650e Staatsloterij. Ie trekking 15sep.1976 Agatha Christie's 'Moorduit het veiieden' Ui ra Pi >F DeateCt, 6 iRAiNiêilfiRM Trouw Trouw homiitfJlüAkXSdiO'' tofbcyctopsdlüb FAMILIEBERICHTEN Elke week Libelle thuis? J DONDERDAG 16 SEPTEMBER 1976 trouw/kwarwderd kunnen van maandag tot en mei vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 16.00*20.00 uur. Na een kort ziekbed heeft God tot Zich genomen Jacobus van Wijk op de leeftijd van 72 jaar. Wij zijn erg verdrietig, maar weten ons getroost dat hij de vaste grond gevonden heeft waarin zijn anker eeuwig hecht. Baarn, P. van Wijk-de Bruijne Voorhout. Wim van Wijk Adrie van Wijk-Philippo Jolanda Willemijn Capelle aan de IJssel, Suus van Wijk Abcoude. Jozien van der Sluijs-van Wijk Siem van der Sluijs Simon Paul Mare Thomas Baarn, 13 september 1976 „Baarnsteijn", Prins Hendriklaan 154. Liever geen bezoek aan huis Een dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 17 september om 13.00 uur in het ..Brandpunt". Oude Utrechtseweg 6. In aanslui ting daarop zal de teraardebestelling tegen 14.00 uur plaats vinden op de Nieuwe Algemene Be graafplaats. Wijkamplaan 71 te Baarn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de Aula. Na een korte ziekte nam God uit ónze familiekring tot Zich in Heerlijkheid onze lieve Broer en Zwager Jacobus van Wijk Utrecht: I. van Wijk Utrecht: N. Smit-van Wijk W. Smit Rotterdam: M. van Wijk-Moene Utrecht. 13 september 1976 De Heere heeft tot ons groot verdriet, geheel onverwachts van onze zijde weggenomen, onze innig geliefde, zorgzame man en vader, schoon zoon, broer, zwager en oom, Gijsbert van Estrik, in leven Dienaar van het Goddelijke Woord in de Nederl. Hervormde Kerk. op de leeftijd van 53 jaar. Gij toch. Gij zijt hun roem, de kracht van hunne kracht. Uw vrije gunst alteen wordt d'ere toegebracht! Wij steken 't hoofd omhoog en zullen d'eerkroon dragen door U. door U alleen om 't eeuwig welbehagen, want God is ons ten schild in 'l Strijdperk van dit leven en onze Koning is van Israels God gegeven. M. M. van Estrik-van Zetten Miny Jan Willem en Wilna Marinus en Dineke Gerrit Marga Sanny en familie. Dordrecht. 13 september 1976. Toulonselaan 2. Geen bloemen De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op vrijdag 17 september a.s. om 13.00 uur in de Pauluskerk te Dordrecht, welke dienst zal worden geleid door de Weleerw. Heer, Ds P. Koeman te Oene. waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben om 15.00 uur op de Algeme ne Begraafplaats te Maurik. Vertrek vanaf de Pauluskerk om 14.00 uur. Voorafgaand aan de rouwdienst is er ook nog gelegenheid tot condoleren van 11.00-12.30 uur. Met grote droefheid geeft de Ned. Herv. Mannen- vereniging op G.G. „Schrift en Belijdenis" te Dordrecht kennis van het plotseling overlijden van haar geliefde Voorzitter Ds. G. van Estrik De Heere trooste zijn diep bedroefde vrouw en kinderen. Namens het Bestuur:A. de Leeuw van Weenen 2e voorz. W Vlak secr. Dordrecht, 13 september 1976 Heden heeft de Here, voor ons onverwacht, tot Zich genomen onze zorgzame Moeder en Oma Hilligje Blok-Baan weduwe van Adriaan Blok op de leeftijd van 72 jaar. Kinderen Kleinkinderen Rotterdam. 14 september 1976 Begoniastraat 4a CorrespondenUe-adres: J. Siebenga. Kamillestraat 35. Krimpen aan de Lek Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bezoek cn gelegenheid tot condoleren in de rouw kamer van het ziekenhuis ..Eudokia", Bergsingel 215. vrijdag van 19 00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag a.s. in de Nassaukerk, Kleiweg 64. om 10 30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats ..Crooswijk". Aankomst aan de begraafplaats circa 11.20 uur. Verstopping? Sennocol werkt op tijd! Je kunt de klok er op gelijk zetten, zo regel matig wordt de stoelgang. En zonder buikkrampen ol andere bijverschijn selen Sennocol is effectief en werkt zoals de natuur het wil. Uitsluitend verkrijgbaar bij drogist en apotheker ELKE VRIJDAG IN VOOR WEEKEND EN VAKANTIE boordevol nieuws voor hen die er eens uit willen INLICHTINGEN Advertentie-exploitatie tel. 020-913456 toestel 708 en 716 De 237.000 prijzen van deze trekking samen groot 6,4 min. zijn als volgt gevallen: prijzen van 25.000 zijn gevallen op alle nummers: 5.000 zijn gevallen op alle nummers: 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 2.000 zijn gevallen op alle nummers 2.000 zijn gevallen op alle nummers 2.000 zijn gevallen op alle nummers: en prijzen van 1.000 op alle 400 op alle 200 op alle 100 op alle 100 op alle 75 op alle 50 op alle I 50 op alle 10 op alle nummers nummers nummers nummers nummers nummers nummers nummers nummers eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: 096723 037616 053190 032833 066835 046986 081473 1559 234 884 077 756 293 gèwonnen prijzen kunnen na de derde trekking wor den geïnd. De lotenverkoop voor de volgende loterij begint op 4 okt e.s. bij de loterijkantoren. Het Hoofdbestuur van de Christelijke vereniging tot verple ging van langdurig zieken „Het Zonnehuis" geeft met versla genheid kennis van het overlijden van de Heer Joseph Hermanus Harmeijer oud 59 jaar. In hem gedenken wij een rijk gezegende ontwikkeling van het werk der Vereniging, waartoe hij, aanvankelijk in de afdeling Zwolle en de laatste 9 jaren als lid van het Hoofdbestuur, een van de stuwende krachten is geweest. In zijn persoonlijke betrokkenheid bij het werk in de verpleeg huizen getuigde hij van een grote geestkracht die voor allen van meer dan gewone betekenis is geweest. Door zijn overlijden is een goede vriend en een bijzonder mens van ons heengegaan. Ons medeleven gaat in de eerste plaats uit naar zijn echtgeno te, kinderen en verdere familie. Het Hoofdbestuur, namens deze, Ir H. C. Zwahlen, voorzitter Mr L. C. van der Tas, secretaris. Utrecht, 14 september 1976. Heden bereikte ons het bericht dat de secretaris van ons bestuur de heer J. H. Harmeijer Hzn. op 59-jarige leeftijd te Zwolle is overleden. Hij was één van de initiatiefnemers tot de oprichting van onze vereniging en heeft zich gedurende vele jaren zeer verdienste lijk gemaakt op het gebied van de bejaardenzorg in Neder land. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn vrouw eri kinderen en wij wensen hun Gods onmisbare zegen toe. Bestuur en medewerkers van de Protes tantse Vereniging van Instellingen.voor Bejaardenzorg. Driebergen, 14 september 1976. Na een kortstondig ziekbed nam de Heere tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd, Groot- en Overgrootvader Pleter de Vogel echtgenoot van Neeltje Maria Sophia Zieken- heiner eerder weduwnaar van Adriana Maria Koppert op de leeftijd van 81 jaar. Mede namens allen: N M. S. de Vogel-Ziekenheiner Berkel en Rodenrijs, 14 september 1976 Rodenrijseweg 129 Geen bloemen liever geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 18 september om 12.00 uur in de Ned. Herv. Kerk, Kerksingel 10. Berkel en Rodenrijs, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw „Rehoboth" Tot ons groot verdriet overleed toch nog onver wacht op 63 jarige leeftijd onze lieve man, vader, broer, zwager en opa Dirk Cornells van Wijngaarden Ned. Herv. Predikant te Wezep. Uit aller naam: G. H. van Wijngaarden-Schouten Gezang 312:3 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 17 september van 19,00-20.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats Cotoneasterstraat 2 te Wezep. Rouwdienst zaterdag 18 september 11.15 uur in de Pauluskerk te Wczep De begrafenis vindt plaats in aansluiting op de rouwdienst op de Algemene Begraafplaats Bo- venheigraaf te Wezep Liever geen bloemen Wezep. 14 september 1976 Van Limburg Stirumlaan 16 Agatha's laatste meesterwerk - nog vóór het als boek verschijnt - als vervolgverhaal in Libelle Geniet u ook altijd zo van die spannende detectives van Agatha Christie? Meesterlijke misdaad romans waarin overal gevaar dreigt, maar waarin altijd de scherp zinnigheid zegeviert. En volgens de kenners is "Moord uit het verleden", dat in haar nalatenschap werd gevonden, één van haar allerbeste. Dit magistrale boek verschijnt vanaf deze week als nieuw vervolg verhaal in Libelle. Léés dat mysterie! Haar eigen leven één groot raadsel Agatha Christie was zelf minstens zo excentriek als haar heldin, Miss Marples. Alles aan haar lange leven is ongewoon en boeiend, net als haar succesvolle boeken en toneelstukken.Maar in de nieuwe Libelle wordt het allemaal uit de doeken gedaan. Het staal allemaal in deze Libelle. Overal te koop voor maar 1.45 Koningen van het jaar 2000 Onze kroonprins Willem Alexander mag écht van zijn jeugd genieten. Dat zie je op alle foto's: een vrij en blij kind. Maar dat is in Perzië wel even anders... En ook in Monaco, Japan, Marokko, Spanje, Engeland, allemaal landen waar kroonprins zijn géén pretje is. Kijk maar in Libelle! Mode om metéén te maken U kunt uit deze Libelle een hele boel nieuwe kleren maken. Jurken, rokken, vesten en truien, voor uzelf en voor uw kinderen, Tien bladzijden vol, met van elk model J een patroon in één f maat erbij. f' U kunt meteen aan de slag! Vaart u mee met de Libelle-showboot? Over een paar maanden vertrekt er een speciale Libelle-cruise uit Rotterdam. Bestemming: Afrika, Madeira, Tcnerife, Las Palmas. Aan boordAlbert Mol, Ria Kuyken, Willy Alberti, Scheherazade, Johnny Jordaan. En Want u kunt ook mee varen, meefeesten, meegenieten. Vooreen heel speciaal Libelle- prijsje! Da's een goed idee. Stuurt u mij elke week Libelle maar thuis. Als welkomstgeschenk krijg ik het pocketboek "De beste tips uit Libelle weet Y gratis. adres: plaats: Via de post. Via de bladenman. Ik betaal f 15,60 Ik betaal hem f 1,20 per kwartaal. per week off 15,60 (aankruisen seal vordlgemitst) per kwartaal Deze bon in een open envelop zonder postzegel sturen naar Libelle, Antwoordnummer 364, Haarlem. 38-1 oor vant" opper en als WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Psalm 50 15 (onberijmd) In Jezus ontslapen, na een geduldig gedragen ziekte, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma, zuster, schoonzuster en tante, Johanna Westerduijn-Overduin op de leeftijd van 75 jaar. Mede namens verdere familie: H. Westerduijn Scheveningen. 14 september 1976. Marcelisstraat 78 A. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 78 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 18 september te 10.30 uur in de Bethelkerk. Jurriaan Kokstraat 175, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 11.45 uur. In plaats van kaarten Psalm 116 vers 4 (oude berijming) Hij is verlost. God heeft hem welgedaan Het behaagde de Here tot Zich te nemen onze geliefde Broer H. K. Gb. Joh. de Mooij op de'leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: Familie de Mooij Rijnsburg, 15 september 1976 Trompstraat 53 De begrafenis zal D.V. plaats vinden a.s. vrijdag 17 september op de Begraafplaats van de Gere- form. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Voor afgegaan door een rouwdienst in de Aula op de Begraafplaats, welke aanvangt om 2 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Be graafplaats aldaar. Heden nam de Here uit ons midden weg onze lieve en zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Aukje Dijkstra sinds 2 januari 1966 weduwe van G. H. Geerling op de leeftijd van 85 jaar. Psalm 116 4 oude berijming. Apeldoorn: T. Geerling G. Geerling-ter Brugge Hengelo (Ov.): A. de Bruijn-Geerling J. de Bruijn Wierden: H. H. Dekkers-Geerling G. J. Dekkers Hoogvliet: H. Vermeer-Geerling H. Vermeer klein- en achterkleinkinderen Almelo, 14 september 1976. Verpleegtehuis „Het Meulenbelt" Correspondentie-adres: Soeratesstraat 43, Apeldoorn. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 18 september a.s. des voormiddags om 11 uur in de Pniëlkerk, Rembrandtlaan, Almelo, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algeme ne begraafplaats aldaar om 12 uur, ingang W. de Clercqstraat. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de dienst. Belangstellenden worden verzocht om 10.45 uur in de kerk aanwezig te zijn. Het bericht van het plotseling overlijden van Suzan Wattèl leerlinge van klas 6 v.w.o. van onze school heeft ons allen diep geschokt. „Geef vrede, Heer, geef vrede" Lied 285 Namens bestuur, personeel en leerlingen van het Johannes Calvijn-lyceum: Dr. H. M. Mulder, rector Kampen, 14 september 1976 Graag willen wij iedereen bedanken, die met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve man en vader Hendrik Scholte Namens allen. A. Scholte-Grootjans Erm. september 1976. Een reuzenboek over kamerplanten Door Roy Hay. F. R. McQuown, G. en K. Beckett Schitterende uitvoering. Brede informatie over niet minder dan 1000 soorten en variëteiten, voor kamer en kas. Met 500 kleurenfoto's. Alles in één: determmeerboek en gids voor de keuze van nieuwe planten en een uitnemende vraagbaak voor de verzorging. Wat een rijkdom deze encyclopedie in huis te hebben. Omvang 224 bladzijden. Verkrijgbaar in de boekhandel. f47.50 M.'TrfC"! wan as pl< Zomer Keunmg - Wagenmgen

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18