IKON heeft grote zorgen over zendtijd Philips batterijen die gaan lang mee. Campinggasten mogelijk met hondsdolheid besmet DCLLy ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Wim Koole kritiseert instelling televisiemakers Pony in Duits dorp gestorven Speciaal Burgemeester van Delft opent „In de Veste" Nederland en Angola wisselen ambassadeurs uit Even puzzelen PHILIPS juli Lonen tot en met met zes procent gestegen Ia DINSDAG 31 AUGUSTUS 1976 BINNENLAND/RADIO-TV Van onze radio- en tv-redactie BUSSUM De IKON maakt zich zeer bezorgd over de televisie zendtijd die deze kerkelijke zendgemachtigde per 1 oktober zal toegewezen krijgen voor het winterseizoen. In het geding is de zendtijd op de late vrijdagavond die volgens de besprekingen van NOS en omroepen de IKON zou ontvallen. In een brief aan het NOS-bestuur heeft het IKON-bestuur de kritiek geuit over de nieuwe regeling. Tele visiedirecteur ds. Wim J. Koole ver tolkt de bezorgdheid met de woor den: „Wij vragen om het recht er te zijn op een redelijk tijdstip, omdat we menen dat te verdienen. We vra gen: laat ons op vrijdagavond om elf uur gekoppeld aan de vaste omroep blijven." Hij tekende de situ atie uit het verleden, toen in oktober 1973 na veel heen en weer geschuif in de voorgaande jaren de IKON- tijd werd gekoppeld aan de vaste omroep op die avond. „Dan wordt ook al begonnen wij pas om elf uur nog door één miljoen mensen geke ken. Sinds 1 januari van dit jaar is daarin verandering gekomen. De wens van de A-omroepen is om op hun vaste doordeweekse avond niet beperkt te worden door een IKON- programma." Ds. Koole noemde de verplaatsing naar de andere zender. Nederland I. die toen volgde, ruïneus voor de kijkdichtheid. Voor een om roep als de IKON is de kijkdichtheid sterk afhankelijk van een al aanwe zig publiek. De IKON stelde toen voor om voortaan half twaalf te mo gen beginnen op de zender van de vaste omroep. Dit voorstel bleek on haalbaar IKON-televisie vreest nu, dat per 1 oktober niets zal verande ren in de nadelige situatie. Afgewezen Een alternatief dat verplaatsing naar de zondagavond inhield om half elf op Nederland I heeft het IKON- bestuur afgewezen omdat men niet wil dat IKON-programma's van het gehalte dat voor de late vrijdaga vond werd ontwikkeld tegenover NOS-programma's als Zienswijze en Beeldspraak zouden komen te staan. „IKON en NOS zouden dan het lage kijkerspercentagé dat bij een laat tijdstip op zondagavond gebruike lijk is. ook nog moeten delen." aldus ds. Koole. „We tillen zwaar aan een verplaatsing naar de zondag. Meer dan de helft van de totale kerkelijke zendtijd wordt al op zondag gereali seerd. Dat is prima, want de zondag wordt op de ware liefhebbers gepro grammeerd. Je kijkt dan naar doel punten of naar een geestelijk gebeu ren. dat onder allerlei namen schuil kan gaan. De kerken zelf zijn er al ruim voldoende op zondag, maar: we hebben al Jaren de drempel bij de week doelbewust overschreden." Getal Overigens is voor ds. Koole de kwes tie op zich minder belangrijk dan de ontwikkeling dat het Nederlandse omroepbestel, dat altijd door veel krachten werd gestuurd, meer en meer door één macht wordt be heerst: de macht van het getal. „On der de grootspraak, die bij het getal hoort en die zich uitdrukt in kijkcij fers en ledenmassa's dreigen de klei nen van dit bestel tot stemloosheid te worden gedoemd." Ter gelegen heid van een kwart eeuw televisie tekende ds. Koole een somber toe komstbeeld. „De Nederlandse om roep ontwikkelt zich in ijl tempo naar een twee-partijen-stelsel. De partij van de „commercie" en de partij van de „confessie" vormen het perspectief van de omroep jaren, die op het op handen zijnde jubileum zullen volgen. We vieren het feest dan ook met herhalingen, niet met het verkennen van de toekomst. De NOS en de mini-omroepen zullen blijven als speelplaats voor sport en voor de machtelozen, die (aan de zijlaan) ons nationaal zelfrespect, dat we zo'n democratisch bestel heb ben, mogen bewijzen. Er zit weinig tragiek in. De omroepverkiezingen hebben bijvoorbaat al uitgewezen dat we het samen zo willen." Ds. Koole schetste op zijn eigen wij ze de oorspronkelijke opzet van ons bestel dat uniek was. „Het gunde de socialist zijn strijdbaarheid, de ka tholiek zijn „wees gegroet", de pro testant zijn zendingsijver en de libe raal zijn vrijheid om daar niet bij te willen horen. Dit bestel verschraalt en versimpelt tot zijn tegendeel. Men staat elkaar naar het leven uit zelfbehoud. Waar de kerken zich nu Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Drie pony's uit het Duitse plaatsje Grainau bij Garmisch Partenkirchen hebben de afgelopen dagen ve len, met name Interpol, extra werk bezorgd. Zaterdag werd bekend dat een van de drie pony 's, die tot voor kort huisden in een stal van een grote rijschool in het plaatsje, hondsdol is geweest. Het dier is vorige week woensdag overleden. Meteen toen dit bekend was werden de twee huisgenoten van Hesta. Buzzi en Harro. in quarantai ne gesteld. Bij hen zijn echter nog geen verschijnselen waargenomen die er op wijzen dat zp door Hesta zijn besmet. De rijschool ligt tegenover de grote internationale camping „Zugspitze" Spelers in het populaire NCRV-spclletje „Zo vader, zo zoon" zijn Lous Haasdijk, Dore Smit, Ted de Braak en Gerrit den Braber. Spelleider als van ouds Gerard van den Berg. Ned. 2/19.05 Eveneens een bekend en ge liefd programma is „Voor een briefkaart op de eerste rang", de filmquiz o.l.v. Bob Bouma met in het panel actrice Yoka Ber- retty, en de journalisten Suzan ne Piët en Rinus Ferdinan- dusse. Ned. 1/19.45 Voor mensen die houden van geschiedenis een boeiende do cumentaire in „La Trinidad Va- lencera". Duikers-amateurs ontdekken een scheepswrak van de Spaanse vloot, de Arma da. die in 1588 vernietigd werd. Een Time-Life-produkt. Neder landse bewerking: Joop Rein- boud. Ned. 1/20.40 NCRV-tv van toen was de film „Het besluit", over een man die Nederland vaarwel zei en met vrouw en kinderen emigreerde naar Canada. Een programma van Kees van Langeraad en Wolf Kiclich, dat voor het eerst werd uitgezonden 25 december 1960. Ned. 2/21.15 Actualiteitenrubriek „Hier en Nu' Ned. 2/22.10 De laatste tv-uitzending van „Roken? Zo kom je d'r van af". Ned. 2/22.35 In Aubade worden vier impromtus opus 90 gespeeld van Schubert door Eschenbach. Hilv. 2/8.30 De KRO Schoolradio vraagt aan kindeCn van de mid dengroepen van het buitenge woon onderwijs: „Heb jij dat ook?" Hilv. 2/10.30 en dat feit zorgde voor grote compli caties. De kans is uiteraard groot dat de afgelopen weken vakantiegangers met Hesta en de twee andere moge lijk ook besmette pony's in aanra king zijn gekomen De leiding van de camping heeft echter geen namen genoteerd van bezoekers. In de periode tussen 15 en 26 augus tus waren er mensen van tenmiste vijftien nationaliteiten op de cam ping. Om eventueel besmette perso nen op te sporen werd Interpol inge schakeld. Tiental meldingen De oproep die het afgelopen week einde voor de televisie is gedaan door de geneeskundige hoofdinspec tie van de volksgezondheid heeft tot nu toe tot resultaat gehad dat zich een tiental Nederlanders' heeft ge meld bij het Rijksinstituut voor de volksgezondheid in Bilthoven <030- 789111). Daar zij wel op de camping maar niet in de rijschool zijn geweest is er geen aanleiding maatregelen voor hen te nemen. Hondsdolheid komt in West- Duitsland veelvuldig voor Dat po ny's er mee worden besmet is echter uitzondering. Mensen van wie wordt vermoed dat ze met hondsdolle die ren in aanraking zijn geweest wor den gedurende veertien dagen met speciale ampullen behandeld. De in cubatieperiode is bij hondsdolheid gevarieerd en kan enige maanden omvatten.- Van een onzer verslaggevers DELFT Burgemeester Oele van Delft verricht donderdag 2 septem ber om 10.00 uur de officiële opening van het winkelcentrum „In de Ves te" Het winkelcentrum, dat aan de rand van de oude binnenstad ligt beslaat ca. 12.750 m2 begane-grond winlevloeroppervlakte. Bè- langrijkste vestigingen zijn de He- ma, C A en Koreneef Meubelen. De vestiging van een warenhuis (een Vendet van ca. 2.500 m2) van Vroom en Dreesman is opgeschort in ver band met gerezen parkeer proble men. De gemeente heeft de deelne mers in „In de Veste" voorgesteld het aantal parkeerplaatsen Voorlo pig met 162 uit te breiden. Over een onderzoek naar de tarieven, de par- keerduur etc. moet nog over eenstemming worden bereikt. Van een verslaggever DEN HAAG Nederland en Angola zijn met ingang van vandaag diplo matieke betrekkingen aangegaan. Dit, zo blijkt uit een mededeling van het ministerie van buitenlandse za ken. is een gevolg van de erkenning door Nederland van de door de MPLA uitgeroepen Volksrepubliek Angola op 18 februari. Het besluit houdt in dat ons land en Angola ambassadeurs zullen uitwisselen. Nederland heeft dit jaar via ontwik kelingssamenwerking al humanitai re hulp aan de jonge republiek ver leend ter waarde van bijna drie mil joen gulden. Op de begroting van minister Pronk staat voor Angola, Mozambique en Guinee-Bissau een post van 25 miljoen gulden. Van dit bedrag is nu al 2,65 miljoen besteed aan het opzetten van wijkcentra met volkswinkeltjes in de sloppen wijken van de Angolese hoofdstad. Angola heeft ook de toezegging ge kregen dat dergelijke centra ook op het platteland zullen worden opgezet Horizontaal: 1. insekt, 4 zwaardvis. 7. grondsoort, 8. waterstand. 10. ho ningbij, 13. aardrijkskundige aan duiding. 14 muzieknoot. 16. gehoor orgaan, 17. oogziekte, 19. vlakte maat, 20. Rijkstelefoon, 21. muziek noot. 22. smart 24. reeds, 26. geestdrift, 27. Europeaan. 28. bevel, Verticaal: 2. boom. 3 kweek, 4. voor zetsel, 5. vogel, 6. kijkspel. 9. tijd perk. 11. oude lengtemaat, 12. duw. 15. bloeiwijze, 17. tennisterm, 18. boek met kaarten, 21. lidwoord. 23. loot. 25. Chinese lengtemaat, 26. voorvoegsel. Oplossing van vorige puzzel: Hor. 1. perk-einde; 2. aria-lk-oer; 3. ral-Aser-RK; 4. Ikc-Pan-ree; 5. Aorta-' te-nr: 6. Kea-rib-lee; 7. ieme, nee-gr: 8. ere- Ier-rei; 9. stelt-mars; Vert. 1. paria-kies; 2. era-koe-ert; 3. rite- ramee: 4. kaap-treil; 5. els-aai-net; 6. ik-ent-berm; 7. nor-rel-ora; 8. deren- Eger; 9. erker-Eris (ADVERTENTIE) «000 NORWlOUrr.OOUO KAW DUTY, ZWART 0008U0UTY 208. De chauffeur van de vrachtauto voelde zich dus blijkbaar zwaar ge hinderd in de uitoefening van zijn beroep. Hij was echter niet de enige. In het Gravendrechtse Bos lag im mers het huisje van Ruurd Hagel korrel, de opperhoutvester van de Koninklijke Domeinen. Het was een rustiek huisje, waar de tijd scheen stil te staan. Nooit waren er daar andere geluiden hoorbaar dan het gekwinkeleer van vogels en het ge- sjirp van krekéls. En als er al eens een doordringend gefluit klonk, dan was dat geen voorbij denderende stoomtrein, doch slechts de fluitke tel van Ruurd, als hij thee zette voor zijn ontbijt. Doch nu was het niet meer rustig in het bos. Het was dus zeer begrijpelijk, dat Ruurd zeer ge belgd was. Met norse bewegingen raagde hij de loop van zijn geweer schoon en met onwillige rukken vet te hij het grendelwerk in. „Moet je die herrieschoppers horen!" gromde hij. „Dat slaat maar op trommels en blaast maar op trompetten! Weg met de hazen en konijnen, jongens! Vort met de reeën, de herten en de everzwijnen! Alles wat loopt, vliegt en kwinkeleert smeert hem uit angst voor het veldgrijs! En gestroopt wordt er ook, want geregeld knallen er schoten. En als je dan langfK veldkeukens loopt, suddert het gale boutje lekker in de pan! D $ag t< ning moet ingelicht worden! amen het en niet anders! De Koning i kom ervoor zorgen, dat het leger en weer zo snel mogelijk vand gaat!" Ruurd Hagelkorrel dus van plan maatregelen te net om het bos te zuiveren van het lelt 'ij is f era\ Eilaas de goede Ruurd wist i >L dat de zogenaamde stropers 1 Jat~\ maal niet bij het echte leger h den, doch deel uitmaakten var de troep misdadigers, die Kill Bill 1 's dom zich verzameld had Ds. W.J. Koole: commercie en confessie eindelijk voor schamen wordt in de omroep anno 1976 als nieuwste mis sietechniek gepraktiseerd. Wie de meeste verleidelijke spiegeltjes en kraaltjes uitdeelt wint de bekeerlin gen, ook wel leden genoemd. Van een verslaggever DEN HAAG De week- en maandlonen van volwassen werkne mers zijn dit jaar tot en met juli met iets meer dan zes procent gestegen ten opzichte van december 1975. Het door het C.B/S. samengestelde in dexcijfer van de regelingslonen be draagt voor de maand juli 158 tegen 149 voor december j.l., een stijging van 6,04 procent. Voor de week- en maandlonen in het particulier bedrijf bedraagt de stij ging eveneens 6,04 procent, voor de lonen bij de overheid bedraagt de stijging 5.4 procent (van 148 naar 156.(. 288 Sam wilde hen eerst wegbrengen, maar Mamachen Künzel heeft Dolly te kennen gegeven, dat het beter is geen hulp, dan halve hulp, want ze vindt dat Herr Israël niet genoeg notitie neemt van haar bijzondere eisen, ze heeft er zo opgestaan een hut midscheeps te krijgen en Herr Israël heeft haar die niet bezorgd, daar zit onwelwillendheid achter, heeft ze Dolly achterdochtig gezegd. Als de familie van het ontbijt is opgestaan, is Karlchen mokkend meegegaan om enkele ogenblikken er na in de eetkamer terug te komen en Dolly te verzoeken om hem nog een tweede beker chocolademelk te geven. Zijn moeder heeft hem die onthouden uit angst, dat hij wagen- ziek zal worden, sinds gisterenavond praten ze met opgewonden stemmen over wagenziekte en zeeziekte. Ma machen Künzel verbiedt aan man en zoon te drinken en ze moeten zo min mogelijk eten. De beide manlijke Künzels hechten evenwel bijzonder aan hun natje en droogje, zodat ze de raad niet opvolgen. Als mama Kün zel nog een laatste handgreep aan de noodzakelijkste voorwerpen, die in een plaid zijn opgerold, uitvoert en Vater Künzel voor de zoveelste maal met een lijst in de hand in de gang de stuks bagage telt, dan loopt het Karlchen de eetkamer weer binnen door Henriette L.T. de Beaufort en vraagt om zijn tweede beker cho colademelk. „Auf deine Verantwortung,"' zegt Dolly monter en houdt de jongen de volle kroes voor Met gretige slokken drinkt hij de beker uit, uitvoerig veegt hij zijn mohd af, want hij wil niet, dat zijn moeder merkt, dat hij nog gedronken heeft. Zonder een woord te zeggen loopt hij de kamer uit. „Arme mensen," zegt Dolly hem naogend. „En dat heet nu nog de gelukkigen, de bevoorrechten, die het lukt in Amerika te komen," vult Sam haar gedachtengang aan. „Wat wacht hun daar? Als hun zenuwen niet bestand zijn tegen de eerste bittere jaren van aanpakken, dan worden ze onder de voet gelopen, ze zullen de mensen irriteren door almaar te vertellen van hun verloren welstand...je zult zien, die drie gaan ten onder De voordeurbel klinkt, de taxi is voorgereden, een grote taxi met een imperiaal, de chauffeur heeft eerst gekeken of het huisnummei klopt, dan is hij uitgestapt en heeft gebeld. Mama Künzel is in alle staten van opwinding, te laat heeft ze ontdekt, dat Papachen Künzel is in alle sta ten van opwinding, te laat heeft ze ontdekt, dat Papachen Künzel zijn winterjas in een van de verzegelde kisten heeft gepakt, hij zal de zeereis dus met een dunne overjas moeten maken. „Papachen holt sich eine Lungen- entzündung, ich kann das nicht an- sehen."' Ze roept het herhaaldelijk en zo luidkeels in de gang, dat de taxichauffeur haar verbaasd aan kijkt. Sam loopt naar de garderobe, hij haakt doodleuk zijn lange duffel van de kleerhaak en legt hem over de arm van Papachen Künzel. „Ik kom 'm later in Amerika wel eens ophalen," zegt hij met een knip oogje. „Gott im Himmel," kermt Mama chen Künzel met droge ogen, maar met een gebroken stemgeluid, „noch im letzen Augenblick wie Bettler be handelt zu werden..."3 Künzel schijnt niets te horen of te ftwoc merken en hij telt voor de zove^t maal zijn stuks goed. „Aber wo ist Karlchen?",1 roeptr moeder. °f Ja waar is Karlchen? Dolly lflgesc naar de eetkamer terug en zietaatsr zoontje Künzel een derde beker ,ujer colademelk opdrinkt en de suL, 0[ potinhoud in zijn zak doet dwijnen. n8,n „Had me dat maar gezegd," zegM laconiek. „Ik zal je nog een extra klpntjes meegeven, 't is zoet en vq zaam." pmic Dan eindelijk. De Künzels rijde>a's 1 de volgestopte auto, torenhoog irgeli koffers en handkoffers beladen, het Oude Scheveningswe weg op. ijrtei en Dolly lopen gparmd de vooraf binnen. „Oef, gelukkig dat ze niet allerfrKm zo zijn," zegt Sam vrolijk, terwijze vv zich met een zakdoek een koésitie toewaait. „Karlchen is bij de ee, hoek zeker al misselijk, derikn niet?" h va 1) Op eigen verantwoording. 2) Vadertje loopt een longontsteïgesp op, ik kan 't niet aanzien. m he 3) Afschuwelijk, nog op 't laaUgen ogenblik als bedelaars behandel},. worden. .4) Waar is Kareltje? (Wordt vervi RADIO VANDAAG HILVERSUM 1 (298 m en FM- kanalen.lAVRO 7 00 Nieuws. 7.02 (S) Dag met een gaatje (7.30 Nieuws. 7.41 Radio journaal.) 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8.45 Programma- overzicht. 8 50 Morgenwijding 9.00 (S) Ge varieerd: klassieke muziek. 10 00 Radio La- waaipapegaai 10.10 Arbeidsvitaminen: po pulair verzoekplatenprogramma. (10.30 Nieuws. 10.33 Radiojournaal.) 11.30 <SRon dom twaalf, gevarieerd programma. (11.55 Beursberichten 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws 2141 Radi ojournaal. 13.00 Knipperlicht verkeersma- gazine 13.25 'n Middagje AVRO: muziek, informatie en service. (15.30 Nieuws. 15.33 Radiojournaal OVERHEIDSVOORLICH TING 17 20 Nieuws uit de Nederlandse Antillen. AVRO 17.30 Nieuws. 17.32 Radio journaal. 17.50 (S) Y'all come: Country- Westernprogramma. P.P.: 18.19 D.S."70. AVRO 18.30 Nieuws. 18.41 (S) Lichte or kestmuziek. ZEVENDE DAGS ADVEN TISTEN DE STEM DER HOOP: 19.00 Strijd en voortgang. NOS 19.15 Koren in het vizier AVRO: 20.00 Vanavond Muziek, vrolijkheid en verstrooiing (20.00 (S) Top tien easy listening. 20.45 (S) Voor nu en nog eens: muziek en gesproken woord. 21.20 (S) De Iriffids. hoorspel (2). 22.00 (S) Snaren uit Laren' Jazz 22.30 Nieuws. 22.40 Radio journaal. 23.00 (S) Parklane Serenade. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM I! (402 m en FM kanalen.) KRO 7.00 Nieuws 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Het levend woord. 7.25 Badinerie klassieke muziek. 7.54 Overweging. 8 00 Nieuws. 8.11 Echo. 8 30 Aubade: klassieke muziek 9.00 De letter M. een menselijk magazine <9.30 Scheepspraat. 9.35 Wa terstanden t 10.30 Schoolradio. <1100 Nieuws.) 11.30 Ouder worden we allemaal, bejaardenprogramma. 12 00 Zomer '76 OVERHEIDSVOORLICHTING: 12 49 Mi nisterie van Defensie over de rechtspositie verzetsmilitairen 13.00 Nieuws. 13.11 Echo magazine 13.40 Een mens als jij gesprek ken. 14.00 Schoolradio. 15.00 Uit het operet te album 16.00 Nieuws. 16.03 Fons Disch met Chriet Titulaer over het Vinking pro- jekt. 17.00 (S) De hutsgeklutste kinderspe len. 17.20 (S) Country time. 17.45 Verken ning: sociaal-maatschappelijk nieuws. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Echo. 18.30 (S) Calorieën, een vreetzaam program ma. 18.50 (S) Bei-Canto op1 de zomeravond. 19 30 Kerk in meervoud: Liturgie, kerkop bouw en missie. 20 00 Nieuws. 20.05 Over weging. 20.15 (S) Bruno Walter dirigeert Gustav Mahler. 21.45 (S) Theater. NOS: 23.00 (S) Met het oog op morgen (23.05 Aktualiteitenoverzicht Radio-TV. 23.20 Den Haag vandaag. 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan). 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM 111(445 m en FM-kanalen.) 7.02 (S) Gesodemeurders, een mieters pro gramma. Van 9.00-14 00 Rechtstreekse uit zending vanaf de Firato in Amsterdam. 9.03 (S) Pep op drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek van mensen uit de sportwereld. Van 12.00-14.00 Aktualiteiten via Dingen van de Dag 12.03 (S) VARA's zoekplaat je. Zoek de plaat achter de zoekzin. 14.03 (S) Spitsbeeld. 16.03 (S) LP-top 20 en de tip-LP. Van 17.00-18 00 Aktualiteiten via Dingen van de Dag. 17.03 (S) Alfred Lagarde. NOS: 18.03 De Vakaturebank. 18.10 (S) NOS- maal. VARA 19.02 Poprekonstruklie. 20.02 Nashville. 21.02 (S) Jazz en Blues. 22.02 (S) Popdonder. 23 02 (S) Wachten op midder nacht. 0.02 (S) Nacht-drie-draai. 2.02 (S) Help! Voor werkers in de verzorgende be roepen. 4.02 (S) De rode dageraad (voor nachtwerkers). 5.02-7 00 (S) Truck, een pro gramma voor vrachtwagenchauffeurs. HILVERSUM IV (FM-kanalen)TROS 7 00 Nieuws. 7.02 (S) Capriccio: oude en klassie ke muziek. 9 00 Nieuws 9.02 Aktua- klankbceld 9.30 (S) Het kind en wij: Gezag. 10 00 (S) Opus tien tot twaalf Pianorecital door Jorg Bolet. 12.00 (S) Intermezzo ope rettefragmenten 13.00 (S) De meest ver kochte ..Klassieke tien." 13.30 (S) Koren en korpsen: Radio Vrouwenkoor en Omroep Kamerkoor 14.00 Nieuws. 14.02 Aktua- spccial. 14.30 (S) Om de kunst kuituur en kunstuitingen beoordeeld. 15.00-17.00 (S) Belcantorium. liederencyclus en opera. TV VANDAAG NEDERLAND I 10.45 NOS/NOT: Wiskunde voor de brugklas (2) 14.00 Dieren om je heen (2) 14.25 Kinderen in Zuid-Amerika 18.45 NOS: TV-informaÜe voor Spanjaarden 18.55 Journaal) 19.05 KRO: KRO s wereldcircus 19.45 Voor een briefkaart op de eerste rang. filmquiz 20.40 La Trinidad Valencera. documentaire fil 21.35 NOS: Journaal 21.50 KRO: Gunsmoke. tv-sene 22.40 NOS: Journaal NEDERLAND II 18.45 NOS: Ti-ta-lovenaar 18.55 Journaal 19.05 NCRV: Zo vader, zo zoon, spelprogrammma iag j> dit (spits de Irgroi f sl |>rtm in de ibbe; 4n ge et is jaar igrot ngri !ze 20.00 NOS; Journaal 20.25 NCRV: Sutherland grijpt in. politie 21.15 NCRV van (oen. Hot besluit, e levensverhaal 22.35 Roken? Zo kom je d'r vanaf 22.50 Tot besluit 22.50 NOSDen Haag vandaag 23.10 Journaal :n pc larsc :r z (steil egdl cht I kar |n de

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4