W Callaghan schuift met ministerszetels Zoetermeer krijgt hotel nabij RW 12 1 Nader beraad over i, passende arbeid" Aanklacht tegen de Prins ingediend „Last night of the Proms" op tv Nat. Ned. wil onderhoud over W.H.C. Vertrouwen in Van Agt liep sterk terug Actiegroep eist vrijlating zieke illegale Turk Ann ziek Hasekamp FAMILIEBERICHTEN EERSTE HOLLANDSCHE ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET rERC LONDEN (Reuter, UBI) De Britse premier, James Callaghan, heeft gisteren een aantal wijzigingen in zijn kabinet aange bracht. De verschuivingen houden onder andere verband met de benoeming van de huidige minister van binnenlandse zaken, Roy Jenkins tot voorzitter van de Europese commissie. Merlyn Rees wordt de nieuwe minis ter van binnenlandse zaken. Tot nu toe behartigde Rees de Noordierse zaken, maar dit werk wordt van hem overgenomen door Roy Mason, tot dusver minister van defensie. De huidige minister van onderwijs. Fred Mulley, gaat de post van minis ter van defensie bekleden. De huidi ge minister van landbouw wordt grootzegelbewaarder en voorzitter van het Hogerhuis. Shirley Williams, tot dusver minister van consumentenzaken, wordt mi nister van onderwijs en wetenschap pen. Roy Hattersley. die momenteel nog als staatssecretaris aan het mi nisterie van defensie verbonden is, neemt de post van mevrouw Wil liams over. John Silkin, nu minister van plan ning en lokaal bestuur, wordt minis ter van landbouw. William Rodgers wordt minister van transport. Stan ley Orme, tot dusver staatssecreta ris. is benoemd tot minister van soci ale zaken. De benoeming van minister Rees op binnenlandse zaken wordt als een politieke beloning gezien voor de steun die Rees Callaghan geboden heeft in de campagne voor het pre mierschap na het aftreden van Wil son. Van de benoeming van Mason op de Ulsterpost worden geen ingrij pende politieke koerswijzigingen verwacht. Staking De Britse regering en vakbonden wa ren gisteren nog druk bezig met po gingen de voorgenomen staking van zeelieden, die komende nacht be gint, te voorkomen. Zowel regering als de overkoepelende vakbond TUC beschouwen het voornemen als een verbreking van het sociaal contract. Een compromis leek er gisteren nog niet in te zitten. De enige manier om dit arbeidsconflict op te lossen, is zich te houden aan het beleid dat regering en vakbeweging zijn over eengekomen. aldus een TÜC- woordvoerder. Van onze soc.-economische redactie DEN HAAG De christelijke orga nisaties van werkgevers, werkne mers en van ondernemers in mid denstand en landbouw gaan zich samen beraden over een andere in houd van het begrip „passende ar beid". Dit blijkt uit een bericht in „De Werkgever", het blad van het Nederlands Christelijk Werkge versverbond. Het beraad zal ook be trekking hebben op een betere toe passing van dat begrip. Bovendien gaan deze organisaties, die samenwerken in het convent van christelijk-sociale organisaties, zich bezinnen op de vraag of, en zo ja, op welke manier de gezamenlijke ver antwoordelijkheid van overheid, werkgevers en werknemers beter tot uitdrukking kan worden gebracht met betrekking tot de werkgelegen heid. De organisaties menen dat men niet uitsluitend de overheid verantwoordelijk mag stellen voor voldoende werkgelegenheid. Van een verslaggever ROTTERDAM De Rotterdamse officier van justitie, mr. L. Jansen verwacht niet dat hij een strafvervol ging tegen prins Bernhard in zal stel len op grond van een aanklacht, die de Rotterdamse - zich filosoof noe mende - Jan Vis heeft ingediend. Vis voelt zich door het optreden van de prins persoonlijk beledigd. Hij heeft zijn aanklacht dan ook geba seerd op ideële gronden. Of zijn aan klacht enig praktisch resultaat zal hebben, vindt Vis niet belangrijk. Eventueel wil hij in beroep gaan. Mr. Jansen meent dat een aanklacht tegen een hooggeplaatst persoon als de Prins niet bij de officier van justi tie thuishoort. Dit zou volgens hem moeten gebeuren bij de procureur- generaal van de Hoge Raad. Ook verwacht mr. Janssen niet dat een officier van justitie nog een strafver volging in kan stellen omdat de mi nister van Justitie - als lid van de regering - hier al over beslist heeft. Van een verslaggever HILVERSUM - De NOS-televisie zal zondag opnamen uitzenden van Last night of the Proms, het traditi onele Engelse concert. Dit als aan vulling op het bestaande NOS- programma: Nederland 2: 17.30. Met deze uitvoering wordt zaterdag avond de Henry Wood Promenade Concerten besloten, die 's zomers in de Londense Royal Alberthall wor den gegeven. Het programma omvat de Seesongs in een bewerking van Henry Wood, Rules Brittannia en Jerusalem. Uit voerenden zijn het BBC-symphonie Orchester, het BBC-koor en de alt Anna Kollins. Dirirgent is Charles Groves. ROTTERDAM De direktie van Nationale Nederlanden zal volgende week een onderhoud vragen met B. en W. van Rot terdam naar aanleiding van de conclusie in een rapport van de directeur van de dienst Stadsontwikkeling dat het in aanbouw zijnde gebouw van de Nationale Nederlanden op de hoek Binnenwegplein/Cool- singel een goede locatie zou zijn voor een Wereldhan delscentrum. De heer H. Rademaker liet vrijdag namens de directie van N.N. weten nogal verrast te zijn. „We zijn niet van tevoren benaderd door de ge meente Rotterdam. Volgende week zullen we in eerste instantie vragen hoe de opzet van zo'n wereldhan delscentrum zal zijn, of het alleen een informatiecentrum zal zijn of dat er ook een groot aantal bedrij ven in vertegenwoordigd zal zijn. etcetera. Daarna zien we wel verder. Het gaat er ons uiteraard alleen om het gebouw zo goed mogelijk te ver huren", aldus de heer Rademaker. Het rapport van de dienst stads ontwikkeling is gemaakt op verzoek van het PvdA-raadslid J. M. Linthorst, die een overzicht wilde van mogelijke vestigingsplaatsen voor een wereldhandelscentrum. Na een bespreking van de verschillende locaties is men tot de conclusie ge komen dat de in aanbouw zijnde kantoorkolos op de hoek Binnen- wegplein/Coolsingel een goede keus zou zijn, terwijl wat grootte betreft (gedacht wordt aan circa 25.000 m2 bruto oppervlak) ook Delta Lloyd in aanmerking komt, aldus de direc teur stadsontwikkeling. Delta Lloyd lijkt echter niet haalbaar omdat Bank „Mees en Hope" als een poten tiële kandidaat voor dit pand wordt genoemd. Van een onzer verslaggevers ZOETERMEER B. en W. van Zoetermeer hebben besloten het Haagse Bouwbedrijf M.A.B. n.v. grond te verkopen voor de bouw van een complex kantoren, winkels, woningen, een hotel, een restaurant met bar en zaal- ruimten. De nieuwbouw is gesitueerd op het grote grasveld nabij het dubbelstation aan de Bocrhaavelaan tussen de wijken Meerzicht en Drie manspolder. Met de uitwerking van de plannen zullen de ontwerpers, het Voorburgse architectenbureau Lucas en Niemeijer, naar verwachting in januari 1977 klaar zijn. Het is de bedoeling dat in de loop van volgend jaar met de bouw wordt begonnen. In het geldende bestemmingsplan voor het gebied past de bouw van dit complex. De meeste ruimte zal in beslag worden genomen door kantoren: 3.250 m2. Voor winkels wordt 500 m2 uitgetrokken, voor een restaurant met bar 178 m2 en verder zal 400 m2 beschikbaar komen als zaalruimten. Bij het dubbelstation worden zestig woningen gebouwd. Het geplande hotel gaat 60 kamers tellen. Het wordt Zoetcrmeers eerste hotel. De toekomstige gasten zullen o.a. de beschikking hebben over een klein zwembad. De plaats van situering is uitermate gunstig, nabij de aansluiting op Rijksweg 12 en op de z.g. H-structuur, het stelsel van hoofdwegen in Zoetermeer. ROTTERDAM Het Buitt landse Arbeiders Komité (B/iïV I KO) in Rotterdam heeft don] derdag voor het hoofdbureal van politie gedemonstreerd te-l gen de arrestatie dinsdag jij van de sedert 15 nóvembei 1974 illegaal in ons land vei blijvende Turk Mehmet Dogan. Volgens het BAKO wil de vreénL lingenpolitie Dogan „deportere naar zijn vaderland, terwijl „zwaar astmatisch bronchitis tiënt is." Deze ziekte zou hij bij een Rotte, damse koppelbaas hebben opgeld pen waar hij tot mei 1975 heel Het gewerkt. Van een verslaggever AMSTERDAM Volgens het Ne derlands instituut voor de publieke opinie (Nipo) is het vertrouwen in minister Van Agt sterk teruggelo pen, vooral bij de protestants- christelijke kiezers. Dat blijkt uit een in augustus ge houden onderzoek van het Nipo. Uit dat onderzoek blijkt dat onge veer een derde deel van de Nederlan ders het niet eens is met de beslis sing van Van Agt om aan te blijven als minister, terwijl de Bloemenho- ve-kliniek in Heemstede doorgaat. Van de ondervraagden meent 27 procent dat de minister moet aftre den, 24 procent meent dat de be windsman de kliniek had moeten sluiten. Meer dan de helft van de ondervraagden zei weinig of hele maal geen vertrouwen meer in de bewindsman te hebben. Achtender tig procent had nog veel vertrouwen in hem. In juni was gebleken dat 74 procent van de AR-kiezers nog veel vertrou wen had in de minister. In augustus was dat percentage tot 61 teruggelo pen. Voor de kiezers van de CHU lagen die percentages resp. op 67 en 45 procent. Het vertrouwen in Van Agt bleef in de gelederen van de KVP ongeschokt. zoir is ei gelf Ond de g Sandwichborden en spandoeken met teksten als „deportatie van een zieke is discriminatie" en „weg mei het onmenselijke beleid van de vreemdelingenpolitie" zetten de de monstratie tegen de Rotterdamse vreemdelingenpolitie kracht bij. zoc Bovendien protesteerde men tegen ,w?." het feit dat een zieke in een cel opgesloten werd. loch aan AMSTERDAM In verband met ziekte van Ann Hasekamp zal de rol van Klytaimnestra in de voorstel ling van „Elektra" door het Pu- bliekstheater gespeeld worden door Josephine van Gastej-en. Deze repe teert momenteel voor haar rol in John de Crane's produktie: Een doos vol kruimels. Adjudant F. de Vries van de vreem delingenpolitie: „Deze man is slechts één van de honderden illega len in ons land die wij opsporen. Pas als de uitslag van een onderzoek uitwijzing rechtvaardigt en de ge- zondheid van de man het toestaat worden er maatregelen genomen.' Een aansluitende mededeling van de vreemdelingenpolitie luidde dat medisch is, vast komen te staan dat een verblijf in de cel niet schadelijk is voor 's mans gezondheid en dat hij staat moet worden geacht te reizen zodat 'de heer Dogan binnenkort naar zijn vaderland teruggestuurd kan worden. lang ben zijn hele hebt Wat. wen: huid zuui men net hun adei de 2 doei ten, vooi Ze hun kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Op zaterdag 18 september 1976 gaan Jan Meindert Luth en Alice Boonstra trouwen om 13.15 uur in het gemeentehuis te Sauwerd Kerkelijke inzegening vindt plaats om 14.30 uur in De Ark", Haydnlaan te Groningen, door ds J.J.R Baas. Gelegenheid tot feliciteren van 17.00 tot 18.30 uur in „De Rietschans". Meerweg te Paterswolde. Ulrum. Noorderstraat 11, Groningen, Goeman Bor- gesiuslaan 64. Toekomstig adres: Hoornsediep 123, Gro ningen. 1 Op 17 september a.s. hopen wij tijdens een dienst in de Engelmunduskerk, Kerkplein 1, Velsen-Zuid. God te danken voor het feit, dat onze Ouders en Grootouders M. van Veelen E. van Veelen-van Es 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dc- dienst begint om 13.30 uur en zal geleid worden door ds R. J. Koolstra te Leiden. Als u het gouden bruidspaar wilt feliciteren verwachten wij u graag tussen 17.00 en 18.30 uur in het Koetshuis van Landgoed Beeckestijn. Velsen-Zuid. Kinderen en kleinkinderen Nijmegen, september 1976. Kwakkenbergweg 262. Op D.V. zondag 19 september a.s. hopen wij met onze kinderen ons 25-jarig huwelijk te vieren. Er is gelegenheid om te feliciteren op dinsdag 21 septem ber van 20.00 tot 22.00 uur in restaurant „De Schouw" te Nunspeet, Harderwijker weg 85, H. J. Duenk en J. Duenk-Joldersma Nunspeet Jan Mankesstraat 83. Voor de ontelbaar vele gelukwensen, cadeau* en bloe men bij gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest ontvangen, willen wij u allen zeer hartelijk danken, Het stemt ons. met onze kinderen tot grote dankbaarheid dat zovelen ons het tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. H. den Duik Jr M. den Dulk-Pronk Den Haag. september 1976 Van Boetzelaerlaan 174 Plotseling ontvingen wij bericht van het over lijden van Ruurd Eisenga Wij verliezen in hem een fijn collega Direktie en Personeel Firma P. van Reisen Voorhout. Enige en algemene kennisgeving Heden werd plotseling van ons weggenomen mijn onvergetelijke lieve Man, onze lieve zorgzame Vader en Grootvader Gerard Anne van der Straaten Oud-notaris te Mijnsheerenland. op de leeftijd van 71 jaar. Zij die hem gekend hebben zullen weten wat dit verlies voor ons betekent. Mijnsheerenland: J. W. v.d. Straaten-Bouman M J. Nijssen-v.d. Straaten M. F. Sterk-v.d. Straaten G. H. M. Sterk F v.d. Straaten W. S J vd. Straaten-Drost Janneke Gerard Anne Mijnsheerenland. 9 september -1976 Wilhelminastraat 33. Liever geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 13 september om 14.00 uur te Mijnsheerenland. Psalm 84 12 Hij zal het goede niet onthouden dengenen die in oprechtheid wandelen Na een geduldig gedragen lijden is mijn lieve vrome vrouw en der kinderen zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Antje Gorter Op de leeftijd van 81 jaar in het Zonnehuis te Vlaardingen in vrede ontslapen. Psalm 73 12 J. Punt kinderen, klein en achterkleinkinderen. Schiedam, 10 september 1976 Bejaardencentrum „De Harg", Hargplein 100. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer, Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar, maandagavond van 7.30-8.30 uur. Dinsdag 14 september a.s. wordt er te 2.30 uur n.m. een rouwdienst gehouden door de weleer waarde heer ds. L. W. G. Blokhuis in de aula van de Algemene Begraafplaats, Laan van Spierings- hoek, Schiedam, waarna de bijzetting zal plaatshebben in het familiegraf op de be graafplaats aldaar. Vertrek van bovengenoemde rouwkamer te 2,15 uur n.m. Geen toespraken. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de bijzetting in de aula van de begraafplaats. „Vrees niet. want zie. Ik heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Jes. 43:1 Na een zeer arbeidzaam leven met een moeilijke levensavond ging rustig van ons heen, onze lieve Vader en Opa Harm Hoiting weduwnaar van A. Geertsema en eerder van H. Groenwold, op de leeftijd van 84 jaar. Hoogeveen: B. Hoiting-Veltmeyer Emmen: H. Hoiting A. Hoiting-Katerberg Emmen: M. Hoiting J. Hoiting-Bosklopper Klazinaveen: L. Hoiting W. Oldersma Hagersville (Can): F. M. de Boer-Hoiting R. de Boer Groningen: J. L. Hoiting Dokkum: H. J. Hoiting H. Hoiting-Room Beilen, 10 september 1976. Corr. adres: Zuiderstraat 2, Emmen. Vader is opgebaard in het rouwcentrum, Molle- mastraat 5 te Zwartemeer. Condoleantie-bezoek maandagavond van 19 30- 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 14 september a.s. om 13.00 uur in de Herv. Kapel te Zwartemeer, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis „De Wereld zingt Gods lof" Na ons te zijn voorgegaan in een leven van geloof en liefde is heden vredig van ons heengegaan onze lieve, steeds zorgzame Man, Vader en Opa Job van Westen hij werd 77 jaar. Borssele: M. van Westen-Huissoon Roden: Maps en Kees Francke Terneuzen: Rinus en Suzan van Westen Jos en Evelyn Rotterdam: Jan en Mien van Westen Rob en Pim Borssele: Nóus en Adrje van Esten Joop, Dini en Leon Goes: Toob en Jannie van Westen Frank Rijswijk: Riny en Vincent Kramers Vincent en Ron Nieuw en St Joosland: Piet en Koos van Westen Karin, Maja en Esther Goes: Jaap en Francien van Westen Yvonne en Marjolein Borssele, 9 september 1976. Plein 51. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Gereformeerde Kerk aan de Westsingel te Borssele op maandag 13 september 1976 om 13.00 uur. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Verenigingsgebouw „Vijver- zicht", Plein 3 te Borssele. liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden behaagde het de Heere, geheel onver wacht, uit ons midden weg te nemen, onze geliefde vader en opa Arie Verdoes weduwnaar van Adriaan Jacoba Kroon, in de ouderdom van 82 jaar M. F. Verdoes D. Verdoes-Zwaan A. A. J. Zuijderduijn-Verdoes D. Zuijderduijn klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 10 september 1976 Mr C. Fockstraat 1 Rouwbezoek: a.s. maandagavond van 7-9 uur in de rouwkamer. Zuidstraat 103, alwaar de overle dene is opgebaard. Corr. adres: M. F. Verdoe., Boulevard 115, Katwijk. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 14 september a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerki. Centrum. Voorstraat 74, waarna de begra fenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk. Voor onze lieve Robert, die bij ons en bij zo velen een grote plaats innam heeft God een nog grotere plaats bereid. Rients Robert 23-5-'71 9-9-'76 Garmt, Marike en(Chiel Visser Raard (Fr.), 9 september 1976 Spriens 3 De kerkdienst zal worden gehouden op maandag 13 september 1976 om 14.00 uur in de Geref. Kerk van Raard, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de dienst. Laat de kinderen tot mij komen. Donderdag 9 september is ons lief kleinzoontje en neefje Rients Robert plotseling van ons weggenomen. Namens ons allen, die erg verdrietig zijn M. H. Visser-Meijer God nam heden tot Zich onze geliefde zorgzame Moeder en Grootmoeder Geesje Stam-de Ruiter sedert 9 januari 1969 weduwe van Jan Stam op de leeftijd van 74 jaar. „Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht". Lied 440 1 Apeldoorn: J. Stam Apeldoorn: J. Stam Almelo: H. Stam F. C. Stam-Kassies Anita. Gcra. Corina Emmen: W. Postma-Stam S. Postma Gerlon Vroomshoop. 10 september 1976" J. Frisostraat 21 De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 14 sep tember a.s. om 11.00 uur in het gebouw Irene. Julianastraal te Vroomshoop. Gelegenheid tot condoleren maandagavond 13 september a.s. van 7.30-8.00 uur in de rouwkamer aan de Hammcrstraat 27 te Vroomshoop „Heer, hier ben ik. omdat U mij riep, omdat U wilde dat ook ik leven zou Dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis, dat in de volle zekerheid des geloofs tot God is opgegaan, onze innig geliefde zorgzame man. vader en grootvader Arie Blom in de ouderdom van 83 jaar. Ede. H. Blom-Benschop Utrecht: C. Gorter-Blom J. Gorter Ede: A. Diepeveen-Blom W. E. Diepeveen Achterveld: A. Blom J. Blom-Reemst en kleinkinderen Ede. 9 september 1976 Amsterdamseweg 44 Geen bezoek aan huis en geen bloemen. De overle dene is opgebaard in het Alg. Rouwcentrum Van de Weerd, Schaapsweg 77. Ede. Bezoek en gele genheid tot condoleren aldaar maandag a.s. van 19.00-20.00 uur en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden ge houden op dinsdag 14 september a.s. in de aula van de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Barne- veld om 11.30 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek van het Rouwcentrum om 10.50 uur. De Here nam tot Zich onze lieve en zorgzame vader, groot- en overgrootvader Andries Vos op de leeftijd van 84 jaar, sinds 30 augustus 1969 weduwnaar van Boukelina Geziena Rowaan. Assen. 7 september 1976. „Arendshorst", De Klenckestraat 40. Correspondentie-adres: Drentesingel 73, Arnhem. Arnhem: O. Vos J. E. Vos-Karper Dar-es-Salaam (Tanzania): J. Vos O. Vos-Heebels Groningen: D. Heins-Vos W. Heins Matsqui B.C. (Canada) H. Vos M. Vos-Prins kleinkinderen en achterkleinkind De begrafenis heeft in besloten kring plaatsge vonden. Opgenomen in heerlijkheid onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Willemina Duursema Weduwe van Jan van der Zwaag in de ouderdom van 89 jnar. „Haar leven was dienen" Drachten: T. Smedes-van der Zwaag P. Smedes Amsterdam: K. Kuijper-van der Zwaag D. Kuijper Den Haag: J. van Deth-van der Zwaag G. van Deth Aalten: A. van der Zwaag Canada: N. van der Zwaag A. van der Zwaag-Mulder New Zealand: W. van der Zwaag G, van der Zwaag-Mark Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zeist. 10 september 1976. ..De Looborch". Woudenbergseweg 42. Correspondentieadres. Bruins Slotstraat 8 te Drachten. Geen bloemen Geen bezoek. De begrafenis zal. in de kring van de naaste familie, plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats, maandag 13 september a.s. om 14.00 uur. Voor de zeer vele blijken van belangstelling en meeleven bij het ziekbed en het overlijden van onze Vader en Grootvader Pieter Boer willen wij langs deze weg onze dank betuigen. Familie Boer Hazerswoude, september 1976. Z 10 iï 21 23 "SCHRIFT EN GETUIGENIS" Zondag 12 september 1976 5 uur Oosterkerk, Maliebaan, Utrecht, de heer H. Tissink te Put ten. DE EERSTE HOLLANDSCHE LEVENSVERZEKE RINGSBANK N.V. zoekt voor een bestaande afdeling te Amsterdam een vertegenwoordiger in vaste dienst In verband met de aard van de functie gaan onze gedachten uit naar een dynamisch persoon in de leeftijd van 28-40 jaar, met goede verkoopeigen schappen, takt en zelfstandigheid. Naast inkassowerkzaamheden, uitkeringen en scha deregelingen ligt vooral het aksent op het onderhouden van kontakten met onze relatiekring. Vanzelfsprekend staat hier tegenover een aanvangs- inkomen van voldoende omvang met onkostenver goeding. Tevens wordt door ons voor een passende opleiding gezorgd. Meent u dat u de man bent die aan onze aktiviteiten een flinke steen kan bijdragen, dan verzoeken wij u uw brieven te richten aan de afdeling Buitendienst van de Eerste Hollandsche Levensverzekerings-Bank N.V. te Amsterdam, Keizersgracht 174-176. LEVENSVERZEKERINGS-BANK NV

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20