zal uit geloof leven" Rom. 1 vers 17. In Jezus ontslapen onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Jan Haan geboren 12 april 1895 Groningen, 19 september 1976 Amsterdam: A. S. A. Haan-van Bottenburg Groningen: S. Haan Harderwijk: -G. Bergsma-Haan D. Bergsma Assen: P. H. J. Bertram-Haan H. Bertram. Groningen: R. P. Heslinga-Haan A. P. Heslinga Hilversum: B. J. van Halsema-Klinkert Ermelo: F. G. Z. van Halsema Utrecht: K. van Andel-van Halsema neven en nichten. „Want wie tot Zijn rust is ingegaan, is ook zelf tot rust gekomen van zijn werken, evenals God van de Zijne" Hebr. 4:10 Heden heeft God opgenomen in het Vaderhuis de heer Jan Haan oud-directeur van Drukkerij en Boekhandel Jan Haan B.V. Zijn enorme toewijding aan onze B.V. zullen wij niet licht vergeten. Trooste de Heer zijn vrouw en kinderen. Directie en medewerkers Jan Haan B.V. Heden heeft de Heer tot Zich genomen de heer Jan Haan oud-uitgever van de Groninger Kerkbode Zijn persoonlijke betrokkenheid bij ons blad zal ons lang in herinnering blijven. Redactie en uitgever Groninger Kerkbode Drs. K. Dijk J. van Ark De Here heeft veel gegeven. de Here heeft veel genomen de naam des Heren zij. terugziende, geloofd en gedankt! Nadat wij op 10 augustus j.l. onze 60-jarige echtverbinding in stilte nog mochten gedenken, werd heden, één dag voor haar verjaardag door God thuis gehaald. Zijn Kind, mijn lieve Vrouw, onze lieve Pleegmoeder Cornelia Helena van Lonkhuyzen-van Nieuwcassteel 87 jaar oud. Hilversum: H. J. van Lonkhuyzen 's Gravenhage: Fré van Eyk Riet van Eyk-Teunissen van Manen Hilversum. 21 september 1976 „De Boomberg." Vaartweg 42 De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 september a.s., 's morgens om 10.45 uur in de Gereformeerde Centrumkerk. Valkenhoflaan 1 te Hilversum Na de dienst gelegenheid tot condoleance in bo vengenoemde centrumkerk. waarna de begrafe nis in stilte zal plaats vinden op de Begraafplaats „Zuiderhof" te Hilversum. Heden nam de Heer tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante j Cornelia Helena van Nieuwcassteel echtgenote van H. J. van Lonkhuyzen zij werd 87 jaar 's-Gravenhage: J. H J Straatsma-van Nieuwcassteel en dochter Aerdenhout: H. M. Th. van Lonkhuyzen-van Lonkhuyzen en kinderen Gorssel: M. Th. van Lonkhuyzen-Harmsen en kinderen Harderwijk: C. S van Lonkhuyzen-Rothuizen en kinderen Wageningen E. N. Looijen A. ,E. Looyen Hilversum, 21. september 1976. Van een verslaggever BREDA De Nederlandse hartpatientenverenlging heeft plan nen een eigen hartchirurgische kliniek te stichten in het zuiden van het land. Op papier zijn die plannen klaar. Dat zei de voorzitter van de vereni ging, de heer H.S. Fievet In reactie op de regeringsplannen met betrek king tot de hartchlrurgle. De heer Fievet ging niet nader op de plannen van de vereniging ln, omdat naar hij zei deze eerst moeten worden besproken met staatssecre taris Hendriks. Wel zei hij dat Neder landse financiers rond 150 miljoen voor het project beschikbaar hebben. De heer Fievet, die verder vrij vaag bleef, zei pas over enige tijd medede lingen over de plannen te kunnen doen. Hij zei dat mede op verzoek van de financiers en van de zieken huisbesturen die belangstelling heb ben voor het project. Verkeerde paard HIJ meende wel dat de bewindslie den op het verkeerde paard wedden als zij de hartchirurgische centra in de academische ziekenhuizen willen uitbreiden. Volgens de heer Fievet zijn die academische ziekenhuizen daar niet op berekend. Niet wat de organisatie betreft, en niet wat de structuur betreft. Hij zei dat er in Nederland zeker vijfduizend coro naire hartoperaties per Jaar moeten worden uitgevoerd, wil men aan de behoefte tegemoet kunnen komen. Daarom ook vindt hij de plannen van de belde staatssecretarissen on voldoende. RILLAND BATH De aap die nogal wal consternatie heeft veroorzaakt in Rilland Bath is gistermiddag in Hansweert een loods van een scheepswerfje binnen gevlucht. Een van de werknemers daar had de tegen woordigheid van geest om de deur achter de aap dicht te gooien, waar door der een eind kwam aan de omzwervingen van het dier. Deskun digen van de dierentuin de Beekse Bergen nemen het dier nu mee. De aap heeft na zijn ontdekking ggen rustig moment meer gekend. Zijn aanwezigheid was als een lopend vuurtje door het dorp Rilland gegaan. Alles wat maar even lopen kon, had zich blijkbaar voorgenomen de aap hoogstpersoonlijk in zijn onderkomen in een hol in de zeedijk te gaan bezich tigen. De surveillancewagen van de rijkspo litie werd van het kastje naar de muur gestuur. Het dier verplaatste zich na melijk met grote snelheid van Rilland Bath naar het vijf kilometer verderop gelegen Waarde. Daarna werd hij bij de veerpont Kruiningen gesignaleerd. Zijn laatste pleisterplaats werd Hansweert. De politie vermoedt dat de aap door zijn eigenaar als huisvriend afgedankt is, omdat de aap steeds probeerde bij iemand naar binnen te gaan. Van een verslaggever NIJMEGEN In Nijmegen z_, kort na elkaar twee bejai spoorloos verdwenen gedui uitstapjes. Naar eerst nu is bekend geworde de 74-jarlge mevrouw W. van I wen vorige week in Rtldesh (West-Duitsland) verdwenen, was bewoonster van een tehuis i demente bejaarden in Nijmej Met tachtig bejaarden uit drie dergelijke tehuizen werd een to per schip over de Rijn gemaakt Rüdesheim ging een groepje pleegsters en verpleegden van bo om inkopen te doen. Mevrouw1 Leeuwen is vermoedelijk verdwe toen haar begeleidster iets aan kassa betaalde. Naspeuringen verplegend personeel en van dei tie van Rüdesheim hebben nogg resultaat opgeleverd. Enkele weken geleden heeft zich soortelijk geval voorgedaan. Toe de 74-jarige heer H. Sluiter verd nen tijdens een bedevaarttocht het Belgische Banneux. De 1 Sluiter was bewoner van het bej dentehuis Boszicht in Nijme Ook van hem ontbreekt tot he toe elk spoor. U wilt tijdelijk of permanent stijlvol en komfortabel leven in Nederland. Dan is appartementenhotel Kerckebosch Zeist de Iuxueu2e oplossing. De keuze is aan u: een 2-, 3- of 4 kamer appartement. Gemeubileerd of ongemeubileerd. Maar met altijd een optimale privacy. Onze uitgebreide "hotel" service dienst voldoet aan vrijwel al uw wensen en kwaliteitseisen. U bepaalt zelf in welke mate u er gebruik van maakt. Tjdelijk of permanent wonen in Kerckebosch te Zeist heeft meer voordelen dan alleen maar een mooi appartement hebben Appartementenhotel Kerckebosch Kortom; Kerckebosch is de ideale biedt meer verblijfplaats voor u. Een eigen verwarmd zwembad Met alle komfort die u wenst, bijvoorbeeld Een sauna, een Daarom, bel vandaag nog solarium, een tennisbaan, een salon, om informatie of maak een een bar-restaurant met open haard, afspraak om Kerckebosch te 4 ha. bos. bezoeken. Appartementenhotel Jfc Orfkplintffh Arnhemse Bovenweg 33 Zeist. Lt*V-UU2jLlJ Modelwoning geopend woensdag - vrijdag - zaterdag Een thuis VOOTU 11-16 uur tel. 03404-23423 b g.g. 03404-25844 TROUW kwaliteits ochtendblad zoekt op korte termijn voor de telefonische advertentie acquisitie een die na een korte inwerkperiode in een groep van jonge mensen zal werken aan de vergroting van het advertentievolume. Tot de specifieke taken behoren: het verkopen van advertenties per telefoon; het onderhouden van contacten met bestaande relaties. Vereisten: minimaal MAVO; leeftijd 23 jaar; bij voorkeur verkoopervaring; goede beheersing van de Nederlandse taal. Stuur uw schriftelijke sollicitaties naar de afdeling Personeelszaken van Dagblad Trouw. Wibautstraat 148-150, t.a.v. Mevr. E. Verwilligen te Amsterdam. Alles heeft zijn uur en ieder ding onder de hemel zijn tijd God heeft op Zijn tijd, voor ons onverwacht, tot Zich genomen onze lieve Vader en grootvader Jan Mulder weduwnaar van Johanna Smit in de leeftijd van 73 jaar. Alphen aan den Rijn: M. A. Blott-Mulder F L. Blott Mirjam en Karin J. Mulder S. Mulder-Raaphorst Stijni, Peter. Frits en Irene Hengelo (Ov): J. Kassies-Mulder H. Kassies Ronald, Ingrid en Sonja Harderwijk: L. Mulder J. Mulder-Hoogendoorn Jan Alphen aan den Rijn. 19 september 1976 Verlengde Aarkade 14 Gelegenheid tot condoleren, Verlengde Aarkade 14, woensdag 22 september 's avonds van 7.00 tot 9.00 uur en na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 23 september om 14.00 uur in de aula van de Ooster begraafplaats te Alphen aan den Rijn waarna de begrafenis zal plaats vinden aldaar. „Dank U. Vader in de hemel. dat ook ik Uw kind mag zijn. Maar 't gaat vooral Heer, om Uw naam die zo heilig is en rein". Zo nam mijn lieve dochter, onze zuster Joke afscheid van ons en ging naar het Vaderhuis. Aleida Johanna Luiten geb. 18-12-1957 Wij zijn dankbaar dat ze 18 jaar bij ons mocht zijn. Aalten: G. F. J. Luiten-Bulsink Aalten: Ali en Johan Winkelhorst-Luiten Ter Borg: Wim en Wi Luiten-Quist Varsseveld: Henk en Annie Luiten-Vonderhorst Breedenbroek: Ada en Arie Nijman-Luiten Bussum: Willemien en Dick van der Lei-Luiten Sinderen: Hans en Diny Luiten-Lammers Amersfoort: Riet Luiten Zeist: Hannie en Rommert Tjeerdema- Luiten Hoogeveen: Greetje Luiten Epe: GerSrd en Willy Luiten-Vink Gendringen: Lydia en Gerrit Pennings-Luiten Ede: Alex Luiten neefjes en nichtjes Aalten. 21 september 1976 Berkenhovestraat 37. De begrafenis zal D.V. plaats vinden op vrijdag 24 september om 10.30 uur vanuit de aula van de algemene begraafplaats „Berkenhove", Romie- nendiek te Aalten. In aansluiting hierop is er een dienst van Woord en Gebed in de aula. daarna is er gelegenheid tot condoleren. Thuis geen bezoek. „Looft den Heer mijn ziel Ps. 103 Met grote dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend delen wij mede dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Grootmoeder en Zuster Engellna Maria Elisabeth van Rhijn-van Dijk in de ouderdom van 78 jaar. Den Haag: A. A. van Rhijn Deventer: S. M. E. Wentholt-van Rhijn Apeldoorn: C. H. van Rhijn J. J. M. van Rhijn-van Houte Wassenaar: A. A. T. van Rhijn J. H. van Rhijn-Hoogendijk Eindhoven: A. J. F. Jonkman-van Rhijn H. K. Jonkman Nijmegen: P. J. C. Eenkema van Dijk Groningen: R. L. G. C. van Rhijn-de Bie en kleinkinderen Den Haag, 20 september 1976 Arendsdorp, flat 401 Wassenaarseweg 76 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De dankdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 september a.s. om 11.00 uur in de Duinzichtkerk te Den Haag. (Hoek van Hogenhoucklaan-van Soutelandelaan.) Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. God zij geprezen met ontzag. Hij draagt ons leven dag aan dag. Zijn naam is onze vrede. Hij is het die ons heeft gered, Die ons in ruimte heeft gezet En leidt met vaste schreden. Hij die het licht roept in de nacht, Hij heeft ons heil teweeggebracht. Dat wordt ons niet ontnomen. Hij droeg ons door de diepte heen, De HERE Here doet alleen Ons aan de dood ontkomen. (Psalm 68:7) Bedroefd, maar toch dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, delen wij u mede. dat God onverwacht tot Zich heeft genomen onze lieve zorgzame Zuster en Tante Wllhelmina Cornelia Christina Brouwer op de leeftijd van 74 jaar. Rijssen: A. N. Brouwer Zwartsluis: J. Estié-Brouwer Arnhem: D. te Velde-Brouwer Giessenburg: A. Brouwer-Goedhart neven en nichten. Rijssen, 20 september 1976 Bevervoorde 2. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 september om 10.45 uur in de Geref. Ontmoetings- kerk. Boomkamp te Rijssen, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Zwartsluis. Degenen, die de dienst in Rijssen willen meema ken. worden verzocht om uiterlijk 10.30 uur in het kerkgebouw aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren donderdag van 19.00- 20.00 uur in het rouwcentrum „Memento Mori", Boomkamp 5 te Rijssen. Geen bezoek aan huis, geen bloemen. Psalm 25, onber. Na een kortstondig ziekbed nam de Here heden tot Zich onze lieve Man, Vader, Opa, Broer, Zwa ger en Oom Jan Baan eerder weduwnaar van Elisabeth van der Leer op de leeftijd van 77 jaar. M. J. Baan-van de Pol C. van der Gugten-Baan W. van der Gugten Johan - Marian Jan Wim - Ria Margreet M. W. Kooijman - Baan Liesbeth Ad J. Baan B. L. Baan-Visser Lisette en verdere familie Barendrecht, 19 september 1976 2e Barendrechtseweg 244 Aan huis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 19.30 - 20.30 in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 23 sep tember te Barendrecht plm. 15.00 uur. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed gehou den worden in de aula, welke aanvangt 14.30 uur. Hetzij wij dan leven, hetzij wij ster ven, wij zijn van Hem. Rom. 14-8 In haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve Moeder en Oma Jantje Vriend weduwe van ds. C. Kapteyn in de ouderdom van 79 jaar. Kaiserswerth: H. Kapteyn Southboro: P. Kapteyn M. P. Kapteyn-Melles Zeist: D. Kapteyn J. W. Kapteyn-Caron Diemen: C. Schneyder-Kapteyn Amsterdam: J. C. Kapteyn Diemen: M. Kapteyn Chicago: B. Kapteyn M. Kapteyn-Stooker Buffalo: E. C. Zohn-Kapteyn M. Zohn en kleinkinderen Diemen, 20 september 1976 Tobias Asserlaan 288 Gelegenheid tot condeolantiebezoek donderdaga vond van 8.30-9 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 24 septem ber om 12 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk te Amsterdam. Wabe Bakker 3 april 1930—18 augustus 1976 Voor uw medeleven, na het plotselinge overlijden va mijn lieve man en onze lieve vader, danken wij hartelijk De waardering voor mijn man en de vriendschap va velen, is ons tot steun in deze moeilijke dagen. Philip. 4: 13 en 14 F. Bakker-Hogendorp en kinderen Hoogeveen, september 1976 Roerdomplaan 135.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12