Toch maar mooi van Leyland.® L Motor dwars voorin. 2. Voorwielaandrijving. 3. Luchtvering. 4. Zuinigheid: 1 op 14. 5. Ruimte voor 5 personen. 6. Achterruit verwarming. 7. Tapijt vloerbedekking. 8. Radiaalbanden. 9. Schijfremmen vóór. 10. Rembekrachtiging. 11. Gescheiden hydraulisch remsysteem. 12. Elektrische ruite- sproeier. 13. Ruitewisser met 2 snelheden en tip-wis kontakt. 14. Automatisch oprolbare 3-punts veilig heidsgordels. 15. Zelfdenkende ventilator. 16. Noodknipperlicht- installatie. 17. Stuurslot. 18. Service, waar je ook bent. 19. Goedkope onderdelen. 20. Leverbaar in: Allegro 1100,1300, 1300 Estate en 1500 Special. Enkele typen worden bovendien geleverd met: velours bekleding, hoofdsteunen vóór, slaapstoelen, hand schoenenkastje met slot, klokje, sigaretten-aan steker, twee buiten spiegels, achteruitrij- lampen, metallic kleur en vinyl dak. De Allegro heeft véél meer. Voor minder geld. Vergelijk: Van tijd tot tijd komen er nieuwe auto's op de markt, die nét doen of ze ook alles hebben wat de Allegro heeft. En bovendien rustig hoger geprijsd zijn. Waar halen ze 't vandaan. Die twintig punten hiernaast zeggen genoeg. De Allegro heeft standaard meer. Standaard ingebouwde extra's. En dat niet alleen. De Allegro heeft het bewezen. En u vergist zich,als u niet éérst achter het stuur van een Allegro gaat zitten. Om er, voordat u een nieuwe auto koopt, een proefrit mee te maken. Vrijblijvend natuurlijk. Net als die meer dan twintigduizend Allegro-rijders dat deden. Ze zijn het allemaal met elkaar eens: in 'n Allegro rijd je omdat-je-'t-leuk-vindt."Allegro Rijplezier" is dat. Voeg daarbij al die vernuftige techniek. Dan zijn veel "konkurrenten" met duurdere auto's eenvoudig nergens meer. 9.990j Laat u daarom niks wijsmaken. Priisinkl.BTW, af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Leyland Nederland B.V.,Gouda.Tel.01820-11122. Mini- Allegro-Marina-Maxi-Princess-Triumph-Rover-Jaguar-Daimler-Land-Rover-Range Rover-Sherpa-Bedrijfswagens. 200 Verkooppunten in Nederland.Mogelijkheden voor leasing.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16