V academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam hsl stichting provinciale overijsselse kruisverenigingen verpleegkundig staflid vormingsleidster VERPLEEGKUNDIGE A (mnl/vrl) <Ie BuiTENhof verpleegkundig koördinerende hoofden operatiekamer-verpleegkundigen anaesthesie-verpleegkundigen MENTRIX oude en nieuwe gasthuis zutphen ervaren bezigheidstherapeut(e) sub-afdelingshoofd In het opleidingsinternaat voor leerlingkraamverzorgsters STADSWEIDE te Enschede vaceren de funkties van In het internaat ontvangen leerling-kraamverzorgsters hun theoretische opleiding. Naast de algemene leiding en het verzorgen van een aantal lessen zal de verpleegkundige ook tot taak hebben de onderlinge samenwerking binnen de eigen staf (verpleeg kundige. vormingsleidster en huishoudlerares) en de externe docenten te bevorderen en te coördineren. Verpleegkundigen, die voor deze funktie belangstelling hebben, dienen in het bezit te zijn van het diploma A Ziekenverpleging, aantekening kraamverpleging, het diplo ma M.G.Z. (aantekening wijkverpleging) alsmede het diploma hogereberoepsopleiding ev. kaderopleiding. Ervaring in een soortgelijke funktie dan wel als leidster-docente van een kraamcentrum kan een extra aanbeveling zijn. Salariëring van f 2565.05 tot f 3893.63 per maand. Aanstelling boven het minimum is mogelijk. In het bezit van de aantekening K en O of diploma sociale akademie (culturele kant) of de akte N 20. Salariëring van f2073.46 tot f3627.63 per maand. Inschaling volgens leeftijd. Overige arbeidsvoorwaarden conform de rechtspo sitieregeling voor personeel van kruisorganisaties. In diensttreding zo mogelijk 1 jan. 1977. Geïnteresseerden kunnen zich voor meer gedetailleerde informatie wenden tot de provinciaal verpleegkundige voor de kraamzorg mevr. A. de Jong, telefoon 05200-13537. Sollicitaties te richten aan de directeur van bovengenoemde stichting, de heer S. Santema. Van Nahuysplein 12 te Zwolle. PAEDOLOGISCH INSTITUUT Het Paedologisch Instituut is een centrum voor studie van en hulpverlening aan kinderen, tevens een functie vervullend bij de opleiding van kinder- en jeugdpsycholo- gie en speciale pedagogiek aan de Vrije Universiteit. Momenteel zijn er drie afdelin gen. Een centrum voor residentiele behande ling en observatie, een centrum voor ambulante behandeling en een research-cen trum. Er is een vacature voor een Haar (zijn) taak zal bestaan uit: de coördinatie van uitvoering van medische onderzoeken overleg met artsen interne en externe medische rapportage zorg voor de medicijnen zorg voor de zieke kinderen het meedenken aan behandelingsplannen in multidisciplinaire teambesprekingen Van gegadigden wordt verwacht dat zij kunnen instemmen met het Prot. Christelijke karakter van het instituut. Geen weekend-diensten. Ervaring met kinderen strekt tot aanbeveling. Salaris-inschaling afhankelijk van ervaring en opleiding. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij Zr. J. van der Velde (telefoon 020-732178). Brieven met uitvoerige inlichtingen binnen 14 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Paedologisch Insti tuut. Vossiusstraat 56 te Amsterdam. Verpleeg- en Verzorgingshuis. Nieuw Herlaer2, Amsterdam-Buitenveldert. Bent u de persoon die - tact bezit - tolerant is - elan heeft - goed met mensen om kan gaan - zich als schakelfiguur in ons team wil plaatsen - en ook nog VERPLEEKUNDIGE A of B is Bel ons dan voor het maken van een afspraak (020- 442044. toestel 141). Wij vragen veel, dat weten we! Maar wij vinden dat de bowoiws in ons verzorgingshuis en het personeel recht hebben op zo'n man of vrouw, want de dagelijkse leiding over 4 etages is geen sinecure. BEZIGHEIDS/ AKTIVITEITEN- THERAPEUT(E) Ons centrum maakt deel uit van het komplex Prot. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom De medewerkers van „De Halderhof" proberen gezamenlijk met haar 150 bewoners een prettig leef- en werkklimaat te scheppen. De werkzaamheden op de afdeling bezigheids/aktiviteitentherapie zijn erop gericht de bewoners ontwikke lingsmogelijkheden aan te bieden en te stimuleren tot een positieve, aktieve deelname aan het genezings proces. Op deze afdeling hebben wij plaats vooreen bezigheids/aktiviteiten- therapeut(e) Zij. die over ervaring beschikken en in het bezit zijn van diploma Mikojel. school voor bezigheidstherapie of M B O -AT. genieten de voorkeur. Inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling, de heer Ton Valkenburg (08389-9101). terwijl Thea Andeweg van de afdeling personeelszaken met belangstelling uw schriftelijke sollicitatie tegemoet ziet. r1*) HP Prot. Chr Centrum voor reoktivering en verpleging van langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof" Bennekom. I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Oennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Dennenoord ts een psychiatrisch ziekenhuis met een beddenbestand van 880 en een personeelsbezetting van totaal 780, waarvan 360 personeelsleden in de verpleging werkzaam zijn. Als gevolg van ontwikkelingen, die zich in het ziekenhuis voltrekken, treden veranderingen op in de taak en funktie van de verpleegdienst, die konsekwenties hebben voor de organisatie- en overlegstruktuur van deze dienst. Op grond van bovenstaande heeft een herstrukturering plaatsgevonden als gevolg waarvan op korte termijn behoefte onstaat aan een drie-tal Bovengenoemde funktionarissen, die rechtstreeks ressorteren onder de Verpleegkundig Adjunkt-Direkteur, zullen ieder belast worden met de algemene leiding van een zgn. Hoofdafdeling. Uit dien hoofde zijn zij verantwoordelijk voor het goed funktioneren van de Hoofdafdeling en de daarvan deel uitmakende verpleegafdelingen. De gedachten gaan uit naar verpleegkundigen met een A- en B-diploma Ziekenverpleging, aangevuld met een voortgezette opleiding op het nivo van het Verpleegkundig Hoger Beroepsonderwijs. Voor een goede funktie-uitoefening is het eveneens noodzakelijk, dat kandidaten beschikken over een veelzijdige verpleegkundige ervaring en enige jaren ervaring hebben opgedaan in een funktie van verpleegkundig afdelingshoofd. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. J. Risseeuw. Verpleegkundig Adjunkt-Direkteur (05905-1331). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Aanstelling vindt plaats in de rang van Hoofd Verplegende A. Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen aan de heer C. A. de Graaf. Adjunkt-Direkteur Personeelszaken Dennenoord. Zuidlaren. In ons protestants-christelijk ziekenhuis is plaats voor ervaren Het operatiekamer-complex bestaat uit verschillende units, van een of meerdere operatiekamers, waar bij de volgende specialismen vacatures zijn algemene heelkunde, traumatologie, vaatchirurgie. urologie en kinderchirurgie keel-, neus-, oor- en mondheelkunde; verloskunde en vrouwenziekten. De anaesthesie verpleegkundigen zijn bij alle operatiekamers gedetacheerd. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mevrouw J.M. van der Burg, Coördinerend Hoofd Verpleegkundige van de Operatiekamers, Anaestesiologie en Centrale Sterialisatietelefoon 020-548 48 75. Tevens kunt u een afspraak maken voor een oriënterend gesprek. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatiebrief te richten aan het Hoofd van de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. 06). m Dit verpleeghuis met plaats voor 170 lichamelijk zieken en 30 geestelijk gestoorde bejaarden, zoekt wegens vertrek van de huidige funktionaris, op korte termijn een Ongeveer 50 leerling-ziekenverzorgsters, waarvan de leeftijd varieert tussen 17 en 20 jaar, zijn intern gehuisvest. Uw taak zal bestaan uit de begeleiding van deze jeugd-volwassenen. Uiteraard verwachten wij van u een goede algemene ontwikkeling, waarbij onze voorkeur uitgaat naar een middel bare opleiding, terwijl uw leeftijd tenminste 30 jaar moet zijn. Voor deze funktie achten wij het noodzakelijk dat u een protestants-christelijke levensovertuiging hebt. Uw salariëring wordt geregeld in overeenstemming met de richtlijnen van de N.Z.R. Voor een goede interne huisvesting staat een ruime kamer tot uw beschikking. Mocht u tevoren nadere inlichtingen wensen, belt u ons dan even op (010-341922) en vraagt u naar de verpleegkundig direktrice mevrouw T. Spanjer. Uw brief kunt u richten aan de directie van: HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN tel. 010-341922 Uitgaande van de Christelijke Vereniging Het Zonnehuismet verpleeghuizen i te Amstelveen. Beekbergen. Doorn Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle Het Oude en Nieuwe Gasthuis omvat enerzijds het Streek ziekenhuis "Het Nieuwe Spittaal" met het Verpleeghuis "Berkelpaviljoen" en anderzijds het Psychiatrisch Cen trum "Het Groot Graffel" met het Psycho-geriatrisch Verpleeghuis "De Leeuwerikweide". Funktionele en orga nisatorische overwegingen maken het gewenst, dat de beide verpleeghuizen zich. binnen het kader van het gasthuis, verzelfstandigen en tot een samenwerking in één werkorganisatie komen. Tegen deze achtergrond zoeken wij een die - op het moment dat de fusie gerealiseerd wordt - als leidinggevende mede kan werken aan het tot stand brengen van één afdeling bezigheidstherapie voor beide verpleeghuizen. Deze afdeling Bezigheidstherapie zal een bijdrage leveren aan een optimaal leefklimaat voor. binnen afzienbare tijd. in totaal 310 patiënten. Wij vragen: Een op de funktie gerichte opleiding, b.v.: Huize Norel of Princenoord. M.B.O.-I.W. of Arbeids-Ergotherapie. Ruime ervaring, bij voorkeur in een leidinggevende funktie. De Heer A. H. van Pernis. Hoofd Arbeids/bezigheidsthe- rapie van "Het Groot Graffel", is namens beide huizen onder telefoonnummer 05750-10622 bereikbaar voor het verstrekken van nadere informatie. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd Personeelszaken van "Het Nieuwe Spittaal". Ooyer- hoekseweg 8 te Warnsveld. 76-33 „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons centrum kan op korte termijn op de geriatrische afdeling worden geplaatst een Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging B of B en A, alsmede ervaring heeft op het gebied van de geriatrie en bij voorkeur een kaderopleiding heeft genoten of bereid is deze te gaan volgen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig adjunct-directrice of de afdeling personeelszaken (tel.: 05920 - 21777, toestel 2202 of 2214). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28