Cursus op televisie om van roken af te komen lj W DCLLy VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Boeiend lom NCRV brengt zes programma's Roxasect Even puzzelen VRIJDAG 6 AUGUSTUS 1976 BINNENLAND/RADIO-TV TROUW/KWARTE" IDAG Mijn levensbeschouwing wijkt op vele punten al van hetgeen de mensen beweeft die in het VPRO-programma „Strijd" aan het woord komen. Maarzij boeien mij; hun woorden zo goed als wat zij weerspiegelen op hun getekende gezichten. Donderdag was het de filosofisch ingestelde anarchist Wim Wessels, die op mij overkwam als iemand uit een wereld, waarvan ik te weinig weet. Hij doorleeft zijn bestaan intens en hij bezeert er zich dagelijks aan. Toch haalt deze sociaal sterk bewogen veteraan ergens een kracht vandaan om niet ontmoedigd te raken en de eigen probeersels ondergeschikt te achten aan het grote ideaal van een rechtvaardige wereld. Hij beleeft het zoals een ander religieuze beleving kent. Een mysterie. Hoe totaal anders was het praten in de kring van Koos Postema Omdat het een uitzending betreft op de televisie, waarvan al zoveel mensen denken dat het dan ook allemaal „waar" moet zijn. kan dit programma op diezelfde mensen een voorlichtend effect krijgen. Maar helaas zijn tal van beweringen zo weinig doordacht en onrijp. Wanneer je voor de televisie zegt, dat gewapende strijd de enige oplossing is voor de negers in Zuid-Afrika dan hoor je eigenlijk niet voor de camera te komen, want je weet niet waarover je praat. Dan heb je nooit een straatgevecht meegemaakt; laat staan een oorlog. Dat de opgelegde vangstbeperking Nederlandse vissers in moeilijkheden zal brengen is een duidelijke zaak. Voor hun zorgen moeten wij begrip hebben. Wanneer je echter als omroepjournalist met een bedrukte reder praat en uitroept dat politici Urk verslagen hebben, ben je wel op een nare manier bezig om de volksgunst te winnen. Bovendien werd in het woensdagavond uitgezonden Veronica-programma nagelaten te vermelden dat biologen al jaren waarschuwen tegen het leegvissen vandezeën. Het geven van zo objectief mogelijke voorlichting leek niet de bedoeling te zijn. Het saneren van de vloot werd niet gesteld tegenover het uitroeien van verscheidene vissoorten. Veronica lonkte naar de bijval van mensen rond het IJsselmeer. Direct na dit onderwerp verscheen dan ook een reclameboodschap op het scherm om de éénmaal gepaaide kijkers VOO-lid te kunnen maken. Van Urk zelf werd weinig getoond, want daar hoort iedereen toch al bij de NCRV of bij de EO. Meer kansen bieden uiteraard de plesanter levende Volendammers. vooral nu zij wat losser staan tegenover meneer pastoor en de kerk. Was het dorp tot voor kort een stoere roomse enclave binnen een protestants gebied, nu krijgt er zelfs de VPRO grond onder de voeten. Eén van de meer dan 40 kroegen (op 14000 zielen en dus amper 400 droge kelen) draagt de naam 't Gat van Nederland. Bij het omspitten van Volendam gingen de Veronica-medewerkers zeer willekeurig te werk. Veel aandacht kreeg de plaatselijke voetbalclub. Zelfs werden een cameraman plus verslaggever gestuurd naar de wasvrouw die de shirtjes en de broekjes van de spelers reinigt, want het Nederlandse volk had er recht op te weten welke Volendammer de vuilste broeken inlevert. Langdurig bleef de drumband in beeld, voornamelijk om te laten zien dat potsenmaker Lex Harding in visserskledij als tamboermajor fungeerde. Over het ook in het buitenland befaamde Volendamse Operakoor wist men echter geen informatie te geven. Aan het groene water van het IJsselmeer bejubelden gedisciplineerde koorleden de blauwe Donau van Johan Strauss. Daarmee boden zij hun smaakvol uitgevoerde muzikale visitekaartje overtuigend aan en hielpen zij Veronica aan een mooi panorama tot besluit. Ton Hydra KARELTJE KNETTER door Riet Diemer HILVERSUM „Roken? Zo kom je d'r van af". Onder deze slogan zal de NCRV in een „cursus" van zes televisieprogramma's van steeds een kwartier in de week van dinsdag 24 tot en met dinsdag 31 augustus mensen trachten te helpen die willen stoppen met roken. Dat gebeurt in een soort groepstherapie waarbij in het bijzonder wordt gedacht aan rokers, die wel met de gewoonte zouden willen breken, maar die toch niet zo stevig op hun benen staan, dat het hen op eigen kracht en in hun eentje lukt. „Ik ga met roken stoppen" of „Ik ben gestopt" is een belofte of een kreet die dagelijks wordt gedaan, maar veel van de goede voornemens blij ken toch steeds weer in dubbele be tekenis in rook op te gaan. Veel mensen houden het maar een paar dagen vol om daarna weer net. zoveel te roken als voor die tijd. Voor velen blijkt het eraf-komen een enorm pro bleem te zijn. Hoewel het toch ook zo is, dat er talloze mensen zijn, die van de ene op de andere dag met de sigaret, pijp of sigaar gestopt zijn. Tot hen behoort Hans Sleeuwen- hoek van de NCRV, de samensteller van de televisieprogramma's, die al Jaren geen sigaret meer tussen zijn vingers heeft gehad. Hij werkt sa men met de Stichting Leven en Ge zondheid die naar Amerikaans voor beeld de cursus samenstelde. In Amerika werd bij de opzet gedacht aan patiënten, die op medisch advies het roken op moesten geven. De Stichting Leven en Gezondheid voert enkele idealen in het vaandel zoals: de Nederlandse bevolking op voeden tot wetenschappelijk ver antwoorde gezonde leefwijze, en die zelfde bevolking bekendmaken met de schadelijke gevolgen van gebruik van tabak, alcohol en drugs. Goede voornemens. De fotograaf die deze compositie van peuk jes bij dit verhaal maakte, gaat ook meedoen Vijf-dagen-plan Tot het programma behoort het vijf- dagen-plan om mensen op hun ver zoek te helpen van het roken af te komen. Dit keer is het plan speciaal voor televisie bewerkt en de mede werkers. de heren N. Kooren. direc teur, en J. Berkel, arts doen daarin het woord. De zes televisieprogramma's geven instructies hoe de trek in de sigaret tegengegaan kan worden, hoe ont wenningsverschijnselen. zoals bij voorbeeld een slecht humeur, hoofd pijn of dikker worden kunnen wor- SPECIAAL In Simonskoop praat Van Collcni met dc hoofdrolspelers van All the president's men, de film over het Watergate- schandaal. Ned. 1 19.55 De TROS presenteert in twee uitzendingen samenvat tende reportages van de voetbal wedstrijden AnderlechtLeeds United en Borussia Mönchen- gladbach-Ajax. Ned. 1 20.55 en 22.50 Onderwerpen in Tclevizier Magazine zijn: het Italiaanse gifgebied; de situatie van de Ne derlandse chemische bedrijven; de eerste atoombommen vielen 31 jaar geleden; diefstal van (dure) groente uit volkstuinen. Ned. 2/22.10 Help een klant zet opnieuw klierige cliënten te kijk. Ned. 2/23.00 Bang voor een schandaal ver zwijgt in Tatort een rector dat de politie achter een man jaagt die de noord niet heeft ge pleegd. Duitsl. 1 23.20 Bert Uri en Joop Heintz stel den een programma samen over boeren in het Landschapspark. Hilv. 2/09.00 Jacques van Kollenburg spreekt met pianist George van Renesse en violist Herman Krebbers en laat hun muzikale wensen horen. Hilv. 1 16.00 De Glagolitische Mis van Le- os Janacck en de zesde symfo nie van Beethoven zijn te be luisteren in een rechtstreekse uitzending vanuit de Royal Al- bert Hall in Londen. Het prome nadeconcert wordt uitgevoerd door solisten, koren en orkest van de BBC o.l.v. Sir Adrian Boult. Hilv. 2 19.30 den bestreden en hoe de schadelijke stoffen uit de sigaret zo snel moge lijk uit het lichaam kunnen worden verwijderd. Iedereen die met de cursus mee wil doen kan zich vooraf melden. Hij/zij krijgt dan uitgebreide informatie toegestuurd ter aanvulling van de programma's. Aanmelden kan door een bedrag van vijf gulden te storten op giro 73311 van „Roken? Zo kom je d'r van af" te Bilthoven, of door een bedrag van vijf gulden aan postze gels te plakken op een briefkaart geadresseerd met „Roken? Zo kom je d'r van af", antwoordnummer 50. Bilthoven. Ook radio Ook de NCRV-radio besteedt ruim aandacht aan de anti-rook-aktie. Het programma „Schuttersweg 8" gaat ruim tweeëneenhalf uur in op (AOVERTENTIE1 Tegen muggen en vliegen: Vieze vliegen en stekende muggen ruimt u radicaal op met Roxasect Bevat \Pyrethrum. de plantaardige en veiligste insektenverdelger. Bij uw drogist. vragen en reacties van deelnemers. Want gedurende de week waarin het vijf-dagen-plan wordt uitgezonden kan men telefonisch contact op nemen. Het speciale telefoonnum mer is 030-781822. Onder het devies „za hte heelmees ters maken stinkende wonden" be gint de cursus niet kinderachtig. De eerste dag mag niet alleen niet ge rookt worden, maar het kopje koffie en het glaasje sterke drank waarbij de sigaret soms zo lekker kan sma ken zijn ook taboe. Dat geldt eigen lijk voor alles wat de mens tot zich kan nemen, behalve eindeloos veel vruchtensap en zes tot acht glazen water om de nicotine uit het li chaam te verdrijven. Verder advie zen: straatjes om en ademhalingsoe feningen. Wordt niet bij verteld wat voor ademhalingsoefeningen. De meeste mensen ademen nu eenmaal niet goed. Mensen die achteloos hun toestel aanzetten en half geïnteresseerd meekijken kunnen misschien wor den afgeschrokken door de wat har de aanpak. Hans Sleeuwenhoek is zich op onze vraag wel bewust dat de serie ook mensen kan irriteren. „Wij maken de programma's niet om mensen iejts te verbieden, maar om mensen te helpen die toch al wilden stoppen met roken. Elke toe vallige voorbijganger die in deze se rie een motief vindt en ook wil stop pen is daarbij natuurlijk van harte welkom." Reportage Horizontaal woorden invullen die verticaal dezelfde betekenis hebben. 1. mogelijkheid. 2. gewoonterecht (Ind.), 3. akelige. 4. systeem. 5. meis jesnaam. 6. achten, 7. melkwol, 8. jagersroep. 9. oorlogsgod, 10. grondsoort. Oplossing vorige puzzel. Horizon taal 1 vernuftig. 2. ode-eker-er, 3. leder-lamé, 4. gres-es-nee, 5. eel-rat- sop, 6. leem-Dee-RK, 7. Ida-aren-ge, 8 nier-Ari-ie. 9. gamel-egel. Verti caal 1. volgeling. 2. Ede-ree-dia, 3. rede-Lea-em. 4 nee-sr-mare. 5. uk- raad-ral. 6. fel-stee-re, 7. trans-enig, 8. leme-orgie, 9. greep-keel. i 187. We moeten dus het merkwaar dige feit vaststellen, dat de sluwe dorpsveldwachter Eelco Eelkema even slim was geweest als de slimme brigadier Piet. Beide heren ver wachtten moeilijkheden met een ze kere Kille Bill Doch de journa list Sipko Stunt had lak aan moei lijkheden met Bill, ook al was die ook nog zo kil. Sipko rende namelijk diezelfde avond nog laat het grote kantoorgebouw van de krant bin nen. Zo'n krant is immers altijd open, want bij een krant weten ze wat werken is. Is er geen dagredac tie, dan is er altijd nog wel een nachtredactie aanwezig, en is er geen nachtredactie, dan is er altijd nog wel een figuur als Sipko Stunt. Voor zulke mannen bestaat geen tijd. Zij zijn bereid om ter wille van het nieuws op elk moment hun stuk je uit de schrijfmachine te ratelen. En dat deed Sipko nu ook. In het licht van een sterke schemerlanjr0pest stak hij een vel papier in de machiL OD en rrrrttttDaar ratelden lf fraaiste volzinnen en meest gesfs en' pen zinswendingen al op het papif13™6'1 En de volgende ochtend héél vrojcomen stond alles keurig in de matrijs g perst. Toen werden de vormen geg ten en gingen de persen draaiejximut „Een mooie editie," mompel^ Frank Tapkast, de sneldrukkt „Deze editie zal er ingaan als koele ird. IV EG-ver 3-lan hebb Hans Sleeuwenhoek Het directe resultaat van het vijf- dagen-plan is tot nu toe dat na een week driekwart van de deelnemers van het roken af is. Tijdens twee nazorg-avonden blijkt dat van de gemiddeld honderd deelnemers 75 rokers tot niet-rokers zijn bevor derd. Niet bekend is hoeveel procent er na een tot twee jaar vanaf is. Dat wordt nu onderzocht, want de gelegenheid wordt te baat genomen door de Uni versiteit van Nijmegen om een uit gebreid onderzoek te houden hoe televisie in deze vorm in de strijd tegen het roken kan worden ge bruikt. Door middel van een vragen lijst aan de deelnemers hoopt men te bekijken of er baat wordt gevon den bij deze methode en hoe lang het niet-roken wordt volgehouden. FERDINAND :ze w |ns ons jn got 266 „Muziek is maar muziek, Tolstoi was bang voor de Kreuzersonate en helemaal ongelijk had hij niet, .al heeft hij er Beethoven misschien niet in begrepen. en als je be denkt. dat Nero de lier betokkelde en Benito Mussolini viool speelt. wreed zijn ze allebei, muziek en brandewijn doen soms dezelfde diensten, zonder muziek geen razer nij bij de mensen." „Mogelijk, maar het komt op de toepassing aan, jouw muziek maakt de mensen schoon van binnen, dat weet ik vast en zeker." „Dat is goed Dol. dan studeer ik maar verder en draai mijn orgeltje." Boven zijn schrijftafel heeft Sam de woorden van Kant hangen, de regels die zeggen, dat wanneer de gerech tigheid onder zou gaan, het geen waarde zou hebben, dat er dan nog mensen op aarde leven. Hun huis leent zich tot gastvrijheid, ze hebben 't hierop ingericht. Boven in de twee ineenlopende muziekka mers is plaats genoeg voor de uit voerenden van het Beethoven sep tet met nog een groot aantal toe hoorders bovendien. Dolly heeft de logeerkamers met raffinement ver zorgd en een intiem comfort gege ven. Alle kamers van het huis heb ben een weloverdachte stijl, er is gezocht naar schoonheid, nergens door Henriette L.T. de Beaufort staat een overtollig meubel of een pronkstuk, antiek alleen als 't mooi en niet omdat het oud is. De kamers hebben de logische geriefelijkheid van de woningen na de eerste werel doorlog. Beneden naast de eetka mer is Dolly's zitkamer, die ze bibli otheek noemt, dit is het enige ver trek waar enkele herinneringen aan Cobi zijn, in 'n hoek vlak naast Dol ly's schrijftafel staan een kleine kin dertafel en twee kleine kinderstoe len, een van Cobi en een van Irisje, Soms, als Dolly alleen in de biblio theek is en haar hart samentrekt onder oude en diepe smarten, dan staat ze op en knielt tussen de twee stomme, rieten stoeltjes, op elk legt ze de greep van haar handen, een wanhopig en tegelijkertijd biddend gebaar, dat voor haar al een gewoon te is geworden en waaraan ze niets vreemd vindt. Dan staat ze op en werkt verder. Met tussenpozen schrijft ze geregeld in haar dagboek, het is de lange samenspraak tussen 't leven en een peinzend hart; het schrijven ervan dwingt haar om onduidelijke in drukken te ontwarren en de innerlij ke bevindingen te kristalliseren tot klare zinnen. Het soel van woord, klank en betekenis boeit haar. Het juiste woord zo goed als de zuivere zin, ze geven haar een rustig geluk. Nochtans blijft ze gematigd in het schrijven van haar dagboek, 't is een aanhoudend spel van denken, zeg gen en zwijgen. „Denk je, aat ik ooit iets van je dagboek te lezen krijg?", kan Sam haar soms vragen; nog altijd knikt zijn vrouw ontkennend. „Nee Sam, dat kan niet, dat kan nu eenmaal niet, want dan zou het op houden mijn dagboek te zijn." „Maar je luistert toch naar mijn studeren, dat is ook een samen spraak met mezelf." „ja aat wil ik graag geloven, mijn vertalingen mag je allemaal lezen. introlei ook die ik niet uitgeef, daarin magherp ii elk woord afwegen, je mag alles e aanl< zen, de recensies en inleidingen, lqr leen liever niet 't dagboek, vind me een naarling?" erxooj „Als ik maar begrijpen kon. Wat,;V L C erin schrijft, jij die nooit over je.z praat., 't interesseert me alleent.. schrikkelijk." Bij veel „O, 't is maar heel weinig over er wel zelf, dan zou ik al gauw uitgepraan inkt zijn.maar als kind had ik jd net maandblad, dat niemand las, toun{j jn ging 't schrijven best, de engelachL ge oom Roeleman wou het lezen f toen was het uit met het schi)L'nt oc ven.dat zou met 't dagboek w^n de 1 net zo gaan.b koffi „Kan ik het maandblad dan n|gekocl eens lezen, heb je nog ejruimd exemplaar?" Sam zegt 't haa smekend. „Dat zou je wel mogen lezen, mal ik bezit niet meer één nummer, Iv^r-ip personeel gooide het in de papié^Alc: kist of maakte er de kachel mi aan. ,,'t Is moeilijk om altijd bescheidiussen te blijven," Sam kijkt naar DollJaten u gezicht en zoekt haar blik. Hij loo; te wj| naar haar toe en kust haar lab achter in de nek. Sinds dat kleiRT. gesprek zorgt Dolly ervoor, dat FNV - RADIO VANDAAG TV VANDAAG Het eerste contact dat de NCRV met deze anti-rooktherapie had was de cember 1975 toen Sleeuwenhoek voor Hier en Nu een reportage sa menstelde. Veel vragen om informa tie kwamen binnen. Gewoonlijk is het zo, dat de Stichting Leven en Gezondheid zich met kleinere groe pen geïnteresseerden bezighoudt met het vijfdagen-plan Elke maand in een andere gemeente komen men sen in een zaal bij elkaar om gedu rende vijf achtereenvolgende avon den in een soort „cursus" te worden geholpen bij het stoppen met roken. In deze groepstherapie heeft men steun aan elkaar en worden de moei lijkheden besproken. HILVERSUM I (298 m cn FM kanalen) KRO 7.00 Niews. 7.02 Het levende woord. 7 07 (S) Gevarieerd programma van Hans van Willigenburg. (7.30 Nieuws). 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor de huisvouw. NOS; 8.45 Spiegel van Belgie, muziek en nieuws van onze zuiderburen. KRO: 10.15 (S) Gevarieerd programma met Anne van Egmond (10.30 Nieuws). 12.00 (S) Hans van Willigenburg. gevarieerd programma. 12.26 Mededelingen. 12.30 Nieuws). 14.00(S)Anne van Egmond met een gevarieerd program ma (15.30 Nieuws). 16 00 <S) Muzikaal spree kuur. 17.00 (S) Anne van Egmond voor kinderen. 17.30 Nieuws. 17.32 <S) Echo ma gazine. 13.30 Nieuws. 18.41 Marktberichten. 18 44 (S) Zomaarstereo 19 30 (S) Edwin, platen en swingen. 20.00 (S) In antwoord op' uw schrijven, verzoekplaten. 22.00 Rei- soogst, toeristisch magazine. 22.25 Overwe ging. 22.30 Nieuws. 22.40 (S) Met het volle verstand. 23.55—24 00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM kanalen) NCRV 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Te Deum Laudamus: gewijde mu ziek. 7.54 Herkenning, lezing. 8.00 Nieuws. 8 11 Hier en nu. 8.25 Rozegeur en prik keldraad: het leven van alledag NOS 9 00 Boeren in het landschapspark (I). documen taire. 9.35 Waterstanden. 9.40 Voorlichting beroepskeuze: Weten wat je worden wil informatief programma 10.00 Wat heeft dat kind': pedagogische rubriek. 10 15 De taal in je hand samen praten over het leven. 10 30 Eurolight. 11 00 Nieuws. 1103 Meer over minder de slem van de sprekende minderheid. 12.30 Toerismo: Amerika als vakantieland. OVERHEIDSVOORLICH TING 12.49 Uitzending voor de landbouw. NOS 13 00 Nieuws. NCRV 13.11 Hier en nu NOS: 13 30 Vonken onder de as' Neder landse volksverhalen en -gebruiken. 13.45 Onder de Groene Linde: oude liedjes en balladen 14.00 Aspecten van de kamermu ziek 15.00 Zoeklicht op Nederland met om 16 00 Nieuws. 16.30 Kijk op buitenland. VPRO: 17.00 Welingelichte kringen recht streeks debatprogramma. 17.00 Uitzending van SYMBIOSE 17.55 Mededelingen 18 00 Nieuws 18.11 Embargo. NOS 19.30 (S) Eu ropees Concertpodium Promenade Con certs 1976 BBC Symphony Orchestra met BBC-Singers en BBC Choral Society en zangsohsten: moderneen klassieke muziek. In de pauze: 20.15-20.35 Nieuws. 21.25 NOS-Cultuur. 22.30 Gamma van Alpha en Bèta: nieuws uit de wereld van wetenschap en technologie. 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om 23.05 z\ctualiteitenover- zichl Radio-TV en om 23.52 Even ontspan nen voor het slapen gaan... 23.5524 00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM kanalen) EO: 7 02 (S. Gospelsound, muziek speciaaal voor jonge mensen. 8.03 (S) Tijdsein, muziek en informatie. (8.03 8.30 en 8.45 Actualitei ten). 9 03 (S) De muzikale fruitmand ver zoekplaten van en voor zieken. 10 03 (S) Te elfder ure: nonstop muziek. TROS: 11.03 (S) Drie draait op verzoek 12.03 (S) De Hugo van Gelderenshow. De Nederlandstalige Top-10 en Kwiswijs. NCRV: 13.30 (S) Pop- Kontakt: de Nationale Tip-30. NOS: 16.03 (S) Hitmeesters: Nationale Hitparade met de Top-30. 18.03 De vakaturebank. 18.10 (S) NOS-maal. VERONICA: 19 03 (S) Veronica op drie Nederlandse Top-40. VPRO: 20.02 (S) VPRO-Vrijdag-op-drie. 23.02 Radio Vrij België. 0 02 (S) Amigos de musica. AVRO: 1.02 (S) Er floot een vogel in de wei 2 02 (S) Continu de nacht door. 3.02—7.00 (S) Cees van Zijtveld. HILVERSUM IV (FM kanalen). NOS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Vroeg klassiek 9.00 Nieuws 9.02 (S; Stof van eeuwen. (9.02 Ma rijke Ferguson. 9.45 Ernst Vermeulen). 10.30 (S: Vocalise A. Gewijde muziek B. Opcrct- teverzoeken 12.00 (S) Een muzkantenge- slacht uit de Nederlandse Barok, de Loeil- lets (X). Aansl.: Sopraan, klarinet en piano hedendaagse muziek. EO 13.00 (S) Klankspiegel concertgebeuren uil heden en verleden. 14 00 Nieuws. 14 02 (S) Pizzicato VPRO' 15.00—17.00 S() Muziek-op-vier: 200 jaar Amerikaanse muziek. STAD/RADIO AMSTERDAM (240m mid dengolf) 17.00—19.00 Muziek en actualitei ten, met om 17.30 Uit in Amsterdam; 18.10 Alleen in Amsterdam: 18.30 Amsterdamse sportagenda, 18 55 Amsterdamse Vakature bank. NEDERLAND I 18.15 TELEAC: Voorlichtingsprogramma Engels voor beginners 18.55 A Journaal (9.05 TROS: De man van zes mil|oen. tv-serie <9.55 Simonskoop: gesprekken in Hollywood 20.20 Noem de Tjoen. muzikale kwis 20.55 TROS Sporl 21.35 NOS: Journaal 21.50 TROS: Derrick, politieserie 22.50 TROS-sport: Amsterdam-701 toernooi niet meer in zijn tegenwoordighéisluitei aan 't dagboek schrijft en 't alti zorgvuldig opbergt. /erleg (wordt vervoli het e loo de rt »ering ten te :gezegi zien o! Irk get or noj ig. Hei lans al 23.10-23.15 NOS: Journaal 18.55 Journaal NEDERLAND II 18.45 NOS: Ti-Ta-tovenaar n van er drie kse pr 19.05 AVRO: Toppop Hitparade p. 20.00 NOS: Journaal 20.25 AVRO: De onzichtbare man, filmseriH <Je C 21.15 Avro's Puzzel-uur er l hoe\ 22.10 Televisier magazine n waj 23.00 Help een klant, documentair progrart verai 23.25-23.30 NOS: Journaal. ünhoog en looi lest. D Simpkins

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4