Toch maar mooi van Leyland.® Marina.'n Echte vijf persoons auto voor elf mille. Vergelijk: l 10990,- Laatu daarom niks wijsmaken. Priisinkl.BTW al fabriek. Importeur van Leyland automobielen British Leyland Nederland BV.Gouda.Tel.01820-11122.Mini-Allegro-Marina-Maxi-Princess-Triumph-Rover-Jaguar-Daimler-Land-Rover-Range Rover-Sherpa-Bedrijfswagens, 200 Verkooppunten in Nederland.Mogelijkheden voor leasing. L Radiaalbanden. 2. Zuinigheid: 1 op 13. 3. Grote kofferruimte •(550 Ltr.j. 4. Schijfremmen vóór. 5. Rembekrachtiging. 6. Gescheiden hydraulisch remsysteem. 7. Torsiestabilisatoren voor en achter. 8. Elektrische ruitesproeier. 9. Ruitewisser met 2 snel heden en tip-wis kontakt. 10. Achterruitverwarming. 1L Automatisch oprolbare 3-punts veiligheidsgordels. 12. Noodknipperlicht- installatie. 13. Stuurslot. 14. Achteruitrijlampen. 15. Tapijt vloerbedekking. 16. Anti-verblindingsspiegel. 17. Service, waar je ook bent. 18. Goedkope onderdelen. 19. Leverbaar in: Marina 1.3 Coupé, 1.3 4-deurs, 1.8 4-deurs Special en 1.8 Coupé GT. De 4-deurs typen ook met automaat. Enkele typen worden bovendien geleverd met: stoffen bekleding, slaap stoelen, hoofdsteunen vóór, klokje, sigaretten aansteker, twee buiten spiegels, toerenteller, halo geen verstralers, getint glas, metallic kleur en vinyl dak. Ziet u wel. Wat u bij 'n ander vaak extra moet betalen, heeft de Marina standaard. De Marina is uiterst kompleet uitgevoerd en bovendien goedkoop in gebruik en onderhoud. U weet wat onderhoud vandaag de dag kost: we hoeven u niets te vertellen. De Marina is een royale vijfpersoons gezinswagen waarbij betrouwbaarheid en degelijkheid voorop staan. Iets dat u anders in een aanzienlijk hogere prijsklasse moet zoeken. Alleen de Marina heeft dat.Daarom is het onver antwoord (tegenover uzelf) als u deze auto alleen van buiten kent. U moet erin stappen. Bij uw Leyland Dealer. Erin rijden. Dan hebben andere auto's in die prijsklasse voor u afgedaan: de Marina is royaler!

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16