B&SiïÊêüZfó K w FAMILIEBERICHTEN ,av\DiaconessenhU 'voorburg IK GEEF EEN KAD0-AB0NNEMENT. DINSDAG 31 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTET PS 11 lËEi kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Donderdag 26 augustus was het 40 jaar geleden dat wij getrouwd zijn. Groot was Gods genade over ons en ontelbaar Zijn zegeningen. Geluk en voorspoed mochten wij rijkelijk ontvangen. Met onze kinderen, kleinkinderen en vrienden willen wij hieraan in blijdschap gedenken. J. den Bok St. den Bok-van Rooijen Met papa en mama. opa en oma, verheugen vvij ons bijzonder om dit feest met hen en met elkaar te mogen vieren. Graag nodigen wij onze vrienden en kennissen uit om in onze blijdschap te delen. Wij zijn daarvoor, zo de Here wil bij elkaar op 4 september van half drie tot vijf uur in De Magneet, Julianalaan 42 te Bilthoven Cor en Hanneke Evert Jan, Christiane, Liesbeth, Jan Joris Jan en AH Robert, Hans en Astrid Dick en Greetje Maurice, Richard en Harmony Koos en Hetta Erik, Hans Olaf, Talitha en Jan Koos Gert Jan en Siefke Miriam, Danielle en Gerke Jan en Anja Jan Willem Mauke en Wiesje Jaël Chris en Janneke Wat is 11 augustus j.l. voor ons een geweldige en on vergetelijke dag geworden. Wij danken allen, die op welke manier dan ook hebben meegeholpen om van dit jubileum zo'n feest te maken. Honselersdijk, de Hunse- laer 23. Familie P. Lindhout. „Ik leef en gij zult leven." God nam tot Zich onze vader, groot- en ove grootvader Teunis de Haan weduwnaar van Maria Pleuntje Barnhard op de leeftijd van 93 jaar. Uit aller naam: I. de Haan Rotterdam, 29 septem ber 1976 .De Mathenesser Bogert" Franselaan 110 Corr. adres: De Dreef 1 Den Haag. Met droefheid geven wij U kennis, dat na een langdurig moedig gedra gen lijden de Heere tot Zich heeft genomen, mijn innig geliefde man. onze lieve en zorgzame vader, behuwdvader, broeder, behuwdbroe- der en oom Jan de Vogel op de leeftijd van 56 jaar. M. de Vogel-de Jong Heerjansdam: J. M. Berkman-de Vogel A. Berkman Koos - Trudy Bergschenhoek. 30 augustus 1976 Laan der Vrijheid 34 Geen bloemen De overledene ligt thuis opgebaard, gelegenheid tot rouwbezoek en con doleren dinsdag van 19.30 tot 21.00 uur De rouwdienst zal ge houden worden donder dag 2 september a.s. in de N. H. kerk te Bergschenhoek om 13.30 uur, Waarna de begrafe nis zal geschieden op de alg. begraafplaats circa 14.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.00 uur. Directie en medewerkers van Bouwbedrijf van Ginkel b.v. geeft met leedwezen kennis van het overlijden van onze oud-firmant de heer M. de Vries welke gedurende 35 jaar met ons heeft samenge werkt. Wij gedenken in hem een bijzonder toegewijde en sympathieke medewerker. Aalsmeer, 27 augustus 1976 Het bestuur van de Ver. voor Chr. Voortgezet Onderwijs te Nunspeet nam met leedwezen ken nis van het overlijden van hun mede-bestuurslid de heer P. J. van Willegen Met dankbaarheid gedenken wij wat hij voor onze school heeft gedaan De wetenschap, dat de grote Meester hem thuis haalde, sterke zijn vrouw en kinderen in dit grote verlies. Namens het bestuur. Ds. J. Willemsen. voorz. E. Koerhuis. secr. Wegens misverstand nu geplaatst Op de leeftijd van 76 jaar overleed onze goede trouwe hulp Jannetje van Bostelen Zij was ruim 48 jaar in onze familie Wij weten dat zij in Gods hand is. L. Kooy S. Grooss E. Grooss-Kooy Kees en Janneke Voorschoten. 27 augustus 1976 Frans Lisztlaan 7 Vaste rots van mijn behoud. Met diepe droefheid geven wij U ken nis. dat in volle vrede is ontslapen mijn innig geliefde man, onze vader en grootvader Adriaan van Bruggen in de ouderdom van 75 jaar. Uit aller naam: P. van Bruggen-Schipper ROTTERDAM. 30 augustus 1976 Paltroklaan 7 Liever geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. Gelegenheid tot bezoek aldaar: 'dinsdag- en woensdagavond van 7.30-8 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden donderdag 2 september op de algemene be graafplaats „Crooswijk". Vertrek vanaf het woonhuis circa 2 uur. Aankomst in de kapel om 2.30 uur. Uit Jesaja 43 Vrees niet. want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. In zijn Heiland ontslapen mijn lieve, onvergetelij ke Man, onze zorgzame Vader en Opa, Klaas Filius op de leeftijd van 83 jaar. Haarlemmermeer (post Aalsmeer): J. Filius-Bak 's Gravenzande: A. Millenaar-Filius P. Millenaar Badhoevedorp: Z. Filius N. Filius-de Vlieg Amsterdam: A. A. Nusselder-Filius A. Nusselder Assendelft: P. Filius J Filius-de Wit Rijsenhout: A. J Filius M. G. Filius-Eilander Aalsmeer J. Noorman-Filius A. Noorman Klein- en achterkleinkinderen Haarlemmermeer (post Aalsmeer), 28 augustus 1976. Aalsmeerderdijk 55 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 1 september om 13.30 uur in de Gere formeerde kerk, Aalsmeerderweg, Haarlemmer meer O.Z., waarna de begrafenis om ongeveer 14.30 uur zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Aalsmeer Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in gebouw „Het Baken" tegenover de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met droefheid delen wij U mede, dat de Here tot Zich genomen heeft onze beste Broer, Zwager en Oom Klaas Filius Haarlemmermeer: C. A. Filius Den Haag: P. Filius M. H. Filius-van Wijk Aalsmeer: J. Filius G. Filius-de Vries Aalsmeer: H. J. Filius T. Filius-Goulooze Agincourt (Canada): G. W Pols-Filius .J. Pols. neven en nichten. Bedroefd geven wij u kennis dat, geheel onver wacht. van ons is heengegaan, mijn goede zorgza me man, onze lieve vader en opa Leendert van Dijk op de leeftijd van bijna 67 jaar. Rotterdam: M. van Dijk-van der Kris Alblasserdam: L. D. van Dijk T. van Dijk-van der Horst Hildo Rotterdam, 27 augustus 1976. Willemsplein 15 a. Liever geen bezoek aan huis De crematie zal plaatsvinden in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101, woensdag 1 september a.s. om 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. Hierdoor delen wij U mede dat onze vriend en oud-medewerker, de heer Leendert van Dijk plotseling vrijdag j.l. is overleden. Wij wensen de familie Van Dijk gaarne sterkte om dit verlies te dragen. Directie en Advertentiebedrijf TROUW/KWARTET B.V. Amsterdam, 20 augustus 1976 „Christus, onze hoop" 1 Petrus 1 vers 1-13 Door God toebereid, zowel voor dit leven, als voor het Toekomende, ontsliep in vast vertrouwen op Jezus, haar Heiland, Wien te dienen haar een lust was. onze zeer geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante, èn onze innig lieve Pleegdochter/Nicht Beppie: Elisabeth Adriana Cornelia Siegers- van Noortwijk. echtgenote van H. P. Siegers. op de leeftijd van 55 jaar. Weston Hass. U.S.A. Adri W. Glynn-Van Noortwijk Leo F. Glynn. en kinderen. Baam: Adri Lijesen-Van Noortwijk V'cG. Lijesen. en verdere familie. Correspondentieadres Koningsweg 2, Baarn. De begrafenis zal plaats hebben op donderdag 2 september 11 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Heemstede, 29 augustus 1976. Heden werd plotseling uit ons midden weggeno men. onze lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Leentje Verboon-van der Marei op de leeftijd van 85 jaar P. Verboon J. van Egmond-Verboon H. van Egmond J. Verboon J. Jongeneel-Verbon A. J. Jongeneel klein- en achterkleinkinderen Valkenburg Z.H.. 29 augustus 1976 Voorschoterweg 50. Geen bloemen Condoleancebezoek dinsdag van 19.30-21.00 uur. De begrafenis is bepaald woensdag 1 september a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden. 'k Zal dan gedurig bij U zijn psalm 73 vers 12 ber. De Here nam tot Zich onze lieve man, vader en grootvader Adriaan Jacobus van Noppen op de leeftijd van 86 jaar C. P. van Noppen-Labrijn Assen.: W. Sportel-van Noppen H. Sportel Dordrecht: D van Noppen L. van Noppen-van Loenen Ridderkerk: R. Vermaat-van Noppen J. Vermaat en kleinkinderen Ridderkerk, 29 augustus 1976 „de Riederborgh", Boksdoornstraat 2. Gelegenheid tot rouwbezoek dinsdagavond van 19.30 tot 20.00 uur in de rouwkamer van de „Rie derborgh" De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 1 september, 11.00 uur in de zaal van de „Riederborgh" waarna de begrafenis circa 12.00 uur zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. Psalm 73: Vers 28 Het is mij goed nabij God te zijn, de Heere heb ik tot mijn toevlucht gesteld. Heden riep God tot Zich onze innig geliefde, zeer zorgzame, onvergetelijke Vader en Grootvader, onze geliefde Broer. Ds Willem Deur, Emeritus-Predikant der Nederlands Hervormde Kerk, weduwnaar van Pietertje van Willenswaard, op de leeftijd van 82 jaar. 's Gravenhage: E van Haasen-Deur Gusta Sluipwijk (Reeuwijk): P. C. Enkelaar-Deur Ds. J. Enkelaar Leeuwarden: J. G. Deur Gouda: W. J. C. Deur Utrecht: E. Deur 's Gravenhage. 28 augustus 1976, Johan van Oldenbarneveltlaan 42. De teraardebestelling zal plaatsvinden op ..Oud Eik-en-Duinen" Donderdag 2 september om 3 uur. Vertrek van de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7 om 2,30 uur. Bezoek rouwkamer dinsdag en woensdag van 4-5 .uur. Geen bloemen. „Gods doen is enkel majesteit" In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland heeft Pieter de Jong in zijn 74ste levensjaar het tijdelijke met het eeuwige verwisseld. Amsterdam: J. de Jong-Bekius Drachten: S. de Jong A. R. de Jong-Bos Leeuwarden. D. de Jong G. de Jong-Bruining Valkenswaard: G. Hogenboom-De Jong D. Hogenboom Carvel (Canada): J. de Jong G. de Jong-Stel en kleinkinderen Nieuwendam. 24 augustus 1976 Wieringerwaardstraat 180 Wij hebben hem als familie in stilte naar zijn laatste rustplaats gebracht. Liever geen bezoek en telefoon. Jezus, Uw verzoenend rustpunt van mijn hart. sterven is het Heden is in volle vrede ingeslapen onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoe der, schoonzuster en tante Pietje van der Sar-Moor sedert 3 maart 1939 weduwe van Marinus Adria- nus van der Sar in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Amersfoort. J. van der Sar-Mark Nieuwkoop: E. van der Sar G. van der Sar-Vis Noordwijk. L. van der Sar J. van der Sar-van Roon klein- en achterkleinkinderen Nieuwkoop. 30 aug. 1976 „Aar en Amstel" Koekkoekstraat 1 Correspondentie-adres: Koekkoekstraat 7 De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden donderdag 2 sept. a.s. om 12.30 uur in „Aar en Amstel", waarna de begrafenis zal geschiedenis om plm. 13.15 uur op de Algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in „Aar en Amstel". Geen bloemen Na een kort ziekbed ging toch nog onverwacht van ons heen onze lieve broer, zwager en oom Jan Bouwman op de leeftijd van ruim 69 jaar. Amsterdam: M. K. Fleddérus-Bouwman A. Fleddérus Paul en Elly Hein en Ineke Alard en Loes achterneefjes en nichtjes Meppel, 29 augustus 1976 Corr.adres: Faradaystraat 7hs., Amsterdam. Liever geen bezoek. Geen bloemen en geen toespraken. De begrafenis is bepaald op donderdag 2 sep tember a.s. om 11.30 uur vanuit de aula op de Algemene begraafplaats te Meppel. Zomerdijk 10a. Aanvang rouwdienst 11.00 uur. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is in de koffiekamer van de aula gelegenheid de familie te condoleren Bij vonnis van de Arrondis sementsrechtbank te Amsterdam d.d. 18 augus tus 1976 is in staat van fail lissement verklaard Anne Anthonie Laurinus Feen- stra, h.o. de naam Schoen makerij Feenstra, wonende te Amsterdam aan de Van Spilbergenstraat 55hs en zaakdoende te Amsterdam de Burg. van Leeuwen laan 34, met benoeming van mr. E. _J. van Dijk tot Rechter-Commissaris en ondergetekende tot curator. mr Wytske van Biemen Prinsengracht 668 Amsterdam. Bij vonnis van de Arrondis sementsrechtbank te Rot terdam d.d. 10.8.1976 is in staat van faillissement ver klaard L. J. MILLENAAR INSTALLATIE TECHNIEK RIDDER KERK B V., gevestigd te Ridderkerk. Mauritsweg 12, met benoeming van Mr H. F. J. Oosten tot rechter commissaris en ondergete kende tot curator. Mr J. W. Verhoef. Ceintuurbaan 204, Amsterdam, Schans 25. Uithoorn. Wij vragen op korte termijn een leerling radiologisch laborantu die bereid is naast het dagelijkse we op deze afdeling in de avonduren schriftelijk de opleiding tot radiologii laborant(e) te volgen. Opleidingseis: Havo-diploma. Aan deze functie zijn periodiek weekenddiensten verbonden. Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, Fonteynenburghla te Voorburg. Na een langdurige ziekte is heden toch nog onver wacht van ons heengegaan mijn edele Man, onze lieve Vader, Schoonvader, Broer, Zwager en Oom Claudius Antonius Teijgeler op de leeftijd van 54 jaar. A. E. Teijgeler-van der Laarse Claudia en Reinout Corniek Hans en verdere familie Den Haag, 30 augustus 1976. Van den Eijndestraat 18. Mijn man ligt thuis opgebaard. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 2 sep tember a.s. omstreeks 11.45 uur in het familiegraf op de algemene begraafplaats aan de Kerkhof laan. Vertrek van het woonhuis Van den Eijndestraat 18 om 1L30 uur. Voor ons geheel onverwacht hebben wij aan God moeten toevertrouwen onze beste Broer, Zwager en Oom Hendrikus van der Keemel op de leeftijd van 75 jaar. Genua-Italië: N. A. Bollero-van der Keemel 's-Gravenhage: M. J. van Lummel-van der Keemel C. W. J. van Lummel Neven en nichten Rotterdam, 28 augustus 1976 Duyststraat 27a Corr.adres: De la Reyweg 442, 's-Gravenhage. Aan huis geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinden D.V. donderdag 2 september, na aankomst in de kapel om 11.30 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer Mathenesserlaan 470 circa 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. 1 Corinthiërs 13:13. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft bete kend delen wij U mede dat in Jezus is ontslapen Geertruida Jol-Visser weduwe van Cornelis Jol in de ouderdom van bijna 92 jaar. Mede namens verdere familie. I. Bergwerf-Visser. Scheveningen, 29 augustus 1976. Correspondentie-adres: Tholensestraat 161. Geen bloemen De overledene is opgebaard in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. Be zoek 's avonds van 78 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 1 september te 1 uur in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf „"t Statenhuys" te 12.30 uur. Na een ziekte van enkele weken nam de Here tot Zich onze geliefde zwager en oom Jacob Kamphuis in de ouderdom van 79 jaar geliefde echtgenoot van Maria Kamphuis. Nieuwlande, 27 augustus 1976 Uit aller naam: K. L. Ritsema Leensterweg, Ulrum. „Nooit kan 't geloof te veel verwachten." Heden nam God tot Zich voor ons onverwacht, onze lieve moeder, grootmoeder en schoonmoeder Tjitske Alijda Arendina van Velzen weduwe van W. M. Glerum, op de leeftijd van 86 jaar. Uit. aller naam: C. G. Glerum Ingen, 28 augustus 1976 Rijnstraat 41 Geen toespraken - Geen bloemen De teraardebestelling is bepaald op woensdag 1 september op de nieuwe algemene begraafplaats te Driebergen om 14.00 uur. Noteert U een kado-abonnement voor: Naam:.. Adres: Plaats: Dit kost mij 42,50 per kwartaal. Het bed. zal ik na ontvangst van de acceptgiroka betalen Sluurt U de acceptgirokaart naar: Naam: Adres: Plaats Handtekening. Datum. Ik adresseer via een open envel Trouw/Kwartet B.V., antwoordnummer 27 Amsterdam. IrAM de 1 en i zelf Als daai blaz van rust cess de i Als enk' waa gehi De teri: of I rok. nen bloe een zelf sair een portret in 150 foto's Een uniek beeld vi het leven in de kibboets. Alle aspecten vanj het werk. De mensen van 4 kibboets. Hun levenspatroon. De huisvesting. Het 1 onderwijs. De opvoeding. De ontspanning. Met goede informati over de plaats van de kibboets in de Israëlische samenleving. Tekst: Dr. Henry Rosenfeld e.a. Foto's, waaronde vele in kleur: Werner Braun. Woord vooraf van Dr. Jacob Soetendorp. Verkrijgbaar in de boekhandel, f 22.90 De niei mei kla? leve op Ooi acci tooi De mei en kan deli bin: wae of 1 ZOMER KEUNING BOEKEN - WAGENINGf-- Algemene kennisgeving i Op 29 augustus is overleden in de ouderdom v{ 71 jaar Henri Adrianus Marinus Mouthaan Katwijk aan Zee. Psychiatrisch Ziekenhuis „Overduin Nachtegaallaan 5. De rouwdienst zal gehouden worden op dondt dag 2 september a.s. des morgens 11.00 uur in 4RN aula van Psychiatrisch Ziekenhuis „Overduir chr: waarna de teraardebestelling zal plaatsvind omstreeks 11.30 uur op de begraafplaats „Du rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. an i Algemene kennisgeving In plaats van kaarten Heden behaagde het de Heere, na een langdui doch zeer geduldig gedragen lijden, uit ons m den weg te nemen mijn innig geliefde Man en oi zorgzame Vader en Opa ij d< 'erse at 1 ver!' p hi De v rem ;rfest£ en f 'itusse 'ijge: Johannes Zuijderduijn in de ouderdom van 66 jaar. G. Zuijderduijn-de Jong kinderen en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 30 augustus 1976 Hessenstraat 22. Rouwbezoek: Des nam. van 3-5 en 7-9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V dondr dag 2 september a.s. des nam 1.00 uur in het Het Kerkl. Centrum. Voorstraat 74. waarna de begre 6 fenis zal plaatsvinden omstreeks 1.45 uur op lle b begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te KIP wijk aan Zee. paar en erst leide jan 1 la di jelikT (een juisa lis e kmh

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12