...eet... ...wandel... .zon... ...rust.aanschouw.geniet... ...verblijf.bewonder. kompleet vakantieland't hele jaar door. ski ...zoen... .zwem ...rijd... Dus ALLEMAALTOCH? DUS PLUSVIER JET HELE GEZIN. Anti-stress programm: Leven zonder stres Zelf vertrouwen kun je leren ACADEMISCH ZIEKENHUIS GRONINGEN Waar anders kunt u op zoveel manieren vakantie houden als in Spanje. Welke vorm van ontspan ning u ook zoekt, weet wel dat Spanje u die biedt. Wij hebben die keus voor u gemakkelijk gemaakt. U Plusviert gewoon uw hele gezin. In één keer en voor altijd. De Plusvier Polis verzekert vader en moeder gelijkwaardig èn alle kinderen, zelfs de toekomstige. Voor het eerst kunnen we dus met het héle gezin in één polis. En... de Plusvier Polis stijgt automatisch in waarde. Elk jaar met 4™Stel dat dit jaar het verzekerd bedrag f 10.000.- is.dan komt er volgend jaar f400.- bij. Het jaar daarop f 416,-. Na vijf jaar is het f 468,-. Dan is het verzekerd bedrag inmiddels aangegroeid tot f 12.167,-. Ook de premie stijft 4% per jaar. De Plusvier Polis heeft dus altijd de waarde,die hij moet hebben. Als u dus nu uw hele gezin Plusviert, hebt u een hele beste risicodekking tot uw vijfenzestigste jaar. Want wanneer we aan het eind van de polis of tussentijds uitkeren, komt er ook nog 's de winstdeling van de RVS bij En weet u wat nu het aardigste van Plusvieren is? U hoeft I nergens meer aan te denk- en.U mag de Plusvier Polis lekker helemaal vergeten. Alsu 'm hebt. Dr. H. Lindemann I ANTI-STRESS gPKOGRAMMA Blijf het dagelijks leven de baas. Wie op tijd onder de dictatuur van de stress vandaan wil komen, vindt m dit boek een uitnemende hulp. Bevat een volledig anti- stress-programma met tests, oefeningen en adviezen. Psychohygiëne. lichaamsbeweging, voeding! Paperback f 14,90. Dr. H. Lindemann Bewust ontspannen door autogene training. Paperback f 14,90. Peter tauster Persoonlijkheids vorming door oefening. Paperback f 17.50 In de boekhandel. L J VEEN - WAGEMNGt' Bij de dienst Geestelijke Verzorging zullen in de loop van dit jaar 3 pastores werkzaam zijn die, binnen een bepaalde sector van het ziekenhuis, begeleiding geven aan alle patiënten die daar prijs op stellen. Teneinde deze begeleiding te kunnen realiseren zouden wij graag in contact komen met een geestelijk verzorger (nederlands hervormd) Van hem/haar wordt verwacht: - voorgaan in kerkdiensten geven van pastorale begeleiding aan patiënten. - minstens incidenteel meewerken aan de opleiding van verpleegkundigen. - bereidheid om in tc-mverband samen te werken met pastores van verschillende kerken en vertegenwoordigers van andere disciplines tb v medici en verpleegkundi Aan eventuele candidaten zullen de vuiyeiiae voorwaarden worden qesteld: volledige theologische opleiding en een klinisch pastorale training of de bereid heid deze training te volgen, ruime pastorale ervaring. Salaris: overeenkomstig landelijke rege ling. Oe benoemingsprocedure zal plaatsvin den in overleg met een contactorgaan waarin leden van verschillende kerken zitting hebben. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. F. Strikwerda, hoofd dienst geestelijke verzorging tel. 050-139123, toestel 2201Na 18.00 uur 05908-17566 Schriftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring onder vermelding van vakaturenummer A-119. binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. te richten aan de dienst Personeelzaken, Oostersingel 59 te Groningen. ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1976 Paella. Gambas. Inktvis. En vele andere specifiek Spaanse gerechten. En drink. Vino. Sangria.Cuba Libre.Si hombre... amigo,he! TROUW/KWARTET PS 28/f In de verschillende wintersportcentra is het rustig. U hoeft niet op de lift te wachten, de lift wacht op u! Door de prachtige bossen en parken, er ontvouwt zich een schitterende flora voor uw ogen. Bekend (verIschijnsel in Spanje. 300 Zon-dagen is het gemiddelde per jaar. Doe gerust mee met de Spanjaard. Doe Opera, toneel en ballet in de vele Van de vriendelijkheid en de hoffelijkheid. Wel 's gedacht om de kille Hollandse De Spaanse kunst in de vele musea, zelf ook een oogje dicht tijdens de siësta. Spaanse theaters. waarmee de Spanjaard u omringt. Hij ziet u winter om te ruilen voor de milde Spaanse? Spanje heeft zeer veel beroemde Het seizoen is half september begonnen. graag als persoonlijke gast in zijn land. kunstenaars voortgebracht. Dat alles Kanje In Spanje Vraag gedetailleerde informatie bij uw reisbureau of het Spaans Nationaal Bureau voor Vreemdelingenverkeer. Laan van Meerdervoort 8, Den Haag.Telefoon (070) 465900. Vergeet de winter even. Vlieg eruit naar de Canarische Eilanden. Temperaturen: lucht 21° C. zeewater 20° C. Spanje heeft prachtige.sneeuwzekere wintersportgebieden bij Madrid.in de Pyreneeen en Sierra Nevada, bij Granada. "Miguel.te quiero "Si, iek 'oud ook van jou" Een skitocht.gevolgd dooreen zeeduik is heel goed mogelijk. Een verrassende ervaring. Op vele plaatsen in Spanje kunt u magnifieke tochten maken door prachtige landschappen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30