Zorg dat u erbij bent in een van onze250showrooms METVWVAIITi PRATEN.REKEN MAAR! Sla nog snel uw BTW-slag De VW-Poh 1977 De Passat Variant 1977 De VW-Stiroeto 1977 Met VW valt fe handelen Hoeveel krijgtu voor de auto 1/ De Passat Comfort 1977 waar u nu in rijdt? Soree k uw voor- Uw auto is bij VW in goede handen Als u dan toch komt, praat dan meteen over de prijs. Auto rijden kost nogal wat centjes, heden ten dage. Daar moet wat aan gedaan worden. Dat kan, bij VW. keur duidelijk uit SERVICE gericht op uw voordeel Gemakkelijke VW-Financiering van uw auto GARANTIE: SHB1E BESUSSERS SMREN 2% BTW OP 'N NIEUWE1977-VW /TV nu ,s het *iid handelend op te treden. Want een extra BTW-bui hangt J hoven ons hoofd. Op 1 oktober wordt 18% van kracht. Dat kunt u nu nog ontlopen. Kom snel naar de show van VW! Wat u daar allemaal kunt zien (én horen)! Beste auto's en puike 16% BTW-prijzen. Misschien wilt u eigenlijk géén VW. Kom dan toch even langs. Dan weet u tenminste waar u op moet letten. Want de nieuwe-generatie-van-VW mag gerust model staan op het gebied van superieure autotechniek. Vraag maar aan de mensen, die er in rijden. In zo'n Polo, Golf, Passat of Scirocco. Die dag-in, dag-uit, ervaren wat moderne auto's kunnen: snel optrekken, handzaam manoeuvreren, zuinig met benzine zijn, veel (grote) bagage vervoeren. Waarom komt u zelf niet even langs, om al die verschillende uitvoeringen in één keer te bewonderen? Dan kunnen we u meteen laten zien hoe gemakkelijk de achterbank kan worden weggeklapt. En hoe eenvoudig hele koelkasten - of wat u anders maar wilt - door de grote achterdeur naar binnen schuiven. De handige gezinsauto voor economisch denkende rijders. Loopt bij 100 km/u constant 1 op 15,2; normale benzine. Hi/ is pittig .-een felle acceleratie en een topsnelheid van 152 km/u (60 DIN-pk uitvoering). Hi/ is handzaam meet van kop tot staart 3,50 meter. Maar met een zeer lijvige binnenruimte. Hij is koers vast, daar zorgt o.m. het progressieve veer- systeem voor. Aan het eind. een grote achter deur en wegklapbare achterbank. Hij is er nu met 40. 50 en 60 DIN-pk motor. VW-Poh: korf en goed Een auto met een representatief karakter. Gemaakt voor mensen die dat belangrijk vinden. Maar die daarbij óók sportief temperament van hun auto eisen. Ook dót geeft de Passat volop. Een sterk motorhart van 85 pk Iaagt bijvoorbeeld de Passat in 11,8 sec. van 0 naar 100 km/u. Overigens op normale benzine, waarvan deze Passat 1 liter gebruikt op 12 km (bij 100 km/u constant). Snelle wagens moeten a.h.w aan de weg kleven. Kom dat maar proberen. Hij stelt u niet teleur. Motoruitvoeringen 60. 75 en 85 DIN-pk. VW-Passat: da's pas outorifdon De Passat Variant is de veelzijdig bruikbare auto voor mensen die vooral praktisch gebruiks- nut vooropstellen. Behalve dót, heeft ook deze Passat alle goede Passat-eigenschappen. VW-Passat: da's pas outorifdon U voelt voor sportiviteit, maar u houdt Ook de economische aspecten in 't oog? Dan is de VW- Scirocco voor gebouwd. Als sportcoupé in optima forma flitst de 110 DIN-pk versie in 8 sec. van 0 naar 100 km/u. En zelfs op z'n top/ kruissnelheid van 185 km/u laat hij zich ontspannen rijden. Maar tegelijkertijd biedt de Scirocco u veel comfort en voldoende bagage ruimte praktische grote achterdeur, wegklapbare achterbank. Plaats genoeg voor een volledige vrijetijdsbagage. Een auto voor mensen, die economisch denken. Voor twee volwassenen en twee grote kinderen. Ook zijn zuinigheid is verrassend: bij 100 km/u constant rijdt de 110 DIN-pk versie ca. 1 op 12,8! Waarom zou u eigenlijk niet eens Kom! VW-Sdrocco: sportcoupé in optima forma Op 1 oktober a.s. komt er 18% BTW op de veilingklok te staan. Tot die datum kunt u nog profiteren van hetl 6%-tariefKom snel. Loop vóór de BTW-bui binnen. Omzeil die verhoging. In een nieuwe Volkswagen. De meeste modellen zijn uit voorraad leverbaar, 't Is gauw verdiend. VW is een wereldmerk. Kijk maar om u heen. U komt ze steeds meer tegen. Die snelgelijnde Polo's, Golf's, Passat's en Scirocco's. Als het aan ons lag, zou u nooit meer een ander merk op de weg zien. Dóarom willen we graag met u praten. Over hoe we het u zo aontrekkelijk mogelijk kunnen maken binnenkort óók tevreden in een VW rond te rijden. Leg daarom uw wensen maar op tafel. We worden het meest al wel eens over speciale accessoires, gun stige financiering, de inruilprijs die we voor uw huidige auto betalen, over... Kom! Loten we eens gezellig gaan (onder handelen. Elke Passat is er, zoals alle VW's-van-de-nieuwe-generalie met variabele bagageruimte (wegklapbare achterbank) en grote achterdeur. De Passat Comfort heeft een SUPERGROTE achteropening. Bii weggeklapte achterbank hebt u een bagageruimte van maar liefst 1320 liter. En de mooie Passat-lijn blijft onaangetast Tjadan zult u even langs moeten ko men. Als hij in goede conditie is, zou u wel eens blij verrast kunnen opkijken. Overigens: we zijn niet kinderachtig als het om z'n beoordeling gaat. We heb ben het al eerder gezegd: er valt met VW te handelen. En wel zó, dat u tevreden Volkswogen biedt keus volop tussen de 10 en 20 mille. U weet het: Polo, Golf, Passat en Scirocco. Maar al deze auto's in alle mogelijke uitvoeringen, van degelijk- eenvoudig tot degelijk-luxueus. Teveel om hier op te noemen. Kom kijken. En proten. Vertel ons uw budget. Het moet wel gek gaan als we geen oplossing vinden. Zijn er ondernemers, die dit lezen? Dat geldt óók voor hun bedrijfsauto's: de busjes. VW-monteurs zijn mensen met hort voor hun vak. Ze kennen uw auto tot op het kleinste schroefje. Daarvoor zijn ze opgeleid op een speciale eigen bedrijfs- school van VW. Ze staan graag klaor om u dat in de praktijk te bewijzen. Als u helemaal niet wilt kopen, bent u toch van harte welkom. Om te kijken. En te vergelijken. In alle rust. En op ^0 uw gemak. U zegt gewoon:* .Ik wil alleen moor even kijken". Of u laat g zien wot u wilt. Knip één van de drie afgebeelde badges uit, speldt hem op 4 uw jas, jurk of hoed en uw wensen worden vervuld. Een service-boeketje, geplukt voor mensen aie weten dat na het autokópen het auto rijden komt. Volkswagens zijn niet lastig. Eens in de 7.500 km olieverversen en om de 15.000 km onderhoudsbeurt met Computer-Diagnose. Wilt u financieren? Graag gedaan. Informeer maar naar de financierings mogelijkheden. Die zijn -speciale service van VW- bijzonder gunstig. Aangepast bij uw persoonlijke omstandigheden. En snel te regelen. Me» uiterste discretie. ^een jaar gegarandeerd Al zoudt u 100.000 km penjaar rijden in een en dezelfde VW*, de garantie blijft gedurende een heel jaar voor elke kilometer van kracht. Dat is pas zorge loos autorijden. In de veilige zekerheid, dat VW elk risico voor u uitsluit. Opmer kelijk? Toch niet. VW kan die garantie gemakkelijk geven. Het goot immers om goedgemaakte outo's. VoordeVW-LT: 50.000 km.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10