direkteur/direktrice HOOFD groepsleider(ster) HOOFDLEID(ST)ER In Ede is plaats voor medewerk(st)ers in de gezinsverzorging staffunctionaris gezinsverzorging (mnl. of vrl.) full time leidsters gezinsverzorging Maatschappelijk werkers (m/v) Prot. Chr. Stichting voor Maatsch. Dienstverlening 'Noord Veluwe' ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET 8 Dit moderne verpleeghuis met plaats voor 207 lichamelijk zie ken en 84 psychisch gestoorde bejaarden, zoekt ter verbreding van de rekreatieve staf een hoofd van de rekreatie (full time) Haar/zijn taak zal bestaan uit het organiseren en begeleiden van de in groepsverband uit te voeren ontspanningsevene menten ten behoeve van onze patiënten, zowel intra- als extramuraal. Daarnaast zal hij (zij) in samenwerking met het Hoofd Bezigheidstherapie worden belast met de begeleiding van algemen evenementen in ons huis. Tot deze taak behoort ook het samenwerken met en het leiding geven aan een groep vrijwilligers Wij denken voor deze funktie aan iemand: van tenminste 35 jaar oud met ervaring op dit gebied van middelbaar niveau met goed organisatievermogen van bij voorkeur protestantse godsdienst. Salariëring in overleg en naar ervaring. Inlichtingen over deze funktie kunt, u inwinnen bij de geneeskundig direkteur. de heer j.H.W. den Drijver (020-458351aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel 020-458351 Uitgaande van de Chnsleh'e Vereniging Hel Zonnehui mei verpieegnui/en te Amstelveen BeeMK'gen Ooorn, viaardmgen, Zu-dhom en /wo BEJAARDENCENTRUM SABINA Interkerkelijke Stichting voor Bejaardenzorg te Oud Beijerland. Bejaardencentrum Sabina, gelegen aan de rand van Oud Beijerland, de centrum gemeente van de Hoeksewaard en in de nabijheid van Rotterdam, biedt op dit moment 79 bejaarden een tehuis. Uitbreiding tot 135 inwonenden ligt in de bedoeling, daarnaast behoren tot het centrum 23 zorgwoningen. Voor dit, van origine protestantse tehuis zoeken wij een Wij denken aan een dame of heer met duidelijk leidinggevende capaciteiten en goede eontactuele eigenschappen. Een sympathieke persoonlijkheid, die als het ware van nature bewoners en personeel begeleidt. Diploma verpleegkundige strekt tot aanbeveling, doch is niet noodzakelijk. Daarnaast wordt gevraagd inzicht in de werkzaamheden voor uitbreiding en renovatie van ons tehuis. Wij verwachten van de kandidaten een positief Protestants-christelijke levensovertuiging. Wij bieden de nieuwe funktionaris een aan trekkelijke zelfstandige werkkring. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens CAO voor bejaardentehuizen; de pensioenregeling van PGGM is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties te richten aan de Voorzitter van de Iriterkerkelijke Stichting voor Bejaardenzorg en Bejaardencentrum Sabina, de heer S. M. Visser, Oostkade 10. Oud-Beijerland. PRETTIG WERKEN IN EEN GOEDE SFEER IN EEN MOOIE PROVINCIE Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Zuid-Oost Drenthe. (gemeenten Coevorden. Dalen, Oosterhesselen, Schoonebeek, Sleenen Zweeloo) Als team van 9 maatschappelijk werkers (waarvan 1 praktijkbegeleiderI zijn wij verwachtingsvol en krities ingesteld met betrekking tot de eventuele toekomstige collega. Ter aanvulling van ons team zoeken wij nu kontakt met sollicitanten die bereid en in staat zi|n zich in te zetten voor de bevolking in het oosten van de gemeente Schoone beek. Het gaat om uitbreiding van ons team met 1 full-time liefst gediplomeerde maatschappelijk werker zo mogelijk met ervaring in het werken met kansarme gezinnen/groepen Arbeidsvoorwaarden: zo veel mogelijk volgens COAM Salaris: volgens subsidiebepalingen van CRM Inlichtingen over o.m. taakinhoud van deze funktie geven Leen Schuttert te Coevorden tel 05240-4231 Alda Beuving te Schoonebeek tel. 05243-1476. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direkteur van eerdergenoemde Stichting, Postbus 76 te Coevorden Medisch Kinderhuis ,,'t Ruige Veld" te Rolde een lehuis met kortdurende opname voor ob servatie en behandeling van kinderen met ontwikkelingsachterstand en problemen op geestelijk en lichamelijk niveau begeleid door een multi disciplinair team vraagt vereist: ervaring en opleiding in groepswerk i minimum leeftijd 21 jaar protestants christelijke levensovertuiging Taak: begeleiding van een groep van 10 jongens (in de leeftijd van 12 tot 16 jaar) en/ol een groep van 10 longens/meisjes (in de leeftijd van 6 tot 10 jaar) met een team van 5 personen. Deze begeleiding vindt plaats in alle opvoedingssituaties, waarbij ook de school geïntegreerd is Salaris: volgens salarisschalen voor personeel, werkzaam in particuliere kindertehuizen, afhankelijk van leef tijd en ervaring Uitvoerige sollicitaties te richten aan de direktie van het medisch kinderhuis ,,'t Ruige Veld Asserstraat 23. Rolde (Dr), telefoon 05924-1234 Hervormde Gemeente Nijverdal De hervormde Jeugdraad in Nijverdal zoekt een jeugdwerkadviseur (halftime) mnl. of vrl. met de mogelijkheid voor 6 uur schoolcatechisatie. Wij denken aan een Catecheet met jeugdleidersoplei ding en of ervaring in jeugdwerk. Nederlands Hervormd- leeftijd 25-30 jaar. Hulp bij het zoeken naar aanvullende werkgelegenheid wordt geboden. Salaris volgens de salarisschaal van de Raad voor kerkelijke medewerkers. Sollicitaties bij de voorzitter van de jeugdraad. J. Zwinselman, Esweg36b, Nijverdal. Inlichtingen bij de huidige funktionaris; G. v.d. Schee, Lisztstraat31, Nijverdal. Tel. 05486-16276. HERHAALDE OPROEP OPBOUWWERK ZUIDELIJK-WESTKWARTIER orgaan voor samenlevingsopbouw voor de gemeente Grootegast, Leek, Marumen Oldekerk. vraagt zo spoedig 'mogelijk een opbouwwerker(ster) die als funktionaris van onze instelling voor regionaal opbouwwerk in het Zuidelijk-Westkwartier van de provincie Groningen kan worden aangesteld. Zijn/haar taak zal voornamelijk liggen op het terrein van het uitvoerende werk in het kader van de gekozen projekten. Onze instelling werkt momenteel aan: - Inspraakprocedure rondom Landinrichtingsproblema- tieken; - Onderwijsprojekt;- Leefbaarheidsonderzoek in de dor pen van het ZWK. De funktionaris zal in samenwerking met de eerste funktionaris zijn werkzaamheden verrichten. Er zullen onderlinge werkafspraken gemaakt worden, terwijl gemeenschappelijk wegen worden uitgestippeld voor het totaal. Voor de funktie is vereist: Opleiding Sociale Academie en bij voorkeur in het bezit van het diploma Kadercursus Opbouwwerk: - Bekendheid met de plattelandssituatie; - Bereidheid tot het werken in teamverband; Geboden wordt: - Een zelfstandige werkkring binnen teamverband; - Salariëring volgens LOAC-regeling. Maximum schaal- nummer 36 afhankelijk van leeftijd en ervaring; - Vergoeding autokosten; - Alle medewerking zal worden geboden bij het verkrijgen van huisvesting (flats zijn in het gebied niet te vinden). Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur, p/a Kastanjelaan 11 te Marum (Gr.), binnen 14 dagen na het verschijnen van de advertentie. Inlichtingen: bij de heer Ruitenberg, opbouwwerker. Te bereiken op ons bureau te Marum, telefoon 05944-2122. In Kindertehuis „De Enk" uitgaande van de Stichting „Het Leger des Heils" komt een plaats vrij voor een groepsopvoed(st)er in 'een groep van 13 schoolgaande kinderen. Voor deze taak is ervaring gewenst en het kunnen samenwerken in teamverband nood zaak Wij vragen vooropleiding Mavo-4 niveau. bezit van diploma Kinderbescherming A en/of B, M B O. of studerend hiervoor. Leeftijd ca. 23 jaar positief christelijke instelling Wij bieden: vijf daagse werkweek, goede weekendre- geling^ ruime werkbegeleiding salariëring volgens rapport Haeck Voor verdere inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot de direktie van het kinderhuis. Badhuisweg 129 te Apeldoorn Tel 055-252019. OECUMENISCH VORMINGSCENTRUM HEDENESSE te CADZAND IN ZEEUWS VLAANDEREN. Hedenesse is een vormingscentrum in internaatsver- band, waar gewerkt wordt met groepen uit het onderwijs, de gezondheidszorg, de kerken, het bedrijfsleven en met open inschrijviogsgroepen. De kursusstaf telt momenteel 7 personen. Op Hedenesse is plaats voor een kursusleider/ster Tot zijn/haar taak zal behoren: het voorbereidèn en uitvoeren van kursussen in één van de bestaande sektoren. het initiëren van vormingskursussen voor nieuwe kategoriëen en groepen. Wij denken aan iemand: die tendenzen in de samenleving kan vertalen in vormingsdoelstellingen. die kontakten kan leggen en onderhouden met instellingen en organisaties als vormingspartner. die vanuit een vorige funktie op een dergelijk of een ander werkterrein ervaring heeft in het werken met groepen. met een opleiding op tenminste H.B.O. niveau. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de kursusstaf Sollicitaties te richten vóór 24 september aan: sollicita tiecommissie "Hedenesse": Vierhonderdpolderdijk 10, Cadzand. Tel. 01"179-1654. Kinderhuis "Maliesteijn" te Utrecht, uitgaande van de Stichting Het Leger des Heils, vraagt een Deze taak zal bestaan uit: - het begeleiden van vier leefgroepen in samenwerking met een multidisciplinair team - organisatorische werkzaamheden rondom deze vier leefgroepen - het meefunctioneren in algemene diensten. Wij denken aan iemand die - HBO-IW of een vergelijkbare opleiding heeft - beschikt over een ruime praktijkervaring - minstens 25 jaar oud is - de christelijke signatuur van het tehuis kan onderschrijven Salaris volgens de geldende normen. Pensioenvoorzie ningen volgens het PGGM. Belangstellenden worden verzocht hun sollcitatie te richten aan de directie van "Maliesteijn", Maliebaan 76-78 te Utrecht met uitvoerige-gegevens over opleiding ervaring en met opgave van referenties. Op korte termijn zoeken wij voor onze stichting.- die ook een afdeling maatschappelijk werk omvat - contact met enkele enthousiaste krachten. In de eerste plaats betreft dat een tweede In deze afdeling zijn werkzaam een team van 18 leidsters en circa 500 uitvoerende krachten. Gedacht wordt aan een collega met diploma So ciale Academie of H.S.A., zo mogelijk met V.O. Daarnaast kunnen ook gegadigden solliciteren die een universitaire opleiding (b.v. sociologie of an- dragogie) hebben gevolgd. De taakverdeling tussen beide staffunctionarissen zal mede in overleg met betrokkenen worden vastgesteld, waarbij rekening zal worden gehouden met persoonlijke mogelijkheden en wensen. Vervolgens vragen wij enkele voor ons hoofdkantoor te Ede en het kantoor te Harskamp. Voor één van deze vacatures denken wij aan een leidster die tevens zal worden belast met de bege leiding van verzorgsters en helpsters in opleiding en met het onderhouden van contacten met de opleidingsinstituten. Als opleiding vragen wij Sociale Academie, H.B.O.- S.D., M.B.O. S.D.. akte N 12. 19 of 20. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de secretaris van het be stuur, de heer T. Bouw, Klomperweg 96. Lunte- ren. Wij willen werken vanuit een positief-christelijke levens- en beroeps houding en menen dit ook te mogen vragen van nieuwe collega's. Boven dien verwachten wij ervaring in het uitvoerende werk en speciaal voor de eerste functie organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de COAM-regeling, voorzover subsidia bel. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J.L. Vlot, directeur, of,door de heer G. van der Stouw, hoofdleider/staffunctionaris. Beiden zijn overdag telefonisch bereikbaar op het hoofdkantoor in Ede. PROTESTANTS CHRISTELIJKE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJK WERK EN GEZINSVERZORGING Molenstraat 96 - Ede -Telefoon 08380-19145 De afdeling RECLASSERING van het Leger des Heils zoekt op korte termijn voor haar afdelingen Leejwarden, Utrecht, Haarlemen Breda. Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.S.A. Cursisten die vergevorcterd zijn met een van deze studies kunnen ook reflecteren. Arbeidsvoorwaarden: salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkenden. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in 18 van de 19 arrondissementen in Nederland en tellen mammaal 12 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar indentiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasserings instellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtssysteem in aanraking komt of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Sollicitaties en inlichtingen bij: De directeur Centraal Bureau Reclassering Leger de Heils Damstraat 13-15 Amsterdam tel.020-241733. Het Bestuur van de Dokter Wilem de Jongstichting zoekt voor haar tehuis "LONAS" te Veenendaal contakt met gegadigden voor de funktie van Hij/zij heeft ruime ervaring in het werken met geestelijk gehandicapten; Hij heeft organisatievermogenen leidinggevende capaciteiten; Door zijn attitude kan hij gemakkelijk contakten leggen en onderhouden met ouders en familieleden van de bewoners van het tehuis en met de diverse instanties in de zorg voor de gehandicapte mens; Hijheeft een adequate opleiding (bijv. akte b.o., HBO-IW, VSID-GVT); Hij heeft een prot.-chr. levensovertuiging. De salarisgrenzen liggen, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 2565,05 en f.3161,59 p.m. "LONAS" is een gezinsvervangend tehuis voor 22 geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen. In de zes jaar dat hel huis bestaat is getracht de bewoners een levend lid van de gemeenschap te laten zijn waain elk individu voldoende tot zijn recht kan komen. Belangstellende worden verzacht schriftelijk te reageren aan het Bestuur van de "Dokter Willem de Jongstichting", van Hogendorpstraat2, Utrecht. "DOKTER WILLEM DE JONGSTICHTING" PRETTIG WERKEN IN EEN GOEDE SFEER IN EEN MOOIE PROVINCIE De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Zuid Oost Drenthe, werkzaam in de gemeenten Coevorden, Dalen, Oosterhesselen, Schoonebeek, Sleen en Zweeloo, zoekt ter aanvulling van de staf een 2e staff unktionaris m/v voor de gezins- en bejaardenverzorging speciaal belast met scholing, training en vorming van gezinshelpsters en -verzorgsters en de verzorging van het personeelsbeleid. Gedacht wordt aan een collega met een diploma Sociale Akademie (casework, groupwork) of H.B.O., zo mogelijk met opleiding staffunktionarissen. Arbeidsvoorwaarden: zo veel mogelijk volgens C.O.A.M. Salaris: volgens subsidiebepa'ingen van C.R.M. Inlichtingen over o.m. taakinhoud van deze funktie geeft W. Timmer, staffunktionaris, telefoon 05240-4231 Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direkteur van eerdergenoemde Stichting, Postbus 76 te Coevorden. Wonen en werken op de aantrekkelijke Noord-Veluwe? Dan willen wij graag met u kennismaken. Wi| zoeken voor onze afdeling gezinsverzorging een staffunktionaris personeelszaken en organisatie, mln/vrl. (3e formatieplaats) Hij ol zij zal belast worden met zowel de zorg voor de afdeling personeelszaken, waaronder werving en selektie. als het adviseren, meedenken en -doen ten aanzien van onder meer de interne organisatie, nieuwe ontwikkelingen in het werk en gericht onderzoek Wi| zoeken iemand met een adequate ol wetenschappelijke ol hogere beroepsopleiding met zo mogeli|k enige ervaring in de gezinsverzorging. Belangstellenden met een protestants-christelijke levensovertuiging kunnen verdere inlichtingen inwinnen bij H van Beugen, direkteur tel (05253) 1733 Schriftelijke sollicitaties te nchten aan het Bestuur i stichting, Van Asch van Wijcklaan 57. Postbus 13. Oldebroek de

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8