f Iruplodfë aromten- m>r± m; afdelingshoofd V ItvfrlMfa van, I PP£/ bpmrte&ld: InplcutiAi/an Tt/W80N£N bfymteeld: ffH p0! InplaafavMii spmz/e fymrbteld: uicrm\ hplaatAvm fymrbedd: 0ffM' Jfipkatóivui £fjmPP£l6M Ju.h JfiQ FAMILIEBERICHTEN praktijkdocente voor de opleiding ziekenverzorging 3481% WOENSDAG 11 AUGUSTUS 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. De wederzijdse ouders van v Harmanna Hendrika G ret ha Huizenga en Jelte Pasma geven met vreugde kennis van het voorgenomen huwelijk van hun kinderen. De voltrekking van het huwe lijk zal plaatsvinden op 20 aug. a.s. in het stadhuis te Gronin gen om 10.40 uur. In de Christelijke Geloofsge meenschap zal het daarna be vestigd worden. Deze viering zal worden geleid door ds R. Hensen en zal plaatsvinden in de kapel van de Martinikerk aan de Grote Markt om 12.30 Iedereen die hen wil feliciteren is van harte welkom op de re ceptie tussen 5 en 7 uur in „De Blauwe Engel". Grote Markt 39 te Groningen. Handelskade 62. Stadskanaal De Savornin Lohmanstraat 106. Groningen. Toek. adres Polderstraat 37. Groningen 1936 1976 Dankbaar en blij hopen wij met onze lieve Ouders. Opa en Oma P. Leeuwenburgh en E. Leeuwenburgh-van Teulingen D.V. vrijdag 13 augustus hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Klaaswaal: Pleun en Aartje Leeuwenburgh-Kleinjan Willeke en Pieter Pleun Zuid-Beijerland: Joh en Janny Leeuwenburgh-Hulsebos Karin en Ellen Maassluis: Nel Leeuwenburgh Numansdorp: Teun en Thea Leeuwenburgh-Leydens Brenda en Leon Oud-Bei jerland: Kees en Sjanie Hordij k-Leeuwenburgh Martin Numansdorp: Bets Leeuwenburgh en Meeuw Korbijn Numansdorp. augustus 1976. Eikenlaan 14. Diep getroffen namen wij kennis van het overlij den van de Heer P. van Hofwegen hoofd v. d. Marnixschool Bijna 40 jaren diende hij het Christelijk Onder wijs, waarvan ruim 27 jaren als onderwijzer en hoofd bij onze vereniging. Onze gevoelens van medeleven gaan in het bijzoi - der uit naar zijn vrouw en kinderen. Dordrecht. 9 augustus 1976 Bestuur en collega's van de Vereeniging voor In- en Ui wendige Zending. Wij geven met leedwezen kennis van het overlij den van de Heer P. van Hofwegen die gedurende vele jaren zijn beste krachten aan het onderwijs in onze school gaf. Wij denken in deze dagen in het bijzonder aan zij i vrouw en kinderen. Dordrecht. 9 augustus 1976 Personeel en leerlingen van de Marnixschool. „Te Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheèn Psalm 89 De Here heeft heden tot zich genomen onze lieve Vader, Grootvader en Overgrootvader Douwe de Vries weduwnaar van Wilhelmina Everdina de Koning eerder weduwnaar van Catharina Schippers, in de ouderdom van 80 jaar Uit aller naam: J. J. J. J. J. de Vries Haarlem. 9 augustus 1976 Perseusstraat 59. Geen bezoek aan huis geen bloemen geen toespraken. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in de rouw- kamer Parklaan 36 te Haarlem woensdag 11 au gustus 's middags ran 2-3 uur en 's avonds van 7.30-8 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben vrijdag 13 augustus a.s., 13.00 uur. op de Noorder begraafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem, vooraf gegaan door een dienst in de Goede Herder kerk aan de Spaarnrijkstraat te Haarlem, aanvan gend om 11.45 uur. Uit zijn lijden verlost ons lief klein- en ach terkleinzoontje en neefje Sijtze Wij geloven dat hij nu volmaakt mag juichen met de grote kinderschaar voor Gods troon Haren (Gr.): S. Aardema J. Aardema-Terpstra Haren (Gr.): N. Aardema Zuidhorn: H. Boer-Aardema H. Boer Henk Janny Sietze Jan José In zijn slaap onverwachts overleden mijn lieve Man, onze Broer en Oom Johan Vörster in de ouderdom van 78 jaar. Namens allen: J. Vörster-Bok Utrecht, 9 augustus 1976 „Keizershof", Van Vollenhovenlaan 481. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Schoolstraat 12, die geopend is donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. Geen bloemen. De bijzetting zal plaatshebben vrijdag 13 augus tus om 11.30 uur op de begraafplaats „Soestber- gen", Gansstraat. Vooraf wordt om 10.30 uur een rouwdienst gehou den in „Keizershof". Br. Willem J. van Schaffelaar is overleden. Hij was in ons midden een voorbeeld van vriende lijkheid en moedig geloof in de Heer. De kerkeraad van de Geref. kerk te Baarn. A. Broek, praeses J. T. Diemei, scriba. „Ken Hem in al uw wegen" Spreuken 3 vers 6 Heden heeft de Heer tot Zich genomen, voor ons geheel onverwacht, mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder, schoonmoeder en onze lieve oma Maria van Kleef echtgenote van Karei Stel op de leeftijd van 74 jaar. Rotterdam: K. Stel Los Angeles: A. T. Stel B. A. Stel-Jackson Waddinxveen: A. G. Stel G. Stel-van der Pol Sliedrecht: M. C. den Hollander-Stel J. den Hollander en kleinkinderen Rotterdam, 6 augustus 1976 Van Beuningenstraat 8c Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot rouwbezoek en condoleren dinsdagavond van 7.30 tot 8.00 uur in de rouwka mer aan de Mathenesserlaan 470 te Rotterdam. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 11 augustus a.s. op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1 te Rotterdam na af loop van de rouwdienst die gehouden wordt in de aula van de begraafplaats. Aankomst in de aula om 13.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Na een ernstige ziekte is op 7 augustus in het St. Clara Ziekenhuis te Rotterdam van ons heenge gaan Cornelis den Engelse Hij is 61 jaar geworden. Ik zie de hemel openstaan; mij is de toegang vrij. De zonde deed de dood mij aan. maar Jezus stierf voor mij. Ridderkerk: J. B. den Engelse-Rijsdijk Amsterdam: Wouda van der Zweep-den Engelse Albert van der Zweep Hanna en Eva Hilversum: Conny Mossel-den Engelse Wim Mossel John en Milan Sprang-Capelle: Arie den Engelse Hetty den Engelse-Weistra Eveline Nijmegen: Hanneke den Engelse Henk Teunissen Ridderkerk. Mr. Thorbeckestraat 1. Liever geen bezoek. De begrafenis vindt plaats op woensdag 11 augus tus op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk ca. 14.00 uur. Hieraan voorafgaand is er om 13.15 uur een korte dienst in de Ontmoe- tingskerk, Jhr. de Sav. Lohmanstraat 51. Na de begrafenis is er in een van de zalen van de Ontmoetingskerk gelegenheid tot condoleren. „Zij is naar Huis gegaan. Na een smartelijk ziekbed is van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Be- huwdmoeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Cornelia Claassen-Van der Vlies op de leeftijd van 76 jaar. Jezus zeide tot haar: Ik ben de opstanding en het leven; die in Mij gelooft, zal leven, al ware hij ook gestorven." Joh. 11-: 25 Amsterdam: D. J. Claassen Amsterdam: P. C. Bruning-Claassen J. D. Bruning Kees, Mieke en Marieke Dick en Wina Inger en Peter Edith Dave Oosterwolde: D. J. Claassen A. Claassen-Akkerman Dick Esther Marco Rijswijk: N. Hinloopen-Claassen B. Hinloopen Edwin René Corine Ferdinand Boudewijn Jeroen Wij danken God voor alles wat zij voor ons is geweest. Amsterdam, 10 augustus 1976 De Kimme, Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: J. D. Bruning, Bullepad 14 huis, Amsterdam-1018 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaatsheb ben vrijdag 13 augustus te 15 uur op de be graafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Een vaste burcht is onze God Na een kortstondige ziekte is plotseling van ons heengegaan mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Eliena Johanna Wimmers-Gassman op de leeftijd van 69 jaar. G. A. Wimmers J. Roest-Wimmers J. Roest Gerard, Joke en Peter Amsterdam, 10 augustus 1976 Handmolen 7 Liever geen bloemen. Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 8.30-9 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 13 augustus om 13 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 12.15 uur. De Koning der Kerk heeft van zijn aardse taak ontheven M. van Nes in leven ouderling van de Eglise Réformée Néer- landaise te Parijs. Met diepe dankbaarheid gedenken wij al het werk, dat hij voor de gemeente heeft gedaan, gedurende de vele jaren, waarin hij ambtsdrager was. Zijn trouw, toewijding en bezonken oordeel blij ven voor ons een onvergetelijk voorbeeld De Heer trooste zijn vrouw en kinderen. Parijs, 9 augustus 1976 Namens de kerkeraad: H. van Heyst—praeses E. F. Klinkspoor-De Haan—scriba COMENIUS COLLEGE Chr. scholengemeenschap voor V.W.O. en H.A.V.O. Bisonlaan 1, Hilversum, lel. 02150-15751 Gevraagd voor vervanging wegens ziekte een docent(e) voor FRANS 26 uur of minder. Sollicitaties aan de rector, drs. H. Sinnema. met vermel ding van ervaring en godsdienst. Ter assistentie van de docente zoeken wij een die zowel voor de theorie als de praktijk van de opleiding zal worden ingeschakeld. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van net diploma A ziekenverple ging. Docentenopleiding en/of ervaring strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice. Groot Hagen 6 te Doetinchem. hervormde stichting 'DEN OOIMAN reactiveringscentrum en verpleeghuis doetinchem &WMUM Het omstreden boek over de multinationals door Prof. C N.Parkinson Prof. C. N. Parkinson (van de 'Wet van Parkinson') over de opkomst en huidige macht van de multinationale ondernemin gen. Een verhaal van talrijke successen in de wereld van in dustrie en handel, maar ook van wereldschokkende debacles. In de boekhandel. Paperback f 29,50. Met meer dan 100 Illustraties. LJVfeen Wagsnngen Dr. H. Lindemann jCeoen •Lmdw óOwys Bewust ontspannen ooor autogene training Het boek over autogene training: de praktische methode die u in staat stelt uzell te bevri|den van spanningen en daaruit vobugekomen psychische en fysieke klachten. Paperback I 14.90 Zelfwidmuven. fwnjtfam, ««SsjRSïStMI Persoonlijkheidsvorming door oefening Wanneer zelfvertrouwen door opvoedingsfouten ol anderszins met ol onvolledig tol stand komt. wordt men getemd in zijn ontplooiingsmogelijkheden Zeilvertrouwen >s echter te leren Peter Lauster. d'tecteur van het psychdiagnosusch instituut te Keulen, helpt u daarmee Paperback I 17.50 In de boekhandel IJ. VEEN - WAGENINGEN Maak je sterk met het KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op maandag. 30 augustus 1976 te 11 uur ten provinciehuize, Achter St. Piéter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen de tegen het bestemmingsplan „Koop centrum" van de gemeente Veenendaal ingediende zwaarschriften. Aan Arend Cornelis van de Wilt, wonende te Mijdrecht. Tuinderslaan 12, geboren te Rotterdam op 22 december 1956 is bij beschikking van de Kantonrechter te Utrecht op 2 juli 1976 handlichting als be doeld in artikel 235 e.v. Burger- lijk Wetboek verleend tot het uitoefenen van een tuindersbe- drijf, waaronder begrepen het ontvangen van zijn inkomsten hieruit en het beschikken hier over en het sluiten van huur- of pachtovereenkomsten. VOORLOPIG KOSTELOOS Bij vonnis van ae Arrondisse- ments-Rechtbank te Amster dam van 21 juli 1976 is in staat van faillissement verklaard de besloten vennootschap Auto mobielbedrijf Gruno Amster dam B V. gevestigd te Amster dam aan de Zeeburgerdijk 174- 184. met benoeming van Mr E. J. van Dijk tot Rechter commissaris en ondergeteken de tot curator. Mr T I. Surie-van der Schaaf Keizersgracht 384 Amsterdam. De groentenprijzen stijgen letterlijk de pan uit. Duur, duurder, nog duurder en wie zal dit betalen. AH doet u een aantal smakelijke suggesties aan de hand. In plaats van! Die even lekker zijn en even goed maarwel veel en veel goedkoper. 450g diepvries is gelijk aan 750g verse prei 300g diepvries is gelijk aan 750g verse tuinbonen t/T zate 450g diepvries is gelijk aan 750g verse spinazie /Uit 4* 4' Hervormde Stichting „Den Ooiman'' Doetinchem heeft een vacature voor een in het bezit van het diploma A of A en B Ziekenver pleging. Ook part-time krachten komen in aanmerking. Onder „part-time" wordt 3 a 4 dagen per week verstaan, waaronder weekend-diensten. Aanstelling geschiedt in de rang van eerste ver pleegkundige. Salariëring volgens de N.Z.R.- richtlijnen. Inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de directrice, Mw. E. van Lochem, tel. (08340) 26541. Sollicitaties te richten aan de directrice. Groot Hagen 6, Doetinchem. hervormde stichting 'DEN OOIMAN' doetinchem

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12