O wolfheze zuyder waert b-verpleegkundige verpleegkundigen Sterrenberg schoolverpleegkundige hooge burch waarnemend groepsoudste inde verpleging (mnl. of vrl.) Zuyder Waert is uw aandacht waard toofd >ezigheidstherapie anoesthesie- assistenten anaesthesie- verpleegkundigen verpleegkundig docent(e) ■diak diakonessenhuis utrecht hoofd voedingsdienst diakonessenhuis utrecht verpleegkundigen Diaconessenhuis BEJAARDEN VERZORGENDE SOCIAAL - PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE.™! of vtf.), waarnemend hoofd full time verpleegkundige (m/v) VERPLEEGKUNDIG ADJUNCT-DIRECTRICE ZIEKENVERZORGSTER Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308- 241 Sterrenberg is een christelijke woon- en werkgemeenschap voor de verzor ging. verpleging en begeleiding van 450 geestelijk gehandicapte vol wassenen. Onze sektor Verpleging vervult in die doelstelling een zeer belangrijke funktie. Zeer binnenkort worden de twee nieuwe paviljoenen "Nieuwe Maan" en "Morgenster" ge opend. In verband daarmee zijn er nog een paar vakatures voor Samen met de groepsoudste draagt de wnd. groepsoudste enerzijds de zorg voor optimaal funktioneren van de woonsituatie van een groepje huis genoten. anderzijds voor een goed werkklimaat van een klein team van personeelsleden, in de meeste geval len Z-verplegenden in opleiding. Van geïnteresseerden verwachten wij: - een flexibele instelling t.o.v. de vele vragen die zich in een "gezins- achtige" woonsituatie voordoen - enige ervaring in het leiding geven - een christelijke levensovertuiging in verband met de signatuur van ons centrum. Heeft u belangstelling! Neemt u dan zo spoedig mogelijk kontakt op met de heer A. J. Windig, afd. Personeels zaken op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56. Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel.03463-1343 (van 9-17uur) Sterronberg is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting Heerhugowaard staat het verpleeghuis ryder Waert. Het biedt plaats aan 155 psy- hisch gestoorde bejaarden. De verpleging eschiedt in 5 afdelingen van 31 bewoners, ferdeeld over 2 leef-units. De afdelingen lig- |en aan brede wandelgangen rond aantrek- ielijke binnentuinen in een mooie, modern |eoutilleerde laagbouw. 'oor de afdeling Bezigheid en Ontspanning oeken wij een net goede opleiding, ervaring en contactuele (aardigheid. lehalve het werken met de bewoners wordt ran de bezigheidstherapeuten verwacht, dat ij ook het verplegend en verzorgend team nzicht en praktische kennis op hun vakgebied lijbrengen. lalaris hoofd van 1.630,21 tot 2.300,27. nformaties worden U gaarne verstrekt door Ie verpleegkundig direkteur. de heer P. J 'eeters, Titanialaan 4, Postbus 8 te Heerhu- lowaard. Telefoon (02207) 18133. verpleeghuis heerhugowaard Titanialaan 4 - postbus 108 - Telefoon (02207) 18133 „De Lichtenberg "-Amersfoort vraagt: gediplomeerd -r of Voor het verkrijgen van passende woonruimten, kan bemiddeling worden verleend. Sollicitaties te richten aan hoofd Personeelszaken. Utrechtseweg 160. Amersfoort De opleidingsschool van het Diakonessenhuis te Utrecht zoekt een voor de opleiding tot verpleegkundige A. die 230 leerlingen telt. Haar/zijn taak zal bestaan uit het geven van lessen.' het begeleiden van leerlingen en kursusgroepen. hetgeen in teamverband zal gebeuren met de andere docenten. Voor het vervullen van deze funktie is het diploma ziekenverpleging A en de docentenopleiding vereist Ervaring als verpleegkundig docent(e) voor de oplei ding tot verpleegkundige A strekt tot aanbeveling Inlichtingen kunt u inwinnen bij het hoofd van de opleidingsschool, de heer G. W van Osch. telefoon (030) 512711 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van het Diakones senhuis. Bosboomstraat 1. Utrecht. Diakonessenhuis Utrecht een groot algemeen ziekenhuis zoekt een Van deze dienst maken deel uit: de Centrale Keuken. 19 afdelingskeukens, de transport- en afwasafdeling en de Cafetaria. Het Hoofd Voedingsdienst is. onder leiding van het Hoofd Civiele Dienst, verantwoordelijk voor de algemene leiding, organisatie van de voe dingsdienst en de koördinatie van de werkzaamheden van de tot deze dienst beho rende afdelingen. Voor deze funktie wordt kontakt gezocht met kandidaten die een hogere beroepsopleiding hebben ge volgd b.v. Hogere Hotelschool: een ruime ervaring hebben in een leidingge vende funktie; in staat zijn om in overleg en samenwerking met andere disciplines te funktioneren; bereid zijn om anderen te doen participeren in de besluitvorming. Het salaris is gebaseerd op het nivo van de funktie; het aanvangsalaris wordt bepaald over eenkomstig opleiding en ervaring. Sollicitatiebrieven kunnen worden gezonden aan het Hoofd van de Personeelsdienst. Bos boomstraat 1 te Utrecht. Wij kunnen t.b.v. de afdeling anaesthesie op korie termijn plaatsen Onze voorkeur gaat uit naar verpleegkundigen met anaesthesie-aantekening. Zij, die opgeleid willen worden voor deze aantekening kunnen eveneens reflecteren. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan2 Heemslede Tel. 023-319310 In het Ned. Herv. bejaardencentrum „VOOR ANKER", Lage Laarderweg 4, Huizen (N.H.) is plaats voor een Gevraagd wordt: Een pos. chr. levensovertuiging Diploma bejaardenverzorgende. Goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt: Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor bejaardentehuizen Interne huisvesting mogelijk Sollicitaties te richten aan de Directrice die ook bereid is inlichtingen te verstrekken. Tel 02152- 56044. toestel 26 Bii de sociaal-psychiatrische dienst voor oostelijk Utrecht is een vacature voor de functie voor de regio Amersfoort. Bij de dienst werken sociaal-psychiatrisch verpleegkundigen, psychia ters, een psycholoog, een pedagoog en administratieve medewerkers. Vanuit het hoofdbureau te Amersfoort verzorgt de dienst de sociaal- psychiatrische behandeling, begeleiding en consultatie in een regio van 270.000 inwoners. Per district heeft een vast team de zorg voor zowel kinderen, jeugdigen, volwassen als ouderen. Gewenste opleiding: B-nazorg of Hogere school voor gezondheids zorg (basisopleiding E.M.G.Z., richting sociale psychiatrie). Het bezit van rijbewijs B.E. is noodzakelijk. Geboden wordt: goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Pensioenregeling: P.G.G.M. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de dames E.L.Bamberg en W. Blitterswijk, sociaal-psychiatrisch verpleeg kundigen, tel. 033-34814. Sollicitaties te richten aan de psychiater-directeur W. J. Hardeman, Stationsstraat 48, Amersfoort. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons centrum kan in de staf van één van onze opname-afdelingen op korte termijn geplaatst worden een Wij denken hierbij aan iemand die ervaring heeft in het werken met groepen en daaraan leiding kan geven. Informaties kunnen worden verkregen bij de verpleegkundig adjunct- direktrice of bij de afdeling personeelszaken (tel 05920—21777. toestel 2202 of 2214) T Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Den nenweg 9 te Assen Bij de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst van de gemeente Schiedam is een vakature voor een die de schoolarts zal gaan assisteren in alle voorkomende werkzaamheden. De nadruk zal. na een inwerkperiode, vallen op zelfstandig werken in de hygiënische en maatschappelijke sfeer, waaronder het doen van huisbezoeken en het verzorgen van de kontakten tussen diverse instanties op opvoedkundig gebied en de gezinnen. Vereist is het bezit van het diploma verpleegkundige B. terwijl de aantekening wijk verpleging of de kinder aantekening een aanbeveling is. Het salaris bij aanstelling, ligt afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tussen f 1.925.- en f 2.336.- per maand Belangstellenden wordt verzocht onder nummer 4I79 een sollicitatieformulier aan te vragen bij de sekretarie-afdeling personeelszaken. Emmastraat I te Schiedam. Telefoon (0I0) 260500 Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten De Kreek is het paviljoen waar 60 bedlegerige huisgenoten verdeeld over 5 units woonachtig zijn. Voor dit paviljoen zoeken wij een Onze gedachten gaan hierbij uit naar A-. B- en/of Z-gediplomeerden, die bij voorkeur daarnaast een kader- of gelijkwaardige opleiding hebben gevolgd Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mejuffrouw D Langeveld. koördinerend hoofd, telefoon (01726) 19200. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeeldienst. Spoorlaan 19 fe Zwammerdam. post Alphen aan den Rijn a PAEDOLOGISCH INSTITUUT Het Paedo/ogisch Instituut is een centrum voor studie van en hulpverlening aan kinde ren, tevens een functie vervullend bij de op leiding van kinder- en /eugdpsycho/ogie en speciale pedagogiek aan de Vrije Universiteit Momenteel zijn er drie afdelingen: Een cen trum voor residentiele behandeling en obser vatie, een centrum voor ambulante behan deling en een research-centrum. Er is een vacature vooreen Haar (zijn) taak zal bestaan uit: de coördinatie en uitvoering van medi sche onderzoeken overleg met artsen interne en externe medische rapportage zorg voor de medicijnen zorg voor de zieke kinderen het meedenken aan behandelingsplannen in multidisciplinaire teambesprekingen Van gegadigden wordt verwacht dat zij kun nen instemmen met het Prot. Christelijke karakter van het instituut. Ervaring met kinderen strekt tot aanbeveling. Salaris-inschaling afhankelijk van ervaring en opleiding. inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij Zr. J. van der Velde, [telefoon 020-732178] Brieven met uitvoerige inlichtingen binnen 14 dagen te richten aan de afdeling Perso neelszaken van het Paedo/ogisch Instituut, Vossiusstraat 56 te Amsterdam. STICHTING VERPLEEG- EN REAKTIVERINGSCENTRUM „HILLAMA STATE" BERGUM. In ons modern centrum voor somatisch zieken met een capaciteit van ruim 100 bedden roepen wij, in verband met benoeming naar elders van onze huidige funktionaresse.' sollicitanten op voor de funktie van In de organisatie-structuur maakt zij deel uit van een twee-hoofdige directie. Verwacht wordt van haar dat zij op directieniveau en in teamverband een bijdrage levert in het totale beleid van het centrum. Voor deze functie worden vereist: bezit van het diploma ziekenverpleging A. en B; goede leidinggevende en organisatorische capaciteiten alsmede goede contactuele eigenschappen; staf- of vergelijkbare opleiding strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens richtlijnen van de N. Z. R. Premie AOW/AWW is voor rekening van de werkgever. Direkte opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere informatie omtrent deze Junctie kan worden verstrekt door de geneesheer-directeur en de huidige directrice, tel. (05116) 1641. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgaaf van referenties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het bestuur van de stichting, Postbus 62 te Bergum. (Fr.) Hervormde Stichting Bejaardencentrum "SPARRENHEIDE" Melvill van Cambeelaan 77 te Driebergen vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding voor haar ziekenafdeling met 10 bedden een Ruime ervaring is noodzakelijk. Leeftijd vanaf circa 25 jaar. Geboden wordt: uitstekende werksfeer Salarisvaststelling volgens C.A.O-regeling opname in het pensioenfonds van het P.G.G.M. Bovendien kan een ruime personeelsflat in het prachtig gelegen verzorgingshuis worden aangeboden. Sollicitaties kunnen schriftelijk of mondeling gericht worden aan de directrice tel. 03438-6245. Binnenkort willen wij de groepsmatige verpleging op verschillende afde lingen uitbreiden en wij kunnen daardoor enkele in het bezit van het Rijksdiploma Ziekenverpleging-B aanstellen. Zij zullen in de gelegenheid worden gesteld de opleiding 'groepsver- pleegkundige' te volgen, terwijl de opgedane ervaring en de leeftijd mede bepalend zijn voor het salaris en de rang. Voor huisvesting -ook voor gehuwden- kan worden gezorgd. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Graag nodigen wij u uit voor een informatief gesprek, waartoe u met da afdeling Personeelszaken een afspraak kunt maken. I Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts. Z1Psych. Ziekenhuis ..Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 27