Singer wijst de weg naar de hpogste korting. Trouw FAMILIEBERICHTEN Winter '76: wat is er veel om te dragen... de Bijenkorf SINGER Service tot in lengte van jaren. IK NEEM EEN JAARABONNEMENT VRUDAG 3 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET I kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven «worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Allen, die ons btj ons 65- jang huwelijksfeest verras- t»*n door een bewijs van hyn jjenegentieid en mede leven. betuigen wij onze hartelijke dank en vriende lijke groeten. G. Vlaanderen G. Vlaanderen- Verhoeff BÜIthoven, augustus 1976 I^oord Houdringelaan 80. Getrouwd: Marjenke Maarse en Haro Hielkema Amsterdam. 2 september Overtoom 414"'. De Heer is bij mij 'k Zal niet vrezen Vandaag u-as het Gods tijd tot Zich te nemen mijn lieve Man. onze Papa en fijne Opa. Pieter Boes geb 27 oktober 1898 eerder getrouwd geweest met A C van Batenburg em. pred. van de Geref Kerk van Tienhoven (Utr.) Mede namens alle kinderen en kleinkinderen G. Boes-Reymerink. Hilversum. 1 september 1976 flat „Bovenraad" Kapittelweg 158. Di- overledene zal worden opgebaard in de Geref. Kerk te Tienhoven, waar gelegenheid totcondole- ahcebezoek op vrijdag 3 september a s. van 19-20 uur. De rouwdienst, te leiden door de Weleerwaarde heer Ds. P van Oosterhoudt. wordt gehouden D.V op zaterdag 4 september a.s. om 11 uur in bovengenoemde kerk. waarna aansluitend de be grafenis zal plaatshebben om ca 12 uur op de Begraafplaats te Tienhoven Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de GeTcf Kerk Liever geen toespraken Houdt Uw voorgangers in gedachtenis, die het woord Gods tot U hebben gesproken; Let op het einde van hun wandel en volgt hun geloof na Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en tot in eeuwigheid Hebr. 13 7 en 8 Als Kerkeraad en Gemeente werden wij heden in kennis gesteld van het overlijden van onze emeri tus-predikant Ds. P. Boes die met zijn gaven van liefde en zachtmoedigheid ons het woord van onze God bediend heeft van 18 december 1946 tot aan zijn emeritaat 1 november I960 De ouderen onder ons gedenken met grote dankbaarheid hoe hij met zijn mild en vriendelijk karakter ons de rijkdom van Gods genade in Jezus Christus in prediking en pastorale arbeid verkondigd heeft Dat hij nu tot de Heerlijkheid van die genade is ingegaan moge zijn vrouw en kinderen tot troost zijn. Namens Kerkeraad en Gemeente van de Gereformeerde Kerk van Tienhoven (U) Ds. L. van der Linde, praeses C Stekelenburg. scriba 1 september 1976 .,'k Zal dan gedurig bij U zijn" Psalm 73 Heden nam de Heere tot Zich. mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, oma en zuster Maggeltje van der Giessen echtgenote van J de Haan in de ouderdom van 81 jaar Dordrecht J de Haan Nijmegen C Vermaat-de Haan P Vermaat Dordrecht J de Haan L de Haan-Fortuin L. van der Giessen en kleinkinderen Dordrecht. 2 september 1976 Krommedijk 90 Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden maandag 6 sep tember om 13.00 uur vanuit de Aula op de Alge mene Begraafplaats van de Nassauweg te Dordrecht Vertrek van Krommedijk 90 om 12.45 uur Gele genheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de Aula. Ik hef mijn ogen op naar de bergen, van u-aar mijn hulp komen zaL Hierbij delen wij u mee dat de Heer op Zijn tijd van on* heeft weggenomen mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Ulbe Koopmans. Hij zou op 6 september 80 jaar geworden zijn. Diemen. G E Koopmans-de Bree Smilde. A de Vries-Koopmans G de Vries Hoensbroek. M. Koopmans Diemen. B L. Koopmans K A Koopmans-de Graaf Abcoude. K. R Hoogenhout-Koopmans H Hoogenhout en kleinkinderen Diemen. 1 september 1976 ..Probezo". Arent Krijtsstraat 48 Gelegenheid tot condoieantie-bezoek zaterdag avond van 8-9 uur in de aula van ..Probezo' De rouwdienst zal gehouden worden maandag 6 september om 14 15 uur in de Ned Herv kerk ,.De Schuilplaats". D J den Hartoglaan. Diemen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15 uur op de begraafplaats ..Rustoord" te Diemen. Uitgenodigd tot het Bruiloftsmaal des Lams. onze lieve zuster, schoonzuster en tante Carolina Frederika von Meyenfeldt geboren 11 augustus 1902 Openbaring 19 vers 9 Driebergen C. E Wijsma-von Meyenfeldt Amsterdam: M. G von Meyenfeldt-van der Bend Doorn M. P. von Meyenfeldt-Beumer Heerde J A. W. von Meyenfeldt-Delhaas Neven en nichten Zeist. 30 augustus 1976 Huize „Schaerweijde" Corresp.-adres: A A Koelbloed-van der Bend B van Doornweerdelaan 10. Amstelveen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ..Het Zonnehuis". Bergweg 2 te Doorn De rouw kamer is donderdag geopend van 19.30 tot 20 uur De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben vrij dag 3 sept om 15 uur op de Algemene be graafplaats (nieuwe ingang) Woudenbergseweg te Zeist. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een moeitevol. doch zegenrijk leven, is van ons heengegaan naar haar eeuwig Huis onze geliefde zuster, tante en vriendin Tine de Hoop op de leeftijd van 68 .dar Jes 43 1 Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Borculo Th Heinen-de Hoop H. Heinen Eibergen Sictske-Jan Gorkum: Wilma-Wim Utrecht: Herman-Greet Amsterdam: Wieger-Janny en kinderen Doetinchem A. Beeftink Doetinchem. 1 september 1976 Louise de Colignystruat 14 Prinses Beatrixstraat 24. Corr.adres: Borculo De overledene is opgebaard in de aula van het uitvaartcentrum ..Den Hoogenkamp" Keppelseweg 40 te Doetinchem Bezoek aldaar een half uur voor de rouw dienst. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 6 september a s om 11.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Loolaan te Doetinchem Liever geen bloemen Hedenmorgen werd. wo nend in Bedum, van ons weggenomen. vertrou wend op haar Heiland en Heer onze lieve schoon zuster en tante Grietje Oosterhoff- van Dijk Weduwe van Jan Tie- men Oosterhoff op de leeftijd van 84 jaar. R. Oosterhoff G. Oosterhoff- Griffioen Neven en nichten Harderwijk. 2 septem ber 1976 ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina 's ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. Na een ziekte van slechts enkele dagen heeft de Here thuisgehaald onze lieve Moeder en Oma Grietje Oosterhoff- van Dijk n de gezegende ouder dom van 84 jaar. sinds 1972 weduwe van Jan Tieman Oosterhoff. Prediker 12:5b want de mens gaat naar zijn eeuwig Huis" Bedum. 2 september 1976 „Bederawalda", De Vlijt 1/9 Delfzijl: A. Horlings- Oosterhoff Bedum: H. Oosterhoff A M. Oosterhoff Eversen Leermens: J. O. Oosterhoff M. L. Oosterhof f- Ausema Bedum: S. R v.d. Bogert- Oosterhoff C. v.d. Bogert Bedum G. Oosterhoff R. Oosterhoff-Kuipers klein- en achterkleinkin deren Gelegenheid tot condole ren zaterdagavond 4 sep tember van 7.30-8.30 uur in „Bedeiawalda" Rouwdienst in gebouw ..Concordia". Prof. Me kelstr 1. Bedum, op maandag 6 september om 13.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de algemene be graafplaats te Bedum Woensdag vijftien september aanstaande hopen onze ouders, grootouders en overgrootouders Jan Wapenaar Marie Wapenaar-Brouwer de dag te herdenken dat zij zestig jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot feliciteren is er op zaterdag elf septem ber V middags van vier lot half zes in de zaal van het bejaardencentrum ..De Valkenhof". Frank van Borse lenstraat. Vlaardingen Arie en Magda Jo Kees en Jopie Jan Kleinkinderen Achterkleinkinderen Vlaardingen Frank van Borselenstraat 103 ^De Singer "Starlet" t kan veel meer dan je van zo'n kleine kom- 1 pakte lichtgewicht zou verwachten. ^Knopen aanzetten, lindzomen enzigzag- 'gen bijvoorbeeld. U kunt er zelfs moderne elastische stoffen mee stikken. Neem 'm nu, deze fris gebloemde lichtgewicht, want nu is hij afgeprijsd. Singer's meest kompakte lichtgewicht, van f 649,- voor f 549,- De Singer 760: 'n volautomatische lichtgewicht mèt vrije arm. Met extra's als schuine naald, magi sche spoel en super knoopsgaten automaat. Dit naaiwonder stikt zelfs 5 verschillende flexisteken. Als u 'm altijd al had willen hebben, ligt hier uw kans, want nu is deze Singer machine afgeprijsd. Singer's luxueuze lichtgewicht, van f 1279,- voor f 999,- *Een handelsmerk van The Singer Company Nieuwe Singer naaimachines met Singer service zijn alleen verkrijgbaar bij de echte Singer winkel en de Bijenkorf. I Het spaart u en mij moeite en kosten. Wilt u mijn: X.) maand/kwartaal-abonnement per j I omzetten in een jaarabonnement? X) ik haalde door wat niet van toepassing was. Naam: Adres: Plaats: I I Handtekening, Datum. I Ik adresseer via een open envelop: Trouw/Kwartet B.V., i antwoordnummer 2792, Amsterdam. -I

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8