M Gemeente Rotterdam een maatschappelijk werk-cofirdinator Diaconessenhuis de algemene reclasseringsvereniging verpleegkundige (vrl. of mnl.) hoofd verplegingsdienst verpleegkundig hoofd hoofdverpleegkundige WILLEM-ALEXANDER hoofd-verplegingsdienst operatiekamer- verpleegkundige anaesthesie- verpleegkundige verpleegkundig docent(e) psychiatrisch 'm ziekenhuis "vogelenzang" Verpleegkundige B en/of A bent u geïnteresseerd in de geriatrie? LE!D(ST)ER GEZINSVERZORGING □b IK DHTINRf I LEEGHUIS VERF I II )H J- I I I DE AMBELT echtparen of leidsters, Kleuterleidsters directrice/directeur stichting gelzora gediplomeerd maatschappelijk werker(ster), praktijkbegeleider, ZATERDAG 10 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET Het Diaconessenhuis is een algemeen ziekenhuis met 365 bedden. Per 1 november is de functie vacant van Zij/hij ressorteert rechtstreeks onder verpleegkundigdirektrice en tot haar/zijn taak behoort o.m. de dagelijkse leiding van de verplegingsdienst het bevorderen en instandhouden van een goede organisatie het bewaken van de kwaliteit van de verpleegkundige zorg, als onderdeel van de totale patiëntenzorg. het bevorderen en instandhouden van een goed personeels beleid binnen de verplegingsdienst het begeleiden van de staffunktionarissen in de verplegings dienst. het deelnemen aan overlegsituaties Voor deze funktie zijn vereist: - ruime verpleegkundige kennis - ervaring op het gebied van organisatie en leidinggeven - goede contactuele eigenschappen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig directrice Zr. C. Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Hëndellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 Gemeenteziekenhuizen: Rotterdam vraagt voor het Bergwegziekenhuis ten behoeve van de afdeling gynaecologie-obstetrie een De afdeling hecfl 34 bedden en 10 wiegen. De rang is afhankelijk van opleidingen ervuring. Het volgen van een kraamspecialisatie of stafopleiding behoort lol de mogelijkheden. en voor een interne afdeling een De afdeling beslaat uil 72 bedden. Ruime ervaring en een voorigezetie opleiding zijn vereist. In totaal lelt hei Bergwegziekenhuis 430 bedden en heeft o.a. een A-opleiding voor chirurgie en interne geneeskunde. Voorts bestaat een affiliatie met het akademisch ziekenhuis van de Erasmusunivcrsiieil te Rotterdam. Bij het zoeken naar woonruimte wordt hulp geboden. Inlichtingen omtrent deze funktics worden gaarne verstrekt door de adjunkl-direktricc, zr. S. Vccnstra. Bcrgsclaan 62. Rottcrdam-3011. telefoon 010-657777. aan wie ook de sollicitatiebrieven kunnen worden gezonden. raOTESTANTSZIKENHUK v*WTOG£\8CXCH In ons ziekenhuis (310) bedden is door het beeindigen van het dienstverband na haar huwelijk de functie vacant van De functie-inhoud: - Leiding geven aan het functioneren van de gehele verplegingsdienst met de daaraan verbonden verant woordelijkheden. - Bestuderen, introduceren en begeleiden van nieuwe verpleegtechnieken en methodieken. - Medewerken in nauw overleg met het hoofd van de afdeling opleiding aan de vorming van de leerling—ver pleegkundigen. Deelnemen aan het selecteren en introduceren van verpleegkundig en verzorgend personeel. - Het stimuleren en bevorderen van de samenwerking zowel in eigen dienst als met andere disciplines. Kandidaten voor deze veelzijdige functie, waarbij aan de samenwerking hoge eisen worden gesteld, dienen te beschikken over: - Een goed organisatie vermogen. Ziekenhuis ervaring in een leidinggevende functie - Goede contactuele eigenschappen Een voltooide stafcursus of een voortgezette opleiding aan een der seminaria voor de Gezondheidszorg. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, Mw. G A. Oudshoorn. tel. 073-124411. tst. 2111. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie van het Willem Alexander Ziekenhuis, Deutersestraat 2, 's-Hertogenbosch. academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam In ons protestants-christelijk ziekenhuis bestaat voor verpleegkundigen, die in het bezit zijn van het diploma M.B.O.V., de gelegenheid om opgeleid te worden tot of Deze specialistische opleidingen worden in samenwerking met onze School voor Verpleegkundigen te Amstelveen gegeven. De eerstvolgende cursus begint op 1 februari 1977. In verband met acclimatisatie is het voor u zelf prettiger om reeds eerder in dienst te treden. Bij indiensttreding neemt u deel aan de algemene introductie van 1 dag en de introductie voor verpleegkundigen, die 3 dagen duurt. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw J.M. van der Burg, Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de Operatie kamers, Anaesthesiologie en Centrale Sterilisatie, telefoon020-548 48 75. Tevens kunt u een afspraak maken voor een oriënterend gesprek. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatiebrief te nchten aan het Hoofd van de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. 0.7). Bij de afdeling opleiding kan op korte termijn worden geplaatst een full- of part-time Gedacht wordt aan een funktio* naris, die in het bezit is van de diploma's B en A en de docenten opleiding heeft gevolgd of hier voor in opleiding is. Aanstelling geschiedt, afhankelijk van opleiding en ervaring, in een der rangen voor verpleegkun digen. Nadere inlichtingen kunnen wor den ingewonnen bij Hanneke Heins. hoofd opleiding. Telefoon (02502) 77 41. toestel 2230 Voor het verkrijgen van passende woonruimte zal medewerking worden verleend. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen aan de adjunkt-direkteur personeelszaken. Rijksstraatweg 113, Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Dan bent u welkom in Vliethoven. een modern geoutilleerd geriatrisch verpleeghuis met 125 bedden. Wegens vertrek van enkele mede- werk(st)ers i.v.m. studie en huwelijk, zoeken wij verpleegkundigen B en/of A. die belangstelling hebben voor de geriatrie. Leeftijd ca. 25 jaar. Delfzijl biedt u gunstige mogelijk heden voor het verkrijgen van woon ruimte. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektiepro- cedure. Voelt u voor een kennismaking? Dan nodigen wij u graag uit uw sollici tatie of verzoek om inlichtingen te richten aan de direktie van Vliet hoven. Zwet 9, Delfzijl. Tel. (05960) 1 89 44 De regio Alkmaar/Haarlem van de ALGEMENE RECLASSERINGSVERENIGING vraagt: ten behoeve van haar regionaal centrum. De Algemene Reclasseringsvereniging Is een landelijke welzijnsorgani satie (waarin elf regio's en een landelijk bureau binnen een horizontale structuur samenwerken), die haar activiteiten vooral richt op hel gebied van de strafrechtspleging. De regio Alkmaar/Haarlem omvat een viertal werkeenheden en een regionaal centrum met in totaal circa 45 medewerkers waarvan een dertigtal maatschappelijk werker6. Het regionaal centrum is gevestigd in Haarlem. De werkeenheden zijn in eerste instantie aangewezen om de dagelijkse reclatseringstaken te verrichten. Met regionaal centrum is bedoeld als service-verlenend, initiërend en coördinerend orgaan binnen de regio en heeft bovendien een belangrijke schakelfunctie naar de overige delen van de organisatie. Van de functionaris wordt verwacht, dat hij vooral vanuit een werk inhoudelijke gezichtshoek in nauwe samenwerking met de regio coördinator gestalte tracht te geven aan de funciie van het regionaal centrum. Tot de hoofdbestanddelen uit de functie behoren o.a. het leidinggeven aan de werkzaamheden binnen de regio voorzover deze liggen op werkinhoudelijk terrein, het meewerken aan, het initiëren en stimuleren van regionale beleidsvorming en conlacten met andere in stanties binnen de regio. Voor deze functie is het diploma van een Voortgezette Opleiding ol een daarmee gelijk te stellen opleiding in ieder geval noodzakelijk en lei dinggevende ervaring binnen de welzijnssector strékt tot aanbeveling. De honorering tigl voorshands op maximaal 3.819.bruto per maand (schaal 114 van de rijksoverheidsregeling). Verdere uitloop naar schaal 130 is in beginsel mogelijk. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de vereniging. Tot de arbeidsvoorwaarden behoren voorts opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, verhuiskostentegemoet komingen en deelname aan een collectieve ziektekostenverzekering. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Sollicitaties kunnen worden ingezonden aan de Sectie Perso neelszaken van de Algemene Reclasseringsvereniging, Postbus 5017 te Den Bosch (tel. 073-123221). Nadere informaties over de functie kunnen worden verkregen bij de regio-coördinator voor Alkmaar/Haarlem de heer F. J. Olde Rikkert. tel. 023-265531 (privé 023-314025). PRETTIG WERKEN IN EEN GOEDE SFEER IN EEN MOOIE PROVINCIE: DE STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING ZUID OOST DRENTHE TE COEVOROEN. werkzaam in de gemeenten Coevorden, Oaten, Oosterhesselen, Schooncbeek, Sleen en Zweeloo, zoekt wegens vertrek van één van de leidsters, een Haar/zijn taak zal bestaan uit de beoordeling van hulpvragen, de begeleiding van de leefeenheden die hulp omvangen en de begeleiding van gezingsverzorgsters/helpsters in het werkgebied Sleen /Zweeloo. Gedacht wordt een een collega met een voltooide beroepsopleiding S.A. of H.B.O.-m.w. zo mogelijk met ervaring. zoveel mogetijk volgens C.O.A.M. Salaris: volgens subsidiebepalfngen vanC.R.M. Inlichtingen: over o.m. taakinhoud van deze funktie geeft W. Timmer, staffunktionaris, telefoon 06240^4231. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur van eerdergenoemde Stichting. Postbus 76 te Coevorden. Hot Verpleeghuis Delft, is gevestigd in een nieuw gebou wencomplex en omvat P» verplegingsafdelingen. waar in totaal 'WO geestelijk en/of lichamelijk zieken verpleegd kunnen worden. Op korte termijn is plaats voor een in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A of B. of A en B. Inwoning in het nieuwe zusterhuis is mogelijk. De salariëring geschiedt volgens de Richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Er is een welvaartsvaste pensioenregeling. een toeslag voor onregelmatige diensten en een vakantie-uitkering van 7*1. Wij nodigen u uit uw schriftelijke sollicitatie te nchten aan de directie. Desgewenst kunt u ook eerst hellen nm nadere informatie. tvragen naar zuster 1. M. Pollemans, wnd. adjunct directrice Verpleging, toestel 627). Beukenlaan 2 Delft Tel. (015) 14 49 48 Orthopedagogisch Centrum, Zwolle Zoekt - wegens uitbreiding contact met die de zorg op zich willen nemen - voor een groepje van vier kinderen; - voor een gezinshuis met zes meisjes en jongens. Eveneens wordt contact gezocht met voor het dagverblijf. Bij de selectie zal op de eerste plaats gelet worden op toewijding ei betrokkenheid op het werk. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan de directie van di Ambelt, Postbus 1118 te Zwolle De Stichting Bejaardencentrum „HET BAKEN" te Rozenburg vraagt voor indiensttreding zo mogelijk per 1 januari 1977 een voor zijn in aanbouw zijnde bejaardencentrum van plm. 60 bedden. Verwacht mag worden dat de ingebruikneming begin maart 1977 zal plaats vinden. Voor het vervullen van deze functie wordt gedacht aan iemand die bereid is zich in te zetten' voor het scheppen van een optimaal leefklimaat voor bewoners en personeel. Voorkeur genieten zij die op de hoogte zijn van bejaardenzorg. Salaris en arbeidsvoorwaarden confórm de C.A.O. voor bejaardente huizen. Voor het verkrijgt van woonruimte wordt alle mogelijke medewer king verleend. Schriftëlijke sollicitaties met zo uitvoerig mogelijke inlichtingen binnen 10 dagen na verschijning van dit blad aan het bestuur van de stichting: Laan van Nieuw Rozenburg 10 te Rozenburg. De Stichting Gelzona Prot. Chr. maatschappelijk werk te Apeldoorn (instelling voor begeleiding van geestelijk gehandicapten) Een boeiende werksoort in een bosrijk werkgebied. Er worden vanuit regionale buro's te Apeldoorn, Harderwijk, Ede en Arnhem o.m. de volgende werkzaamheden verricht: - begeleiding van het cliënt-systeem (ouders en gehandicapten). - participeren in c.q. samenwerken met b.o.-scholen, dagverblijven, ge- zinsvervagende tehuizen. - samenwerken met psycholoog, ortho-pedagoog, arts fen anderen in een veelal vast teamverband. Onze instelling zoekt op korte termijn kontakt met een die met name vanuit buro Arnhem, Ede en Harderwijk kan werken. (In Ede is sprake van een tijdelijke functie, omdat daar de maatschappelijk werker het tweede jaar V.O. volgt, in Harderwijk gaat het om een part-time funktie). Tevens hebben wij dringend behoefte aan een die o. m. - samen met de maatschappelijk werkers beziet op welke wijze de verdere rj deskundigheidsbevordering kan worden gerealiseerd. - het hulpverleningsbeleid nader gaat uitkristalliseren. - nieuwe (methodisch) ontwikkelingen introduceert en begeleidt. Het hebben van het diploma Voortgezette Opleiding wordt voor dez«na functie op prijs gesteld. U kunt rekenen op regelmatige staf- en werkgroep besprekingen en een zelfstandige en verantwoordelijke baan. Als aan de gestelde Jj voorwaarden meent te kunnen voldoen en een prot. chr. levensovertuiging heeft, dan zien wij met belangstelling Uw sollicitatie gericht aan hel bestuur tegemoet (Koninginnelaan 69 rood, te Apeldoorn). Vanzelfsprekend kunt U ook bij de directeur eerst telefonische inlichtingen inwinnen (055-215717).

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22