Nieuws voor kleine zelfstandigen WIMM1DOMUS Puur natuur met voordeel voor twee openbare bekendmaking Gemeente ZOetermeeri /XX |9emeente zoetermeer. assistente medewerker of medewerkster SCH00LSCH00NMAKER OF SCH00LSCH00NMAAKSTER 2e kok agent/bezorger i IK GEEF EEN i KADO-ABONNEMENT. 1195: 895: 795: 1375: 1595: VRIJDAG 3 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET H22 Nationaal en internationaal aklief Christelijk IVI Nationaal Vakverbond Utrecht. RavcUun 1. Postbus 2475, TeL 030-941041 TRANS-EAST TRAVEL, Van Baerlestraat 156. Amsterdam Specialisten in vliegreizen naar Indonesië, het Verre Oosten, Australië en Amerika. Tel 020-721104 of 721282 Op I september is de 'Verordening tegemoet koming kleine zelfstandigen' in werking getreden. Op grond van deze gemeentelijke verordening kan een eenmalige financiële tegemoetkoming worden verleend aan ondernemers, die als rechtstreeks ge volg van bepaalde gemeentelijke maatregelen gedu peerd worden. Het betreft hier vanaf 1 januari 1972 in uitvoering genomen werkzaamheden zoals af braak en de aanleg van wegen, bruggen, viaducten en soortgelijke werken. Uitgesloten zijn de gevolgen van normale ge meentelijke onderhoudswerkzaamheden zoals bij voorbeeld herbestrating e.d.. Een der uitgangspunten is, dat de zelfstandige redelijkerwijze de uitvoering van het openbaar werk niet heeft kunnen voorzien ten tijde van zijn ves- Er moet sprake zijn van een aanmerkelijke da ling van liet bedrijfsinkomen. Zelfstandigen die een bedrijfsinkomen hadden boven de f 21.000,- in het jaar voorafgaande het verzoek om een tegemoetko ming vallen buiten deze regeling. Deze inkomens grens wordt jaarlijks aan de hand van prijsindexcij fers van het Centraal Bureau voor de Statistiek op nieuw vastgesteld. De maximumuitkering bedraagt eveneens f 21.00Q,- (met indexering). Bij de vaststelling van het tegemoetkomingbe drag zal rekening worden gehouden met uitkerin gen uit andere hoofde aan gedupeerde, welke een gevolg zijn van zijn verminderde inkomen. Het verzoek om een tegemoetkoming moet worden gericht tot burgemeester en wethouders, die zich laten adviseren door een commissie be staande uit vertegenwoordigers van de Haagse Ondernemers Federatie, het Centraal Instituut Mid den- en Kleinbedrijf CIMK en de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor 's-Gravenhage e.o.. Van zelfsprekend dient betrokkene zijn boeken ter inzage te geven. De volledige tekst van de 'Verordening tege moetkoming kleine zelfstandigen' ligt ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum aan de Groenmarkt. Dit centrum is op werkdagen geopend van 9.00 - 17.00 uur en op zaterdagen van 10.00 - 16.00 uur. De verordening is te koop (ad f 0,30) op het stadhuis. Burgemeester De Monchyplein, Bureau verkoop gedrukte stukken, kamer 2023, telefoon 624121, toestel 2198. i? »s- 's-Gravenhage Gemeente Delft Goedkeuring partiële herziening uitbreidings plan Wippolder De burgemeester van Delft maakt bekend, dat met ingang van 6 september 1976 gedurende één maand ter secreta rie van de gemeente, afdeling stadsontwikkeling en open bare werken, Oude Delft 116, voor een ieder ter inzage zal zijn neergelegd het door gedeputeerde staten van Zuid-Holland bij hun besluit van 4 augustus 1976, GS nr. B23720. goedgekeurde plan tot gedeeltelijke herziening van het uitbreidingsplan Wippolder", welk plan door de gemeenteraad werd vastgesteld bij zijn besluit van 29 januari 1976 Betreft terrein Prof. Krausstraat voor biblio theek ca. Bi| gedeputeerde staten voornoemd zijn geen bezwaren tegen het herziene plan ingediend Uitgezonderd de inspecteur van de ruimtelijke ordening staat derhalve tegen het plan behalve door de inspecteur van de ruimtelijke ordening geen beroep bij de Kroon meer open. Delft. 3 september 1976 De burgemeester voornoemd. (get.) A. P. Oele Deze aanbiedingen gelden slechts t/m zaterdag 11 september 1976 het woonwarenhuis van Vroom Dreesmann Winkelcentrum In de Bogaard-Rijswijk U ziet hier 6 fijne 2-zits bankjes. Verschillend van aard, omdat interieurs ook verschillen. Maar allemaal gemaakt van puur natuurlijke materialen; leer, rnanou, pit riet. En gemaakt met dat zichtbare vakmanschap dat zich laat controleren in vormgeving, zitkomfort en afwerking. Tijdelijk zijn ze ook nog verlaagd in prijs. Waar wacht u nog op, met z'n tweetjes! Ook verkrijgbaar bij Vroom Dreesmann Spui-Den Haag 11 1 I dorpsstraat 10 zoetermeer telefoon (079) 169966 vaststelling bestemmingsplan „dwarstocht" de burgemeester van zoetermeer, maakt ingevolge het bepaalde in artikel 26, lid 1 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 6 september 1976 gedurende één maand op de gemeentesecretarie, afdeling stadsontwikkeling en algemene zaken, kamer 90, voor iedereen ter inzage zal liggen het bij raadsbesluit van 30 augustus 1976 vastgestelde bestemmingsplan .dwarstocht". bij de vaststelling van het plan zijn in het ontwerpplan geen wijzigingen aangebracht. zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende bovengenoemde termijn bij gedeputeerde staten van zuid-holland bezwaren tegen bovengenoemd bestemmingpslan indienen. De burgemeester van zoetermeer (j. w. wegstapel) STICHTING A.A.Z. - NUTSZIEKENFONDS 'S-GRAVENHAGE Bij het directiesecretariaat kan worden geplaatst die na een inwerkperiode in klein teamverband alle bij het secretariaat voorkomende werkzaamheden kan verrichten. Wij denken hierbij aan iemand in de leeftijd van 18-25 jaar, die in het bezit is van een HAVO-diploma, vlot kan typen bij voorkeur op een elektrische schrijfmachine en goed met mensen kan omgaan. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie Loosduinseweg 9, 's-Gravenhage SAMENWERKINGSORGAAN WESTLAND Het Samenwerkingsorgaan Westland is door de besturen van de zeven Westiandse gemeenten ingesteld met als taak het behartigen van gemeenschappe lijke belangen op het gebied van onder andere de ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, milieu. Bij het secretariaat van het Samenwer kingsorgaan, dat is gevestigd te Naaldwijk, bestaat de mogelijkheid tot aanstelling van een voor het verrichten van werkzaamheden als: type-werk werkzaamheden in verband met inko mende en uitgaande post archiefverzorging notuleren van vergaderingen maken van telefonische afspraken kopiëren en bundelen van stukken. Van de aan te stellen persoon wordt verwacht dat hij of zij enige kennis of ervaring heeft in de overheidsadministra tie en naast een type-diploma beschikt over een hoger administratief diploma, waarbii gedacht wordt aan een MEAO- diploma of een secretaris/esse-dipk>ma. Aanstelling zal afhankelijk van ervaring en opleiding plaats vinden in de rang van adjunct-commies of adjunct-commies A (salansgrenzen 1502,— en f 2336,—). Op het personeel dat in dienst is van het Samenwerkingsorgaan Westland. zijn de rechtspositieregelingen van toepassing, die gelden voor het personeel van de gemeente Naaldwijk. Over de functie kunnen inlichtingen worden ver kregen bi/ het secretariaat van het orgaan, dat per telefoon is te bereiken onder nr 01740-28941. toestel 112 Sollicitaties kunnen tot 10 dagen na het verschij nen van dit blad worden gericht aan de Voorzitter van het Samenwerkingsorgaan Westland. p/a Wit- heimmaplein 8 te Naaldwi/k Het Bestuur van de Vereniging voor Chris telijk Beroepsonderwijs te 's-Gravenhage en omgeving vraagt voor: A. Christelijke Scholengemeenschap „De Ruyterstraat," de Ruyterstraat 36. 's-Gravenhage. wegens ziekte zo spoedig mogelijk een voor 20 uren per week van 8.00-12.00 uur. inrichtingen en aanmelding bij de directrice: mevrouw J. Peels, telefoon: 070-602811. B. Christelijke School voor H.N.O. „Wol- weversgaarde" Wolweversgaarde 170, 's-Gravenhage. per 1 oktober a.s. een schoolschoonmaker of echtpaar voor 24 uren per week, in de avonduren, inlichtingen en aanmelding zo spoedig moge- kjk bij de directrice Mevrouw G A van Boeijen, telefoon: 070-673627. Bejaardencentrum „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52 's-Gravenhage Wij vragen per 1 november of zo mogelijk eerder een Ervaring in inrichtingen noodzakelijk Diploma instellingskok strekt tot aanbeveling Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur. AANTREKKELIJKE BIJVERDIENSTE Voor ons agentschap WATERINGEN zoeken wij een serieuze die 's morgens vroeg de verspreiding van ons ochtendblad kan verzorgen. Voor verdere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met DAGBLAD TROUW Parkstraat 22. Den Haag. tel. (070) 469445. s Avonds né 7 uur tel (070) 244784 I Noteert U een kado-abonnement voor: Naam:.. Adres: Plaats: Dit kost mij 42,50 per kwartaal. Het bedrag zal ik na ontvangst van de acceptgirokaart betalen. Stuurt U de acceptgirokaart naar: Naam: Adres: Plaats: Handtekening. Datum, Ik adresseer via een open envelop: Trouw/Kwartet B.V., antwoordnummer 2792, Amsterdam. Modern 2-zits bankje met hoge rug en diepe zit. Het echt leder is in diverse kleuren leverbaar. Van 1350.- tijdelijk voor In exotische stijl is dit bankje met hoge rug en oren, gestoffeerd met een velours- effekt stof in een prachtige multi- flowcr dessin, en met een romp van sterk manou. De stof is in diverse kleuren verkrijgbaar. Van 995,- nu tijdelijk voor Exotisch aandoend 2-zits bankje met lage rug en pitriet zijkanten. De kus sens zijn bekleed met een fijne velours-effekt stof in een mooi nostal gisch bloemdessin. In diverse kleuren. Van 895.- nu tijdelijk voor Voornaam klassiek bankje met lage rug en losse zit- cn rug kussens, bekleed met echt leer, dat in diverse kleuren ver krijgbaar is. Van 1495.-nu tijdelijk voor Tijdloos bankje met hoge, zachte rug en strakke kussens, de ideale kombinatie voor langzitters. Bekleed met echt leder, in diverse kleuren verkrijgbaar. Van 1785.-nu tijdelijk voor Strak gelijnd 2 zits bankje met losse zit kussens en lage rug. Echt Ieder, in diverse kleuren. Van 995.- nu tijdelijk voor

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22