Zorg dat u erbij bent in een van onze250 showrooms Met méér voordelen dan u denkt! Kom snel praten! MET VW VAIÏ TE PRATEN. REKEN MAAR! Aanbr van de week i Praat dan over de prijs. Autorijden is al duur genoeg vandaag de dag; daar moet wat aan gedaan worden. Vindt u niet? Wij ook. Met VW valt te praten 3 VW heeft ook voor üw budget een pasklare oplossing DeVW-Polol977 De VW-Scirotco 1977 UW EIGEN AUTO IS MEER WAARD DAN U DENKT De Passat Comfort 1977 De Passat Variant 1977 Geen zin in een verkooppraatje? KOPLOPERS LIGGEN VOOR DE NIEUWE VWS1977ZIJN ER I 1HA de show must go on. flB Ook in uw voordeel. U i kijkt uw ogen uit, dat is zeker.Wantdenieuwe modellen van VW - de Polo, de Golf, de Passat en de Scirocco - hebben zóveel te bieden, dat nadere kennis making gewoon noodzakelijk is. Hier ziet u tenminste wat u van een goeie auto mag verwachten. En dat is niet niks. Want de vier VW's-van- de-nieuwe-generatie zijn auto's voor een moderne generatie, die hoge eisen stelt. Aan wegligging, acceleratie-snelheid en binnenruim te. De tijd van de statige koetsen is voorbij. Een auto moet nu praktisch zijn. Efficiënt. Daarom heeft elke VW- van-de-nieuwe-generatie een grote achterdeur en een wegklapbare achterbank. Kom proefrijden in de1977-VWs en ontdek de wendbaarheid. Plus alle andere goede kanten. Zo'n kwaliteit heeft z'n prijs. En die staat vast. Maar dat wil niet zeggen dat er met VW niet te praten valt. Over inruilen bijvoorbeeld. Geloof maar dat uw auto bij ons nog heel wat waard is. Als u met ons om de tafel gaat zitten, zult u merken wat wij bedoelen. Dan leert u ons op ons voordeligst ken nen. Geen wonder, dat verwacht je ook van een groot merk, dat er overigens best voor uit durft te komen, dat het nog grofer wil worden. Kom langs en proat er over. Dit biedt Volkswagen: volop keus tussen pakweg zo'n 10 en 20 mille. Nu al in 1977-uitvoering. Te beginnen bij de Polo. En vervolgens de Golf, de Passat, de Scirocco. Met daar tussenin alle moge lijke uitvoeringen. Van standaard tot super. Kortom, in welke prijsklasse u ook een auto zoekt, kijk bij VW. Tien tegen één dat wij aan uw budget kunnen voldoen. Voor scherp calculerende on dernemers zijn er de VW-bedrijfsauto's: de busjes, transporters en de grote VW-LT. De handige gezinsauto voor economisch denkende rijders. Loopt bij 100 km/u constant 1 op 15,2; normale benzine. Hij is pittig: een felle acceleratie en een topsnelheid van 152 km/u (60 DIN-pk uitvoering) Hij is handzaam: meet van kop tot staart 3,50 m. Maar... met een zeer lijvige binnenruimte. Hij is koersvast, daar zorgt o.m. het progressieve veersys- teem voor. Aan het eind: een grote achterdeur en een wegklapbare achterbank. Hij is er nu met 40,50 en 60 DIN-pk motor. U voelt voor sportiviteit, maar u houdt ook de economi sche aspecten in 't oog? Dan is de VW-Scirocco voor u gebouwd. Als sportcoupé in optima forma flitst de 110 DIN-pk versie in 8,8 sec. van 0 naar 100 km/u. En zelfs op z'n top/kruissnelheid van 185 km/u laat hij zich ontsponnen n/den. Maar tegelijkertijd biedt de Scirocco u veel comfort en voldoende baga geruimte: praktische grote achterdeur, wegldapbare achterbank. Plaats genoeg voor een volledige vn/etijds-bagage. Een auto voor mensen, die economisch denken. Voor twee volwassenen en twee grote kinderen. Ook zijn zuinigheid is verrassend: bi/100 km/u constant rijdt de 110 DIN-pk versie ca 1 op 12,8! Waarom zou u eigenlijk niet eens...? Kom! VW-Seirocco: sportcoupé in optima forma Bij de meeste VW-dealers kunt u nog pro fiteren van enkele 1976-modellen, die heb ben staan uitrusten om nu extra fit u van dienst te zijn. Tegen prijzen die momenteel zeer aantrekkelijk zijn. Jazeker, wij weten die auto van u hoog te schatten. We zeiden het al: er valt met ons te praten. En dat merkt u het overtui gendst als het woordje „inruil" valt^ Dan hoort u in klinkende taal wat u aan ons hebt. En dat is niet "SyVv mis te ver- s - I V' Elke Passat is er, zoals allé VWs van de nieuwe generatie met variabele bagageruimte (wegklapbare achterbank) en grote achter deur. De Ij'assat Comfort heeft een SUPERGROTE achteropening. Bekijk de afbeelding maar. Bij weggekJapte achterbank hebt u een bagageruimte van maar liefst 1320 liter. En de mooie Passatlijn blijft onaangetast De Passat Variant is de veelzijdig bruikbare auto voormensen die vooral praktisch gebruiksnut voorop ■stellen. Behalve dat, heeft ook deze Passat alle goede Passat-eigenschappen. VW-Passat: da's pas autorijden de Compact-VW staan. U wilt alleen maar kijkenEn u hebt geen trek in een praatje of een txop fto.uev wilt uw licht opsteken zonder dat er iemand op u afkomt? TuuHijk. In onze showrooms kunt u uw eigen gang gaan. Ongestoord. Ki/ken en vergelijken, Zöals.dat hoort. En als u dan toch iets wilt weten is er snel iemand die u ge- degen informatie kan verstrekken. Beloven we dit zwart op wit? Dat ziet u op badges hiernaast, f Knipt u er maar een uit. En speldt 'm op. Duidelijker kunt u niet laten merken waar u zin in heeft. S V Niet voorniets heet deze auto: de Compact-VW. Hij is njim van binnen, maar bescheiden van buiten. Ga maar na: ruimte voor 3 volwassenen op de achterbank. En toch maar 3,71 m kort. Motor? Zoals dat in 1977 moet: normale benzine (1 op 12,5 bij 100 km/u constant; in de 50 DIN-pk versie). Een aangename acceleratie van 0 naar 100 km in 12,3 sec. Eh een top van 162 snelle kilometers (75 DIN-pk uitvoering). Motoruitvoeringen: 50, 75 en 110 DIN-pk. Ook bij de Golf een perfecte wegligging. En vanzelfsprekend de grote achterdeur met wegklapbare achterbank. Niet voor niets de meest gekochte Volkswagen. Nó en in 1977. Golf: De snelle motoren van de vier toonaangevende VW's liggen vóórin. En drijven rechtstreeks de voorwielen aan. Dus: goe de wegligging. Een service boeketje, geplukt voor mensen die weten dat na bet autokópen het autorijden komt Uw auto is bij VW in goede handen VW-monteurs zijn mensen met hart voor hun vak. Ze kennen uw auto tot op het kleinste schroefje. Daarvoor zijn ze opgeleid op een speciale eigen bedrijfsschool van VW. Ze staan graag klaar om u dat in de praktijk te bewijzen. SERVICE gericht op uw voordeel Volkswagens zijn niet lastig Eens in de 7.500 km olie- verversen en om de 15.000 km onderhoudsbeurt met Computer-Diagnose. Electro- nisch accuraat en snel wordt er dan bepaald wat er gebeuren moet. Voor „vaste" prijzen. Met in eigen bedrijfsschool opgeleide monteurs. EXPRESS SERVICE klaar terwijl u wacht VW biedt u een unieke service: 80 verschillende kleine reparaties verrichten we terwijl u wacht. Vergeet dus „het afspraken maken" en „uw auto moeten missen". Gemakkelijke VW-Financiering van uw auto Wilt u financieren? Graag gedaan. Informeer maar naar de financieringsmogelijkheden. Die zijn - speciale service van VW - bijzonder gunstig. Aangepast bij uw persoonlijke omstandigheden. En snel te regelen. Met uiterste discretie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30