fysiotherapeut Diaconessenhuis groot-schuylenburg mentrixof mentor bevoegd leid(st)er hoofd radiologisch laborant! e) HOOFD ANALIST(E) gemeenteziekenhuis don! recht ZIEKEIMVERZORGSTER BACTERIOLOGISCH ANALISTE gemeenteziekenhuis dordiecht tr IWLU i. operatie-verpleegkundige operatie-assistente ziekenhuis salem ermelo verpleegkundigen verpleegkundigen met belangstelling voor groeps- verpleging \V7 I verpleegkundigen STICHTING DE ZONNEHOF een eerste verpleegster HOOFDLEIDSTER GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP ANALIST(E) gemeenteziekenhuis dordiecht ^TERDAG 11 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET 29 Op onze goed geoutilleerde afdeling racfiotoïpe kunnen wij plaatsen een Vereist: - opleiding radiologisch laborant diagnostiek en therapie - leidinggevende kwaliteiten Thans zijn op deze afdeling een 20-tal laboranten en leerling laboranten werkzaam. Van het hoofd wordt verwacht dat hij/zij in overleg met het waarnemend hoofd de dagelijkse gang van zaken plant, en organiseert en de goede werksfeer op de afdeling weet te handhaven. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de afdeling Personeel en Organisatie en de radiologen W. Magendans (toestel 217) en M.D. van Dam (toestel 316). Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 Op het Heamatologisch laboratorium is plaats voor een die belast, zal worden met de dagelijkse leiding van het laboratoriumonderzoek. Tevens zal hij/zij ingeschakeld worden bij het ontwikkelen van nieuwe kleuringen en onderzoekmethoden. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Dr. J. Ph. H.B. Sijbesma, internist-heamatoloog, tel. 078-37???. Het salaris zal afhankelijk van ervaring maximaal f 3.014. bruto per maand bedragen. Vakantietoeslag 7,8%De se cundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens gemeentelijke regeling (o.m. pensioen- en ziektekostenvoorzieningen, de premie AOW/AWW is voor rekening van het ziekenhuis.) Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelsbeheer en organisatie van het gemeenteziekenhuis. Postbus 306 te Dor drecht. bankastraat 57 fcHEEREN LOO Wij vragen een die eventueel in aanmerking kan komen voor waarnemend hoofd voor een inrichting van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen. De werkzaamheden omvatten: - behandelingen op de afdelingen en in de paviljoenen; - hydrotherapeutische behandelingen in een hiervoor apart ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex: - begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gediplomeerden; - meedenken in een nieuw op te zetten afdeling, - verstrekken van orthopedische hulpmiddelen en invalidewagens; - werken in teamverband met andere disciplines. Salariëring volgens NZR-normen; goede secundaire arbeidsvoorwaarden Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heerT. Hulzebos, hoofdafdeling Fysiotherapie, telefoon (055) 260906. toestel 248 of s avonds (055) 238225 Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat106, Apeldoorn Hervormde Stichting Bejaardencentrum "SPARRENHEIDE" Melvill van Carnbeelaan 77 te Driebergen vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding voor haar ziekenafdeling met "10 bedden een Ruime ervaring is noodzakelijk Leeftijd vanaf circa 25 jaar. Geboden wordt: uitstekende werksfeer Salarisvaststelling volgens C.A.O.-regeling opname in het pensioenfonds van het P.G.G.M. Bovendien kan een ruime personeelsflat in het prachtig gelegen verzorgingshuis worden aangeboden. Sollicitaties kunnen schriftelijk of mondeling gericht worden aan de directrice tel. 03438-6245. Op het BACTERIOLOGISCH LABORATORIUM. Streeklaboratorium voor de Volksgezondheid kan geplaatst worden een in het bezit van het H.B.O A of S.A.L.-diploma. Salaris volgens landelijke regeling. Premie AOW/AWW voor rekening van het ziekenhuis Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens gemeentelijke regeling. Het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelsbeheer en organisatie van het Gemeenteziekenhuis. Bankastraat 57. Postbus 306 te Dordrecht. bankastraat 57 fcHEEREN LOO ■'Noorderhaven christelijk centrum voor begeleiding, behandeling en verzorging van 520 geestelijk gehandicapten te Julianadorp zoekt contact met Voornaamste taak samen met een collega de begeleiding van de leerling verpleegkundigen verzorgen Vereisten - een gedegen opleiding - een christelijke levensovertuiging - ervaring in een soortgelijke functie - belangstelling en begrip voorde problematiek van de adolescent Salaris volgens de landelijk geldende richtlijnen. De huisvesting in de gemeente Den Helder biedt goede perspectieven Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleegkundige dienst de heer A. Pietersen. tel. (02235) 1744, tst. 434. Eventuele gegadigden kunnen hun sollicitatie richten aan de geneesheer-directeur. S. Leenstra. zenuwarts. Postbus 2. Julianadorp. NOORDERHAVEN - julianadorp christelijk centrum voor geesteszwakken Ziekenhuis "Salem" te Ermelo, uitgaande van de Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noord-West Veluwe, vraagt voor spoedige indiensttreding een Van de sollicitanten verwachten wij dat zij al enige ervaring hebben opgedaan in soortgelijke funkties. Ons ziekenhuis is gelegen in een natuurrijke omgeving op de Veluwe, met vele rekreatiemogelijkheden. Salariëring en verdere arbeidsvoorwaarden geschieden volgens de landelijke richtlijnen Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktrice van ons ziekenhuis, Zr. J. Polderman. Wilhelminalaan 15. Ermelo. die ook graag bereid is u mondelinge inlichtingen te verstrekken. Zij is te bereiken onder nummer 03417 -1244 toestel 113. academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam Op de Kinderafdelingen van ons protestants- christelijk ziekenhuis bestaan enige vacatures voor met Kinderaantekening De ruim 100 bedden, waarover de Kinder kliniek beschikt, zijn verdeeld over 5 verpleegeenheden, n.l. Kinderchirurgie. waaronder ook plastische chirurgie en urologie (1 verpleegeenheid) Zieke zuigelingen en prematuren (1 verpleegeenheid) Kinderziekten, met daarnaast patientjes voor K.N.O., urologie, huidziekten en oogheelkunde (3 verpleegeenheden). Intensieve verpleging vindt eveneens in de Kliniek plaats. Wilt u eens komen praten en de verschillende afdelingen bekijken, dan bent u van harte welkom. Telefonisch kunt u daarvoor een afspraak maken met mevrouw A. H. Horlings, coördinerend hoofdverpleegkundige, (020-548 23 85). Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd van de Personeelsdienst,. De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding vgn nr. K2). U bent welkom op de afdelingen Neurologie en Neurochirurgie van de Valeriuskliniek. Afdelingen met patiënten die een intensieve aandacht en begeleiding van diverse disciplines nodig hebben Groepsverpleging is hier gekozen om dit te realiseren. Als verpleeg kundige gaat u een deel van de verantwoordelijkheid dragGn van de planning, de uitvoering en kontrole van de te verrichten werkzaamheden. Niet alleen, maar in nauwe samenwerking met uw kollega's van het team Als u daarvoor belangstelling hebt. wordt u graag uitgenodigd uw sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. Nadere inlichtingen worden des gewenst graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKLINIEK Valeriusplein9 Amsterdam (020)788 788 Het SINAI - CENTRUM, psychiatrisch zieken huis te Amersfoort heeft behoefte aan uitbreiding van het verpleegkundig team met in het bezit van diploma Ziekenverpleging A/B of B, H.B.V.O. of M.B.O.V. Dit in verband met de toenemende inschakeling in het therapeutisch behandelingssysteem. Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens normen van de N.Z.R. Informaties worden graag gegeven door de verpleegkundig directrice Zr. W. Zilstra, tel. 033-19541. Sollicitaties te richten aan de ge neesheer-directeur van het Sinai - Centrum, Laan 1914 no.23 te Amersfoort. De Zonnehof, een stichting die het beheer voert over 10 bejaardenverzor gingstehuizen en gevestigd is in de Johan Jongkindstraat nr. 5 te Amsterdam, zoekt voor haar kleinste tehuis in Amsterdam (max. 30 bewoners) zo mogelijk per 1 november of eerder tevens waarnemend hoofd. Wij denken aan iemand die veel begrip heeft voor de problematiek van de ouder wordende mens, die in staat is mede leiding te geven aan het dagelijks gebeuren in huis en die kan bijdragen tot een prettige leef- en werksfeer. De salariëring geschiedt volgens de c.a.o.-bejaardentehuizen. Indien het werken in een kleine intieme omgeving u aanspreekt, schrijft u dan een briefje of belt u naar onze afdeling Personeelszaken voor het maken van een afspraak op tel. nr. 020-176451 De „Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging" werkzaam in de gemeente Barneveld vraagt een Gedacht wordt aan een kandidate van positief christelijke levensovertuiging, die in het bezit is van een diploma Sociale Academie of H.B.O.. De voortgezette opleiding strekt tot aanbeveling doch is niet beslist noodzakelijk. Reeds opgedane ervaring op het terrein van de ge zinsverzorging is voor deze funktie zeer welkom Salaris en rechtspositie volgens C.O.A.M.-regeling Inlichtingen bij de voorzitter van de stichting de heer J. C. Melis. Van Hogendorplaan 10, Barneveld. tel. 03420-3122 (na 18.00 uur) Sollicitaties met referenties te richten aan de secretaris de heer D Bosveld. Jan Steenstraat 21. Voorthuizen Op het Heamatologisch laboratorium is plaats voor een die belast zal worden met het onderzoek betreffende de heamo- stase. Zij die in het bezit zijn van het diploma ..heamatologisch technisch assistent" van de Ned. Ver. voor Heamatologie worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Dr. J Ph. H. B. Sijbesma. internist-heamatoloog, tel. 078-32222 Het salaris zal afhankelijk van ervaring maximaal 2.336,- bruto per maand bedragen. Vakantietoeslag 7,8%. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens gemeentelijke regeling (o.m. pensioen- en ziektekostenvoorzieningen, de premie AOW/AWW is voor rekening van het ziekenhuis) Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelsbeheer en organisatie van het gemeenteziekenhuis, Postbus 306 te Dordrecht. bankastraat 57 De stichting „Tehuizen voor Gehandicapten" te Hilversum stelt zich o.m. ten doel. een thuis Ie bieden aan zwakbegaafden vanaf 18 jaar. die overdag buitenshuis werkzaam zijn. Begeleiding en verzorging ontvangen zij van een team van pedagogische medewerk(st)ers Ter aanvulling van dit team vragen wi| een medewerker of medewerkster Voor één van onze gezinsvervangende tehuizen in het Gooi vragen wij een die in het bezit is van een diploma O.P M Zwakzinnigenzorg en/of- Kinderbescherming B met ervaring in zwakzinnigenzorg Leeftijd tenminste 21 jaar, salaris volgens richtlijnen C R M. Sollicitatiebrieven te richten aan het bestour van de stichting „TEHUIZEN VOOR GEHANDICAPTEN" St. Annastraat 2. Hilversum.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 29