OEZEWEEK ^mosselen in 't zuur mm r Abonnee worden? Prima! 1 Bedorven maag en diarree... OPRECHTE VEILING Lekker en niet duur! ffijsgsr) kosten u vakantiedagen. entosorbine'Vf ELKE ZATERDAG IN TrOUW een ervaren corrector DONDERDAG 5 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTET PS 14/R Zo woont u rijk ineen nieuwe wijk Ons land telt vele nieuwbouw-woonwijken. U kent ze wel, misschien woont u zelf in zo'n nieuwe wijk. We zijn blij met het comfort die moderne woningen, maar vaak kunnen ze best wat levendiger. Met een klein beetje fantasie... Allemaal dezelfde huizen, allemaal anders? Met de nieuwe wijk Groeneweg in Schagen als voorbeeld doet Libelle u heel wat leuke ideetjes aan de hand. Voor een aparte voor gevel of een heel eigen interieur..... voor weinig geld. En wat dacht u van een achter tuin-met-vijver, samen met uw buren? Kijkt u maar in Libelle hoe mooi een nieuw huis kan zijn. Samen maken ze een gezellige buurt In wijk Groeneweg zorgen de bewoners zelf voor een fijne sfeer. Jong en oud vertellen u hoe ze dat samen doen, en waarom het in hun nieuwe wijk zoveel prettiger is dan waar ze vroeger woonden. Eigen huis kopen? Pas op.... Soms kun je al een huis kopen met een bruto jaarinkomen van f 18.000,-. Ook komt het voor dat je maar f 2.300,- eigen geld nodig hebt. Maar wees voorzichtig met uw koop plannen: wat juiste adviezen besparen u veel misère. Prinses Irene op praatstoel "Misschien ben ik wel de meest vrije van de vier zussen" zegt Prinses Irene, nu alweer twaalfeneenhalf jaar de vrouw van Carlos, in een heerlijk openhartig interview. Ze heeft héél wat te vertellen: over haar IK.Z0V BtStEEM '00 4 kinderen, hun gedwongen maar wel fijne leven in Parijs en over haar werk voor meer vrijheid voor het Spaanse volk. "Mam, nemen we 'n hond?" Dringende kindervraag - maar kijk eerst in onze hondengids voor u ja of nee zegt. Daar ziet u welke honden de ware kindervrienden zijn, welke eisen een hond aan stelt en ook wanneer u maar beter een kat kunt nemen Een ster als man Zou u kunnen leven aan de zijde van Robert Redford of Dustin Hoffman? Of met Jean Paul Belmondo? Jack Nicholson? In Libelle mag u kiezen uit acht van die sterren. Ik wil best elke weck Libelle lezen. Stuurt u mij Libelle maar thuis: Het staat allemaal m deze Libelle. Overal te koop voor maar f 1.45. Via de post. Ik betaal f 15.60 per kwartaal. (aankruisen sral wordt gewenst) Via de bladenman. Ik betaal hemf 1.20 per week of f 15.60 per kwartaal. I)czc bon in ccn open envelop /onder postzegel sturen naar I.ibclle. Antwoordnummer 7146. Amsterdam. 32-,'Dv Het gebeurt zo vaak. Vooral op vakantie. Andere leef-, drink- en eetgewoonten. En plotseling overkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- cn darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan Entosorbine: witte aangename tabletten. Met 6 snelwer kende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. Entosorbine neemt prettig in en helpt direkt. Het mag in geen reisapotheek ont- breken. Neem zo'n buisje mee. zuivert maag cn ingewanden HAARLEM DIRECTEUR: F. G. DE WEERS 8IL0ERDIJKSTRAAT IA - HAARLEM TELEFOON 023-3164 66 Veiling van ECHTE INBOEDELS, waarbij hoge kwaliteit KUNST en ANTIEK met KIJKDAGEN op vrijdag 6. zaterdag 7. zondag 8 en maandag 9 augustus 1976 telkens van 10 tot 16 uur. De Kantonrechter te Briel- le heeft d.d. 3 augustus 1976 handlichting verleend aan Kornelis Groeneveld, gebo ren te Nieuw-Helvoet op 7 april 1956, wonende te Hel- levoetsluis. Moriaanseweg 124. waarbij hem de vol gende rechten van meer derjarigheid werden toege kend: om deel te nemen als fir mant in de vennootschap onder de firma: „fa. Groe neveld en Zoon", gevestigd te Rotterdam, welke firma het poeliersbedrijf uitoe fent, alsmede tot het aan gaan van verbintenissen tot dat bedrijf betrekkelijk, waaronder het ontvangen van en het beschikken over zijn inkomsten, een en ander met de uitzonderin gen vermeld in art. 235 B W. De Griffier v.h. Kan tongerecht te Brielle, J. Tanis w. speciale advertentiepagina's inlichtingen: tel. 020-913456, toestel 783. PERSCOMBINATIE N.V. uitgeefster ven onder meer De Volkskrant, Het Parool, Trouw en diverse nieuws- en advertentiebladen, vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding Ervaring, bij voorkeur in het dagbladbedrijf, is beslist vereist. Hij moet bereid zijn afwisselend 2 weken in dagdienst fiaandag t/m vrijdag van 9.0016.45 uur) en 2 weken in avonddienst (zondag van 21.0003.30 uur en maandag t/m vrijdag van 18.3000.45 uur) te werken. Salariëring volgens groep IV van de C A O. voor administratief personeel in het Grafisch Bedrijf. Voor het werken in wissel diensten wordt een aantrekkelijke toeslag betaald. Het dienstverband geldt in principe voor één jaar. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van Perscombina tie N.V.. Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. de heer H. Kramer. Eventuele telefonische informaties kunt u krijgen onder nummer 020-914400, toestel 628. Öp een toastje, bij de borrel,bij de boterham of om zo maar van te smullen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16