VPRO past programma's aan versnipperde zendtijd aan Meerderheid in Hout- en Bouwbond CNV nu tegen federatie met NVV/NKV DCLLy VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Thema-avonden op woensdag, „vrije" avonden op donderdag „Kerk van satan" geen zendtijd Hogere premiegrens kinderbijslag en -volksverzekeringen Speciaal Wel samenwerking gevraagd Even puzzelen Abonnees op gids „Veronica" voor driekwart mannen DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1976 BINNENLAND/RADIO-TV TROUW/KWARTET DOND (fan AA7A roHl A An fll rnrlnntiA KARELTJE KNETTER V«n onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De VPRO zal zich ln het televisie-winterseizoen met de programmering zo goed mogelijk moeten aanpassen aan de versnipperde positie op de donderdag en woensdag. Waar de grote- ol A-omroepen beschikken over een vaste ultzendavond krijgen de belde C-omroepen VPRO en EO. evenals voorheen, slechts wisselende zendtijd op de donderdag- of woensdagavond tegenover zo'n grote omroep toebedeeld. Op de donderdag avond is dat de KRO. op woensdag de NOS. kolonisatie (en de rol van Nederland) van Roelof Kiers. In Amerika werd de ..soap opera" Mary Hartman gekocht, een feuille ton van makabere. absurde en ko mische gebeurtenissen waarover het Amerikaanse publiek zeer verdeeld oordeelt, evenals bij het Haché- Servet-Van Oekel verschijnsel. Beide kleine omroepen hebben aich dit voorjaar tegen dit besluit van het NOS-bestuur verzet, terwijl de VPRO tevens in beroep is gegaan bij het ministerie van CRM. Daarover is nog geen beschikking geweest In het nieuwe seizoen zal een grotere flexibiliteit worden toegepast dan gebruikelijk was in het afgelopen seizoen, toen strak rond thema's werd geprogrammeerd. Op de ..lange woensdag" gaat de VPRO voort met een avondvullend thema programma. maar dit zal niet leiden tot follow-ups op de tussenliggende donderdagen. De eerste thema avond is op 20 oktober met Bay- reuth. over de betekenis van Richard Wagner als muzikaal fenomeen en over de politieke uitstralingseffec ten. Samensteller Ad 's- Qravesande. In december volgt De- Vrije avond Tirade gaat over de literaire en poli- tiek-culturele betekenis van het tijd schrift Tirade. Dit ls naar aanleiding van het tweehonderdste nummer en de rol in de vijftiger jaren. Hans Keilers gedachten gaan uit naar een soort „happening" in de trant van Oerard Reve in de Heilige Hart kerk. De Grote VPRO-Oeldshow wordt een avondlange televisie-uitzending, zoals het geval was met Van Hemerts Marathon Eetshow. Magazine Ma- chlavelü komt terug, en wel op een gunstiger tijdstip, (dus vroeger) en eens in de drie weken. De eindredac tie wordt overgenomen door Ad 's- Gravensande. Bob Ris en Jan Blok ker. omdat de vorige eindredacteu ren. Hans Keiler en Roelof Kiers. nieuwe programma's gaan maken. De lange donderdagavond zal eens in de zes weken het etiket vrije avond krijgen, waarop geëxperi menteerd kan worden, bijvoorbeeld door het Simplistisch Verbond dat zich wil concentreren op twee avondvullende programma's Daar naast zullen de heren Kooten en Bie nog vier korte programma's ver zorgen. Titels van „vrije avonden", voor zo ver bekend, zijn: op 30 september Trends, waarin Ad 's-Gravesande zal nagaan welke factoren het wisse lend patroon beheersen van in en uit zwang rakende uiterlijkheden van het menselijk gedrag. In „Van Hel- vert revisited" onderzoekt Pieter Verhoeff hoe het de familie Van Hel- vert is vergaan die vier Jaar geleden de hoofdpersonen leverde voor een Namens-programma over onder wijsvraagstukken. In Rhodesië zal Hans Keiler „het laatste waarneembare afscheid van het Imperiale tijdperk" optekenen. Oost-West is een follow-up op de Marathon Eetshow waarin Ruud van Hemert met landbouwer Van der Maas uit de eetshow bekijkt hoe de collectieve landbouwsystemen in Oost-Duitsland functioneren. „Waar zijn ze gebleven" is een ge dramatiseerde documentaire over jonge mensen en hun idealen die in de jaren zestig het elan bepaalden van een organisatie als de Socialis tische Jeugd. Maker: Pieter Ver hoeff. Hans Keiler maakt in de Verenigde Staten een programma over de in vloed van Nederlandse emigranten op de samenleving. Vervolgens blijven: Landgenoten van Netty Rosenfeld. All In the fami ly. Monthy Python en Herenleed, terwijl Wim Schippers op nieuwe Van Oekel-cultuur broedt. 216. De al genoemde rustieke uitspanning gonsde dus van het on begrepen kunstenaarsleven. Doch de legerleiding tuk op veel bezoek aan de grote taptoe had ook deze uitspanning uitgekozen om er een bulletin aan te plakken, dat de le zers ertoe aanspoorde om de grote taptoe te Rijkhuyzen te bezoeken; 's middags generale repetitie..., 's avonds grote uitvoering! En kijk, dót had de legerleiding nou net niet moeten doen. Waarom dan niet? We zullen het vertellen. Dikke Sacha Jansonius kwam namelijk aanlopen en begon het bulletin te lezen. Dikke Sacha Jansonius heette eigenlijk héél gewoon Sjakie Jansen, maar Sacha Jansonius staat immers veel beter en klinkt veel artistieker. Hij was een jongen die na twaalf Jaar lager onderwijs nog nauwelijks zijn eigen naam kon schrijven. En hoe hij verder moest omspringen met de 26 letters van het alfabet, daar had hij helemóól geen kaas van gegeten. Geen wonder dus, dat hij door een ondeskundige maar welwillende kunstkritiek beschouwd werd als een der leidende figuren van de ato nale dichtkunst. Na heel veel in spannende arbeid slaagde Sacha er in het bulletin te ontcijferen, en toen schrok hij op. Hij werd zelfs vrese lijk boos. wat geen wonder was. want hij was een der Boze Jongeren. Dus riep Sacha al zijn vriendjes kunstenaars naar buiten, klom op een pothuisje en sprak ze in gloeien de bewoordingen toe. Het duurdt dus niet lang of men besloot una niem de taptoe in de war te sturen De kunstanaars hadden namelijk grondig de pee op het leger in. Niet dat ze begrepen waar een leger pre cies voor diende, maar wèl begrepen; ze dat ze zelf beslist niet graag onder dienst wilden. Ze huiverden bij de gedachte, dat ze dan 's morgens al; om zes uur uit hun bed moesten en geen gelegenheid meer zouden heb ben hun dagen achter een cola ol een kop koffie door te brengen, druk bezig met het ontwikkelen van gloednieuwe ideeën, op een tijd dat normale mensen gewoon werkten PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN Van een verslaggever DEN HAAG Een aanvraag van zendtijd van de Kerk van satan ls door het ministerie van CRM afge wezen. Als reden heeft minister dr. H W, van Doorn opgegeven dat deze groepering een grote groep Neder landers kwetst in hun religieuze en zedelijke opvattingen Oo^k het advies van de omroepraad aan de minister was eensgezind af wijzend Bij het verzoek om zendtijd voor radio en televisie dachten de initiatiefnemers aan uitzendingen van interviews en lezingen over het boek van Satan. Van onze sociaal-economische redactie DEN HAAG Het maximum waar over nog premie moet worden be taald voor de volksverzekeringen en de kinderbijslagwet wordt per 1 Ja nuari 1977 verhoogd van 35.000. tot 38.800. gulden Volgens het ministerie van sociale zaken zal de desbetreffende beschik- .king van staatssecretaris Mertens f dezer dagen in de Staatscourant ver schijnen. De premie-inkomensgrens heeft betrekking op de AOW. de AWW de algemene arbeidsonge schiktheidswet. de algemene kinder bijslagwet. de algemene wet bijzon- I'dere ziektekosten en de kinderbij slagwet voor loontrekkenden. De nieuwe beschikking betekent dat de premies van deze verzekeringen voortaan worden geheven over een maximum van 38.000 - Over het inkomen, dat boven die grens Ugt wordt geen premie geheven Baas aan boord heet de twee de aflevering van de filmserie voor de jeugd Pip© en de piraten van Taen. Ned. 2/19.05 In het EO-programma Muriek in studio 2 is de Canadese tan- geres Marian Koning gaste. Mu- likale omlijsting van het combo van Loek v d. Leeden. Ned. 1/20.20 Nieuwe afleveringen van Dokter Hogg en Beryl* res pectievelijk om Ned. 2/19.30 en 20.25 In Nader bekeken van de EO: commentaar van drv A. Kamsteeg over Zuid-Afrika. Ned. 1/21.50 Opnamen van The Academy of S(. Martin in the Fields met de Russische cellist Mstislav Rostropovitsj als dirigent en so list in het concert voor cello en orkest nr I van Joseph Havdn. Ned. I 22.20 Achter hel Nieuws met een reportage van Ludi Boeken over Arabische minderheden in Is raël. een reportage eveneens van Ludi Boeken over Chileen se vluchtelingen i.v.m. de Chili- aktie deae week, interview met Kamervoorrittrr Vondeling over lijn boek Tweede Kamer, lam of leeuw van Philip Freriks. Ned. 2/22.20 Een uur natuur van NCRV- radio, onder redactie van Sietzo Dijkhuiien gaat dit keer over clubs voor plantenvrienden ta ais de geranium-vrienden en fuchsia-kenners. Ook gaat het over kindertuinen uit verschil lende steden. Hilv. 1/10.33 Ds. C. L. Timmers uit Amstelveen is voorganger in de middagpauredienst van de stichting Allrdag-Kerk in het Engelse kerkgebouw aan het Begijnhof te Amsterdam. Hilv. 1/12.55 ln Schutters weg 8 bespreekt Gabriel Smit sojulst versche nen boeken. Hilv. 1/20.30 Boulou, de jonge Franse gitarist uit „Feest der Zigeuners een voormalig VARA-programma, krijgt vanavond alle kans zijn kunnen te tonen om 21.25 uur, Nederland 2 Van onze sociaal-economische redactie UTRECHT Meer dan tweederde van de leden van de Hout- en bouwbond CNV vindt dat deze bond er goed aan heeft gedaan niet met de bouwbonden van het NKV en het NVV een federatie te vormen. Dit blijkt uit een enquête, die de Nederlandse Stichting voor de sta tistiek onder de leden van deze bond heeft gehouden. De resultaten van het onderzoek worden deze week ge publiceerd ln het bondsblad „De Op bouw" Drie Jaar geleden, toen een dergelij ke vorm van samenwerking nog vol op in discussie was. koos ruim 64 procent van de leden van de Hout en bouwbond CNV nog vóór een fe deratie. terwijl zelfs 45 procent voor stander van een fusie was. Van de huidige leden van de bond voelt 63 procent wel voor een of andere vorm van samenwerking, ter wijl elf procent nog voor een fusie kiest. Slechts vier procent zegt niet veel voor samenwerking te voelen. Uitgesplitst naar leeftijd blijken ou deren en Jongeren nauwelijks van mening te verschillen. Wat de samenwerking op het niveau van de vakcentrales betreft vindt 73 procent van de leden van de bond dat tussen het CNV en de FNV (NW en NKV) enigerlei vorm van samen werking moet bestaan. Van alle le den kiest 49 procent voor een overle gorgaan, tien procent voor een fede ratie en veertien procent voor een fusie Iedere vorm van samenwer king tussen de vakcentrales wordt door zeventien procent afgewezen. Geen verwijt Uit de enquête blijkt verder dat 87 procent van de bondsleden in ge sprekken met collega's, die tot een andere vakorganisatie behoren, nim mer het verwijt is gemaakt dat hun bond niet aan een zware federatie heeft meegedaan Bij de overige der tien procent is dit wel het geval, waarbij het argument dat „je metz'n allen sterker staat" het meest wordt gehoord 85 Procent van de bondsle den blijkt bij een kerkelijke groepe ring of gezindte te zijn aangesloten (38 procent Nederlands hervormd. 37 procent gereformeerde gezindten. 5 procent rooms-katholiek en 5 pro cent overige) De resterende 15 pro cent zegt niet bij een kerkge nootschap te zijn aangesloten. Horizontaal 1. vrucht. 4. Jon gensnaam. 7. aanbieding. 8. knol (Ind.), 10 vooraetsel. 12. zwemvogel. 14 touw. 16. vogel. 18. mikpunt. 20. trustee (afk 21 plaats In N.H.. 23. opening. 25. gekheid. 27. plaats in Limburg. 29. Europeaan, 30. vul kaan. 32. voorzetsel. 34. Ierland. 36. bloedhuis. 38. bars. 40 vreemde. 42. muzieknoot. 43 insektenetend zoog dier. 45. priem. 47. tijding. 48. sappig Verticaal 1 sportterm. 2. lusthof. 3. plaats in N Br 4. afnemend getij. 5. kerkgebruik. 6. heks. 7. hap. 9 hoofd werk van de oud-Noorse letteren. 11 nevel. 13 hoogstaand. 15 wier. 17 god van de liefde, 19. voorteken. 22 leed, 24 jongensaam. 26. gast. 28. tweetal, 29 end. 31 zwakke. 33. oor logsgod. 35 bijrivier van de Elbe. 37 part. 39 familielid. 41. bergweide. 44 pers voornaamw.. 46. staat boven drukwerk Oplossing van vorige puzzel Hor 1 klamp. 5. term, 7. poedel. 9 pastel. 11. ss. 12. gort. 13 renet. 14. ent. 15. ven. 16. Lu. 17. N T.. 18. pen. 19. men. 20. robot. 21. Sont. 22 en. 23. Leende. 25. merrie. 27. laan, 28. atlas. Vert. 1 kg. 2. apart, 3. most. 4. pet, 5 telen. 6. el. 8 deren. 9. ponton. 10. Selene. 11. stunt. 12 genre. 15. veter. 18. Polen. 19. model, 21. snit, 24. era, 25. ma. 26. os Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Driekwart van de abonnees op de gids van de Veronica Omroep Organisatie bestaat uit mannen Bijna tachtig procent is tussen 18 en 35 jaar. Dit is naar voren gekomen bij een onderzoek van de Stichting Research en Marketing. Eveneens blijkt, dat meer dan de helft van de Veronica-abonnees. dus leden, geen politieke voorkeur heeft. Wat opleiding en welstand betreft wijkt de Veronica-aanhang niet af van het gemiddelde Nederlandse beeld. Wat dat zijn mag wordt niet vermeld in de Veronica-gegevens. FERDINAND CZ>< x%C. Zesde Hoofdstuk ALS EEN MUUR DIE AFBROK KELT 1 Sam stapt in de auto om naar Baarn le rijden. Het is een zondagmorgen in de eerste helft van september 1939. De tragische september, waa rin Engeland aan Duitsland de oor log verklaarde. Nog is 't stil in de Europese wereld, maar het is de keeltoesnoerende, dodelijke stilte voor de orkaanstormen zullen hui len. De nazomer is nog. vol zo mergloed. toch zit er al herfst ln de kleuren van het blad en hoog in de lucht is al heel wat vogeltrek, de meeste vogels verkiezen de nacht om de grote uittocht naar warmere streken te beginnen. Vandaag, zondaochtend wil Sam van Den Haag naar Baarn rijden. Ulilief heeft hem gisterenochtend telefonisch gevraagd of hij naar haar toe wil komen, ze heeft het instantelijk verzocht met een klage lijk geluid in haar stem. Arme Uli lief. Ze is de laatste maanden tot geen innnerlijke rust meer kunnen komen, ze is gejagd en opgewonden, ze weet niet meer. waar ze het zoe ken zal. Het ls niet alleen maar de vervolging waaraan haar Duitse fa milieleden en vrienden blootstaan, maar het is ook het politieke verval van Duitsland, de triomfen van 't nationaal socialisme en Hitiers le gers. die Uliliefs gemoedsrust ver scheuren en haar heur vrolijkheid ontrukken. Ze is haar stemmingen noch haar woorden meer meester, de oude Sam heeft dan ook al lang opgehouden met haar te argumente- door Henrietle L.T. de Beaufort ren. 't is niet meer te doen. want ze denkt en voelt dikwijls onexact, ze verschuift de feiten, nee. argumen teren heeft weinig nut meer, ze kan niet meer luisteren. Ze is geobse deerd van eigen voorstellingen, ze praat maar in eigen stroom van woorden en kijkt met ontredderde blik in het rond. Soms schrijft ze brieven ter waarschuwing, ze pent lange epistels ter voorlichting aan de redacties van Nederlandse cou ranten. maar geen redactie nam nog ooit een van die schrifturen op. De oude Sam oefent lankmoedigheid met het vakgeduld van de medicus, maar juist deze objectiviteit prik kelt Ulilief. ze voelt zich als echtge note achteruitgezet, is ze een pa tiënt van haar man? Ook Sam en Dolly horen haar geduldig aan. dat ook kwetst haar, '.t is alsof ze rondloopt en ronddwaalt in een klamme, natte nevel zonder uitzicht of licht. Haar mooi lopend hand schrift is klein en onzeker geworden, meer dan ooit koeterwaalt ze in een taal. die Duits noch Nederlands ls. Sam ziet tegen het bezoek bij zijn moeder op. Weloverdacht nam hij de Fordcabriolet en niet de trein. Juist in deze maanden van spanning- is er niets, dat hem in die mate onspannen kan. als 't rijden in de auto door een afwisselend landschap, dat als een mooi pren tenboek aan beide zijden van de weg openligt Veel tijd voor denken is er dan niet, 't is opletten op de weg en verder maar kijken, weilanden, ge spikkeld met bloemen, koeien, soms schapen, bij een boerderij zijn var kens wijde vlakten onder het grote hemelveld genoeglijke burgerhuisjes achter de vaart, een houten bruggetje, dan een klein pad tussen een scheerhaag. 't lijkt wel of alle huisjes nieuw in de verf staan 's Zondags is er geen ar moede in Nederland, alle mensen zijn netjes in de kleren, de schoenen zwartblinkend op een marktpleintje staan wat soldaten te babbelen en te lonken met enkele jonge schonen, in de diensttijd een puike bezigheid zou de cabriolet goed gehumeurd blijven? Sam heeft een behoorlijke angst om de motor kap open te zetten, zelfs 'n nieuwe band aanzetten vindt hij een hele affaire, daarom alleen al is het ple zieriger als zijn vrouw meerijdt, ze herstelt een panne tien maal vlugger dan hij. „laat maar," zegt ze dan vrolijk, „ik heb geen kostbare piano handen en ik ben ook nog handig." Vanochtend heeft Sam de banden van de cabriolet peinzend betuurd, alle vier zien ze er gelukkig nog nieuw uit. met een beetje geluk. heeft Dolly gezegd, zal hij best zon der panne in Baarn komen. In Lei den maakt hij 'n kleine omweg, hij rijdt niet door de Breestraat maar over de Zoeterwoudsesingel om van de eerste herfsttinten te genieten. <Ve mooie kleuren van het water, waarin rood kroos is. In de bossen zal zeker nog vogelgeluid zijn, of zingen de vogels niet meer in september? Hij is 't eigenlijk vergeten, hoe dat zit. Even moet hij glimlachen. Hij denkt aan Dolly, hoe ze hem dikwijls om zijns stadsmenserigheid, zoals ze het noemt, kan uitlachen. Hij kent de namen van 'n heleboel wilde bloe men. die heeft Ulilief hem als kind geleerd, maar dat is dan ook alles, wat hij weet. Hij houdt van de na tuur, maar ze moet goed en zacht zijn, ze moet de zinnen en de ogen boeien en de stroom van gedachten wat afleiden, de natuur als een eigen leven van groei en strijd te overpein zen, daar houdt hij niet van. Ze is voor hem niet meer dan de ach tergrond van het eigen leven der gedachten. Dolly heeft hem in vroe ger Jaren eens gevraagd, hoeveel vo gels hij wel kent. het was op een van hun eerste wandelingen in het bos van Beukeloo; hij heeft even geaar zeld en geantwoord, de kraai en de mus. ze heeft toen onbedaarlijk moeten schateren. Sam glimlacht, als hij er aan terugdenkt. Dolly's vrolijkheid is altijd een bevleugelen- de gewaarwording voor hem. hij haat en hij verdoemt deze tijd. die haar minder laat lachen en ernstiger maakt, hij zou er wat voor geven, om dat onbekommerd lachen weer in haar te kunnen opwekken. (wordt vervolgd) RADIO VANDAAG HILVERSUM I (298 m en FM-kanalenl NCRV 7 00 Nieuws. 7 02 Het levende woord. 7.08 (S) Te Deum Laudamus. gewij de koorzang. 7 30 Nieuws 7.41 (S) Hier en nu. 7.55 Muziek in uw straatje 8 24 Op de mar. af. evangelisch commentaar 8.30 Nieuws 8 36 Gymnastiek voor de huisvrouw 8 45 (S) Tot uw dienst klassieke muziek 9.45 Onder de hoogtezon, pastoraal, muzikaal ziekenbezoek 10.30 Nieuws. 10 33 (S) Een uur natuur, radiomagazine over het buitenleven 11.30 <S) Metropoleorkest met solist. 12 00 (S) Uit het songboek van Ria Joy 12.15 Boer en tuinder 12.26 Mededelin gen voor land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12 41 <S» Hier en nu. 12.55 (S) Middagpauze- dienst. 13.15 (S) Goed gestemd zang in vele vormen. 14.00 (Sl Klanksnoer klassieke ka mermuziek. 15.00 (S) Globaal' muziek, men sen en meningen <15.30 Nieuws.) 17.30 Nieuws. 17.0 (S) Hier en nu 18 00 (S) Tijd vrij voor muziek in vrije tijd 18.30 Nieuws. 18 41 Wereldpanorama 18.53 De kerk van daag. 19 10 (S) Leger des Heilskwarticr 19.25 (S) De wereld zingt Gods lof. Gewijde verzoekplaten 2005 (S) Schuttersweg 8 Rechtstreeks programma met o m veel mu ziek. 22 25 Avondoverdgnking 22 30 Nieuws. 22 40 (SI Hier en nu 23.00 Rondom het Woord. 23.25 (S) Stairway to the stars. 23.55-24 00 Nieuws HILVERSUM 8 (492 m en FM-kanalen) AVRO 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek 7 20 Dag met een gaatje (8 00 Nieuws: 8 11-8 25 Radiojournaal 8.50 Morgenwij ding 9 00 Wie zijn wij dan wel* informatief programma 9.95 Waterstanden. 9 40 Schoolradio 10 00 Radio Lawaaipapegaai 1010 Arbeidsvitaminen- populair ver- zoekplatenprogramma. (11.00 Nieuws: 1103 1105 Radiojournaal 11.30 Rondom twaalf uur een uur allerlei voor iedereen, met om II 55 Beursberichten l2 30Sportre- vue 12 45 Per Saldo 13 00 Nieuws 13 11 Radiojournaal 13 25 'n Middagje AVRO- muziek, informatie en service, met om 16 00 Nieuws en om I6.IM Radiojournaal 17.00(S) Parlevinken: een programma voor en over de Vrije Gedachte 17.55 Mededelingen 18 00 Nieuws 18.11 Radiojournaal PP 18 20 Uitzending van de Pacifistisch Socialis tische Partij IKON 18.30 Kleur: informatie en commentaar over zaken van kerk en samenleving. AVRO 19.00 (S) Tounx Folk 19.30 (S) Hoogtepunten uit operettes (gr 20 00 Nieuws 20 05 Radiojournaal 20 10 Programma-overzicht. 20 15 Radio Kame rorkest klassieke en moderne muziek (Sl 21 10 (S) De kleine prins, hoorspel. 22.13 (S) Jazzspeclrum. NOS 23 00 <S> Met het oog op morgen, met om 23.05 Actualiteitenover- zicht radio-tv: 23.20 Den Haag vandaag en om 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan 23 55-24 00 Nieuws. HILVERSl'M III (445 m en FM-kanalen). TROS 7.02 (S) Drie op je boterham 9.03 (S) Pep op drie 11 03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) Drie draait tussen de middag. Bo ter. Klaas en Prijzen 14.03 (S) Pop-kontakt. de Polderpopparade. 16 03 (S) De Hitmees- ters. de Europarade NOS. 18 03 De vakatu- rebank 18 10 (S) NOS-maal met Frits Spits TROS: 19 02 (S) Poster. Beatles-story 20.02 (S) Ferry Maat's Soul Top-10 21 02 (S) Luis ter uiten thuis naar Annet de Lan gen met groeten en wensen van onze militai ren binnen en over de grenzen 22 02 (S) Als dat zou 'cunnen. verzoekplaten 23.02 (S) Sesjun. Jazz en blues 0 02 (S) De Hugo van Gelderen show I 02-7.00 (S) De nachtwacht. HILVERSl'M IV (FM-kanalen) KRO 7 00 Nieuws 7.02 (S) Badinene. 9 00 Nieuws. 9 02 (S) Aan woorden voorbij, overweging 9 10 Echo 9.30 Onderwijsprogramma ÏQOO(S) Aubade Orkest en piano 12 00 (S) Rondom Haydn 14 00 Nieuws 14 02 (S) Internatio naal vocalistenconcours. 15 00-17 00 (S) Col lage van alledaags en zeldzaam. TV VANDAAG NEDERLAND 1 10.45 NOS/NOT: Leven in een ontwik keknasoebied (3) 11.10 11.35* Afrikaans dagboek 11.35 12.00 Liet en lead 14.00 14.25 Zie zo (1) 15.00 15.25 EO: De Waltons. tv-ser.e 18.45 NOS: Toeristische tips 18.55 Journaal 19.30 EO: Oe Kinderkrant 19.30 Het kleine huis. tv-sehe 20.20 muziek uit studio 2 20.45 De zilveren berg Film 21.35 NOS: Journaal 21.50 EO: Nader bekeken 22.20 Ars Musica 22.50 NOS: Journaal 22.55 23.30 WKwtelrennen in Italië NEDERLAND II 18.45 NOS: Te Ta-Tovenaar 18.55 Journaal 19.05 VARA: Pipoen de piraten van loen 19.30 Dokter Hogg terug .engelse tv-serie 20.00 NOS: Journaal 20.25 VARA: Beryls Lot. engelse tv-serie 21.25 Boulou en zi|n vrienden muziekprogramma 22.20 Achter het nieuws 22.45 Tenslotte 23.10 (z/w) NOS: Oen Haag vandaag 23.25 23.30 Journaal Simpkins /3©PI» t j§tl ^8 Fata Morgana

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4