vrije universiteit m (SA Intradal m m 1 ig- secretaresse vrije universiteit belastinq- ritCe) vrije universiteit vrije universiteit VRL. KRACHT amsterdam a. assistente uitleenbureau b. assistente uitleenbureau c. titelbeschrijfster d. administratief assistente BEKWAME VERTEGENWOORDIGER administratief medewerkster direkteur VERTEGENWOORDIGERS histologisch analist(e) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER SECRETARESSE van de rector hernesseroord IK GEEF EEN KAD0-AB0NNEMENT. ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET 3 kT PERSONEEL GEVRAAGD Bij de Medische Bibliotheek der Vrije Universiteit ontstaan op korte termijn de volgende vacatures (Pré-klinische bibliotheek) (Klinische bibliotheek) De werkzaamheden van de onder a. en b. genoemde functies bestaan o.m. uit het uitlenen van boeken en tijdschriften en de administratieve afhandeling daarvan het verstrekken van informatie aan de gebruikers De werkzaamheden van de onder c. genoemde functie bestaan hoofdzakelijk uit: het maken van titelbeschrijvingen van boeken en tijdschriften De werkzaamheden van de onder d. genoemde functie bestaan o.m. uit: assistentie bij de besteladministratie assistentie bij de uitleenbalie het verrichten van voorkomende typewerkzaamheden Vereisten Voor de functies a. en b. wordt een middelbare schoolopleiding vereist, terwijl het diploma G.O.-A.3 of B.D.A. tot aanbeveling strekt, bovendien wordt een grote mate van accuratesse verlangd. Voor de functie c. zijn dezelfde eisen van toepassing, terwijl hier het diploma G.O.-A.3 of B.D.A. wordt vereist. Voorde functie d. wordt tenminste een M.A.V.O.- of H.A.V.O.- opleiding vereist alsmede een typediploma. Ook voor deze functie is een grote mate van accuratesse uitermate belangrijk. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 070-2776. te richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken. De Boelelaan 1105. Postbus 7161. Amsterdam. 10 Wegens uitbreiding van met name onze activiteiten in het buitenland zoeken wij een voor de verkoop van sorteer- en verpakapparatuur voor fruit, tomaten, paprika en citrus. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van Greefa Machinebouw b.v. Postbus 24, Geldermalsen. amsterdam Bij de administratie van het Natuurkundig Laboratorium kan worden geplaatst een Haar taak omvat o.a. de behandeling van inkomende facturen en uitgaande bestel lingen en het typen van correspondentie. Vereistendiploma MAVO en typen. Leeftijd tot 25 jaar. Inlichtingen over deze functie kunnen tele fonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de administratie, de heer G. van der Hoeden, tel.020-548 24 66. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 311-1536. te richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken. De Boelclaan 1105. Post bus 7161. Amsterdam. grafisch economisch adviescentrum Een van onze relaties is drukkerij Spin/van Mantgem in Amsterdam. Het bedrijf telt momenteel ca. 60 personeelsleden en beschikt over een boekdruk/offset en reliëfdruk afdeling. De huidige direkteur zal wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd het bedrijf op vrij korte termijn verlaten. Namens commissarissen zoeken wij voor zijn opvolging kontakt met kandidaten voor de funktie van die zal worden belast met de algehele leiding van het bedrijf. Voor de ontwikkeling van de drukkerij wordt in opdracht van commissarissen een ontwikkelingsplan opgesteld waarin, uitgaande van de huidige positie, op systematische wijze de na te streven ontwikkelingen ten opzichte van markt, produktie en organisatie in onderlinge relatie worden uitgewerkt. De te benoemen direkteur zal dit ontwikkelingsplan als hulpmiddel bij het te voeren beleid kunnen hanteren, waarbij zijn taak met name zal bestaan uit het behartigen van de financiële zaken het in overleg met de verkoopafdeling uitbreiden van de commerciële aktiviteiten het in samenwerking met de bedrijfsleiding opstellen van het investeringsbeleid en het toezien op een efficiënte produktie. De gedachten gaan uit naar kandidaten met grafisch technische kennis tenminste op middelbaar niveau ervaring in een leidinggevende funktie in de grafische of een aanverwante industrie een overtuigend en zelfstandig optreden een leeftijd tussen 30 en 45 jaar. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Gegadigden verzoeken wij hun met de hand geschreven sollicitatie met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring te sturen aan de direktie van het GEA, ter Gouwstraat 1, Amsterdam-Oost, onder referentie DSM. Voor onze vestiging te Zwolle zoeken wij een jong voor inzet in de aangiftepraktijk en met de bereidheid om een fiscale studie aan te vatten. Na een inwerkperiode zal betrokkene in staat moeten zijn de diverse werkzaamheden met een grote mate van zelfstandigheid te verrichten. Verdere groeimogelijkheden zijn zeker aanwezig. Enige ervaring is gewenst doch niet noodzakelijk. Vooropleiding: Atheneum- of HAVO-niveau. Onze arbeidsvoorwaarden zijn goed: we noemen hier slechts een vaste 13de maanduitkering alsmede vergoeding van reis- en studiekosten. Uw sollicitaties kunt u richten aan ons kantoor Zwolle. Stationsweg 3 (tel 05200-14246). De BoerenVön Keulen belastingadviseurs Alkmaar Amsterdam Arnhem Doelinchem Fmmen 's Gtavenhaye Groningen Heerlen Helmond Hengelo (O.) s Hertogenbosch Hilversum Leeuwarden Middelburg Nijmegen Roermond Roosendaal Rotterdam Tilburg Utierht Zwolle INTRADAL N.V. is de houdstermaatschappij van een aantal binnen- en buitenlandse produktie- en verkoopmaatschappijen. Voor twee van onze werkmaatschappijen op het gebied van cosmetische- en verzorgirtgs- produkten, te weten: DROGERIJEN MAATSCHAPPIJ B.V. verkooporganisatie van o.a. Kemt-haarverzorging, Odorex-deodorants O.B.-maandhygiëne. Medinos-tandpasta en COSMETISCHE FABRIEK PRODENTA B.V. verkooporganisatie van o.a. Prodent-tandpasta, Prodent-tandenborstefs Proset- haarverzorging vragen wij ter versterking van de buitendiensten goed ingevoerde voor het rayon: West-Brabant en Zeeland. De assortimenten worden met gebruikmaking van de hedendaagse verkoopmethodieken en verkoopmedia gebracht b»j de belangrijkste foodorgamsalies en de daaraan verbonden supermarkten, zetlbediemngs- zaken. discount-verkooppunten, alsmede m de dro- gisten-vakhandel Voor deze lunkties vragen wij vertegenwoordigers mef een middelbare schoolopleiding, die reeds enige iaren verkoopervaring hebben opgedaan, b«i voorkeur m de merkartikelenbranche Zij moeten m staat zijn m een dynamische organisatie ze«standtg en systematisch te werken Leeftijd n.et ouder dan 30 jaar Voor deze funktie bieden wij een goed vast saians 8% vakantiegratificatie 6% laargratiticatie opname m het pensioenfonds eigen rayon gunstige regeling privé-gebruik auto. Sollicitanten kunnen hun eigenhandig geschreven brieven voorzien van een recente pasfoto, richten tot het hoofd van onze afdeling Personeelszaken Iniradal N V Brabantsestraat 17 te Amersloori. onder motlo DM/P V Telefonische inlichtingen 033-30822. toestel 326 na 18 00 uur 033-17969 (Hr F de Vries) amsterdam In het Laboratorium voor Farmacologie van de Faculteit der Geneeskunde kan op korte termijn worden geplaatst een (0.8 werktijd) Deze medewerk(st)er zal deel uitmaken van een werkgroep die onderzoek verricht aan het zenuwstelsel van proefdieren. De taak zal o.m. inhouden het vervaardigen van histo-chemische preparaten en mede- bepaald worden door ervaring en interesse. Ervaring met histologische technieken is vereist. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. F. J. H. Tilders. telefoon 020-548 39 41 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 215-2746. te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105. Postbus 7161, Am sterdam- B uitenveldert. De vakgroep Chemische Technologie van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen vraagt een Haar werkzaamheden omvatten o.m.: het voeren van correspondentie en het typen van verslagen, artikelen, dictaten, enz. het verstrekken van telefonische en mondelinge informatie het notuleren en voorbereiden van vergaderingen het archiveren van binnenkomende en van binnen de vakgroep circulerende stukken het administreren van studievorderingen van de studenten. Gedacht wordt aan iemand met middelbare opleiding en administratieve en organisato rische kwaliteiten. Secretaresse-opleiding en/of ervaring strekt tot aanbeveling. Betrokkene moet in staat zijn zelfstandig te werken. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Beheerder van het Laboratorium voor Chemische Technologie, ir. Th. H. van Tongeren. Plantage Muidergrachr 30, Amsterdam, onder nr. 838 B bij wie u ook inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon 020 - 522 2264 of 522 2265. Universiteit van Amsterdam Bij de Financieel-Economische Dienst van de Neder landse Christelijke Radio Vereniging te Baarn is behoefte aan een Gedacht wordt aan een mannelijke of vrouwelijke kracht die een goede opleiding heeft genoten (b.v MEAO/MBA) inzicht en ervaring in boekhouden heeft minstens 23 jaar oud is bereid is met anderen een goed team te vormen. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn gere geld in de CAO voor het omroeppersoneel Indien u meent voor deze lunctie in aanmerking te komen en de doelstelling van onze Vereniging onderschrijft, verzoeken wij u uw sollicitatie onder letter AM te richten tot de NCRV. Stationsplein 62 te Baarn MEANDER COLLEGE ZWOLLE Christelijke scholengemeenschap VWO - MAVO - HAVO gevraagd: in het bezit van MAVO- of HAVO-diploma. kunnende typen, administratieve ervaring, ac curaat en m staat zelfstandig beslissingen te nemen. Geboden: Een zeer afwisselende betrekking, veel con tacten met jonge en oudere mensen, gunstige vakantieregeling, opname m het Pensioen fonds Salaris volgens Rijksregeling, afhankelijk van leeftijd en ervaring, volgens de schalen 3.18 of 32 1350 - tot 1950.-) Datum van indiensttreding in nader overleg Sollicitatiebrieven met opgave van godsdienst en refe renties worden gaarne verwacht bij de rector drs G Veenhoven Postbus 557 Zwolle amsterdam In de Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen bestaat binnen de vakgroep Speciale Pedagogiek i.o. de vacature van wetenschappelijk (hoofd)medewerker (m/v) t.b.v. de orthodidactiek Van de medewerker wordt verwacht dat hij/zij deelneemt aan de opleiding van de doctoraalstudenten speciale pedago giek (met name de orthodidactici) onderzoek verricht op het gebied van de programma-ontwikkeling t.b.v. het leergestoorde kind (bij voorkeur t.b.v. het leesgestoorde kind) participeert in bestuurlijke organen van de vakgroep en subfaculteit Vereisten brede oriëntatie t.a.v. de orthodidactiek en van het speciaal onderwijs didactische kwaliteiten onderzoekservaring op het gebied van de speciale pedagogiek Kandidaten dienen in te stemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Drs. J. v.d. Kooy, tel. 020 - 73 94 91 of 02159 - 1 45 58. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van curricu lum vitae. binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Hoofd afdeling Personeelszaken. De Boele laan 1105, postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. onder vermelding van vacaturenummer 626-2686. middelharnis (goeree/overflakkee) I ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Hernesseroord, een inrichting voor de be geleiding en behandeling van zwakzinni gen vraagt een MEDEWERK(ST)ER VOOR DE AFDELING FYSIOTHERAPIE Onze voorkeur gaat uit naar iemand met I eniae ervaring, waarbij het diploma AMOZ, heilgymnast/masseur, oefenthe rapeut Mensendieck of Cesar gewenst, doch niet vereist is. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur p/a Hernesseroord, Postbus 16 Middelharnis. Gevraagd een voor administratieve en boekhoudkundige werkzaamheden. Leeftijd min. 18 jaar. Typediploma alsmede stenodiploma gewenst. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de Gezamenlijke Georganiseerde Bouwbedrijven, Heresingel 19 te Groningen. Tel. 050-120944. Noteert U een kado-abonnement voor T— Naam:.. Adres: Plaats: Dit kost mij 42.50 per kwartaal. Het bedrag zal ik na ontvangst van de acceptgirokaart betalen. Stuurt U de acceptgirokaart naar: Naam-, Adres: Plaats Sr. Ee VAK Mvn Handlekening. Datum, Ik adresseer via een open envelop: Trouw/Kwartet B.V antwoordnummer 2792. Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20