LEIDISDERS 9 I/u 9 EEN LEIDSTER GEZINSVERZORGING vrije universiteit maatschappelijk werk(st)er DE STICHTING KATHOLIEKE GEZINSZORG EN GEZINSHULP STAFMEDEWERKER(STER) STICHTING GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP ARNHEM funktionaris (m/v) Shernesseroond WAARNEMEND PAVILJOENSHOOFD adviseur vormingswerk studenten (m/v) Directeur (m/v) Regionaal opbouwwerker (m/v) MAN OF VROUW assistent groepsleid(st)er DE PROTESTANTSE VOORTGEZETTE OPLEIDING VOOR SOCIALE ARBEID een stafdocent(e) groepsmaatschappelijk werk De Hervormde Gezinsverzorging Te Huizen ZATERDAG 10 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET Konjngmepacht 100 - VGravenhage Telefoon 070-6438.18 zoekt voor haar afdeling Langdurige Hulpverlening op korte termijn enkele die in teamverband hun werkzaamheden zullen verrichten OE TAAK OMVAT ojn. - het onderkennen van aard en behoefte van de hulpaanvragen; het verzorgen van de intakes - het zorgdragen voor een optimale hulpverlening aan de cliënten en begeleiden van de hulpverlening c.q. behandelen van de aanwezige problematiek - het begeleiden van de gezinsverzorgsters en helpsters - het verrichten van de bij de functie behorende administratieve werkzaamheden. GEVRAAGD WORDT: - diploma sociale academie of H.S.A. - enige ervaring strekt tot aanbeveling GEBODEN WORDT: - salaris volgens rijksregeling - autokostenvergoeding - indien gewenst praktijkervaring Voor schriftelijke sollicitaties of nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer Drs. D.G.M. Dewilde, staffunctionaris organisatie en personeel, p.a. Koninginnegracht 100, Den Haag. Te!.: 070-643818, toestel 128, b.g.g. toestel 123. DE STICHTING JEUGD-EN JONGEREN CENTRUM "DE DRIETIP" te ELLECOM (gevormd door het Gereformeerd Centrum voor jeugd en jongerenwerk Gelderland en de Hervormde Jeugdraad Gelderland.). zoekt op korte termijn een wij ontwikkelen in samenspel met jongeren en ouderen programma's en projecten gericht op de samenhang tussen evangelie en samenleving. en adviseren en begeleiden plaatselijk werk en verzorgen trainingen voor jeugdwerkkader. van de functionaris vragen we: - het kunnen functioneren in teamverband van staf en vnjwilligersgroe- pen. - het initiëren en begeleiden van projectgroepen - het adviseren en begeleiden van jeugdwerkkader. - het opzetten van trainingen en werkdagen t.b.v. het jeugdwerkkader. candidaten dienen een agogische opleiding te hebben voltooid en over praktijkervaring te beschikken. nadere informatie bij de staf van de Dnetip (tel. 08330-142941 sollicitaties aan het bestuur van de Drietip. Friedhof 4 te Ellecom. Wij zijn een gedecentraliseerde instelling, waar ruim 650 medewerk(st)ers werken vanuit een 8 tal relatief zelfstandig wijkteams. Bij de beleidsvoorbereiding in onze organisatie zijn de ondernemingsraad en drie beleidsgroepen (organisatie van de hulpverlening, personeelszaken, financiën) betrokken. Voor stedelijke werkzaamheden t.b.v. de organisatie van de hulpverlening zoeken wij z.s.m. een die de uitdaging op zich wil nemen om met enthousiasme gestalte te geven aan de onderstaande taakinhoud in samenwerking met een kollega. Taakinhoud: - het geven van werkbegeleiding aan de leid(st)ers (zowel individueel als in teamverband) - het optimaliseren van het uitwisselen van ervaringen tussen de teams - het bewaken van de uniformiteit van het hulpaanbod en van de juiste uit voering van het. ter zake van de hulpverlening, vastgestelde beleid. - het informeren en stimuleren t.a.v. nieuwe ontwikkelingen op het terrein van de hulpverlening - het optimaliseren van de samenwerking met andere werksoorten. De aan te trekken medewerk!st)er zal deel uitmaken van een stafteam van 6 personen. - opleiding soc. akademie/h.s.a. aangevuld met een V.O./K.L.F. opleiding of een daaraan gelijk te stellen opleidingsnivo. - ruime ervaring binnen de sociale dienstverlening - flexibiliteit, kontaktuele bekwaamheid en een initiërend optreden zijn noodzakelijk. GEBODEN: - werken in teamverband - rechtspositie volgens COAM regeling - salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - eventuele verhuiskostenvergoeding autokostenvergoeding Nadere informaties worden verstrekt door de direkteur of staffunktonaris personeelszaken, tel. 085-425846. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de selektiekommissie. de Wetstraat 24, Arnhem. In de selektieprocedure zijn betrokken: bestuur, ondernemingsraad, direkteur, leiding en staf. middelharnis (goeree/overflakkee) ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Hernesseroord, een inrichting voor de begeleiding en behandeling van zwak zinnigen vraagt op korte termijn een Onze voorkeur gaat uit naar een man nelijke of vrouwelijke funktionaris in het bezit van het Z-diploma of M.B.O.- inrichtingswerk. amsterdam Bij de Raad Studenten Aangelegenheden bestaat voor het Vormingscentrum V.U een vacature voor een voor 0.8 van de werktijd Het vormingscentrum heeft tot taak de bevordering van de algemene en maat schappelijke vorming van studenten. De adviseur zal belast worden met de ondersteuning van het uit studenten be staande bestuur van het Vormingscentrum bij voorbereiding en begeleiding van het beleid op het gebied van de maatschap pelijke vorming van studenten het ontwikkelen en mede realiseren van programma's voor vormingsprojecten binnen de faculteiten. Hij geeft leiding aan een bureau van 3 medewerkers. Gedacht wordt aan kandidaten die op de hoogte zijn van de Ontwikkeling van het vormingswerk, m.n. met het exemplarisch leren; de grote lijnen van sociaal wetenschap pelijk onderzoek o.a. in verband met evaluatie; de ontwikkeling van studentenorgani saties en studentenvoorzieningen de problematiek rond wetenschap en samenleving. De voorkeur gaat uit naar een afgestu deerde andragoog. sociaal psycholoog en socioloog. Leeftijd ongeveer 30 jaar. Praktische ervaring in het vormingswerk strekt tot aanbeveling. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt gevraagd. Telefonische inlichtingen: J.B. Niemeyer, tel. 020-548 45 24, bij voorkeur op dins dag en woensdag. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 901 -2936. gaarne voor 1 okto ber a.s. te zenden aan Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161. Amsterdam. stichting samenlevingsopbouw alblassenvaard en vijtheerenlanden Oe Stichting, waarvan het huro gevestigd is te Gorinchem. is een regionale stichting voor samenlevingsopbouw met als werkgebied de Alblasserwaard en de Vijtheerenlanden in de provincie Zuid-Holland. Na een moeizame omschakelingsperiode is het bestuur samen met de staf enthousiast bezig aan het opstellen van een nieuw beleidsplan. De nieuw aan te trekken lunktionartssen zullen volop de gelegenheid krijgen hun bijdragen daaraan te leveren. Schriftelijke sollicitaties kunt U binnen 14 dagen na plaatsing van deze oproepadvertentie nchten aan de secretaris van het bestuur, de heer w. van Beekum. dr. Hiemstralaan 28 te Gorinchem. Nadere informaties over deze functies znn te verkrijgen bij de voorzitter van stichting, de heer H.C. Kamp telefoon privé 078-51261 telefoon kantoor 078-51854. De sollicitatieprocedure bestaat uit een aantal gesprekken met bestuur en staf en zo nodig uit een psychologisch onderzoek. Opbouworgaan Op korte termijn wensen bestuur en medewerkers in kontakt te komen met kandidaten voor de funktie van direkteur-opbouwwerker. Taken o.a.: verantwoordelijk zijn voor funktioneren van de interne buro-organisatie; - bijdragen in de presentatie van de stichting naar buiten; - het plegen van de deskundige inbreng om het beleid gestalte te geven; - met de overige medewerkers het beleid in het veld helpen konkretiseren; Gevraagd wordt: een van toepassing zijnde akademische opleiding of sociale akademie met v.o.; - ervaring in het opbouwwerk, zo mogelijk regionaal; - bereidheid om als leider van het team in samen spraak met dat team en bestuur te werken binnen gezamelijk getrokken en te trekken beleidslijnen; - initiatief en beleidsmatig denken. Geboden wordt: - een salarisniveau dat, binnen de Rijkssubisie- regeling Samenlevingsopbouw wordt bepaald door opleiding, ervaring en leeftijd; - een rechtspositieregeling, geènt op de Rechts positieregeling Ambtenaren Zuid-Holland; - opname in het A.B.P. - bemiddeling bij het zoeken naar een passende woongelegenheid. voor Samenlevingsopbouw In onze stichting bestaat tevens een vakature vo< een opbouwwerker. Taken o.a.: - leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling va het opbouwwerk in onze regio; - het werken met groepen in het veld; - samen met het team in overleg met het veld invi len en bijstellen van het beleidsplan. Gevraagd wordt: - opleiding sociale akademie of gelijkwaardige ople ding bijvoorkeur specialisatie opbouwwerk en/< enkele jaren ervaring; - doorzettingsvermogen en enthousiastvoorgroep werk met respect voor het streekeigene. Geboden wordt: - salariëring volgens de Rijkssubsidieregeling Si menlevingsopbouw tot een maximum van scha l 40. - een rechtspositieregeling, geënt op Rechtspositii regeling Ambtenaren Zuid-Holland; - opname in het A.B.P. - bemiddeling bij het zoeken naar een passerx woongelegenheid. JEUGD en OPBOUWWERK Van de Verenigde Doopsgezinde Gemeente Am sterdam die - bereid en in staat is om hoofdzakelijk met jongeren in de gemeente te werken - vrijwillige medewerkers kan stimuleren en begeleiden - eventueel zijn medewerking kan verlenen aan overige - aktiviteiten binnen de gemeente - bereid is om met staf en vrijwillige medewerkers van de gemeente te werken. In het jongerenwerk is een nauwe samenwerking met de Remonstrantse Gemeente. Wij zoeken iemand die: - liefst afgeronde H.B.O.-opleiding sociaal-kultureel werk heeft - full-time kan werken tussen 20-40 jaar is, maar we vinden het moeilijk een leeftijdsgrens te stellen. - kan werken vanuit de geloofsopvattingen van de bovengenoemde gemeenten. Salariëring overeenkomstig de LOAC-regeling. Nadere informatie bij Doopsgezinde Jeugd Centrale, tel. 020-229663. Sollicitaties binnen 10 dagen naar: Benoemingscommis sie, Bureau van de V.D.G.A., Singel452. Amsterdam. INTERNAAT „DE STERRESCHANS" Ubbergseveldweg 119 te Nijmegen In ons Prot. Chr. Internaat voor schip perskinderen wordt per 1 november gevraagd een voor de begeleiding en verzorging van een groep jongeren van 12—16 jaar. Opleiding 4 jaar voortgezet onder wijs, leeftijd tenminste 21 jaar. Erva ring strekt tot aanbeveling. Prot. Chr levensovertuiging. Goede salarisregeling en soc. voor zieningen, lange vakanties. Sollicitaties en inlichtingen: direkteur inter naat. te Amsterdam, afdeling Maatschappelijk Werk vraagt: full-time of part-time. Voor deze vakature gaan onze gedachten uit naar: een maatschappelijk werker in het bezit van een V. O-diploma groepswerk die ruime ervaring heeft in het werken met groepen die een hulpverleningsdoelstelling hebben onderwijservaring heeft studenten kan begeleiden bij het verkrijgen van inzicht en vaardigheid in de persoonlijke- en methodische aspekten van hun handelen. •staftaken op zich wil nemen veldwerk wil blijven verrichten, voor wat de tijdsinvestering betreft in overleg met de andere stafleden. Inlichtingen worden verstrekt door Meint Barelds, stafdocent, sekretaris benoemingskommisie. telefoon 020-63393. Sollicitaties te richten aan de benoemingskommissie, afd. Maatschappelijk Werk, P.V.O., Prinsengracht 13, Amsterdam. vraagt Zij zoekt een kandidate met een Protestant-Christelijke levensover- E tuiging. Gewenste opleiding: diploma Sociale Akademie. H.S.A. of M.S.A. Geboden wordt: een zelfstandige werkkring, waarbij leiding gegeven moet worden, in samenwerking met de hoofdleidster, aan een team van 65 gezinsverzorgsters, gezinshelpsters en bejaardenhelpsters. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden naar rijksnormen. Uw sollicitatie kunt U binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de secretaresse van de Hervormde Gezinsverzor ging: Mevrouw L.J. Hansman-van Nieuwenhuizen, Rembrandtlaan 37 te Huizen. Het Geriatrisch Verpleeghuis „Vliethoven", dat plaats biedt aan 125 patiënten, zoekt op korte termijn een Het betreft hier een nieuwe funktie binnen een psychogeria trische setting. Tot de taak van de maatschappelijk werk(st)er zal o.m. be horen: begeleiding van de opneming en het ontslag van de patiënt, verzorgen van de rapportage van de milieu-gegevens van dé patiënt, die een optimale begeleiding in het verpleeghuis mogelijk moet maken. regelmatig contact onderhouden met de naaste familieleden, hulp bieden bij materiële problemen van de patiënt, deelname in een multi-disciplinair team. Wij verlangen van de maatschappelijk werk(st)er: een voltooide dagopleiding Sociale Academie of H.S.A.. belangstelling voor de geestelijk gestoorde bejaarde. kennis van c.q. ervaring in het medisch maatschappelijk werk. het kunnen funktioneren in een multi-disciplinair team. goede contactuele eigenschappen. het bezit van rijbewijs en eigen auto. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J. A. de Boo, geneesheer-directeur, telefoon (05960) 1 89 44. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Direk- tie van Vliethoven, Zwet 7-9, Delfzijl, Postbus 97. GERIATRISCH VERPLEEGHUIS VLIETHOVEN DELFZIJL

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24