D Jonge man of vrouw die naam! wil gevei aan een h< pasgeboren funktie in de h verpleging! fth Hoofdverpleegkundige obstetrie verpleegkundige A 8 docent(e) cursusbegeleid(st)er nchb direkteur- geneesheer V Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden h$l O z) z) j j O 3 J'£) z) J J AFDELINGSHOOFD pedagogisch medewerk(st)er vereniging "bartiméus" groepshoofden (m/v) bartiméushage doorn hoofd en plaatsvervangend hoofd van de verzorging „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" ASSEN ALPHONS ARIENSHUIS L ZATERDAG 21 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTET 28 Dit moderne verpleeghuis voor 120 lichamelijk zieken, gelegen in de nabijheid van Apeldoorn, midden op de prachtige Veluwe. heeft per 1 november a.s. op een afdeling van ongeveer 30 patiënten, plaatsingsmogelijkheid in de funktie van Wij vragen van u: - diploma ziekenverpleging A of B - leidinggevende ervaring - interesse voor de moderne verpleegkundige begeleiding van de lichamelijk zieke Wij bieden u: - een prettig arbeids- en leefklimaat - aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige of Ie verpleegkundige A. de mogelijkheid tot het volgen van een voortgezette opleiding - onze volledige medewerking bij het verkrijgen van passende huisvesting. In verband met volledige nieuwbouw in Beekbergen, is ons verpleeghuis vanaf juni voor de tijd van 2 jaar gevestigd aan de Loolaan in Apeldoorn. U wordt uitgenodigd kontakt op te nemen met de verpleegkundig direkteur. de heer D. Panjer[tel. 055-215552] tussen 8.30 uur en 17.00 uur. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van Loolaan 48-50 (v/h Randerode) APELDOORN tel. 055 -2155 52 Uitgaande van de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis met verpleeg huizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn, Vlaardmgen, Zuidhom en Zwolle. Wij vragen een: De functie omvat: het begeleiden van de groepsleiding tijdens activiteiten met geestelijk gehandicapten tevens de zorg voor de theoretische achtergronden betref fende deze activiteiten in het kader van de Z-opleiding. Gewenste opleiding: kleuteracte A en B Z-opleiding N XX of gelijkwaardige opleiding. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrich ting is een positief christelijke levensovertuiging een voorwaarde. Inlichtingen: afd. Bezigheidsactivering tel. (01719) 19320 toestel 313-314. Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Mevrouw T. Pouwels. In ons centrum voor meervoudig gehandicapte kinderen en volwassenen zijn 28 leefgroepen Een leefgroep bestaat uit twaalf jongens en meisjes, die geestelijk en visueel gehandicapt zijn. begeleid door een team van vijf tot tien (leerling) leid(st)ers en het groepshoofd Het groepshoofd treedt op als leider van het team, geeft samen met dit team gestalte aan de leefgroep en begeleidt de teamleden. Binnen de woonafdeling, bestaande uit zes tot acht leefgroepen, representeert het groepshoofd de leefgroep. Onder leiding van het afdelingshoofd en samen met collega-groepshoofden draagt het groepshoofd bij aan de gang van zaken in de woonafdeling. In verband met vakatures zoeken wij Vereist is een middelbare beroepsopleiding (Z-diploma. M B O.-i w Kinderbescherming-B. Verpleegkunde-B). ruime ervaring in het werken in een leefgroep en bekwaamheid tot leiding geven. Wij verwachten een loyale opstelling ten aanzien van de doelstellingen van de vereniging. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer G. Sluik, koördinator van de woonafdelingen. tel (03438) 5822, tst. 316 Sollicitaties onder vermelding op brief en enveloppe van cj-76-n te richten aan Bartiméushage, Personeelszaken. Postbus 87. Doorn christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude arnhemse bovenweg 3 STICHTING BEJAARDENCENTRUM VOGELENZANG Begin 1977 zal het verzorgingstehuis voor bejaarden ..De Voghelsanck" de eersten van zijn 55 bewoners ontvangen. In het tehuis is geen aparte ziekenafdeling. Om de bewoners toch de vereiste verzorging te kunnen geven zoeken wij 2 gediplomeerde ziekenverzorgsters die zullen worden aangesteld als Het hoofd van de verzorging zal tevens optreden als plaatsvervanger van de directeur. Samen met de directeur geeft zij ook leiding aan de huishoudelijke dienst. Voor deze functies zijn vereist: het diploma ziekenverzorgster ervaring in een leidinggevende functie in een verpleeg- of verzorgingstehuis voor bejaarden bereidheid om weekenddiensten te verrichten leeftijd tussen 30 en 45 jaar. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de geldende C.A.O. voor bejaardentehuizen. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van de advertentie te richten aan het bestuur van de stichting: p/a mevrouw G. G. Verweel-Mulder. Teylingerweg 25 te Vogelenzang. STICHTING "BEILER00RD" BEILEN PSYCHIATRISCHE INRICHTING met gezinsverpleging en een geriatrische afdeling heeft een totaal-beddencapaciteit van 500, waarvan circa 200 verpleegden in pleeggezinnen. Het aantal medewerkers bedraagt ongeveer 475. Wegens pensionering van de huidige funktionaris ontstaat een vakature in de Direktie Na overleg in de inrichting heeft het Bestuur besloten over te gaan op een twee-hoofdige Direktie. waarbij de daaronderstaande struk- tuur nog zal moeten worden aangepast Het Bestuur roep sollicitanten op voor de funktie van die samen mei de aanwezige Direkteur Algemene Zaken de direknetaak heed uil le voeren waarbij als kernpunien moeien worden gezien de dagelijkse leiding van de getieie inrichting - hel voorbereiden en uitvoeren van bestuursbesluiten - .iet onderhouden van de interne en externe overlegstrukturen Voor deze Vunktie gaan de gedachten uit naar een geneeskundige gespecialiseerd zenuwarts met gevoel voor management kennis en ervaring op het terren van de psychiatrie bereidheid'tot opbouw in onderling overleg van een moderne struktuur Nadere informaties kunnen worden verstrekt door de Direktie (tel. 05930-2541). Inspraak van een uit het personeel te formeren commissie maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de Sekretaris van het Bestuur van de Stichting Beileroord1' te Beilen Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum Ten behoeve van de opleiding tot B-verpleegkundige van ons centrum kan binnenkort worden geplaatst een In samenwerking met het hoofd opleiding behoort tot zijn/haar taak: actief deelnemen aan de theoretische opleiding (lessen verpleegkunde e.d.); begeleiden van cursusgroepen, overleg met het praktijkveld: overleg met vakdocenten. De gedachten gaan uit naar een verpleegkundige A en/of B met de docenten-opleiding of met de bereidheid deze opleiding te volgen Voor informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de opleiding Ziekenverpleging B, de heer W de Vries (lel. 0592021777 tst 2409) Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. Dennen weg 9 te Assen ERI Het Alphons Ariënshuis is een centrum voor 300 bejaarde bewoners. Op een afdeling waar 21 bejaarden worden verzorgd en verpleegd is een veelzijdige funktie ontstaan voor een jonge die goed met mensen om kan gaan en over leidinggevende kapaciteiten beschikt. Voorts verwachten wij van hem/haar eigen initiatief, organi satietalent en een flexibele instelling. Hij/zij gaat op een eigen spreekuur de patiënten met klachten op verpleegkundig gebied vriendelijk en vakkundig helpen en tevens het spreekuur voor de artsen verzorgen. Daarnaast neemt hij/zij een deel van de dagelijkse leiding op zich en verricht in een klein team diverse verpleegkundige werkzaamheden. Belangstelling? Richt uw sollicitatie aan de direktie van het Alphons Ariënshuis, Oud Wulvenlaan 6, Utrecht. Telefoon (030) 881911. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd verpleging en verzorging, mej. A.C. de Waard. 'n huis van de Stichting KABU AFDELINGSHOOFD in de rang van 1 e verpleegkundige. Ons centrum maakt deel uit van het complex Prot. Chr Streekziekenhuis Bennekom. De medewerkers van „De Halderhof" hebben gekozen voor samenwerking in teamverband om te proberen met haa' 150 bewoners en haar personeel een prettig leef- en werkklimaat te scheppen. „De Halderhof" is een modern ingericht twee jaar oud gebouw waar aan de hoogste eisen voor een adequate behandelingswijze wordt voldaan Voor één van de 5 afdelingen zoeken wij een afdelingshoofd. Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor 30 bewoners. De taak bestaat uit het plannen van de werkzaamheden, het opleiden van leerling ziekenverzorgenden, overleggen in teamverband en het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun familie. Gegadigden voor deze funktie dienen te beschikken over het diploma ziekenverpleging A of A en B en daarnaast de bereidheid te hebben zich in te zetten voor de verpieging van langdurig zieken. Wij zoeken op korte termijn kontakt met belangstellenden van protestants christelijke levens overtuiging. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice, Zr. G A. van de Hel. tel 08389 -91 01. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, de heer C J. Michelsen. Edeseweg 118, Bennekom. Prof. Chr Centrum voor reoktivering en verpleging langdurig lichamelijk ziel "De Halderhof" Bennekom. er ii De afdeling obstetrie (Hoofd prof. dr. J. Bennebrock Gravenhorst) van het Academisch Ziekenhuis Leiden, omvat de kliniek verloskunde (40 bedden) en zes verloskamers. Er worden 1200 tot 1500 par- tussen per jaar verricht. Voor de vervulling van deze functie denken we in de eerste plaats aan een ervaren vrouwelijke of man nelijke verpleegkundige die rr.ct het - leidinggeven al vertrouwd is. Makkelijk met men- ^an gaan. Goed kan organiseren, i^auuidaten die de Stafopleiding nog niet gevolgd hebben, dienen bereid te zijn dit als nog te doen. Het gevolgd hebben van de opleiding kraamspecialisalie strekt tot aan beveling. De taken zullen zijn - de leiding over de afdeling verloskunde; - algemeen organisatorische leiding over de verloskamer; - verantwoording voor een optimale patiëntenzorg en een goed werkklimaat; - verantwoording voor de praktijkbegeleiding van de leerling-verpleegkundigen. Uiteraard zult u bij de uitvoering van deze taken ondersteund worden door een aantal stafvcrpleegkundigen. Arbeidsvoorwaarden e.d.: U wordt bij indiensttreding direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 7,8%. Rijksregelingen zoals vergoeding voor verhuis-, installerings-, reis-, ziektekosten e.d. zijn in principe van toepassing. Na een over het algemeen tijdelijke aanstelling wordt u bij gebleken geschiktheid aangesteld in vaste ambtelijke dienst. Het salaris van de Hoofdverpleegkundige is maximaal f 2.829,:- bruto per maand. Sollicitatie: U kunt solliciteren door een brief met uitvoerige inlichtingen te schrijven aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer 643.50.A.33.TR vermelden. Nadere informatie: Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Mevrouw Zuster C.M.Paul, coördinerend Hoofdverpleegkundige Vrouwenkliniek, tel. 071-147222, tst. 2860,, of de heer C.H. van Lijf, Personeels consulent, tst. 5511/5513. luid 325 htir

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28