Inspekteur rt 4 ru u itü RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN PROJEKTBEGELEIDER vrije universiteit De Stichting Gelderse Leergangen hoofd van het bestuurs- sekretariaat administrateur jong econoom vergevorderd assistent-accountant SPAAR BELEG amsterdam hoofd van het immunochemisch laboratorium hoofd voedingsdienst V diakonessenhuis utrecht j'onge managers GELDLENINGEN rt HOOFD TECHNISCHE DIENST *uy De IKON REDACTEUR PROGRAMMAMAKER RADIO ZATERDAG 21 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTEl DAC Herhaalde oproep. te Arnhem wenst m.i.v. 1 januari 1977 over te gaan tot aanstelling van een funktionaris als (vrouwelijk of mannelijk) in een volledige betrekking. De werkzaamheden, verbonden aan deze furiktie, omvatten o.a.: - de voorbereiding, de verslaglegging en de nazorg van de vergaderingen die op beleidsniveau plaatsvinden - het opstellen van pre-adviezen en nota's ter voorbe reiding van de behandeling van stukken door het bestuur; - het verzorgen van korrespondentie van het bestuur; - in het kader van voornoemde werkzaamheden het verzorgen van de kommunikatie tussen het bestuur en de direktie. De standplaats is Arnhem. Van gegadigden wordt verwacht dat zij - een akademische opleiding hebben gevolgd in de sfeer van de rechtswetenschappen; - beschikken over een goede schriftelijke en mondelinge taalvaardigheid; - beschikken over goede kontaktuele eigenschappen; - in staat zijn initiatieven te ontplooien; - organisatorische kwaliteiten bezitten. Voorkeur verdienen kandidaten, die niet jonger zijn dan 30 jaar en die belangstelling hebben voor het onderwijs. Inpassing en salariëring zullen met inachtneming van leeftijd en ervaring geschieden in het administratief rangenstelsel van het Bezoldigingsbesluit burgerlijke rijksambtenaren. Afhankelijk van leeftijd en ervaring is inschaling mogelijk tot een maximum van schaal 130. Inlichtingen over de funktie kunnen worden verkregen bij de rektor, drs. J.L. Struijk, in Arnhem onder telefoon 085-45.07.36 of in Nijmegen onder telefoon 080-23.09.69 Schriftelijke sollicitaties binnen veertien dagen te zenden aan hef bestuur van de Gelderse Leergangen, Bothaplein 1, Arnhem. De Vereniging Verenigde Bethel-Creutzbergscholen, f j vereniging voor P-C onderwijs, zoekt gegadigden voor de functie van die naast de zorg voor de salaris- en financiële administratie zal worden belast met het beheren van het sekretariaat Vereisten zijn: Middelbare opleiding met bij voorkeur MBA, of gelijkwaardig niveau Ervaring in een onderwijsadministratie Goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Leeftijd van 28 tot 40 jaar Geboden wordt een afwisselende en zelfstandige werkkring met een salaris dat in overeenstemming is met het belang van de functie. Schriftelijke sollicitaties binnen veertien dagen te richten aan het bestuur van de VVBC. Weezenhof 3614, Nijmegen. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen onder nummer 080—553094 of 080446418. Rijksuniversiteit Utrecht Bij de Stafafdeling Interne Controle en Administratieve Organisatie kan geplaatst worden een Ook zij die binnenkort afstuderen kunnen reflecteren. die bij voorkeur werkzaam is geweest en/of wil zijn in een adviesfunctie ter zake van de administratieve organisatie. Hij zal worden ingezet in projecten van het informatiesysteem van de Universileit, waarin wij participeren, met name met betrekking tot - inventarisatie infobehoefte en analyse huidige situatie - globaal ontwerp - organisatorische implicaties - projectdocumentatie - systeembeschrijving, -specificaties, -bestandsbeschrijving - systeembeheer - begeleiding bij invoering van zowel geautomatiseerde als niet-geautomatiseerde onderdelen - ontwerpen gebruikersprocedure - samenstellen tekstgegevens - samenstellen gebruikershandleiding(en). Systeemanalyse, systeemprogrammering en andere activiteiten, gericht op de technische uitwerking.behoren niet tot het taakgebied. Wij denken aan iemand die als (keuze)vakken bestudeerde de automatische informatieverzorging en administratieve organisatie; die bereid is ook detailwerkzaamheden te verrichten en die voldoende flexibiliteit bezit om in diverse projecten te kunnen functioneren. Zij, die in hun opleiding informatiesystemen hebben bestudeerd, genieten de voorkeur. volgens Rijksregeling. te richten aan de Personeelsfunctionaris van het Bureau van de Universiteit Utrecht. SECTOR I. Kromme Nieuwe Gracht 29, onder vermelding van vacaturenummer 1394. N V. Spaarbeleg, spaardochter van het AGO-concern. zoekt diegenen die opgeleid willen worden tot Hun taak zal worden, om zelf en met de aan hen toevertrouwde mede werkers te komen tol plaatsing van ons uitstekende, uitgebalanceerde spaarkasköntrakt. Wij vragen van hen naast een middel bare opleiding, organisatorische eigenschappen, ondernemingszin, kreativiteit en doorzettingsvermogen. Betrouwbaarheid stellen wij voorop. Wij geven hun een gedegen theore tische opleiding ten kantore, gekombineerd met praktische opleiding en ondersteuning van hun Inspekteur in de Buitendienst. Wij bieden hun als Adjunkt-lnspekteur een goede honorering en onkosten vergoeding. Doorgroei naar Inspekteur binnen 2 jaar mogelijk. Onze sekundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. premievrij pensioen) zijn zonder meer uitstekend te noemen Heeft u voor deze funktie belangstelling, bent u gehuwd en in de leeftijdsgroep van 24 tot 35 jaar, belt of schrijft u dan naar; N V. Spaarbeleg, afd. Personeelzaken. dhr. M. v. Angeren, Beneluxlaan 31 te Utrecht (tel. 030-J38 76 11) U kunt ook rechtstreeks telefonisch kontakt opnemen met onze mentors in de Buitendienst: dhr. H. Kamphuis te Nijmegen, tel. 080-77 46 90; dhr. W. W. C. A. v. Hooft te Rosmalen, tel.04192-30 96; dhr. C. J. I. Fortman te Den Haag, tel. 070 - 29 60 75. In het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit Amsterdam bestaat de vaca ture van f Voor deze zelfstandige functie wordt ruime ervaring in de immunochemie ver eist, bij voorkeur met enige klinische er varing. Gedacht wordt aan een biochemicus, ge promoveerd of met ruime ervaring in zelf standig wetenschappelijk onderzoek. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevrouw Dr. T.J. Biewenga, tel.020- 548 20 84 of bij Prof.dr. J. Oort. tel.: 020-548 40 23. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vacaturenummer 222-2496, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Am sterdam- Buitenveldert. Diakonessenhuis Utrecht een groot algemeen ziekenhuis zoekt een Van deze dienst maken deel uit: de Centrale Keuken, 19 afdelingskeukens, de transport- en afwasafdeling en de Cafetaria. Het Hoofd Voedingsdienst is. onder leiding van het Hoofd Civiele Dienst, verantwoordelijk voor de algemene leiding, organisatie van de voe dingsdienst en de koördinatie van de werkzaamheden van de tot deze dienst beho rende afdelingen. Voor deze funktie wordt kontakt gezocht met kandidaten die: een hogere beroepsopleiding hebben ge volgd b.v. Hogere Hotelschool; een ruime ervaring hebben in een leidingge vende funktie; in staat zijn om in overleg en samenwerking met andere disciplines te funktroneren; bereid zijn om anderen te doen participeren in de besluitvorming. Het salaris is gebaseerd op het nivo van de funktie; het aanvangsalaris wordt bepaald over eenkomstig opleiding en ervaring. Sollicitatiebrieven kunnen worden gezonden aan het Hoofd van de Personeelsdienst, Bos boomstraat 1 te Utrecht. is de grootste zelfstandige financieringsmaatschappij in Nederland, welke bovendien een stormachtige ontwikkeling doormaakt. Vola verstrekt in hoofdzaak leningen tot ruim 100.000, aan particulieren in de inkomensgroep van 20.000, tot/ 80.000,— per jaar en aan kleine en middelgrote bedrijven. Oe groei zal dit jaar 50% zijn. Momenteel werken wij via 20 kantoren met assurantie-tussenpersonen over heel Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amsterdam. Herengracht 105-107. Wegens voortdurende groei van onze organisatie richten wii wederom een oproep aan. die willen bewijzen, dat ze zonder meer goed zijn Na een opleiding op een of meer van onze kantoren van 2 tot 3 jaar (veel buitendienst-training maar ook burowerk) moet u klaar zijn om ais direkteur van een bestaand of nieuw rayon op te treden. Nodig is een goede algemene ontwikkeling (middelbare school), uitgesproken goede kontaktuele eigenschappen en een managers-mentaliteit. Leeftijd vanaf 25-28 jaar. Hoewel de mogelijkheid aanwezig is, dat uw opleiding in de buurt van uw woonplaats kan starten, moet de bereidheid bestaan te zijner tijd in een door ons aan te wijzen stad te werken. De honorering die onmiddellijk al interessant is, hebt u voor wat het verdere verloop van uw carrière betreft voor een belangrijk deel zelf in de hand. Sollicitaties met uitvoerige vermelding van levensloop ontvangen wij graag op ons hoofdkantoor, Herengracht 105-107, Amsterdam. Kantoren te Amsterdam. Alkmaar, Apeldoorn, Breda, Delft, Eindhoven, Enschede, Den Haag, Groningen, Haarlem. Heerlen, Den Bosch, Hilversum, Leeuwarden, Leiden, Nijmegen. Rotterdam, Utrecht. Venloen Zaandam. INLICHTINGEN over deze en vele andere speciale advertentiepagina's op zaterdag advertentie-exploitatie Trouw tel. 020-913456 Ten behoeve van de Vaste Commissie van Advies en Bijstand voor het Personeelsbeleid uit de Universiteitsraad kan bij het bureau van de Universiteit, Dienst Personeelszaken worden geplaatst een: (mnf. of vrt.) (vac. nr. LP 760801) De projektbegeleider is hiërarchisch geplaatst onder het hoofd van de Dienst Personeelszaken. Hij/zij verricht zijn/haar werkzaamheden onder funktionele verantwoordelijkheid van de commissie, in het bijzonder van de voorzitter. Hij/zij zal worden belast met werkzaamheden t.b.v. het opstellen van een nota c.q. van voorstellen betreffende het personeelsbeleid van de Rijksuniversiteit Groningen. Genoemde commissie, bestaande uit door de Universiteitsraad uit zijn midden gekozen leden, tracht -in overleg met het College van Bestuur en met bijstand van de Dienst Personeelszaken- te komen tot de ontwikkeling en formulering van concrete uitgangspunten voor een actief en creatief personeelsbeleid voor alle medewerkers van de R.U.G. Voor deze werkzaamheden heeft de commissie behoefte aan deskundige ondersteuning. De werkzaamheden omvatten o.m. het zich oriënteren op de specifieke arbeidssituatie binnen de universiteit, op de toepasbaarheid van inzichten op het terrein van het personeelsbeleid, het ontwerpen van diskussiemateriaal voor de commissie en het concipiëren van deelnota's en van een eindnota. Gegadigden dienen ervaring te hebben op het gebied van het personeelsbeleid en een opleiding in de gedragswetenschappen dan wel H.B.O.-personeelswerk of daarmee te vergelijken opleiding te hebben gevolgd. Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst, voorlopig voor de duur van 3 jaren op een salaris- afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens rijksregeling. Na deze 3 jaren kan, bij gebleken geschiktheid, aanstelling bij de Dienst Personeelszaken volgen ter versterking van de sociale factor in de afdeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan' het Hoofd van de afdeling Personeelszaken der Universiteit, Postbus 72, Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer. Fr TEl dk£ 'ge: litg ink rsti spe de re( il ei in 5 ook vle al ar ens is e k ïees larr »eC onl woi van va eel laai ed t sta che Bij WAVIN K.L.S. B.V. te Hardenberg, itnpi isp ttii k 1 de gespecialiseerd in de fabricage van kunststof-buizen ei aar hulpstukken voor diverse toepassingen vaceert de funktie vanirlijl otei zetl De Technische Dienst bestaande uit ongeveer 40 personen isw&s o.a. verantwoordelijk voor: Het mechanisch en elektrisch onderhoud van alle produktie- apparatuur, transportmiddelen (o.a. veldkranen), lei- dingwerk etc. van de onderneming. Het voorbereiden en uitvoeren van technische veranderin gen, verplaatsingen en installatie van nieuwe apparatuur, r- hetzij in eigen beheer, hetzij met behulp van ingehuurdc^( personeel. [,och Het beheer van een gedecentraliseerd onderdelenmagazijnj alsmede een benodigde oliën, smeermiddelen en vetten. ntsi me I en ïees ijk. de itste in v Voor de uitoefening van bovenbedoelde funktie wordt van de gezochte funktionaris verwacht dat hij een H.T.S.-opleiding genoten heeft over voldoende leidinggevende capaciteiten en ervaring beschikt. voldoende algemene kennis heeft op het gebied van werktuigbouw- en electro. tussen 30 en 40 jaar oud is. Naast een goede honorering behoren tot de emolumenten: een 13e maand, 8% vakantietoeslag en een uitstekende pensioen voorziening. Bij het vinden van een passende woongelegenheid in Hardenberg zal medewerking worden verleend, waarbij een vergoeding van de verhuiskosten zal worden gegeven alsmede een tegemoetkoming in de inrichtingskosten. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties te richten aan Wavi K.L.S. B.V., Industrieweg 3, postbus 5, Hardenberg, ter attentie van heer H. J. Westerman, tel. 05232-7111, toestel 2333. zoekt per 1 december 1976 een TE bij elo ten ja ij pei eel Taj r g mg vei c 'an ht Va nie hac ik, I vic dev< me [aar Wij zoeken een man of vrouw van omstreeks 30 jaar, die zelfstandig pn gramma's maakt en mede-verantwoordelijkheid draagt voor gezamenlijk producties van de radiostaf. Verder verwachten wij, dat hij of zij op een kreatieve manier mee zi denken over het totale programmapakket - zowel wat onderwerpen als wa vormgeving betreft - en over plaats" en functie van de kerkelijl zendgemachtigde. Wij denken aan iemand, die vanuit een theologische scholing over brede kennis beschikt op het terrein van kerk en samenlevini Wij kunnen ons voorstellen, dat ook iemand met een journalistiel achtergrond zich gekwalificeerd acht voor deze functie. De salariëring zal afhankelijk van leeftijd en ervaring geschiede overeenkomstig de Omroep-CAO. Nadere inlichtingen desgewenst telefonisch op nummer 02150-4135' Schriftelijke sollicitaties vóór 13 september a.s. te richten aan drs. J. Greven, dir. coördinator, Borneolaan 25, Hilversum. [vic iog. loi ge ip i ver |Erl ijc sba< 311 S toi en. jmai !hij !l 5lOt sue h 1 ik

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20