rn Illll lllll! 11! Jji öj III Groningen stopt subsidie z z z mimmm Veel premières acht concerten bij Z Z Z Z Z Z Z Z Nederlander voor rechter in Bangladesj op nog niet bekende aanklacht Zeeuwse aardappelen staan er slecht voor 3 1 1 3 3 3 3 1Dea/i«& Forum bedreigd NS vindt spoorbrug bij Sliedrecht volkomen veilig Vanavond film op tv over zaak-Dominici Zaak tegen Fabri niet doorgegaan 020-913456^ 070-4694 OIO-115588 „Slaapbankencentrale Foto Jutte f»-4~ - W.5fc WOENSDAG 11 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWART E- 'l Cliff Crego Gaudeamus muziekweek UTRECHT Alle werken die in de Internationale Gaudea mus Muziekweek van dit jaar zullen worden uitgevoerd, zijn wereldpremières. De concerten die in deze week op 3, 4 en 5 september worden gegeven vermelden maar liefst 37 com posities. Daarbij zijn weliswaar zeer korte stukken, maar wie alle concerten bijwoont krijgt wel een lawine aan nieuwe mu ziek te verwerken. De concer ten worden gegeven in Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Breu- kelen en Hilversum. De reeks wordt geopend door het Utrechts Symfonie Orkest o.l.v. Paul Hupperts in Tivoli te Utrecht op vrijdag 3 september 's avonds om 20.30 uur. Aan dit concert werken mee het studentenkoor Alphons Pie penbroek o.l.v. Kees Stolwijk en het Gaudeamus Strijkkwartet. Aanslui tend daarop geeft het ensemble „I dieci fiati Italiani" om 22.30 uur een concert in Utrechts K. én W. In dat zelfde K. en W. wordt zatefdag- ochtend om 10.30 uur geconcerteerd door studenten van de conservatoria van Milaan, Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Utrecht. In Rotter dam is dan op die zaterdag om 14.30 uur een concert in De Doelen door het Gaudeamus Strijkkwartet, Su san Allen, harp, Robert Stallman, fluit, en drie pianisten, Claude Cop- pens, Sabine Haenebalke en Chris Cornells, 's Avonds speelt in Amster dam (Concertgebouw 20.15 uur) het Ensemble Pro Kontra o.l.v. David Porcelijn met Baldrick Deerenberg, op zijn reusachtige basblokfluit en Florian Kitt, violoncel. Zondag 5 september begint het om 10.30 in Breukelen (Queekhoven) met een concert door studenten van het Con servatorium van Milaan. In het Amsterdams Shaffy Theater speelt dan 's middags het Amsterdams Stu denten Kamerorkest o.l.v. Cliff Cre go en 's avomds is er in de VARA- studio in Hilversum een concert om 20.00 uur waaraan meewerken het Radio Kamerorkest o.l.v. Ernest Bour, het Radio Kamerkoor o.l.v Frans Müller en de sopraan Anne Haenen. Aansluitend op deze con certen worden op 6 en 7 september in Huize Gaudeamus te Bilthoven dis cussies gehouden tussen de compo nisten en de jury van de Internatio nale Gaudeamus Muziekweek. Toe gangskaarten voor deze concerten zijn elke avond aan <ie betreffende zaal verkrijgbaar. GRONINGEN Groningen stopt per 15 augustus volgend jaar met de subsidie aan het Operagezelschap Forum. Voor het komend seizoen krijgt dit Operagezelschap voor Noord- en Oost Nederland nog ruim 350.000 gulden. De gemeente Groningen heeft met deze beslissing het voorbeeld van het provinciaal bestuur dat de subsidiëring aan Forum deze maand zal stoppen gevolgd. Voor het ge zelschap. dat 140 mensen in dienst heeft, betekenen de beslissingen van provincie en gemeente Groningen een strop van bijna een miljoen per jaar, want de rijkssubsidie is gekop peld aan die van provincie en ge meente. De Groningse wethouder van cultu rele zaken, de CPN'er T. Wits, vreest dat de subsidiebeëindiging mogelijk het einde van het operagezelschap zal betekenen. De raad nam zijn be slissing 19 tegen 16 stemmen omdat het beleid van Forum nog steeds afwijkt van de eisen die Gro ningen heeft gesteld. Jarenlang heeft de Groningse raad een her structurering geëist van het bestuur van Forum. Oo wilde de raad dat Forum zijn activiteiten meer zou richten op educatief werk, zou stre ven naar vernieuwingen op mu ziekdramatisch gebied en zou pogen nieuwe publieksgrepen te bereiken. Ook is de gemeenteraad van Gronin gen het niet eens met de manier waarop het rijk de Nederlandse Ope ra subsidieert. Die rijkssubsidie zou moeten opgetrokken worden van 50 tot 80 procent. Groningen meent dat er in het rijkssubsidiebeleid sprake is van „financiële en artistieke ach terstelling van de regio in vergelij king met de situatie in de randstad". Tegenstanders van het voorstel van Nieuwe produkties van ,,De Appel" DEN HAAG Toneelgroep „De Ap pel" brengt nog deze maand „Prepa- radise sorry now" van Rainer Wer ner Fassbinder in première in haar theater aan de Haven in Schevenin- gen. Eind november komt het ge zelschap met „De Storm" van Willi am Shakespeare voor het voetlicht. Het eerste werk wordt geregisseerd door Paul Vermeulen Windsnat, de tweede nieuwe produktie krijgt ge stalte onder leiding van Erik Vos. Half september komt „De Appel" terug met de succesvolle voorstel ling van „De tuin van het paradijs", van Hans Christiaan Andersen met Peter van der Linden en een paar musici. Een bijzondere produktie zal ook het werk van Fassbinder zijn. die als schrijver en cineast een stuk lever de, waar groepsgeweld wordt ge plaatst tegenover de onmacht van de enkeling. Medespelenden zijn Geert de Jong, ransijn Mankamn, Harry Mertens, Niek Pancras, Ro bert Prager, Roelant Radier en Han Römer. Behalve de genoemde actri ces en acteurs zijn ook de overigen, Sacha Bulthuis, Hubert Fermin, Aus Greidanus en Henk Votel in touw in „De Storm" het laatste van de bijna veertig toneelstukken van Shakespeare. Erik Vos merkt er over op, dat de auteur er voor de laatste maal zin en waanzin van de mens in weerspiegelt in groteske, reeël, tra gische en lyrische maar altijd poë tische beelden. De wens om Shakes peare te spelen bestond al langer bij De Appel. Voor het komende sei zoen kon het gezelschap worden uit gebreid om deze wens te verwezen lijken. Van onze Haagse redactie DEN HAAG De Baanhoekspoor- brug bij Sliedrecht is volstrekt vei lig. Die reactie geeft de Nederlandse Spoorwegen op alarmerende uitla tingen van het Zuidhollandse pro vinciale statenlid W. F. Mulckhuijse. Deze schreef gisteren in een reeks vragen aan het dagelijks bestuur Van een verslaggever van de provincie dat de brug aan metaalmoeheid lijdt, en dat er een zelfde ramp dreigt als twee weken geleden met de drukke ver- keersbrug in het hart van Wenen in Oostenrijk, toen deze plotseling in zijn geheel in het water stortte. DEN HAAG De Nederlander drs. Peter Custers, die begin december door de veiligheidsdienst van Bangladesj werd gear resteerd, is in staat van beschuldiging gesteld en zal 23 augustus moeten voorkomen. Dit heeft het ministerie van buitenlandse zaken in Den Haag meegedeeld. Een woordvoerder van de NS stelde gisteren: „We zouden echt geen trei nen over die brug laten rijden als hij niet volstrekt veilig was. De brug staat overigens wel helemaal boven aan het lijstje van de spoorwegen van grote spoorbruggen die drin gend moeten worden vernieuwd. In het overleg met het ministerie van verkeer en waterstaat streeft men naar het eind van de jaren zeventig om met de vernieuwingen "te be ginnen. Ongeveer een vijfde deel van de bijna een halve kilometer lange brug verkeert in de meest slechte staat. Dat brugdeel is al meer dan honderd Jaar oud. Vooral voor dat brugdeel gelden voor goederentrei nen die de brug passeren enkele voorzorgsmaatregelen Deze veelal zware treinen mogen niet te vol gela den zijn en moeten de brug met een lage snelheid passeren. „Maar der- gelijke maatregelen kennen we voor verdachte ~of veel meer van onze spoorbruggen", vastgehouden, aldus de NS-woordvoerder. Over de brug loopt het traject Geldermal- sen-Dordrecht en er passeren buiten het spitsuur vier treinen per uur. De aard van de aanklacht is nog niet bekend. Het zou volgens berichten gaan om staatsgevaarlijke activiteit of zelfs pogingen om de regering omver te werpen. Custers zal ver schijnen voor een speciaal hof. dat krachtens de staat van beleg is inge steld. De Nederlandse regering heeft de autoriteiten in Dacca gevraagd of een medewerker van de ambassade het proces mag bijwonen. In Den Haag wordt niet uitgesloten dat de Nederlandse zaakgelastigde in Dac ca. mr. P. R. Brouwer, die vrijwel sinds het moment van de arrestatie pogingen in het werk gesteld heeft om enige klaarheid in de zaak te brengen versterking zal krijgen. agency" ontboden, die hem te ver staan gaf dat hij het land voor 15 december diende te verlaten. Hij trof reeds voorbereidingen voor zijn ver trek toen hij werd gearresteerd. B en W. de fracties van CDA, VVD en CPN, wilden met de beslissing over de subsidieverlening wachten tot mi nister Van Doorn dit najaar zijn plannen voor de herstructurering van de Nederlandse Opera zal heb ben ontvouwd. B en W hebben ver klaard, dat als er wijzigingen komen in het Nederlanse opera-bestel, Gro ningen opnieuw zal bezien hoe daar in kan worden meegedaan. Honderd medewerkers van Forum waren naar het stadhuis gekomen om tegen het voornemen te demon streren. Ze zongen het Slaven koor Geruchtmakende moord Van onze radio en tv-redactie HILVERSUM Als de zaak „Domi- nici" is het gruwelijke misdrijf blij ven voortleven waardoor nu vier entwintig jaar geleden de Britse we tenschapsman Jack Drummond, zijn echtgenote en zijn dochtertje vermoord werden gevonden in hun tent op een eenzame plek in de Pro vence in Frankrijk. De NOS zendt vanavond een film uit van Frans-Italiaans-Spaanse make lij, waarin een zorgvuldige recon structie wordt gegeven van dit nieuwsfeit, dat indertijd tot ver bui ten Frankrijk grote indruk heeft ge maakt. (Nederland I, tien voor acht). Wonderlijk genoeg is deze film, met in de hoofdrol Jean Gabin, nooit in de Nederlandse bioscopen vertoond, terwijl hij al in 1973 werd gemaakt. ..De zaak Dominici" dankt zijn naam aan de bewoners van een boerderij in de buurt van de moord, waar men op de hoogte blijkt te zijn van de misdaad. Zoon Gustave heeft 's morgens vroeg de lijken ontdekt van Drum mond en zijn vrouw, het meisje zou nog in leven zijn geweest. Om niet bij de zaak te worden betrokken heeft hij geen aangifte gedaan en omdat er verder geen verband tus sen de boerenfamilie en de moord kan worden aangetoond wordt Gus tave tot enkel maanden gevangenis straf veroordeeld, omdat hij in ge breke is gebleven door geen hulp te halen voor het stervende meisje. Als hij uit de gevangenis ontslagen is, wordt hij onmiddellijk weer gear resteerd evenals zijn vader Gaston Dominici, want binnen de familie en ook daarbuiten zijn beschuldigin gen geuit, waarop de politie heeft moeten reageren door Gaston in staat van beschuldiging te stellen wegens drievoudige moord. Het pro ces trekt wereldwijde belangstel- lling, de zittingen zijn bijzonder sen sationeel. Toch is nooit bekend ge worden wie de dader(s) is of zijn geweest omdat men zich in een klei ne dorpsgemeenschap afsluit als buitenstaanders zich met de zaak gaan bemoeien. Van een verslaggever ROTTERDAM De rechtzaak te gen de Surinaamse welzijnswerker Mau Fabri is niet doorgegaan. Fabri had voor de Rotterdamse rechtbank moeten verschijnen wegens openlij ke geweldpleging en verzet tegen de politie. De verdediging van Fabri heeft een bezwaarschrift ingediend tegen de dagvaarding. Volgens Fabri's raadsman kon de zaak niet door gaan, omdat de dagvaarding niet door Fabri zelf in ontvangst was genomen. Dit zou door een „onbe kende derde" zijn gedaan. Hierdoor is de dagvaarding niet betekend en heeft de officier van justitie een mo gelijke terechtzitting verspeeld. Een tweede punt in het bezwaar schrift van de verdediging is, dat Fabri de ten laste gelegde feiten tot nu toe steeds heeft ontkend. Vol gens de verdediging heeft de officier niet voldoende bewijs in handen om een rechtzaak te rechtvaardigen. Nederland heeft geruime tijd druk uitgeoefend op de Bengaalse autori teiten om te weten te komen waarom Custers is gearresteerd en of hij als ÉÈMMHHtt als getuige wordt Statenlid Mulckhuijse wil dat gede puteerde staten de alarmklok luiden voor een snelle vernieuwing van de brug. Custers trad op als correspondent van „De Volkskrant" en schreef, on der de naam Revo Conti, in het weekblad „De Groene". Volgens „De Groene" werd Custers drie dagen voor zijn arrestatie bij de „veilig heidsdienst" het ..national security Van een verslaggever GOES Zou men op dit ogenblik de Zeeuwse klei-aardappelen rooi en, dan zou er nog geen achttien ton van een hectare komen. Proe ven hebben dit uitgewezen. Nor maal kan een hectare Zeeuwse kleigrond 40 tot 42 ton aardappe len opleveren. Dit blijkt uit mede delingen van ir. L. de Wit, landbouwconsulent in Zeeland. Het verschijnsel van de doorwas, het spruiten van de aardappels onder de grond en het vormen van nieuwe knollen ten koste van de oude. doet zich ook hier voor. Hoe groot de oogst tenslotte zal worden is voor ir De Wit en ande re deskundigen nu nog een vraag. De graanoogst, wegens het zoge naamde „noodrijp" worden van de korrels drie tot vier weken eer der dan normaal begonnen, is nu in Zeeland achter de rug. Tijdens het dorsen is volgens ir. De Wit gebleken dat de opbrengst van de wintertarwe meevalt. Uien De verwachting voor de uienoogst wordt steeds somberder. Het loof is nu al aan het afsterven en dat is veel te vroeg. De heer De Wit acht de mogelijkheid aanwezig dat de uienoogst nog geen vijftig pro cent van de normale opbrengst zal halen en dat de bruine- bonenoogst maar een derde van vorig jaar zal zijn. Gerubriceerde annonces Gehele oplage 11,08 por kolom per mm editie Groot Rotterdam Oordrecht 1 0,64 per kolom per mm editie Groot Den Haag Leiden 1 0,51 per kolom per mm Bovenstaande prijzen zijn exclusief 4% BTW Voor brieven onder nummer wordt 71,50 extra berekend. Voor advertenties welke onduidelijk zijn geschreven of wel ke telefonisch zijn opgegeven kunnen wij helaas geen aan sprakelijkheid aanvaarden Uw kleine advertentie vandaag voor 11 uur opgegeven kan morgen nog geplaatst worden Met uitzondennq van no z.iterd.irj J I Dames grijp de winst! Alleeugustus BONTMANTELS met 20% korting, m. garantie. Nu nog eerste keus uit volledi ge kollektle 1976. Desgew zeer soepele kredietservice. De grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland: De Bontkoning. Hoogstraat 97, R'dam-C.. tel. OiO-l 17 117. Parkeren v. zaak Bij koop reisgeld terug (ook benzine). Vrijdagavond tot 9 uur geopend. personeel aangeboden J Meisje 17 jr. MAVO-dlpl. aan- st. leerl. verpl. zoekt v. pl. 2 mnd. werk bij kinderen. Tel. 010-810630. personeel gevraagd Betonindustrie Amsterdam Klaprozenweg 51, Amsterdam-Noord, zoekt op korte termijn adm. medewerkster voor de afde boekhouding, ca. 20 jaar met opl. MAVO-niveau. Wie voelt voor afwisselend werk op een klein kantoor belt met onze Hr. van der Straat, tel. 020-360958 of 360955. huishoudelijk personeel gevraagd GEVRAAGD: interne hulp bij bejaarde hulpbehoevende da me in Oud-Zuid te Amster dam. Eigen zit-en slaapkamer met douche. Goed salaris. Brieven onder nr. 6745 van dit blad. Gevr. een NETTE HUISH. HULP. Zelfstandig kunnende werken. Dagelijks van 8-5 uur. Tel. 070-390423 woonruimte aangeboden Te huur aangeboden 2e etage Brabantsestraat 125 p.m voor klein gezin aan eisen be antwoordend g.o. Br. o. nr. 6747 v. d. bl. Per 1 okt. aang.. Conc. geb. buurt, gem. kamer met ontbijt en verwarming aan studente of verpleegster met positief christelijke instelling. Tel. 020-723607 tussen 17-19 u. Te huur per 1 sept. zeer luxe 3 kamer flat, met balkon in Centrum, huur 850 p.m. tel. 020-250591 na 17.OO uur. woonruimte gevraagd VU-studentcn zoeken betaal bare KAMERS. Bel. SRVU 020-5483600. Student Hogere Zeevaart School zoekt kamer in Amsterdam-West. Tel. 02155- 13214. 2 zusjes 27 ei vrije woonr. 02154-15108. ie Jr. student medicijnen a.d. R U. te Groningen zoekt ka- mer(s). Inl. en aanm. bij G. v Maanen, hoofd der school. Lindelaan 13 te Ophcusden. tel. 08887-1610. Eerstejaars studente biologie aan de VU zoekt nog dringend een kamer in Amsterdam of omgeving. Jantien van Ber gen. Winde 97. Kampen. Tel. 05202-5459. SOS 2 verpleegsters zoeken met spoed per 1 sept. woon ruimte in A'dam. tel. 020- 122335 na 18 uur Echtpaar (leraar ver pleegster) zoeken woonruimte in R'dam of directe onig. Brie ven onder nr 6739, Trouw. A'dam. I onroerend goed TE KOOP GEVRAAGD Huizenbeheerders, wij vragen te koop in Rotterdam en omge ving beleggingspanden en portiekwoningen. Vlotte kon tante afwikkeling. Bereid 1000.aanbrengprovjsie te. betalen. Tel 010—127867. Ook 's avonds en in de week ends. I meubilair en huisraad BANKSTELLEN in de uitvoering die u wenst. Grote sortering kwaliteitsstoffen Keuze uit 2-zits. 3-zits enz. 5 jr. schrift, garantie op constructie. Levering direct van de DEM-fabriek naar de klant. Dem-prijzen zijn dus fabrieksprijzen. Reeds vanaf 795. Inl. tel. 03450-2602 Toonzalen: Culemborg, fa briek. Houtweg 8, Amsterdam-N., Zonneplein (Tuindorp Oostzaan), Amsterdam-W.. Overtoom 371, Den Haag. Wei- marstr. 263. Nieuw-Loosdrecht. Oude Molenmeent 4. Slie drecht. Rivierdijk 432. Voorhout. Loostcrweg 5. Geopend di. t.m. za. tot 18 u. Koopavond tot 21 u. 99 Industriegebouw. Goudsesingel 66. Rotterdam, telef. 010- 138018. Enorme sortering. Vraagt folder METZ Sc METZ meubelrepara tie en overtrekken van meube len. Degelijk werk en niet duur. Vraag prijs. Pretoria- laan 47, Rotterdam. Tel. 850340. NAAIMACHINES. Bekende merken elektrische naaima chines compl. in koffer 195. Event, kredietservice. De Wit's Naaimachinehuis. Meent 23a, tel. 010-112381. onderhoud en reparatie Een ouderwetse MEUBELMA KER of STOFFEERDER no dig. Bel dan 020-723537- 325079. zaken transacties hypotheken Zit -u in de schulden wegens uw afbetalingsverplichtingen die u niet na kunt komen bel dan Euro Advies en wij helpen u snel en discreet met een schuldensanering Tel. 030- 513257 voor vrijblijvende in lichtingen Persoonlijke leningen en au tofinancieringen in 6 uur klaar, tevens ie en 2e hypo theken verzorgen wij ook voor u. Euro Advies, tel. 030- 513257. kunst en antiek Ringeloren en baardmannen in De Rijp. In nummer 8 van ANTIEKWERELD, 3.75 In de tijdschrlftenhandel. De Tijdstroom Lochcm. 05730-3651 kleding en kapsel Dames. Unieke zomer- aanbiedingü Nu BONTMAN TELS kopen en 20rfr korting verdionenü Gratis bewaren en a.s winter pas betalen. Nu volop keuze nieuwe kollektle 1976. Kredietservice altijd mogelijk!! Het Bontpaleis. Hoogstraat 153. R'dam-C tel. OIO 14 33 37 Reisgeld terug bij koop!! Vrijdagavond tot 9 uur open. 't Kleermakertje Repareren veranderen maandag t.e.m. vrijdag tot 16 uur. Kcrkstr. 313. b.d. Rcgu- liersgr. Tel. 233240. BONTMANTELS!! 1976. Slechts deze n 25% korting!! Nu pakken en eerste kem_ taal pas a.s. winter! f garantie. Kredietservii gelijk. Meest gesorteef concurrerende bontzai Reine. Jonker Fransstrf R'dam-C.tel OIO-l Reisgeld (ook benzinej bij koop terug! Tot zien huisdieren en planten vakantie en recreatie IN NORMANDIE, LE PERCHE, biedt ned. eigenaar in zij» (watermolen) een appartement te huur aan voor 2 perj alle comfort, c.v., waterval op zijn terrein. Huur 300 p. 020-412072. Gratis zomerhuisjes aangebo den voor gezinnen met gehan dicapte kinderen van 4 tot 11 september. Shetland Pony park Slagharen (O). Tel. 05231-1317 of 1596. Zomerhuisjes te huur incl. ry- pony. zwembad, speeltuin, attrakties, enz. Meer dan 500 pony's. Nog vrij v.a. 21'8. Shetland Ponypark Slagha ren (O). Tel. 05231-1317. Omgev. Zandvoort, H» aangeb. Logies m 26 aug. St. Zomerhui! Inl. tel. 02502-7856. Elim (Dr.) 2 comfoi huisjes op boerderij dorp en ongerepte ru: sen, pony. viswater, ruimte. Vrij na 14- 05285-334 na 6 uur 4 ee :n f de ;eli resu Mam B< it-Ne dbe de iouw •nbar t.v.. radio, muziekinstr. Voor de studerende organist! Johannus orgels geschikt voor alle orgelliteratuur. Veelzijdige registerkeus. Reeds v.a. 8475. Heyligers Orgels unieke orgeltoon en aanspraak. Ruim ÏOOO per stem. Ook occassions, Vraagt inl. Goldschmeding's klassieke orgelcentrum Centr. toonz. Raadhuisstraat 46-SO, A'dam-C. Telefoon 020-221404. jheer ■uder. [reger foto, film en optiek f voo taaier jnspo de k (tenrc tenlc fcmt Éd'\ oni I dat iatref ook voor kleur Aert van Nesstraat 58. Tel. 010-123347 Pasfoto's klaar in 7 min. ieu Te koop Kreidler, i.z.g.st., Meije 4. Barendrecht. Tel. 01806-4341. auto's en benodigdheden DATSUN AUTOBEDRIJF BROERTJES SASSENHEIM 02522-1292 T.k. van part. in staat van nieuw verkerende OPEL KA- DETT bj. aug '73, geheel scha devrij. M.L. behandeld, 4500. 02297-1920. Te koop CITROEN D i.g.st., t.e.a.b. Van de straat 7 Krimpen aJd I tel. 01807-17779. I diversen Op 1 april 1975 zijn uit de 1ste Atjehstraat 57'divor papieren, die voor anderen geen waarde hebben, ontvil Daarbij is o.a. een ingelijste briefkaart afkomstig val koninklijke paleis te Soestdijk met als opschrift: Harl gefeliciteerd met de geboorte van uw kindje. In verbanj een reeds lang slepende zaak, waardoor stelster dezesr teveel besproken en ernstig gedupeerd acht, verzoekt 4 reacties op deze advertentie. Deze worden graag inge^ door mevr. I. A. M. Van der Stam-Meyer (geècht), KanaalJL 45 winkel. Amsterdam. TELEFOONBEANTWOORDERS verkoop - huurkoop - leasing. Fa. Van Huis. tel. 020-934208. Wij zouden het er wel in wil len pompen, voor SCHRIJF-, tel- en rekenmachines eerst kijken bij Aveha. Meer dan 500 machines in voorraad. Prijzen v.a 75 Aveha kan toormachine import BV. ver koop en technische dienst. Schieweg 50. R'dam. Tel. 248437, ook 's zaterdags geopend. Kunstgebitteinde reparaties tusla Instituut ^eeS „Kralingen'm he klaar terwijl u wacht®1' Va gouden tanden. Prinses i mO' nalaan 6, Rotterdam. Tellljoer 122152: 6S-plus6ers gerf5 m 15 pet. korting op de r< landi tieprijzen. ibOL Jap heep: I ord irven 0 he faomsnjpJlaMXto\/~ Een reuzenboek over kamerplantej^ Ta Door Roy Hay. F. R. McQuown, G. en K. Beckef^rij Schitterende uitvoering. Brede informatie over niiphui minder dan 1000 soorten en variëteiten, voor kamer ffianc kas. Met 500 kleurenfoto's. tdraj Alles m éen determineerboek en gids voor de keuzlOO 1 van nieuwe planten en een uitnemende vraagbaak voSj ,,M de verzorging. Wat een rijkdom deze encyclopedie en oj huis te hebben Omvang 224 bladzijden. Verkrijgbaar in de boekhandel Mehr laarii «fi-i wam fc» «■sssai»?» r° Zomer Keuning - Wageningen |oger folge lapot letto ferkt Set f; t wa? Dgse lande

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10