saaa K Let op de kalender! ^fiTe Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN Grote najaarsshow bij elke Fiat Agent op 9,10 en 11 september. WOENSDAG 8 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET 12, MS' leol 9.75 jkb - )ay' rink kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Geboren Carice Anouk dochter van Theodore en Margje van Mouten-Stasse Woubruggo 5 september 1976 Kerk weg 45 Dankbaar en blij mogen wij u berichten dat het voor onze ouders Anton Koeman en Emmy Koeman-Brinkman op 13 september a s 25 jaar geleden is. dat zij ja zeiden tegen elkaar ..Looft de Heer. mijn ziel en vergeet niet één van zijn weldaden". Ina. Marja. Emmy, Kees Anneke. Jan-Bernard. Paulien September. Appelkampstraat 2 2530 Boechout België Gode dankbaar hopen wij. met onze Kinderen en Klein kinderen op 16 september te gedenken, dat wij 50 jaar getrouwd zijn. Vele-waren de zegeningen Gelegenheid tot feliciteren alleen op 16 september tus sen 18.30 en 20 uur in de Schuylenburcht. Klever- parkweg 15 te Haarlem. A. Erbrink A. C. Erbrink-de Jong Tetterodestraat 122. Haarlem. Tot ons groot verdriet nam God. geheel onver wachts. van ons weg mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Ernst Christiaan Karei Kraan op de leeftijd van 59 jaar A M. Kraan-Neven Peter en Renee Kajo en Renate Mieke en Jörg Ina 4104 Oberwil (Zwitserl.). 4 sept. 1976 Auf der Wacht 35 Met diepe droefheid vernamen wij uit Oberwil dat de Heer op 4 september 1976 onverwachts tot Zich nam onze lieve zoon. broer, zwager en oom Ernst Christiaan Karei Kraan op de leeftijd van 59 jaar Enschede H. C. Kraan-van Hengel K J Kraan Schiedam E T Kraan C. Kraan-Dijks Zandvoort K Kraan C. E. Kraan-Meeth Salisbury (Rhod.) H G E van der Horst-Kraan A van der Horst nichten en neven. ..Voste rots van mijn behoud" Heden overleed in de zekerheid van het geloof, mijn geliefde Man. onze lieve Vader en Opa Willem Pieter Droog op de leeftijd van 81 jaar J W. Droog-van Beusekom Ida en Bert Ada en Jo Tom en Ita Jos en Bart Herman en frida Nellie en Teus en de, kleinkinderen Vlaardingen. 7 september 1976 Bejaardencentrum ..Dnecn Huysen" 3-08 Wiilem de Zwijgerlaan 470 Geen bloemen Geen bezoek aan huis en geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 11 sep tember a.s. op de algemene begraafplaats ..Holy". Olmendreef te Vlaardingen. aankomst aldaar 11.15 uur Correspondentieadres JuHanalaan 13. Vlaardingen Tm ons groot verdriet overleed op 7 september 1976 onze Moeder Reina Wilhelmina van der Heijden-Overeem -op de leeftijd van 59 jaar Want wij weten, dat indien onze aardse tem. waarin wij wonen wordt afgebroken. wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, met rnet handen gemaakt, een eeuwig huis." 2 Corinthe 5 1 Jan Willem Eveline Frans Alice Helma -Apeldoorn "Bosweg 105 De crematie zal in alle stilte in besloten kring plaats vinden. De herdenkingsdienst zal gehou- jden worden donderdag 9 september om 11.00 uur •in de ..Jachtlaankerk". Jachtlaan 143 te" Apel doorn. waarbij u wordt uitgenodigd Gelegenheid 4ot condoleance na afloop van deze-dienst Diep bedroefd en dankbaar voor hetgeen zjj voor ons betekend hebben geven wij u kennis van-het onverwachte overlijden san Karl Bukowsky oud-lera.ir van het Christelijk lyceum te Haarlem in de leeftijd van 76 jaar en zijn echtgenote Anna Barendregt in de leeftijd van 72 jaar .Mevr C J van Haeringen-Gons - Vn kinderen kinderen fam mn Haeringen Benard E" Hij zeide ..Over w6inig= zrjt gij getrouw geweest. over veel zal Ik u zetten Ga in in de vreugde van de Heer." Matt. 25 21. Na een geduldig gedragen lijden nam God op in Zijn Heerlijkheid mijn lieve vrouw, onze be huwdzuster en tante JACOBA VAN DEN AKKER - BER LEMON. Zij zou op 6 september 77 jaar geworden zijn. Amsterdam. D. van den Akker Leiden. J G. van den Akker - van den Berg Leiden M. J. van den Akker neven en nichten Amsterdam, 5 september 1976 Tweede Jan van der Heijdenstraat 54 II Thuis geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 7.30 - 8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 10 september om 12 uur op de begraafplaats ..Zorgvlied", Amsteldijk 273 te Amsterdam. Ver trek van de Vondelstraat ongeveer 11.15 uur. ..Want Ik leef en gij zult leven" Joh. 14:19 Tot onze droefheid overleed onverwachts onze geliefde Schoonzuster en Tante Rijnoutje Tijsseling-van Lente Hilversum: G. Steinvoort-Tijsseling Californië: H J. Tijsseling A. A: Tijsselihg-Rieff Barneveld G Romeyn-Tijsselihg E. J. Romeyn Nijkerk G H. Tijsseling E Ph. Tijsseling-Toopen Nichten en neven 7 september 1976. Onverwacht heeft God tot Zich genomen onze lieve schoonzuster en tante Neeltje Versteegh echtgenote van G. de Graaf, op de leeftijd van 67 jaar. Wij wensen Gijs en de kinderen Gods nabijheid toe Wij zullen haar in onze familiekring erg missen. Gorkum M. Heining-de Graaf J. Heining Hilversum: J. Ebes-de Graaf A. Ebes de Graaf de Graaf-Bruggink Almelo: G A. Utrecht. H Ashouder-de Graaf Amstelveen: E. de Graaf-Wassmk Emmen: H. de Vreede-de Graaf Hilversum B de Graaf N. de Graaf-Klomp Nijkerk M van Dasler-de Graaf P. van Dasier W. de Graaf G. de Graaf-Slikker Renkum: A. de Graaf P. de Graaf-Jansen neven en nichten Apeldoorn. 7 september 1976 Kooikersdreef 302 De begrafenis vindt plaats op de Nóordcrbegraafplaats te Hilversum op zaterdag 11 september om 12'üur. ..Hij is verlost. God heeft hem welgedaan." Na een zeer arbeidzaam leven met een moeilijke levensavond is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze dierbare vader en opa Heiko Bron sinds 9 maart 1970 weduwnaar van Riksta Engberts. op de leeftijd van 83 jaar Namens de familie: G. Bron Amstelveen. 7 september 1976 Het Zonnehuis" Corr.adres: G Bron. Hofgeest 326. Amsterdam De rouwdienst zal worden gehouden vHjdaglO september a.s om 14 30 uur in de Emmakerk. Middenweg te Amsterdam, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.30 uur op de be graafplaats Rustoord". Weesperstraat te Diemen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. In de hope des eeuwigen levens ging heden onver wacht van ons heen. onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma. zuster, schoonzuster en tante Wijmpje van 't Veer-de Bloois weduwe van Gijsbertus van 't Veer in de ouderdom van 72 jaar'. Alphen ad Rijn P van 't Veer J van 't Veer-van Straaten Loosduinen H. van 't Veer N. van "t Veer-de Kievit, Voorburg. - V van Vliet-van 't Veer J. van Vliet Kleinkinderen en verdere familie Loosduinen. 6 september 976 Ockenburghstraat 40 Correspondentieadres Symfoniestraat 11 Geer. bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentcum WaldeckTramstraat 84. Loosdumon Bezoek van 19 30-20 30 uur Op vrijdag 10 september as om 13.00 uur zal de rouwdienst vurden gehouden in de aula van de Algemene Begr^l plaats .Westduin Ocken burghstruat. Lmisduinen waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden Vertrek van Ocken burghstraat 40 om 12.30 uur. Rat doet t dubbel Een nieuwe Fiat jaagt de inruilwaarde van uw huidige autó drastisch omhoog. Tijdens de najaarsshow is er geen Fiat Agent die krenterig beknibbelt of zuinigjes het bekende boekje met de vaste inruilprijzen raadpleegt. U krijgt meer dan ooit voor uw oude wagen terug. Fiat wil namelijk een succes maken van z'n inationale show. Welnu - daar hebben we extra royale inruil prijzen voor over. Dat is uw eerste, klinkende handgeld voor een nieuwe Fiat. Jawel: 150 liter dure benzine kado. Kijk eens even op de pomp wat de prijs is van benzine en u weet precies wat een aantrekkelijk kapitaaltje u onbezorgd rijdend in uw tank krijgt. Met die 150 gratis liters kunt u zo'n 1500 a 2500 kilometers heel blij rijden. 150 Liter benzine gratis: 't is of je een hele grote, hele dure emmer leeg giet! Fiat's Nationale Najaarsshow duurt van 9 t/m 11 september. Gedurende die showdagen geldt het aanbod van 150 liter gratis benzine bij aankoop al of niet met inruiF van een nieuwe Fiat. De grootse inruilaktie duurt wat langer: daarvan kunt u profiteren tot 1 oktober 1976. Imp. Leonard Lang, Daniel Goedkoopstraat, Industricgebied/Amstel, Amsterdam. Tel. 020) 92 48 88 -T 1-85 90 3 96^ Mijn ziet verlangt naar de voorhoven des Heeren Ps.84:3 Het heeft de Heere behaagHom na een langdurige ziekte tot zich te nemen onze lieve zorgzame Vrouw. Moeder en Oma Zegerina TimmerPellekaan op de leeftijd van 83 jaar. ZWijndrecht C. C Timmer L. G. T. Timmer M. TimmeT-Zoutewelle Odijk H C Kampherbeek-Timmer F Kampherbeek 's Gravénhage A M H Timmer Hoogeveen H D de Man-Timmer T. de Man Zwijnd recht C E Timmer en kleinkinderen Zwijndrecht 6 september 1976 Lindtse Benedendijk 97a Liever geen bloemen. Onze vrouw en moeder is opgpbaard in de rouw kamer van het verpleegtehuis „Swinhove" Planta- geweg 3, waar gelegenheid tot rouwbezoek zal zijn donderdagavond van 19 30—20.00 uur De ihenst vah Woord en gebed zaj gehouden worden in de Gereformeerde, ..Ichthuskerk" Frits Vogelstraat 1 .«.rijdaglO september aanvang 14.00 uur waarna de' begrafenis ca 1500 uur zal plaatsvinden pp de begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Z'wxjndrecht Met diep leedwezen hebben w'ij "kennis genomen van het «verlijden van de het-r H.J. van der Ploeg bestuurslid van de StichtingNatuur en Milieu Federatie Overijssel A van Walsum voorzitter A J Schut-Heidinga. secretaris Zwolle 7 september 1976 Aan de Stadsmuur 79-83 Diep bedroefd, desondanks dankbaar voor wat wij in hem mochten bezitten, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn innig gelief de Man en onze zeer zbrgzame Vader Cornelis Johannes Veenman op de leeftijd van 55 jaar Zijn belijdenistekst was: Indien iemand achter Mij wil komen, die verloo- ■hene zichzelve en neme dagelijks zijn kruis op en volge Mij." Lucas 9:23 Dit heeft hij altijd getracht,voor te leven. A F Veenman-Maasland Anke en Jaap Renè en Marianne Nicolette en Bert Walther Arthur Berkel en Rodenrijs. 5 september 1976 Kastanjeplein 14 Geen bloemen Woensdagavond is er in het woonhuis gelegenheid tot condoleren van 7.30-8.30 uur De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 9 september om 2.00 uur in de Ned.Herv. Kerk. Kerksingel 10 te Berkel en Rodenrijs, waarna de begrafenis vanuit de kerk zal plaatshebben op de begraafplaats van de Ned Herv. Kerk Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw ..Rehoboth". Tine Hooijberg is nu THUIS ze heeft een grote leegte nagelaten. Uw belangstelling en medeleven hebben ons echter getoond hoe geliefd ze ook bij u was Wij danken u allen daarvoor, omdat wij ons hierdoor in ons verdriet om haar gesteund en getroost voelen Namens de Fam W. D v Bemmel-Hooijberg De Here nam uit onze familiekring weg onze geliefde Zwager Gerrit Mars echtgen. van Gerdina de Boer op de leeftijd van 76 jaar. Zijn geloof ging over in aanschouwen. Barneveld: S. J de Boer T. de Boer-Smits F Bouw-de Boer M. de Boer- van Kooten G. de Boer G. de Boer-Vedder G. J de Boer E. de Boer- van 't Hoff Baarn H. de Boer G. de Boer-van Ee Amersfoort N de Boer H. de Boer de Longte Barneveld W. van Surksum- de Boer G van Surksum J. M. Landman- de Boer M. Landman Barneveld. 5 sept. 1976. VANDAAG voor 11 uur opgegeven en MORGEN geplaatst kan MORGEN al resultaat hebben BEL 020-913456 WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Elke vrijdag in Inlichtingen over de aantrekkelijke adverten tietarieven worden u gaarne verstrekt. Tel. 020-913456. toestel 703 en 716.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12