CHEF administratief medewerk(st)er organisatie assistent JOIMKER'S IMPORT BV -fmmm vrije universiteit Timmerfabriek M. Huisman B.V. 2iuoJJa Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 administratief medewerker SECRETARESSE Administratief beambte leidinggevende functies in de civiele dienst adjunct-hoofden civiele dienst chef bedrijfsbureau (stafmedewerker) chef schoonmaakdienst STICHTING DE ZONNEHOF een jonge boekhoudkundig medewerker PR0JEKT MEDEWERKERS ■■■nnmi Jonge mensen die carrière wil- Wie is Columbia/International een èrg goed betaalde baan! "emen een vooraaretaan- de plaats in op het terrein van karbon en linten voor alle mo derne registratie-apparatuur en bezitten fabrieken en/of ves tigingen in vele landen ter wereld. Verkoper bij Columbia/International Enthousiaste jonge mensen (tot 35 jaar) die de handen uit de mouwen willen steken kun nen als verkoper bij Columbia/ International een goed salaris verdienen. Jonge mensen die de zaken serieus en gedegen willen aanpakken kunnen ver zekerd zijn van een uitstekende Wat biedt Columbia/International In de eerste plaats een zelf standige baan in één van onze rayons. Daarnaast een uit stekend basissalaris én provisie, een auto- en onkostenvergoe ding. Columbia/International zorgt voor een grondige opleiding van het verkoopteam. Voor het verkrijgen van de nodige branche-kennis kunt U rekenen op al onze steun en hulp! enthousiasme. Een redelijke schoolopleiding en kennis van de Engelse taal is gewenst. Verkoopervaring is een pré maar niet beslist noodzakelijk. Vlfat uraan* Amersfoortsestraat 105-107 wat vraagt Belangstelling voor een soesberg Columbia/International fijne carrière? Telefoon Van U? Neem dan telefonisch kontakt 033-13041 Van een verkoper verwachten op met óf schrijf een bondige wij in de eerste plaats inzet en sollicitatiebrief aan Produktieweg 20 Steenwijk tel. 05210-3500 Wij vragen voor spoedige in dienst-treding een voor onze timmerfabriek. Naast de, voor deze belangrijke funktie, benodigde vakkennis dient de man die wij zoeken te beschikken over voldoende enthousiasme om samen met onze andere medewerkers voor een optimale produktie zorg te kunnen dragen. Vanzelfsprekend is de honorering van deze funktie in overeenstemming met het belang dat wij hechten aan een goede vervulling. Uw schriftelijke, of na afspraak, mondelinge sollicitaties zien wij graag zo spoedig mogelijk tegemoet op bovenstaand adres. In ons verpleeghuis met 150 plaatsen voor lichamelijk zieken, zoeken wij op korte termijn een administratief medewerk(st)er Uw taak zal bestaan uit: het bijhouden van de boekhouding assistentie verlenen aan de salarisadministratie (geauto matiseerd) verdere voorkomende administratieve werkzaamheden. Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden wordt op prijs gesteld. Uw opleidings-niveau is MAVO - Prak tijkdiploma Boekhouden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Telefonische informatie: 05200-40333 toestel 121. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Christeh/ke Vereniging "Het Zonnehuis" met vei huizen te Amstelveen. Beekbergen, Doorn, VJaardmgen. Zuidhorn en Zwolle. Op onze personeels- en loonadministratie is plaats voor een Wij denken aan een 17 jarige die in team-verband kan werken. Het werk bestaat o.a. uit: - bijhouden van onze personeels- en ziekteregistratie - verzorgen van de in- en output van de computer - verrichten van loketwerkzaamheden Voor deze afwisselende baan zoeken wij iemand die in het bezit is van een Mavo-4 en typediploma en die belangstelling heeft voor de sociale wetgeving. Voor inlichtingen kun je het hoofd van de administratieve dienst, toestel 229, bellen. Schriftelijke sollicitaties richt je aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer H. Huberts. „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" amsterdam Op het Natuurkundig Laboratorium kan geplaatst worden een Zijn taak omvat in hoofdzaak de werk zaamheden die van boekhoudkundige aard zijn, zoals het vastleggen van de lopen de verplichtingen, het periodiek maken van financiële overzichten t.b.v. de budget bewaking en controle op verdere admini stratieve verwerking van rekeningen, enz. VereistenMAVO Praktijkdiploma Boek houden. Leeftijd tot 30 jaar. Inlichtingen over deze functie kunnen tele fonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de administratie, de heer G. van der Hoeden (tel.: 020-548 24 66). Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 311-2786, te richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken, De Boelelaan 1105, Post bus 7161. Amsterdam-Buitenveldert. m ROTTERDAM Marnix gymnasium Henegouwerplein 14, Rotterdam - 3003 Vacant per 16 november 1976 de functie van voor 24 werkuren per week. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referenties kunnen gericht worden aan de rector, Drs. D.J.P. Dekker, die desgewenst ook inlichtingen geeft. Telefoon 010-771760 (school) of 01891-3717 (privé). "Chr. Nijverheidsschool Willemstraat 47 Alphen aan den Rijn Gevraagd: vooropleiding: tenminste Mavo-diploma en praktijk diploma boekhouden. Liefst van positief prot. chr. levensovertuiging. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle medewerking verleend. Inlichtingen bij en soil, aan de dir.ce, mej. N. van Beest, tel. 01720-73272. Informatie Het Academisch Ziekenhuis bij de Universiteit van Amsterdam is hooidzakelijk gevestigd in twee locaties n.l. Eerste Helmersstraat 104 (Wilhelmina Gasthuis) en Grimburgwal 10 (Binnengasthuis). De totale personeelsbezetting bestaat uit ca. 4500 personen. De Civiele Dienst in beide locaties omvat een aantal zelfstandige onderafdelingen, die zijn belast met uitvoerende taken op het gebied van huishouding, voeding, schoonmaak, transport van goederen en post. bewaking en recherche, linnenverzorging en communicatie. In het Wilhelmina Gasthuis werken daaraan ca. 600 en in het Binnengasthuis ca. 230 personeelsleden. De leiding van deze centrale dienst berust bij een hoofd en een waarnemend hoofd. In hun taak worden zij bijgestaan dooreen staffunctionaris, die als chef bedrijfsbureau is aangesteld. Het Academisch Ziekenhuis zal over een beperkt aantal jaren worden gevestigd in de Bullewijkerpolder (Bijlmermeer). De nieuw bouw ter plaatse is in volle gang. Vacatures Als gevolg van de toeneming van het aantal leidinggevende taken is het noodzakelijk de leiding van de Civiele Dienst te versterken met twee Zij zullen elk met de dagelijkse leiding van een aantal onderafdelingen worden belast. Van hen wordt tevens verwacht, dat zij zullen meewerken aan de opbouw van de Civiele Dienstorganisatie in het in aanbouw zijnde ziekenhuis. Kandidaten voor deze functies dienen in elk geval aan de volgende vereisten te kunnen voldoen: middelbare vooropleiding gevolgd door hogere beroepsopleiding. ervaring in leidinggevende functie. De salariëring zal afhankelijk van de ervaring worden overeengekomen tussen de 2.808,en 3.854,bruto per maand. Wegens het vertrek van de tegenwoordige medewerker wordt gezocht naar een Deze zal de leiding van de Civiele Dienst bijstaan door zakelijke informatie te geven aan de hand van verzamelde bedrijfsgegevens en door adviezen te verstrekken op het gebied van planning en organisatie nu en ten behoeve van de Civiele Dienst in het nieuwe ziekenhuis. Gedacht wordt aan iemand van ca. 30 jaar met een bedrijfseconomische en admini stratief organisatorische opleiding en zo mogelijk met kennis op het gebied van de automatisering. De salariëring zal kunnen worden bepaald tussen de 2.624,en 3.854,bruto per maand. Wegens bevordering van de huidige functionaris is de vacature ontstaan van Onder zijn verantwoordelijkheid vallen schoonmaakwerkzaamheden (incl. glazen wassen), die opgedragen zijn aan derden, gemechaniseerde schoonmaak verricht door eigen personeel. schoonmaak van operatiekamers (dagelijks en periodiek). desinfectie. ongediertebestrijding (ook indien dit door derden geschiedt). Van deze functionaris wordt eveneens verwacht, dat hij meewerkt aan de vorming van de schoonmaakorganisatie in het nieuwe ziekenhuis. Gaarne zien wij in deze functie iemand tussen de ca. 25 en ca. 30 jaar. met ervaring in een leidinggevende functie op schoonmaak- gebied. Een opleiding op het niveau Academie Diedenoort dan wel HTS (Wtk) wordt nood zakelijk geacht. Een diploma van de cursus schoonhouden gebouwen van het Bouw centrum geeft voorkeur. De salariëring zal kunnen worden vastgesteld tussen de 1.933,en 2.551,bruto per maand. Op het personeel van het ziekenhuis zijn de rechtspositieregelingen voor ambtenaren van de Gemeente Amsterdam van toepassing Opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds geschiedt direct bij indiensttreding. Vakantietoeslag 7.8%. Een schriftelijke sollicitatie, met links bovenaan no. C 3504 en de functie waarvoor belangstelling bestaat, kan worden gezonden aah het hoofd van de personeelsdienst van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS BIJ DE UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM - WILHELMINA GASTHUIS EN BINNENGASTHUIS Eerste Helmersstraat 104. Amsterdam (oud-west) De Zonnehof, een stichting die het beheer voert over 10 bejaardenverzor gingstehuizen en gevestigd is in de Johan Jongkindstraat nr. 5 te Amsterdam (vlak bij het Confectiecentrum) zoekt voor haar hoofdkantoor. die temidden van een klein en prettig team tot taak krijgt de grootboek- en crediteurenadministratie te verzorgen. Het is erg belangrijk dat hij al enige ervaring heeft op dit gebied en dat hij gewend is accuraat te werken. Wij bieden een salaris volgens de c.a.o.-bejaardentehuizen, waaraan een pensioenregeling verbonden is, een vakantietoeslag van 7,8% en een tegemoetkoming in vakstudiekosten. Indien deze baan u aanspreekt, schrijft u dan een briefje of belt u even naar onze afdeling Personeelszaken voor het maken van een afspraak. Het tel. nr. is 020-176451. Laméris Instrumenten B.V. is een toon aangevende handelsonderneming, die zich beweegt op het gebied van de ver koop van hoogwaardige medische en wetenschappelijke instrumenten en ap paratuur ten behoeve van specialisten, ziekenhuizen, verpleeghuizen, laborato ria en wetenschappelijke instellingen. Dit modern geleide en georganiseerde, internationaal georiënteerde bedrijf met buitenlandse vestigingen en meer dan 350 medewerkers, expandeert voortdu rend. De afdeling Nieuwbouw verricht coördinerende werkzaamheden voor onze verkoopgroepen, welke voortvloeien uit nieuwbouw- en renovatieprojekten van ziekenhuizen, verpleeghuizen etc. Voor deze afdeling zoeken wij enige Na een training binnen het bedrijf zullen zij verantwoordelijk zijn voor de verwerking van rapporten van de door onze buitendienst gesignaleerde pro- jekten. Dit betekent o.a. het opstellen van inventarislijsten, het maken van begrotingen, het inplannen van apparatuur, het beoordelen van werksystemen etc. Wij denken aan jonge mensen in de leeftijdsgroep van 21 - 30 jaar, met minimaal een Mavo-opleiding. Medisch-technische belangstelling is vereist; het kunnen lezen van bouwkundi ge tekeningen strekt tot aanbeveling. Voor telefonische inlichtingen kunt u vragen naar de heer de Jongh, toestel 215. Handgeschreven sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, dienen onder vermelding van de letters NBB, te worden gericht aan de direktie. INSTRUMENTEN B.V. - BILTSTRAAT 449, UTRECHT - TEL 030-33S033 Intervam is een grote bouwonderneming die woningbouw zowel als utiliteitsbouw uitvoert met een seriematig karakter. Voor enkele van onze bouwobjecten in Noord- Holland zoeken wij een organisatie-assistent, die voor deze objecten met grote zelfstandigheid o.a. de volgende werkzaamheden dient te verrichten: - planning en voortgangscontrole - manurenbewaking - taakstelling - nacalculatie. Organisatorisch is hij geplaatst onder de organisatie-medewerker van het betreffende rayon. Gedacht wordt aan een MTS'er of gelijkwaardig niveau met passende bouwkundige opleiding, alsmede enige ervaring in de gevraagde functie. Wij nodigen U uit Uw sollicitatie te richten aan Intervam bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 83, Rijswijk. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG]

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24