ijdperk Koeper man lijkt fe worden afgesloten PSV brengt nu eigen talenten Canadese politie hielp Rus Nemtsanov Joegoslavië ook niet naar Schaakolympiade Rond de eredivisie PSV Wereld record Stones erlaag voor wereldkampioen tegen Tjegolew ^'odestrijd ook ondagamateurs Lauda kan weer praten Bij vertrek uit Olympisch Dorp Rijvers: „Wij proberen het C-team net zoals het A-elftal te laten spelen" Dordrecht ft oplossing Z' conflict um, verrast over 3 geding AZ 10/$ 6 AUGUSTUS 1976 SPORT TROUW/KWARTET PS 11/RH13 "■CRDAM De tweede ronde van het toernooi om het (kampioenschap dammen heeft het eerste min of meer anoirachte vuurwerk te zien gegeven. Wie gedacht had Tjego- huls> Koeperman 'in hun onderlinge treffen snel de pijp aan en zouden geven is van een koude kermis thuisgekomen, ll het er aanvankelijk wel naar uitzag dat de twee genoem- ■■^ïbatanten het elkaar na een rustige klassieke opening niet moeilijk zouden maken werd het toch langzamerhand w«jk dat Tjegolew het voordeel naar zich toe zou trekken. hiddenspel forceerde Tjego- doorbraak ten koste van r/22aéén schijf en voor Koeper- ®ENtef er niets anders over dan ow\)g zoveel mogelijk te redden de klok te verliezen. Er blijft tiers over dan te concluderen partij van grote waarde is theorie en dat de uitspraak iet einde van het Koeperma- tijdperk naderen reeds nu al leid dreigt te worden. rg had zoals verwacht werd ir weinig moeite met de ver- ordiger van Sri Lanka Don •n U tp Laatstgenoemde werd het half [er van een eenvoudige ope- hbinatie, die in zijn, in de 225 taal verschenen damboek 3| f ^ginners. beslist niet zou jsche vertegenwoordiger Os- boest had aanvankelijk erg ^eite met de Joegoslaaf Lepsic ^^teindelijk was het centrum- 1 van de Belg doorslagge- hardjgolees Nimbi en de Israëliër ^p^fman zorgden ook voor het :arav^uurwerk. Allereerst verraste oi89tman vriend en vijand met uwtje in een Rozenburgstel- 1 hem een goede stand ople- maar vervolgens omsingelde renTV^ zwarte centrum erg vin- t. Na vier-en een-half uur spe- de Congolees dan ook tevre- over zijn getoonde spel en Ve 'ik over de behaalde van l!nten" TT (ANP) Het sectiebestuur amateurvoetbal heeft be- •T-.pm in het komende seizoen. 7 ie van proef, voorlopig voor zoen in de hoofdklassen van bndamateurvoetbal periode- benschappen te laten ver- ks van 26 wedstrijden zal wor- iderverdeeld in drie perioden iïectievelijk 9,9 en 8 wedstrij- lie drie periode-kampioenen van de drie hoofdklassen iamen met de kampioenen ht krijgen te mogen deelne- n het toernooi om de KNVB- In de afgelopen seizoenen ur C0lt recht voorbehouden aan de lie als tweede eindigden. t einde van het proef-seizoen besch(zal worden bekeken of het 1 van dc periode enschappen heeft geleid tot igen atrekkelijker maken van de it ie. plaai )p| n-h 89 Ai' De Tsjech Marek pleegde zelfmoord door een damzet uit te voeren die direct verliezend was. Hisard incas seerde glimlachend twee punten. Rob Clerc veroverde tegen de corpu lente Monagask Agliardi al vrij snel het initiatief en had daar weinig moeite met het veroveren van een schijf en daarmee de partijwinst. De Monagask mag dan erg goed kunnen goochelen, het goochelen met de damschijven is duidelijk te moeilijk voor hem. Wiersma heeft ontzettend veel moei te gehad met de Italiaan Nevio Zorn. In het Europees kampioenschap 1974 in het Italiaanse Arcaca was het juist Zorn. die Gantwarg in de laatste en beslissende ronde op remi se wist te houden, waardoor Andrei- ko toen de Europese titel binnen haalde. Lange tijd scheen Zorn nu voor juist Harm Wiersma een te groot strui kelblok. maar gelukkig voor Wiersma maakte hij in het late mid denspel een positionele fout die snel verliezend was. Wiersma mag met deze twee punten zijn handen dichtknijpen Jansen zette na vijf-en-een-half uur spelen de kroon op zijn werk. Del hom was in een uit strategisch en tactisch oogpunt schitterende partij van het bord gespeeld. Tenslotte de partij Kuyken-Smith. De Amerikaan staat bekend als een verdedigingskunstenaar die menig favoriet angst inboezemt. Kuyken trok fel van leer en Smith werd hoe langer hoe meer in de ver dediging gedrukt. Op het moment dat Kuyken de zaak moest afmaken, faalde hij echter. Het was toen een kolfje naar de Amerikaanse hand om de-halve winst binnen te halen. Of het echter verdiend is is de vraag. Een fragment uit de partij Nimbl-Gendlerman. Wit 10 schijven op 47. 49. 36. 38. 39. 32. 34. 26. 29 en 30. Zwart: 10 schijven op 3.6,8.11.13.14,17.18.19. en Koeperman drinkt zijn koffie terwijl hij wat somber naar de stelling op het bord kijkt. Zwart Gcndlerman Partijverloop: 1: 17-22. 2: 32-27 A 22x31, 3 36x27, 23-28. 4 38-33, 8-12. 5: 33x22 12-17 6 49-44, 17x28 7; 44-40 19-23 gedwongen 8: 26-21 3-9 B 29-24 11-17 10: 21-17 18x7 11 40-35! C 14-19 12: 39-33 28x39 13: 34X43 9-14 14 30-25! 19x30 15: 35x24 7-12 16: 27-22! 12-17 17 22x11 6-17 18: 24-20 23-29 19: 20x18 29-34 20 18-13 34-40 21 13-8 40-44 22 8-2 44-50 23 2-8 en zwart geeft op A Deze zet is de inleiding van een prachtige omsingelingsaktie. De IsraeliCr heeft vanaf dit moment vrijwel gedwongen spel B' Op 9 .14-20 volgt 10 30-24.20-25.11-21-16. 11-17. 12- 24-20, 25X14 13 27-22' en wit wint Tweede ronde Kandane-Gantwarg 0-2, Tsjego- lev-Koeperman 2-0. Verpoest-Lepsic 2-0 Nimbi- Gendlerman 2-0. Marek-Hisard 0-2. Agliardi- Clerc 0-2. Kuyken-Smith 1-1. Wiersma-Zorn 2-0. Jansen-Delhom 2-0. Stand' 1 Wiersma. Tsjegolev. Gantwarg Ver- poest. 4 punten 5 Clerc, Jansen. Kuyken Smith. Hisard, Nimbi 3 II Koeperman 2 12 Zorn, Delhom. Kandane, Lepsic. Agliardi. Ma- rek. Gendlerman 0 MANNHEIM Niki Lauda. dc autocoureur die zondag een ern stig ongeluk kreeg tijdens de Grote Prijs van West-Duitsland op de Nürburgring, kan sinds donderdagmorgen weer praten. Volgens behandelend genees heer professor dr Horst Lutz was de eerste vraag, die Lauda stelde of hij ooit weer zal kun nen rijden. Zijn tweede zorg betrof de huidige stand van za ken in de strijd om het we reldkampioenschap formule-1. Op de eerste vraag moest pro fessor Lutz antwoorden, dat het hoogst twijfelachtig is, omdat Lauda met het linker oog nau welijks nog kan zien en afge- w'acht moet worden of dat oog weer helemaal in orde komt. Wat betreft de situatie in de strijd om het wereldkampi oenschap is het zo goed als ze ker, dat Lauda in elk geval dit seizoen de zaak wel kan ver geten. De organisatoren van de Grote Prijs van West-Duitsland heb ben in Frankfurt verklaard dat er geen mechanisch defect was aan de wagen waarmee Niki Lauda het ongeluk heeft gehad. De Wcstduitse automobielclub (AVD) heeft een officiële ver klaring uitgegeven waarin wordt gezegd dat niemand an ders dan Lauda betrokken is geweest bij het ongeluk. De wa gen van Lauda is door een ex pert onderzocht en hij conclu deerde dat alle schade te wijten is aan de botsing. Volgens de AVD zou op het moment dat de wagen met 160 kilometer per uur een bocht naderde, een ach terwiel zijn losgeraakt. Kort voor het ongeluk had Lau da in dc pits banden verwisseld. Geruchten dat een moer niet goed zou zijn aangedraaid, wer den in dc verklaring tegenge sproken. Ferrari, de autofabriek waar voor Lauda reed heeft zijn wa gens teruggetrokken uit het we reldkampioenschap formule 1- wagens en zal bij de Grote Prijs van Oostenrijk, die op 15 augus tus in Zeltweg wordt verreden, niet aan de start verschijnen. Dit werd door een woordvoerder van de automobielfabriek in Modena bekendgemaakt. Als reden werd genoemd dat de Britse automobielclub (RAC) het protest tegen de klassering bij de Grote Prijs van Engeland op 18 juli had afgewezen. In Brands Hatch was James Hatch was James Hunt'na een hotsing in de eerste ronde met een volgens Ferrari bij de tweede start niet toegelaten wagen op nieuw aan de start gekomen en voor titelverdediger Lauda geëindigd. BELGRADO (AP) Joegoslavië heeft aangekondigd dat het niet tal deelne men aan de Schaakolympiade die in de herfst van dit jaar in Israël zal worden gehouden. De voorzitter van de Joegoslavische schaakbond, Svetozar Duruto- vif zei: ,,Hct houden van Schaakolympiades in een oorlogssfaer heeft geen zin. Deelnemers zouden niet de minimale en morele en lichamelijke tekerheid hebben die nodig is voor een schaaktoernooi". Hij zei verder dat Joegoslavië niet zal deelnemen aan de concurrerende Schaakolympiade die tegelijkertijd in Libië wordt gehouden omdatLibië geen lid is van de internationale schaakhond (FIDE) en wij niet deelnemen aan niet officiële wedstrijden". Dit betekent dat Joegoslavië voor het eerst sinds de oorlog niet aan een internationaal toernooi deelneemt. Durutovif merkte op dat de beslissing om de Schaakolympiade In Israël te houden de eenheid binnen de FIDE ondermijnd heeft. Maar dat dc beslissing om niet deel te nemen aan dc Olympiade niet wil zeggen dat Joegoslavië zijn activiteiten binnen de FIDE zou beëindigen. MONTREAL de 17-jarige Russische schoonspringer Sergej Nemtsanov, die tijdens de Olympische Spelen verdween, is - ondergedoken geweest bij een echtpaar in Toronto. Dat hebben Alex Patterson en David Matheson, de advocaten die de zaak in behandeling hebben, in Montreal verklaard. De advocaten wei gerden verder iets te zeggen over Nemtsanov en het echtpaar, Mary en Skip Phoenix. Sergej Nemtsanov zou woensdag, een persconferentie geven, maar kwam niet opdagen. Geruchten als zou er een verhouding zijn tussen de schoonspringer en een Amerikaanse miljonairsdochter, zouden uit de lucht gegrepen zijn. Inmiddels is wel duidelijk geworden hoe Nemtsanov uit het Olympisch Dorp is gekomen. Hij maakte zijn wens kenbaar bij de Royal Canadian Mounted Police (RCMP), die hem geholpen heeft het dorp te verlaten. Buiten werd hij opgewacht door het echtpaar. De Sovjet-Unie heeft om uitlevering van de schoonspringer gevraagd. De Canadese autoriteiten hebben nu echt toestemming gegeven voor een verblijf tot januari 1977. Nemtsanov zou zijn besluit in de komende maanden „nog eens goed kunnen overwegen" Inmiddels hebben na de Spelen nog een atleet uit Roemenië en een jour nalist uit Ethiopië politiek asiel in Canada gevraagd. Dat heeft het to taal aantal bij de Spelen betrokken die politiek asiel hebben gevraagd, gebracht op zeven. Tijdens en na de Spelen van München in 1972 vroe gen totaal meer dan zestig atleten politiek asiel. i Het Canadese bureau voor immigra tie weigert de namen van atleet en door Matty Verkamman tECHT Dick Passchier, ien presentator van NCRV- (ma's, maar ook voorzitter voetbalclub FC Dordrecht let sectiebestuur van de tevraagd een vergadering uit jven om zo een eind te ma li het conflict KNVB-NOS )r geen voetbalflitsen mogen uitgezonden. 8r stelt voor het voorzit- lad van het betaalde voetbal M*e roepen. Mocht de KNVB Ji zijn verzoek voldoen dan het volgens het reglement aantal van tien clubs bijeen krijgen, zodat het KNVB- niet onder een vergadering iNP) Het bestuur van de :e is zeer verrast over het ling dat AZ'67 de club heeft rcj Linnen in verband met de ivische voetballer Bjekovic. w frrtizan Belgrado spits heeft idtekening gezet onder een 1^5/21 met de Alkmaarse eredivi- iging en is vervolgens een lomst aangegaan met de ■■■■^se club. AZ'67 klaagt Bje- 'OftN aan wegens contractbreuk, t geding dient vrijdag 13 t voor de rechtbank te Nice. ;uur van Nice is ervan over- io oo-lt hun overeenkomst met de lesiotetaf de enig geldige is. Boven- bft de Franse voetbalbond thrijvingsbewijs in bezit van rneminbslaviSChe bond. Irzitter Armand Marino van lij kennen Bjekovic en zijn club Partizan. Van AZ'67 nd wij nog nooit gehoord en bestuurders van die club Vij nooit contact gehad". EINDHOVEN In de tijd dat Kees Rijvers nog niet de trainer van PSV was, beleefde Ben van Gelder nooit een rustige zomer. PSV liep in de jaren vóór de komst van Rijvers altijd voorop in het zomerse spel van loven en bieden. In de jacht op het grote voetbaltalent besteedde Van Gelder, de manager van de club met een multinational achter zich, royaal in binnen- en buiten land. PSV keek niet op een ton meer of minder in die tijd. Wellicht bestaat er een verband tussen de bij PSV afgenomen kooplust en de economische recessie van de laatste jaren, waar tenslotte ook Philips mee te maken heeft, feit is, dót PSV de toch nooit zo sympathiek aandoende top-transfers de afgelopen twee seizoenen achterwege heeft gelaten. Kees Rijvers hééft zo zijn eigen ge dachten over dure aankopen én de alternatieven om aan de top te blij ven. Rijvers ziet het meer in het geleidelijk inpassen van zelf opgelei de jeugd of spelers, die bepaald nog niet als vedetten hun entree in Eindhoven maken. Feit is dat Rij vers in dat opzicht al knap werk heeft verricht. De wijze waarop hij in korte tijd neo-profs als Huub Stevens en Jan Poortvliet naar het topniveau heeft getild, is zonder meer bewonderens waardig. Als de basisformatie van PSV uit het vorig seizoen wordt be keken, dan zijn daar alleen nog doel man Jan van Beveren, Ralf Edström en de beide Van de Kerkhofs als de laatsten der grote aankopen. Voor spelers als Willy van der Kuylen, Harry Lubse en Adrie van Kraay is PSV nog altijd de eerste profclub. Kees Krijgh, Huub Stevens. Gerry Deijkers en Jan Poortvliet werden door Rijvers uit de eerste divisie en het amateurvoetbal (Poortvliet) geplukt. Ongetwijfeld gesteund door het suc ces gaat Rijvers op dezelfde voet verder met PSV. Juist nu de A-groep op het oog te klein lijkt om met een gerust hart een nieuw seizoen met Europa Cup I-voetbal in te gaan na het vertrek van Bertus Quaars en Pleun Strik zijn er eigenlijk nog maar dertien veldspelers over, van wie Guy Francois vanwege geelzucht langdurig uitgeschakeld zal zijn en Ralf Edström en Huub Stevens ook nog altijd niet voor de volle honderd procent fit zijn vertolkt Rijvers vol élan zijn ideeën. „Met de groep, waar ik vorig seizoen mee eindigde, wilde ik in principe verder gaan. We hadden tenslotte een geweldig goed resultaat-jaar achter de rug en de instelling was goed. Met enkele aanvullingen uit het C-team zag ik duidelijk perspec tief. De ziekte van Francois en de blessures van Edström en Stevens hebben voorlopig de plannen na tuurlijk doorkruist. Hoewel ik nu noodgedwongen in deze oefenperio de een beter inzicht heb gekregen inzake de spelers, die op het randje zitten." „Er zijn genoeg gesprekken over mo gelijke versterking geweest. Maar ik vind dat een aankoop van PSV di rect inzetbaar moet zijn, echt een speler dient te zijn. die zich bij ons met de vijf zes besten kan meten. Als het mogelijk was geweest om een speler aan te trekken, die meteen had kunnen spelen, dah hadden we dat gedaan. Een speler ook, in wie de groep had geloofd. Dat vind ik name lijk erg belangrijk. Wat heeft het immers voor zin om met iemand aan te komen, waar de anderen het niet mee zien zitten? Zo'n speler hebben we niet kunnen vinden. Wanneer de blessure-problemen zo urgent blij ven als nu. dan kan er wel iets snel worden gedaan." Maar Rijvers verhult toch niet dat hij eerder aan een andere oplossing denkt. Vooral ook, „omdat", zo zegt hij. „de statistiek uitwijst dat de laatste vier jaar een selectie van zes tien man voldoende was. En als de groep in de breedte moet worden KEES RIJVERS: ,,Ik vind dat een aankoop van PSV direct inzetbaar moet zijn." uitgebreid, dan geef ik de voorkeur aan talenten uit het C-team als Pos- tuma, De Leeuw en Wouters. Daar zie ik meer in dan in een middelmati ge aankoop." „Die drie jongens balanceren op de rand van een doorbraak. Postuma is te vergelijken met de Stevens van vorig jaar. ik wil dat hij een all- rounder wordt. Hij is mee geweest naar Zweden (trainingsweek) en heeft het goed gedaan. De Leeuw en Postuma gaan ook mee naar interna tionale toernooien in Brugge en Spanje. Voor Wouters (UEFA jeugd- international, een talentrijke back) staat dit jaar de studie nog voorop." Rijvers somt de voordelen van zijn voorzichtige beleid op: „Als Je vroeg genoeg een talent krijgt, dan weet je op den duur alles van zo'n jongen. Je kunt een talent ook gemakkelijker op de bank zetten. Kijk naar Peter Dahlqvist. Die jongen is nog steeds in ontwikkeling, om die reden wilden wij hem hier houden. Als het dit jaar niet met hem lukt, dan wordt het vierde jaar niet met hem verder ge gaan. Maar dan is er nog niets aan de hand. Peter is dan pas 22 Jaar en kan nog alle kanten op." „Als ik steeds weer met nieuwe aan kopen zou komen, dan wordt de ont wikkeling van de UEFA's ook ge blokkeerd. Wanneer je geen ruimte voor die spelers vrij maakt, dan ver dwijnt de interesse. En het gaat er toch ook om. waar PSV over vier of zes jaar zit. Dat vind ik een stukje van mijn werk." Rijvers, die toch voorzichtig te werk wenst te gaan met zijn beloften „Het mag niet ten koste van het succes gaan. We zullen toch steeds weer mee moeten knokken om de hoofdprijzen" pleit voor een bete re opleiding van het talent. „Wij pro beren het C-team net als het A-team te laten voetballen, maar de compe titie voor de C-elftallen is niet ideaal. Ik geloof maar in één ding: zo veel mogelijk wedstrijden, maar die zijn er vaak niet. Wij proberen dat C- elftal steeds twee maal per week te laten spelen Die jongens hebben ze ker zo'n zestig wedstrijden per Jaar nodig. Wanneer dat er minder zijn. dan is dat vooral beroerd voor dege nen. die tegen de top aanleunen. Ik ben ook helemaal geen voorstander van een voetbal-internaat Daar zit een a-sociale gedachte achter, het merendeel van die jongens mislukt immers." Mocht de nood voor PSV ook in de competitie aan de man komen en die kans is groot, wanneer men be denkt dat er maat vier verdedigers en drie middenvelders zijn dan heeft Rijvers naast Postuma. De Leeuw en Wouters nog aan andere oplossingen gedacht. „Ik wil probe ren of Nick Deacy meer een all- rounder kan worden. Deacy is een goede spits voor veel clubs, maar het zou ook voor hem goed kunnen zijn wanneer hij op een andere plaats kan worden ingezet. Ik heb al een proef met hem in de verdediging genomen, dat is goed bevallen. Misschien komen er voor ons ook meer mogelijkheden om op de coun ter te gaan spelen. Onze verdedigers zijn erg aanvallend Ingesteld, dat mag best wat minder worden." Anders dan vorig jaar. wil Rijvers bij voorbaat geen overdreven belang hechten aan de Europa Cup. Althans, voorlopig niet. „De compe titie staat toch altijd centraal, dat blijft het uitgangspunt. In die Euro pa Cup moet je de eerste twee ron den maar door zien te komen. Dan kun je in maart weer gaan bekijken hoe de zaken er in de competitie voorstaan." de journalist te noemen. De Roe meense atleet vroeg asiel in Ottawa, dc Ethiopiër in Montreal. De Russische ploeg die in Montreal aan de Spelen heeft deelgenomen is gisteren in Moskou aangekomen. De ploeg werd op het vliegveld verwel komd door een grote menigte. Ei waren speeches van de judoka Ser gej Novikov en de turnster Ljudmll- la Turischeva. Over de achtergeble ven Nemtsanov werd niet ge sproken. RUSSEN GEWEERD Een groep van 120 atleten uit de Sowjet-Unie is visa geweigerd in Costa Rica waar men had zullen deelnemen aan vriendschappelijke wedstrijden aldus is donderdag door het ministerie voor de openbare vei ligheid in San José meegedeeld. De Sowjet-schaakmeester Wladimir Toekmacow was ook de toegang tot Costa Rica ontzegd. Hij neemt thans deel aan wedstrijden in Co lombia. Costa Rica onderhoudt diplomatie ke betrekkingen met de Sowjet Unie. Waarom de visa werden gewei gerd is niet meegedeeld maar na mens een ministerie werd verklaard.- „Gezien de toestand zoals die hier thans is. is het aan te bevelen alle mogelijkheden dat er nieuwe pro blemen ontstaan te omzeilen." MONTREAL In totaal 3.316.420 toeschouwers hebben de Olympische evenemen ten in Montreal bezocht. Daarbij, zo hebben de organisatoren gezegd, zijn dan wel de vertegenwoordigers van de nieuwsmedia opgeteld. Zoals bekend waren er in Montreal meer journalisten dan deelnemers nadat de Afrikaanse landen zich hadden teruggetrokken. In 1972 In München waren er in totaal 3.300.000 toeschouwers. In Montreal zijn ruim 750.000 kaar ten onverkocht gebleven of niet af gehaald. Dat gebeurde vooral nadat de Afrikaanse landen zich hadden teruggetrokken. Toch is men in Montreal niet ontevreden. De orga nisatoren zeggen dat er meer toeschouwers zijn geweest dan men verwacht had. PHILADELPHIA De Amerikaan se hoogspringer Dwight Stones heeft tijdens wedstrijden in Phila delphia zijn eigen wereldrecord hoogspringen verbeterd met één centimeter. Stones, die tijdens de Olympische Spelen niet verder kwam dan een bronzen medaille via een sprong van 2.21 meter, passeer- de nu de lat op 2.32. Stones leverde zijn wereldprestatie in hetzelfde stadion, als waarin hij zijn vorige wereldrecord (2.31) sprong In het Franklin Field stadi on liet Stones, na een reeks van 2.13, 2.18, 2.21, 2.26, de lat op 2.32 leggen. Hij slaagde bij zijn eerste poging. Stones: „Ik moest alleen zorgen dat ik niet zenuwachtig werd. Dat lukte". VOETBAL De eerstrdivisieclub PEC heeft de 25-jange voetballer Altamont McKenzle uil Jamaica gecontracteerd Hl) maakte In zijn land vier keer deel uit van de nationale selectie DEN HAAO Niemand had de zes getallen vah" lotto 31 goed voorspeld Twee deelnemers had den vijf kruisjes op de juiste plaats staan. Zl) ontvingen ruim een ton. De uitslag aanUI deelnemera 682.740. Inleg fï 2 460 124. Prtjzenbedrag fl 1 273 040 - le prij:.. geen winnaars, van het bedrag van de le prijs gaat I 6e deel naar de jackpot van lotto week 32. hel overige 4/5e deel wordt In gelijke delen verdeeld over de overige prijsklassen van lotto week 31 2e prijs 2 winnaars, die elk bruto fl 109.775,- ontvangen 3e prijs: 93 winnaars, die elk bruto fl. 2 989. ontvangen 4e prijs 4.971 win naars. die elk fl 67,- ontvangen 5e prijs 6 049 winnaars, die elk fl. 55.. ontvangen. Jackpot voor lotto week 32 fl. 102.695.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 13