Philips kleuren... echte kleuren. Het groene geheugen en al het andere Philips televisic-cn vidconieuws kunt u zien op de Rrato (27 augustus-5 september). Al jaren lang staat de televisietechniek van Philips op grote hoogte, ledereen weet dat We hebben allemaal kunnen zien,dat Philips al vanaf de eerste kleurentelevisie de beste kleuren heeft.We waren er getuigevan.dat Philips een ondiep kleurentoestel intro duceerde,door toepassing van de opzienbarende platte beeldbuis van 110°. En nog steeds is Philips z'n tijd vooruit. Dus komt ook nu weer het werkelijk belang rijke televisienieuws uit Eindhoven: het groene geheugen dat de bediening van Philips kleurentelevisie eenvoudiger maakt dan ooit tevoren. Met de geheugenknop regelt u kleur nog simpeler. Het belangrijke kleurenteievisienieuws komt wéér uit Eindhoven. Afstandsbediening verder ge perfectioneerd. Meer vernuftige vindingen in de nieuwste Philips kleurentelevisie. Kies de echte kleuren van Philips grootbeeld. Als we overgaan op kleur moeten we weten waar we aan toe zijn. 26 C 568.in notenhouten-uitvoering f 2.995.- I n wit f 3.075.-. 't Kan nauwelijks vlugger. Bovendien kan hij altijd een beroep doen op de grote Philips service-organisatie. In Eindhoven ligt een brochure klaar waar alles over Philips kleurentelevisies instaat. U kunt'm aanvragen bij: Philips Nederland B.V, VB 9/35. Antwoordnummer 500, Eindhoven. PHILIPS Kleuruitzendingen vari mindere kwaliteit moeten we soms bij regelen. En dan geeft het terugvinden van de juiste beeldinstelling latervoor sommige mensen problemen. Daarom zit erop het toetsenpanecl van de nieuwste Philips kleurentelevisie een groene knop. Daarachter ligt een elektronisch geheugen.dat u voorgoed verzekert van een perfect ingesteld kleurenbeeld. Drukt u op die groene knop,dan krijgt u automatisch de ideale beeld-en geluidsinstelling terug,die de W-installateur voor u in het W-geheugen heeft geprogrammeerd. Precies afge stemd op uw persoonlijke voorkeur. Die knop is uw absolute garantie voor opti maal en comfortabel kijken. Als u wilt over schakelen naareen ander programma of als u het geluid harder of zachter wilt zetten, dan drukt u op het in genieuze draadloze zendertje. Ook het magische, groene geheugen is op af stand te bedienen, zonder heen en weer geloop en zonder overlast voor uw mede kijkers. Dat is pas echt ongestoord genieten van Philips kleurentelevisie. Op de nieuwste kleuren televisie van Philips kunnen we zien wat we doen. Het toestel heeft namelijk een display-toets, waarmee we de zendcrinstellingen de stand van de regeltoetsen voor beeld en geluid op het scherm kunnen laten verschijnen. Met een speciale „tele- foonknop" kunnen we met één keerdrukken het geluid uit-en weer aanzetten. Ga niet over één nacht ijs. Laat u eerst grondig voorlichten door de vakman en vergelijk vooral de kleuren. Bepaal voor uzelf welke kleuren u de mooiste vindt.Tien tegen één zijn dat de natuurgetrouwe, levensechte kleuren van Philips. Hebt u voor kleur gekozen, dan kiest u in feite automatisch voor grootbeeld. Dan is er ruim zicht voor het hele gezin. Details zijn beter te zien. o een zonder dat u met uw neus bovenop het scherm hoeft te zitten. Kleuren komen het beste tot hun recht op zo'n royaal beeldscherm, dat weet iedereen. Dat zien we bijvoorbeeld aan de kleuren. We merken het aan het bedienings gemak. We ontdekken het ook met het all-transistor- systeem,waarbij minder warmte-ontwikkelingen minder slijtage optreedt. En in de modules, waarin veel onder delen zijn samengebracht. Bijeen eventuele storing kan de vakman zo'n module in een handomdraai vervangen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16