Leiderdorp: laatste wijk KORT „Onzekerheid is groot probleem bij stadsvernieuwing" Stijging aantal overnachtingen Theater slaat goed aan in 't Westland JONGERE ASSISTENTEN Veel mensen vinden: Man aangehouden die directeur zou hebben beschoten VVV Den Haag - Scheveningen Kerkje van 't Woud een muzikale oase Omstreden bouw aan de Casuariestraat niet van de baan 1500 woningen in Buitenhof Steeds meer publiek Plan Zuid II: 303 huizen in Wateringen R.C.W. bouwt werkplaats Inspraak omtrent Midden Delfland komt nu op gang WOENSDAG 11 AUGUSTUS 1976 REGIO DEN HAAG EN LEIDEN TROUW/KWARTH ISD/ Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Een goede aanpak van de stadsvernieuwing is pas mogelijk als de Haagse bevolking precies weet wat er gaat gebeuren, waar en wanneer. Deze opvatting wordt gedeeld door veel van de personen en groeperingen, die hun gedachten over stadsvernieuwing, en vooral de „knelpunten" daarbij, op papier hebben gezet of in hoorzittingen verwoord hebben. De bijzondere gemeenteraadscom missie voor stadsvernieuwing (voor zitter PvdA-raadslid A. Duivesteljn) heeft de schriftelijke en mondelinge reacties op haar eigen „knelpunten nota" gebundeld. Die bundel is giste ren naar de Haagse gemeenteraad gestuurd. De gedachte „De Hagenaars moeten precies weten waar ze aan toe zijn" komt in die bundel nogal eens naar voren. De Overleggroep dienstverle ners Rivierenbuurt-Spuikwartier be schouwt „onzekerheid" zelfs als het voornaamste knelpunt. De Hage naar ir. D. Tinbergen wijst er met klem op „hoezeer de burgers recht hebben te weten waar ze aan toe zijn. en wel preciezer, naarmate het ge beuren dichterbij komt". In een aan tal kanttekeningen zegt de bijzonde re raadscommissie, dat zij „uitge breid aandacht heeft geschonken aan onzekerheid als belangrijke bron van problemen" REEUWIJK De gemeente Reeu- wijk zal vijf miljoen gulden uit de zandwinningspot reserveren voor de ontwikkeling van het recrea tieschap Reeuwijkse Hout. Over de ze zaak tussen de gemeente en het recreatieschap Reeuwijkse Plassen is gisteravond uitvoerig gediscussi eerd. De raad ging met elf tegen twee stemmen akkoord. Het geld is af komstig van de opbrengst van de zandwinning in de polders Broekvel- den en Vennenbroek. Een groot aantal groeperingen heeft de raadscommissie laten weten eww bijdrage te willen leveren aan de stadsvernieuwing. Het zijn onder meer: de Federatie van Hout- en Bouwbonden, de Bond van Neder landse architecten, het landelijk Werkverband Huisvestingsnood, de Stichting Samenwerkende Instellin gen. Maatschappelijk Werk. de Stichting Comité Stadsontwikkelng en verder tal van bewonersorganisa ties uit Haagse buurten en wijken. DEN HAAG De politie heeft een 20-jarige Hagenaar zonder beroep aangehouden die ervan wordt ver dacht vorige week op een directeur van een schoonmaakbedrijf te heb ben geschoten. De man ontkent. Vo rige week werden drie schoten ge lost op de woning van de directeur De kogels kwamen in de woonkamer terecht, maar niemand werd daarbij getroffen. De verdenking viel op eern ex-werknemer, die na ruzie met de directeur een wrok tegen hem zou koesteren. Verdachte is maandag middag aangehouden, maar ont kent met een nylonkous om het hoofd met een vuurwapen rond het huis van de directeur aan het Plan- tenoord te hebben geslopen. De di recteur heeft verklaard dat hij ver der geen vijanden zou hebben. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De vereniging voor Vreemdelingenverkeer van Den Haag en Scheveningen heeft vorig jaar geen winst gemaakt of verlies geleden. De directie van de VVV kon dan ook deze week met enige tevredenheid het jaarver slag over 1975 in de openbaarheid brengen Het jaarverslag rept van een to taal aan opbrengsten en kosten van meer dan 1.8 miljoen gulden. De post opbrengsten, de beurs waarin de VVV kan tasten om Den Haag en Scheveningen aan de toerist te verkopen, komt voor het overgrote deel voor rekening van de gemeente Den Haag. De gemeenteraad liet de VVV in 1975 een bedrag van ruim 1.2 miljoen uitgeven De rest van het geld waarover de vereniging beschikt komt vooral van het bedrijfsleven dat baat heeft van de activiteiten van de VVV Het aantal malen dat de informa- trtces inlichtingen aan de toerist verschaften is over het geheel ge nomen iets achteruit gegaan, zo vermelden de statistieken. Dat is vooral te wijten aan het rustiger worden van het informatiekan toor op het station Holland Spoor. De VW is van plan om eind 1977 een nieuwe informatie- post op te zetten in het project Nleuw-Babylon. naast het Centraal Station Het kantoor op het Hollands Spoor gaat dan dicht. De VW-vestiging in het Gemeentelijk Informatie Centrum op de Groenmarkt heeft in 1975 meer toeristen aan de ba lie gehad dan in het jaar daar voor. Ten opzichte van 1974 vertonen de cijfers over 1975 een stijging van het aantal overnachtingen in Den Haag met zes procent, on danks een kleine daling in het aantal hotelovernachtingen. De kampeerterreinen en de jeugdhotels kwamen meer in de belangstelling (elk met veertien procent gestegen) terwijl de jachthaven „Marina" in Scheve ningen maar liefst 62 procent meer overnachtingen boekte Over de miljoenen dagtoeristen die ieder jaar Den Haag en Sche veningen bezoeken/heeft de VVV weinig of geen gegevens Direk- teur B Keyser denkt erover om in de toekomst geudrende het hele zomerseizoen te laten enquêteren om het beeld van het doen en laten van de dagtoerist te ver scherpen. De drukst bezochte attractie in Den Haag is nog altijd Madurodam. Binnen de WV gaan zelfs stemmen op om de belangstelling voor de minia tuurstad iets te temperen. Madu rodam islnet een bezoekersaantal van 1.2 miljoen vrijwel aan zijn maximum capaciteit. De landelijke cijfers tenslotte la ten zien dat Den Haag en Scheve ningen negen procent van de toe risten aantrekt. Rotterdam (zes procent) staat als derde op de lijst van de Nederlandse toeristenin dustrie. terwijl Amsterdam met 44 procent ver bovenaan staat. 't WOUDT In het prachtige kerkje van 't Woudt. rustiek gelegen en in het groen verscholen langs de weg van Den Hoorn naar De Lier wordt zaterdagavond 14 augustus om acht uur een zomerconcert gegeven. De uitvoerenden zijn Albert Moerman, organist van het kerkje en Lucie van Oortmerssen. fluit. Van een concert in dit kleinste dorpje van ons land. zo schoon gelegen in het wijdse polderland, gaat altijd weer een bijzondere bekoring uit. Het programma vermeldt o.a. twee fluitsonaten van resp. Friedrich II (der Grosse) en Michel Blavet. De organist speelt werken van Sweelinck en Bach. Voor automobilisten een tip: kom wat vroeger om op uw gemak een parkeerplaats aan de rand van het dorpje te vinden. Gezegd moet worden dat het merendeel van de bezoekers van de concerten in 't Woudt altijd per fiets komt. Zij slaan twee vliegen in één klap: een verrukkelijke concertavond en een fraaie rit door het afwisselemde polderland. (De afgebeelde tekening maakte Karei Links in 1964). Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Hardnekkig probeert de Haagse projectontwikkelings maatschappij Ambog van de ge meente toestemming te krijgen voor nieuwbouw aan de Casuariestraat. B en W. hebben geweigerd een sloop- en bouwvergunning af te ge ven voor Ambog's plan een kanto renflat op de hoek Casuariestraat- Bleijenburg neer te zetten. Ambog ging in beroep bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, maar het beroep werd ongegrond verklaard De Haagse projectontwikkelaar heeft nu een nieuw plan aan de gemeenteraad voorgelegd: de bouw van complex met kantoor- én woon ruimte. Op de plaats waar Ambog wil bouwen staan nu ook enkele woningen Naast diverse be drijfsruimten. De projectontwikke laar heeft de raad ook een alterna tief aangeboden: toch de bouw van een kantoor idus zonder woningen) maar met „compensatiebouw". Als Ambog toestemming krijgt voor de bouw van een kantoor zal de maat schappij elders in de stad woningen bouwen, en wel op de hoek Zout- keetsingel-Wateringaestraat De Haagse projectontwikkelaar hoopt vurig dat de raad B en W vraagt ja te zeggen op een van beide voorstellen. Van B en W verwacht de onderne ming geen steun, gezien „het politie ke aanzien" van het sloop- en nieuw- bouwplan voorde Casuariestraat. Tn het verleden is fel geprotesteerd te gen het weer eens verdwijnen van woningen ten behoeve van kantoor ruimte Van een onzer verslaggevers LEIDERDORP Zodra de wijk Voorhof in 1978 gereed is begint Leiderdorp met het bouwen van woningen in Buitenhof. Deze nieuwe wijk zal voorlopig de afsluiting betekenen van het woningbouwprogramma, dat Leiderdorp zich gesteld heeft en dat voorziet in de aanleg van de vierw ijken die gezamenlijk „De Hoven" vormen. Buitenhof is de vierde wijk in het kwartet „De Hoven" dat verder ge vormd wordt door Binnenhof. Win kelhof en Voorhof. De vierde wijk verrijst ln het poldergebied tussen dc Dwarswetering. de Engelendal. de Vossiuslaan en de provinciale weg. Het inwonersaantal van Leiderdorp zal na het afronden van de wo ningbouw in 1985 gestegen zijn van ongeveer 18.000 tot 25.000 28.000. De uitgangspunten voor Buitenhof zijn te vinden ln een nota. die maan dag a s. in de gemeenteraad bespro ken wordt. Volgens deze nota wordt de wijk in drie of vier fasen gebouwd. Er komen in Buitenhof tussen de 1500 en 2000 woningen Het definitie ve aantal is afhankelijk van de wo ningdichtheid. Groenstrook Wanneer wordt uitgegaan van 1500 nieuwe woningen dan komen er in Buitenhof 645 woningwetwoningen. 135 woningen in de premie huursector. 585 premie-koop-, en 135 vrije sector woningen Minimaal ne gentig procent van de nieuwbouw zal bestaan uit eengezinshuizen. De rest van de woningen mag niet meer dan vier lagen tellen. In de nota staat te lezen dat voor Buitenhof in principe dezelfde uit gangspunten als voor Voorhof gel den. Die uitgangspunten gelden dan met name voor de „menging" van de verschillende woontypes en de ver schillende bevolkingscategorieën De nota voorziet verder in de handhaving van de Molensloot en van de groenstrook langs de Ley- sloot. Overigens kan de Leyslootniet als zodanig worden gehandhaafd omdat het waterpeil te hoog ligt. In de droog te maken bedding wordt een pad gerealiseerd. De molen aan de Dwarswetering blijft behouden en wordt in de nieuwe wijk ingepast Ook de inspraakprocedure zal de- zelfde zijn als die bij Voorhof Er wordt een begeleidingscommissie in I het leven geroepen, die zal bestaan uit vijf raadsleden en tien bewoners j die de gemeente via een advertentie 1 wil oproepen Van een onzer verslaggevers POELDIJK De Westlandse onderneming Droog BV. exploi tant van het theater De Leuningjes in Poeldijk, weet nog niet ol daar een „professionele theater-aanpak" mogelijk is. muziek) terecht voor een totaalbe drag van 150. Hoogtepunten van het Westlandse theaterseizoen zul len o.m. zijn „Hou jij nou van mij of ik van jou" (met Mary Dresselhuys. Guus Hermus en Henk van Ulsen), terwijl op het gebied van cabaret Neerlands Hoop Interieur en „En dat is twee" (met Robert Long en Nelle- ke Burg) ongetwijfeld veel publiek naar de Leuningjes voeren. WATERINGEN Ir. C. N. Buysert, lid van het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, zal op 7 septem ber om 15.00 uur de eerste paal slaan voor in totaal 303 wonin gen in Plan Zuid II. Voor zo'n aanpak is een grote, zo niet volledige zaalbezetting van De Leu ningjes een eerste vereiste. Droog evenwel is hoopvol gestemd, gezien de stijgende püblieke belangstelling in het eerste seizoen. Ook van ver buiten het Westland ontvangt De Leuningjes bezoekers. Voor het komende seizoen is een uitgebreid programma opgesteld. Zo'n vijftienduizend theatergidsen worden in het Westland bezorgd, ter wijl niet-Westlanders het program ma in bezit kunnen krijgen door een ongefrankeerde envelop te sturen naar antwoordnummer 13 te Poel dijk. Een nieuw initiatief is het mini- theater „Achter de schermen", in te richten op- het toneel van de Gerbe- ra-zaal. Zo'n 100 mensen kunnen daar gedurende negen voorstellin gen (o.m. cabaret, toneel en kamer- Koopman zou vrouw hebben verkracht DEN HAAG Een 21-jarige vrouw uit Den Haag heeft bij de politie aangifte gedaan wegens verkrach ting door een 27-jarige Haagse koop man. die zich daar vorige week dinsdagavond aan schuldig zou heb ben gemaakt. Volgens de verklaring van de vrouw had zij in een café met de man. die door de politie is aange houden. kennis gemaakt. Op zijn voorstel om naar zijn huis te gaan ging de vrouw niet in Toen zij per taxi bij haar logeeradres in de Anslostraat aankwam verscheen de koopman plotseling die de vrouw was gevolgd. Hij sleurde haar mee naar een kelderruimte en ver krachtte haar. De verdachte heeft verklaard gemeenschap met de vrouw te hebben gehad, maar niet tegen haar zin. De koopman is bij de politie bekend wegens geweldple ging. mishandeling en inbraak RIJSWIJK— De Rijswijkse Christe lijke Woningbouwvereniging, die 2.155 woningen in beheer heeft, wil op een stuk grond aan de Generaal Berenschotlaan een werkplaats met beperkte kantoorruimte bouwen. B en W. van Rijswijk stellen de ge meenteraad ten behove van de bouw van de werkplaats een stuk grond te verkopen. Teneinde het plan te kun nen verwezenlijken moeten 29 elektriciteitskabels worden verlegd en 12 kabels worden verlengd. De gemeente wil de helft van de kosten voor zijn rekening nemen Aanvan kelijk bestond het plan dat de R.C.W. een werkplaats zou bouwen op een stuk grond grenzend aan de achtertuinen van de woningen aan de Burgemeester Elsenlaan. maar daar heeft men terwille van de bewo ners op het laatste moment vanaf gezien. De De R.C.W. zal haar kan toor aan de Jan Tooroplaan gewoon handhaven. In de kantoorruimte bij de nieuwe werkplaats zal een technisch opzichter zijn werkzaam heden verrichten. DELFT Volgende maand begint, op initiatief van het provinciaal be stuur. een „inspraakronde" inzake de toekomst van Midden Delfland. Bewoners van de gemeenten, die rond dit fraai poldergebied liggen, krijgen de gelegenheid zich uit te spreken over de gewenste inrichting van Midden Delfland. Gedeputeer de Staten zullen de Tweede Kamer advies uitbrengen nadat zij de reac ties van „de burgerij" gebundeld hebben. Voor de inspraak zal een aantal maanden uitgetrokken wor den. Die inspraak krijgt met name gestalte in een aantal hoorzittingen en werkgroepen, waarin burgers zit ting kunnen nemen. De rijksover heid heeft enige maanden geleden inspraak-mogelijkheden toegezegd. DEN HAAG— Een 27-jarige Haagse monteur heeft in dé nacht van maandag op dinsdag getracht brand te stichten in een cafetaria aan de Guido Gezellestraat. Hij gooide m^t een steen de ruit in en probeerde vervolgens een zelfgemaakte brandbom (molotov-cocktail) naar binnen te werpen. Dat mislukte: de bom viel terug op de straat. De monteur koos daarop het hazenpad, maar kon op aamwijzingen van om wonenden twee uur later worden aangehouden De huizen worden gebouwd op het terrein achter het bejaarden centrum „De Ark", waar voorheen een aantal tuindersbedrijven was gevestigd. Plan Zuid-II bestaat uit 111 eengezinshuizen in de wo ningwetsector. 64 premieverkoop- woningen en 128 woningen die in de vrije sector worden gerealiseerd. De woningwetwoningen worden in opdracht van de Wateringsche Wo ningbouwvereniging gebouwd. Opdrachtgeefster voor de premie- en vrije-sectorhuizen is het plaatse lijke bouwbedrijf Gardien en Oos- terhoff BV. De huurwoningen zijn in hoofdzaak bestemd voor ingezete nen en of edonomisch gebondenen aan Wateringen. Dat geldt eveneens voor de premiekoopwoningen. Deze laatste zullen 95.000 tot 115.000 gaan kosten. De vrije- sectorwoningen zijn in eerste in-'' stantie ook voor Wateringers bedoeld. Indien er niet voldoende belangstel ling voor bestaat komen gegadigden van buiten de gemeente Wateringen in aanmerking. Volgens B. en W. krijgt iedere inwoner van Waterin gen zeer binnenkort informatie over het woningbouwplan in Zuid II toe gezonden. Er zal een uiteenzetting aan worden toegevoegd over de toe wijzingsnormen De eerste huizen zullen medio volgend jaar worden opgeleverd. O Jagerslaan In een brief aan de Wassen] gemeenteraad heeft de Buui eniging Duinrell geprotestee gen het almaar toenemende verkeer op de Jagerslaan. Mei IJ telling is aangetoond da openstelling van deze weg. j* het recreatiecentrum/ Duit Wassenaar sinds juli vorig opgescheept met een nijjen, aantrekkelijke sluiproute. D luct eniging meent dat de gem Veri alles meet doen om het slui keer tegen te gaan. Zij plekje voor het nieuwe weggedeel! zoui leen open te stellen voor fiefre re en wandelaars. Als afdojn na maatregelen zijn genomen oi De r sluipverkeer om Wassenaar te leiden, kan de weg alsnog joorj den opengesteld voor het. pla00fdl lijk verkeer, aldus de buurtv( jUCh ging. Uit berekeningen iaarl rijkswaterstaat is gebleken heb het doorgaande verkeer o een t nieuwe weg de Schouwweg eid ontlast, maar de lawaai-ovejso s is nauwelijks afgenomen. Het dige tweerichtingsverkeer u- j auto's op de Jagerslaan geldt "d di een proefperiode tot 1 septen_0ve De proef diende om te bezi<nder de nieuwe route veel sluipvei en zou aantrekken. Op 16 aug\nden zal de gemeenteraad defini :n ds verkeersmaatregelen voor d entr gerslaan vaststellen. n b< nger Voorhout groter? jen v Het CDA-Voorhout h dinsdag 17 augustus om 8 u htl het plaatselijke Parochiehuis open discussie- en inform het avond over de mogelijke ve delijking van deze gemeent een rapport van de provin mg planologische dienst conclui m de een studiegroep dat in Kecjr hout maximaal 18.000 nieuwe ht zen zouden kunnen worden bouwd ten behoeve van de L< en de Haagse agglomeratie. CDA vindt dat temidden vai plannenmakerij de „stem" va gewone burger niet gemist .1 worden. Volgens de christe i I mocraten kan de gemeente d die op 19 augustus vergadert AO zijn voordeel mee doen. „Wi taris men niet met voorgeko che standpunten", zegt het CDA^nd, 1 discussie wordt voorafgegreer door twee inleidingen van 24 u houder IJdo en de heer Postie in specteur bij de Prov. Plan een gische Dienst in Zuid-Hollans had ers ti Taalonderzoek h Unai Het 62-ste studiejaar vanChap Haagse School voor Taal- enfcle an terkunde wordt op 4 septeiplitie om -14.00 uur in het Congro bouw geopend. Drs P. T. van nen. docent aan de schnr spreekt over „Geografisch ta derzoek naar het Frans in de^ deleeuwen" Registeraccountants Alkmaar Beverwijk 's-Gravenhage Hoorn Purmerend Amsterdam Doetincnem Haarlem Leiden Zaandam Arnhem Ede Hoogeveen Meppel Zutphen Voor indiensttreding bij onze vestiging te Leiden vragen wij bij voorkeur in het bezit van HAVO of VWO. Geïnteresseerden worden verzocht voor een afspraak te bellen of te schrijven: Leiden. Plantage 18, telefoon 071 -14 67 46 BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN 'S-GRAVENHAGE Gelet op artikel 12. 2e lid. van de Wegenwet; Maken bekend: dat ter Gemeentesecretarie. Burgemeester De Monchyplein 14 (kamer 3342). met ingang van 11 augustus 1976 gedurende dertig dagen voor een ieder ter inzage zal liggen het door de Gedeputeer de Staten der provincie Zuid-Holland bij besluit van 16 juni 1976, G.S. no B9759, goedgekeurde besluit van de Gemeenteraad van 15 maart 1976 tot onttrekking aan het openbaar verkeer van het gedeelte van de Winburgstraat, gelegen tussen de beide toegangspoorten, kadastraal bekend als ge meente 's-Gravenhage, sectie A B, no. 3759 (gedeel telijk). Van de beslissing van Gedeputeerde Staten voor noemd kan iedere belanghebbende uiterlijk tot op de dertigste dag na heden beroep instellen bij de Kroon. Het adres van beroep dient te worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch te wprden inge diend bij de Commissaris van de Koningin in de provincie Zuid-Holland. 's-Gravenhage. 6 augustus 1976. Burgemeester en Wethouders van 's- Gravenhage. De Secretaris. W. R UITHOF De Burgemeester. SCHOLS. MR. TH. HEEMSKERKSCHOOL KONINGIN SOPHIESTRAAT 19 S-GRAVENHAGE TELEFOON 05 50 48 b g.g. 54 31 09 Opleidingen: MAVO 3 en MAVO 4 Gelegenheid de directie te spreken: zaterdag 14 augustus van 10.00-11.00 uur in het schoolgebouw. VERENIGING VOOR CHR. BEROEPSONDERWIJS VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN LEIDEN Voor de CHR. SCHOOL VOOR LAGER EN MID DELBAAR BEROEPSONDERWIJS „BOSHUI ZEN" te Lelden, Toussaintkade 51 wordt zo spoedig mogelijk gevraagd voor de afdeling lager beroepsonderwijs EEN DOCENT ENGELS (circa 6 lest.p.wk) Positief chr levensovertuiging. Inlichtingen verstrekt de directrice, mej. M C. Visser. tel school 071130841, thuis 071—761079 Sollicitaties met uitgebreide inlichtingen zo spoedig mogeli/k aan vorengenoemde directrice DE BURGEMEESTER VAN 'S-GRAVENHAGE Gelet op artikel 9, lid 1, van de Monumen wet; maakt bekend dat ter Gemeentesecretarie, afdeling Opfeens bare Werken, Verkeer en Vervoer (kaï^a^s 3322) van heden af voor een ieder ter kost ze inzage zal liggen de door de Minister Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk W vastgestelde aanvullende monumenten voor de gemeente 's-Gravenhage (Juffro Idastraat 2), alsmede een exemplaar vanf-J^ Monumentenwet. 's-Gravenhage, 6 augustus 1976. irdvoi Gravenhf12' scHq LOI :ht g frbij is dat 1 nil ja Brit nerri' istigt De Burgemeester van Jk m< CHR. SCHOOL VOOR LAGER EN MIDDELBAAR BEROEPSONDERWIJS „BOSHUIZEN" LEIDEN Toussaintkade 51, tel.: 071-1308411 Op WOENSDAG 25 augustus a s om 1 uur 's avonds vangen onze avondkursus-J sen weer aan te weten: NAAIEN Kursusgeld 155 voor personen van 18 jaaro<0r ouder t Kursusgeld 35 voor personen beneden 1a jaar per 1 augustus 1976 KOKEN Jba Kursusgeld 210 voor personen van 18 jaar o kor ouder Kursusgeld 90 voor personen beneden 1f jaar per 1 augustus 1976 Kosten voor materiaal zijn Inbegrepen De kursussen vangen aan op 25 augus tus 1976 en eindigen op 26 januari 1977 Alle lessen worden gegeven van 7.00 9.20 uur 's avonds» De kursusgelden dienen bij de eerste les kon- tant per girokaart of betaalcheque te worder voldaan. ie 1 at vi hebl al ze Christelijke School voor Huishoudt! en Nijverheidsonderwijs „Wolwe versgaarde" (school voor l.h.n.o. en i.h.n.o.) Wolweversgaarde 170. 's-Gravenhage. Telefoi 070-67.36.27. Gevraagd met ingang van de nieuwe cursus DOCENT(E) AARDRIJKSKUNDE n GESCHIEDENIS voor 9 lestijden Sollicitatie gaarne zo spoedig moge/i/k te richten aan directrice mw G A van Boenen, die U ook graf] inlichtingen zal verstrekken ■da£ gebn isties n de en al aaie ïdaai ingei i aai onbi akte khee ronii ^Pbaa

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 6