Mi r G J administratief koördinator personeelszaken bedrijfsleider JïïmfrrTnp E staHunktionaris SECRETARIS vrije universiteit 1 Uatef hoofd bedrijfsadministratie nnMiviiB PERSCOMBINATIE N.V. te Amsterdam staffunctionaris administratieve organisatie assistent chef beleggingsadministratie INSTITUUT VOOR LERARENOPLEIDING VRIJE LEERGANGEN - VRIJE UNIVERSITEIT AMSTERDAM REDAKTEUR biochemisch medewerk(st)er DIRECTEUR Delfland ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET De centrale personeelsdienst van onze maatschap bestaat uit een klein team van mannen en vrouwen die voor de landelijk gespreide vestigingen van onze maatschap een grote hoeveelheid werk verzetten in het kader van de realisering van het personeelsbeleid. De struktuur van de afdeling kent thans twee groepen nl. één groep die zich bezig houdt met de beleidsvoorbereiding en -uitvoering en één groep die zowel registreert wat er gebeurt op het gebied van b.v. aanname, overplaatsen, studie enz. als ook fungeert als centraal punt waar veel vragen binnenkomen en allerlei dokumentatie wordt verzameld. Deze laatste groep heeft behoefte aan een Deze funktionaris krijgt als taak het leidinggeven aan de groep registratie personeelszaken en het ontwikkelen en (laten) bijhouden van bestanden enz. Wij zoeken daarvoor een man met een opleiding op MBA/SPD niveau, die voor deze nieuwe funktie beschikt over initiatief, kreativiteit en goede kontaktuele eigen schappen. In verband met de verdere uitbouw van de afdeling is enige kennis van de automatisering gewenst. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van onze maatschap. Van Dien Co Fizeaustraat 2. Amsterdam Tel. 020-910111 GROHINQEN-HAREN EINDHOVEN "S-Mf RTOOENQOSCM MAASTRICHT WIUEMSTAD-CURACAO ANTWERPEN CARACAS-VENEZUELA In ons ziekenhuis is plaats voor een belast met de leiding van de bedrijfsadministratie in bredere zin. Hij ressorteert onder het Hoofd van de Administratieve Dienst. Tot zijn taken behoren o.m.: - het aanreiken en mede-ontwikkelen van bedrijfsadmini- stratieve procedures en informatiesystemen, die ant woord geven op beleidsvragen van de directie en de diensthoofden: - het dagelijkse begeleiden van het administratieve perso neel bij de financiële verslaglegging, de samenstelling van budgetten, exploitatie-overzichten e.d. Voor deze funktie zoeken wij een inventieve en ambitieuze medewerker met een goede theoretische opleiding (SPD-II f of HEAO), die kan bogen op een gedegen ervaring in een funktie op het zelfde niveau in een bedrijf waar hij ook ervaring heeft opgedaan met gemechaniseerde en geautomatiseerde informatiesystemen. Hij is tussen 25 en 35 jaar oud. Wij stellen prijs op een prot. christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Voor nadere informatie over de funktie, ons ziekenhuis en de arbeidsvoorwaarden (zoals aansluiting bij het pensioenfonds P.G.G.M.) kunt u eventueel bellen met de heer B. Porte (03417-4848 tst. 247). Salarisindicatie: f 2800. per maand. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties worden op korte termijn tegemoet gezien. Zij kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van Hp^Psychiatrisch Ziekenhuis l Ermelo Als grote woningbouwer in Nederland richten wij bij Intervam het werk op het seriematig bouwen van woningen, bejaardentehuizen, kantoor panden. winkelcentra e.d. Onze activiteiten vinden deels plaats in Noord-Holland. Met het oog op uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een bedrijfsleider van ongeveer 30 jaar. Van de geschikte kandidaat verwachten wij. dat hij zijn H.T.S.-opleiding heeft voltooid, terwijl hij tevens in een soortgelijke functie ervaring in de woningbouw heeft opgedaan. Wij nodigen U uit Uw sollicitatie te richten aan Intervam bv. afdeling Personeelszaken. Postbus 83. Rijswijk. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) uigeefster van o.a. het Parool, Trouw en de Volkskrant zoekt: Het bedrijf telt circa 1700 personeelsleden. In haar grafisch bedrijf en rekencentrum wordt veel werk voor derden verricht. De functionaris voor administratieve organisatie resorteert onder het Hoofd Administratie. Zijn voornaamste taken zijn: - het opbouwen en onderhouden van administratieve systemen en proce dures en afstemming daarvan binnen de diverse sectoren en dochterbe drijven. - het beoordelen van de interne organisatie en systeemontwerpen op eisen van interne controle en administratieve efficiency. - de analyse van informatie behoefte. - het formulierbeheer - het begeleiden van automatiseringsprojecten. Hij zal dienen te beschikken over een goed analytisch vermogen, automatiseringservaring en het vermogen in teamverband te werken. De juiste kandidaat is bedrijfseconoom of in het bezit van SPD, aangevuld met Ambi, dan wel gevorderd met de accountantsstudie tot en met onderdeel administratieve organisatie. Zijn leeftijd zal liggen tussen 30 en 40 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer B. Verweij, tel. 020-917711, toestel 654. (na 19.00 uur: 02159-42889). Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelzaken Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. mevr. L. Witmer. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) HOOFDKANTOOR BOS- EN LOMMERPLANTSOEN 1 AMSTERDAM-W. De afdeling Financiën van het GAK is o.m. belast met het beheer van de beleggingen van 20 pensioenfondsen. Op deze afdeling is een vacature ontstaan voor de functie van Deze medewerker zal mede leiding en begeleiding geven aan ongeveer 15 personeelsleden, die belast zijn met de administratie van de effecten, geldleningen en hypotheken. Hij zal daarbij contacten onderhouden met banken, geld- nemers, overheidsinstellingen etc. Wij zoeken contact met geïnteresseerden voor deze functie die een middelbare opleiding hebben genoten beschikken over het diploma MBA een ruime ervaring hebben op het terrein van de admini stratie van beleggingen Het salaris kan uitlopen tot f 3.250,- bruto per maand, exclusief 1V% vakantietoeslag en 2% kerstgratificatie. Het GAK heeft een aan de eisen van deze tijd aangepaste pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. GAK Uw schriftelijke sollicitatie onder het motto FIN, gericht aan de afdeling Personeels zaken/Hoofdkantoor zien wij graag tege moet. Het bestuur van de Stichting De Vrije Leergangen zoekt voor dit Instituut en de M.O.-opleidingen een De secretaris bereidt de vergaderingen van bestuur en directorium voor. draagt zorg voor de verslaggeving, ziet toe op de uitvoering van genomen beslissingen, en is zodoende centraal betrokken bij de bepaling van het beleid. De secretaris geeft leiding aan de onder hem ressorterende afdelingen: secretariaat personeelsdienst post- en archiefzaken centrale typekamer. Hij ven/uit met behoud van eigen verantwoordelijkheid zijn taak onder de adjunct-directeur Algemene Zaken. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij beschikken over een adequate (bijvoorbeeld juridische) opleiding en praktische ervaring op organisatorisch gebied. Naast leidinggevende capaciteiten en vaardigheid in rapporteren en corresponderen is uiteraard belangstelling voor het onderwijs gewenst. Dit laatste omvat mede persoonsgerichte belangstelling voor docenten en stu denten. Van kandidaten wordt instemming met de protestants-christelijke grondslag van de Stichting verwacht. y Salaris, tot maximaal 4.501is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Inlichtingen bij de heer W van den Berg. tel. 020-178756 (instituut) of 02943-3232 (na 18.00 uur). Sollicitatiebrieven met korte levensbeschrijving en opgave van referenties te richten aan het directorium van de Stichting De Vrije Leergangen, p/a Or O. Kooi, Marquette 8, Ams terd am-Buiten velde rt. Uitgeversmaatschappij in het centrum van het land zoekt een voor een door haar uitgegeven weekblad op het gebied van kleuter-, basis- en lager technisch onderwijs, alsmede mavo. De betrokkene zal kennis moeten dragen van het bijzonder onderwijs en de zich daar voordoende problematiek. Gedacht wordt aan een journalist met ervaring, die zijn weg weet in het departement van onderwijs en wetenschappen en in de kringen van de onderwijsorganisaties. Een leeftijdsgrens van ca 40 jaar zal bij de overweging van een sollicitatie worden gehanteerd. Het salaris vindt zijn basis in afdeling 2 (elf funktiejaren) van de c.a.o. voor redakteuren van publiekstijdschriften. Reacties op deze oproep worden ingewacht voor 1 oktober a.s. onder nummer 6874 van dit blad. amsterdam Bij het Antropogenetisch Instituut van de Faculteit der Geneeskunde bestaat een vacature voor een Wij zoeken een jonge academicus (bio chemicus/bioloog/arts), die zal participe ren in onderzoek op het gebied van pro- teïnepolymorfismen. De mogelijkheid bestaat voor het bewerken van een proefschrift. Hij/zij zat bereid moeten zijn te assisteren bij het onderwijs in de antropogenetica. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door Drs. R. Frants, tel.020-548 27 64/ Dr. F. Arwert, tel.020-548 27 43. looi Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 242-2806, te richten aan.de Hoofdafdeling Perso neelszaken, De Boelelaan 1105, Post bus 7161, Amsterdam-BuitenvelderL KABELTELEVISIE AMSTERDAM B.V. Kabeltelevisie Amsterdam b.v., is onlangs opgericht, met het doel het oprichten en exploiteren van een centrale antenne-inrichting voor de gehele gemeente Amsterdam. In de vennootschap participeren de gemeente Amsterdam, de gezamenlijke Amsterdamse woningcorporaties en de Vereniging van particuliere huiseigenaren "Het Eigendomsrecht". Binnenkort zal worden begonnen met de aanleg van het kabeltelevisienet. Hiermede zal een periode van circa vijf jaar zijn gemoeid. De exploitatie zal zich analoog uitbreiden en na het gereedkomen van de centrale antenne-inrichting volledig tot de taak van de vennootschap behoren. 1 De raad van commissarissen roept sollicitanten op voor de functie van: De directeur wordt belast met de dagelijkse leiding van de onderneming. Hij zal vele externe contacten - overheid, bedrijfsleven, beheerder van woningen, abonnees - moeten onderhouden. Bij zijn werk wordt hij terzijde gestaan door een technische en een administratieve staf. Van de directeur wordt verwacht dat hij beschikt over: - goede leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - goede contactuele eigenschappen; - goed financieel en technisch inzicht. Leeftijd minimaal 35 jaar. De honorering is in overeenstemming met de belangrijkheid van de functie. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selectieproce dure. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer B. Beekhuis, telefoon 020 - 596.1129. Sollicitaties kunnen worden gericht aan: Kabeltelevisie Amsterdam b.v., t.a.v. de heer B. Beekhuis, Wibautstraat 82 AMSTERDAM. Het Electriciteits-/Gasbedrijf Delfland, gevestigd te Delft, verzorgt de distributie van electriciteit en gas in de gemeente Delft en in de 8, via de Gemeenschappelijke Regeling, aangesloten gemeenten. Deze bedrijven zijn tevens belast met de exploitatie van de Gemeentebedrijven van de Gemeente Delft en het Waterbedrijf van de gemeente Maasland. In ons staforgaan is een functie vacant voor voor de Distributie Elektriciteit: Funktie-informatie: Het takenpakket van deze funktionaris omvat het adviseren van de directie en het begeleiden van de chefs van de afdelingen Distributie electriciteit en van de Tekenkamer, met welke afdelingen hij een directe bemoeienis heeft en waarvoor hij als een 'trait d'union' tussen de directie en de afd. chefs en omgekeerd fungeert. Verlangd wordt Opleiding electr. techn. Ingenieur of op een daaraan gelijk te stellen niveau. Ervaring in een leidinggevende funktie in de electr. techn. sector, bij voorkeur opgedaan bij een energiebedrijf. Geboden wordt Een zeer belangrijke en zelfstandige funktie, welke, mede afhankelijk van opleiding en ervaring, wordt gehonoreerd volgens de salarisschalen van Ingenieur A en die van Hoofd ingenieur A als maximum. De Rechtspositieregelingen welke bij de Overheid gehan teerd worden zijn ook voor onze bedrijven van toepassing. Voor de Ziektekostenverzekering zijn wij aangesloten bij het I.Z.A. voor Zujd-Holland. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, in te zenden aan de Directie van het Electriciteitsbedrijf Delfland, Energieweg 20, Delft.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22