Y 3750.- 2695.- 2950.- 2659.- 2395.- 2950: 3935.- 2195.- A plet klerkx waalwijk zanddonkbx FAMILIEBERICHTEN Grijp uw kans - koop u rijk!! Handel snel, de opruiming is bijna voorbij. 1195- 1025- 1895; ELKE ZATERDAG IN Trouw WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1976 TROUW/KWARTET l kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. In plaats van kaarten Frans Talstra en Renske Frankes delen ook namens hun ouders mee dat zij op dinsdag 10 augustus a.s. om 3.10 uur in het stadhuis te Groningen Baan trouwen. De kerkelijke viering van ons huwelijk, waarvoor wij onze vrienden en kennissen van harte uitnodigen, vindt plaats in de Regenboogkerk te Groningen (wijk Vinkhui- zen), waar de dienst om 19 00 uur begint. Direct na deze kerkdienst is er gelegenheid tot ongeveer negen uur in de hal van de kerk met ons een kop koffie te drinken en ons te feliciteren. Ons adres: Meerpaal 123. Groningen. „Zijn geloven werd aanschouwen" De Here nam op Zijn tijd tot Zich onze lieve Man. Vader en Opa Hendrik Jan Riezebos op de leeftijd van bijna 82 jaar, na een rijk gezegend huwelijk van ruim 55 jaar. Wageningen: G. Riezebos-de Jong Maarn H. Riezebos J. M. Riezebos-Troost Hendrik Jan en Arend Lemmer: H. Riezebos C. Riezebos-van Lingen Mieke. Geke en Rik Wageningen, 2 augustus 1976 Olympia plein 4 Geen bloemen. Vader is opgebaard in het rouwcentrum aan de Gen. Foulkesweg 50 te Wageningen. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 6 augus tus om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Wageningen. waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de Gen. Foulkesweg om 13.30 uur. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen anders zou Ik het u gezegd hebben want Ik ga heen om u plaats te bereiden. Johannes 14 1 en 2 Tot onze droefheid nam de Heere nog onverwacht uit ons midden weg mijn innig geliefde Man. onze zorgzame Vader en Opa, onze Broer, Zwager en Oom Klaas Domburg op de leeftijd van 71 jaar. Bodegraven: A. Domburg-Rootert Wageningen: P. Burggraaf-Domburg A. W. C. Burggraaf en kleinkinderen Bodegraven. 2 augustus 1976. Dronensingel 157. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren a.s. donderdagavond van 8.00—9.00 uur in het Dienstencentrum, Dro nensingel te Bodegraven en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 6 augustus a.s. op de Alge mene Begraafplaats ..Vredehof' te Bodegraven. Aankomst aula plm. 2.30 uur n.m. Zo zal Hij alles maken, dat ge u verwondren moet. Thuis gehaald in het Huis van zijn Heer. mijn lieve Man, onze Vader en Opa Harm Cannegieter eerder gehuwd geweest met Elisabeth Jansen op de leeftijd van 72 jaar. Scheemda. 2 augustus 1976. Stationsstraat 48. W. Cannegieter-van Noort Paterswolde: J. Cannegieter H. J. Cannegieter-Smit Marlies en Harm Emmen: J. H Meyer-Cannegieter J A. Meyer Marieke Bennebroek: B Cannegieter M. Cannegieter-Kliphuis De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 6 augustus a.s. om 2 uur op de algemene be graafplaats te Scheemda. Vooraf zal een dienst van woord en gebed gehou den worden in de Geref kerk aan de Poststraat te Scheemda. die aanvangt om 1.15 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid te con doleren in het gebouw naast de Geref. kerk. ..Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop beëindigd, ik heb het geloof behouden." 2 Tim. 4 7. De Here heeft tot Zich genomen onze Zwager en Oom Harm Cannegieter geliefde echtgenoot van Wilhelmina van Noort eerder weduwnaar van Elisabeth Jansen in de ouderdom van 72 jaar. Groningen: L. Hoeksema-van Noort S. J. Hoeksema Groningen: N. Pinkster-van Noort Zuidbroek: P Tiggelaar-van Noort H. P. Tiggelaar Varsseveld: Jac. van Midwoud-van Noort W. van Midwoud Groningen W. Veldman-van Noort K. Veldman Scheemda: W. P. van Noort J. C. van Noort-Lup neven en nichten Scheemda. 2 augustus 1976 Stationstraat 48. Nil kunt u nog kwaliteitsmeubelen kopen tegen weggeefprijzen! DE LAATSTE KLAP1I Oil is de absolute top in kwaliteit Het mooiste, soepelste rundleder, een zéér originele vormgeving. E F -vakwerk, binnen en buiten het beste! Deze ORIE- EEN-EEN-KOMBINATIE voor een leven onbezorgd zitgenot. NU SLECHTS Eiken tatel (85 en vier dito beklede zittingen, stoelen met velours stuntprijs van 1495 - voor Zwaar, massief eiken EF aanbouwwand met een pracht vitrine, tv-ruimte, luxe bar etc. Puur vakwerkl Maten 300 cm br.. 190 cm. hg. 46 cm. diep. Koopje Een van de beste dne-twee-een kombinaties. Klas siek komlort klassiek vakwerk. Rijke draion be kleding. Losse zit- en rugkussens. Driezitsbank en tweezitsbank, Massief eiken KOLOMTAFEL, bladmaat 110 cm. 0 en vier massief eiken stoelen met zadelzit. Extra aanbieding van 1350.- voor Origineel van ontwerp is deze WANDKAST. Oersolide. een zee aan praktische bergruimte, edel. vakkundig verwerkt massief eiken, otaal 245 cm br.. 195 cm. hg Ongelooflijk voordelig. NL MAHONIE-STIJLKAMER. Beeldschone ovale eettafel, bladmaat 160 x 90 cm. en vier elegante sabelpoot- stoelen. geen 1495.—: TIJDELIJK ZEER VOORDELIG WANDMEUBEL (250 x 90 cm). heel mooi gedeko- reerd. Mei vitrine, bar en tv-ruimte. Meesterlijk vak werk. Nog een beperkt aantal, geen 1895.—. NU Barokke rankenkast waaraan U verschillende edel houtsoorten zult ontdekken. De fraaie ornamenten zijn volkomen verantwoorde onderdelen aan deze E.F. kwaliteits- en prijsprestatie. Een kroonjuweel voor uw interieur, 175 cm. br., 195 cm. hg., extra stuntkoopje In edel massiel eiken (binnenkort onbetaalbaar!). Deze rustieke slaapkamer is een pracht voorbeeld urt de unieke Piet Klerkx-kwaliteitskollekties. Een verrassend romantisch geheel. Groot tweepersoons bed (140 x 200 cm.), twee nachtkastjes en een extra ruime driedeurs garderobekast Klassieke, dubbelgebogen porceleinkast. Vakwerk in edel satijn- en wortelnoten. Dubbeldeurs. maten 160 cm. br x 220 cm. hg. Deze klasse koopt U nergens beneden de 4000. Alleen bij Piet Klerkx NU Uit eigen (abrieken. Een pure verrukking is deze. in het fraaisle natuurleder uitgevoerde, zitkamerkombi- natie. Nooit kiest U meer rijkdom voor zo weinig geld Grootse driezitsbank en een al even royale tweezitter Als 3-2-1-kombinatie 4585.— Driezitsbank tweezitsbank, NU Handgestoken noten kolomtafel met mtarsiablad (doorsnee 120 cm.) en vier pracht stoelen, velours bekleed, gekapitonneerde ruggen. Hoe bestaat het" Koopje Vorstelijk koopje Antiekkopie in edel noten. Itali aanse barok vitrinekast 185 cm. br.. 230 cm. hg.. Voor de liefhebber: snel handelen! NU Waar anders vindt U zoveel komfortabele schoonheid voor deze prijs. Grote driezitsbank en twee ruime fauteuils, prachtig gekapitonneerd. Prachtige draion veloursbekleding Driezitsbank en twee fauteuils, van 2695.- speciale opruimingsstunt De opruiming eindigt op 5-8 1976 nederlands grootste interieurverzorgingscentrum Tel. 04160-36981 spreiding betaling mogelijk franco thuisbezorging ook op maandag en zaterdag geopend vrijdag koopavond tot 9 uur MAASTRICHT si Op God vertrouwend, is na een moedig gedragen ziekte, van ons heengegaan, onze zorgzame Moe der en Grootmoeder Tjitske Postmus-Atsma op de leeftijd van 71 jaar sinds 26 februari 1975 weduwe van Klaas Postmus. Fransum, 2 augustus 1976. Gerkesklooster: T. Spriensma-Postmus Fr. Spriensma Marum: E Wiennga-Postmus H. Wiennga Fransum H. K. Postmus Cl. Postmus-Heidema Ee: G. Postmus G. Postmus-Jeltes Gnjpskerk A Komrij-Postmus I. H. Komrij Stroobos R. Postmus Zw. Postmus-v. Loo en kleinkinderen De begrafenis is vastgesteld op vrijdag 6 augustus 1976 vanuit gebouw Herv. Kerk Augustinusga. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst van woord en gebed worden gehouden die om 1.00 uur zal beginnen. Condoleantie-bezoek donderdag van 8 00-9 00 uur n.m. in de Aula van ..De Wierde" te Grijpskerk. Corresp -adres H. K. Postmus. Medenerweg 13. Aduard. Na een kortstondige ziekte nam God tot Zich, Zijn kind, onze lieve en zorgzame vader en opa Jacob Prosper weduwnaar van Trijntje Rus op de leeftijd van 85 jaar. Hij wist zijn leven betrokken in de liefde van Christus. Joh. 15:9-17 Den Helder. 31 juli 1976. Huize „Goede Ree". Julianaplein 4. Den Helder T. Veuger-Prosper W. Veuger Bergen (N.H J. Houter-Prosper P. Houter Espel (N.O.P.): M. Oegema-Prosper T. Oegema Athens, Ontario (Canada): W. Prosper A. Prosper-van der Ley Scherpenzeel: J. Westerveld-Prosper H. R. A. Westerveld Amsterdam: H. Prosper A. Prosper-Hombroek Den Helder: H. Smit-Prosper N. Smit klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleantiebezoek dinsdag 3 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in de tuinzaal van „Goede Ree". Voorafgaande aan de begrafenis op woensdag 4 augustus zal een rouwdienst worden gehouden om 14 00 uur in de kerkzaal van „Goede Ree", geleid door Ds. G. D. L. Brederveld. De begrafenis zal pl3ats vinden om 15.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Westerweg te Alkmaar. speciale advertentiepagina's inlichtingen: tel. 020-913456, toestel 783. Psalm 121 1 en 2 (onberijmd) Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich, na een langdurig, geduldig gedragen lijden, Zijn kind, mijn geliefde man. onze lieve vader en opa, Hillebrand Gankema op de leeftijd van 59 jaar. Mede namens verdere familie: A. Gankema-van der Kuil Scheveningen, 3 augustus 1976. Doggersbankstraat 12. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen 't Statenhuys", Statenlaan 78. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 6 augustus te 11.45 uur in de Pniëlkerk, Tesselsestraat 67. waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst al daar te 1 uur. Bestuur, akademieraad, centraal orgaan, perso neel en studenten van de sociale akademie De Nijenburgh te Culemborg hebben met grote ver slagenheid kennis genomen van het plotselinge overlijden van hun Stafdocent ds. Hidde Wijmans Een onvervangbaar verlies voor zijn vrouw Coos en hun vier jonge kinderen. Maar ook een grote slag voor de akademiegemeenschap. Hidde was een harde werker, met een grote eruditie en een helder inzicht in menselijke problemen. In de korte tijd dat hij aan De Nijenburgh verbon- deb was heeft hij het vertrouwen van velen ge wonnen. Allen die hem hebben leren kennen zullen hem niet gauw vergeten. Op donderdag 5 augustus zal om 13.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de Hervormde kerk te Heerewaarden, waarna de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats aldaar. Heden werd uit onze vriendenkring weggeno men onze vriend Hillebrand Gankema oud 59 jaar. Scheveningen. 3 augustus 1976 K. de Niet Mevrouw Mooiman D. de Zwart W. Buis A. Buter Mevrouw Spaans Mevrouw Schild De Here nam tot Zich onze lieve kleindochter Jenneke Gehrels op'de leeftijd van 14 jaar. Zij heeft voor ons veel betekend en heeft haar ziekte blijmoedig ge dragen. Haar grootouders Hoofddorp: J. Rip-v.d.Heuvel Vijfhuizen: J W. Gehrels S. Gehrels-Rip. Hoofddorp, 31 juli 1976 Maak je slerk mei hel Christelijk Nationaal Vakverbond Utrecht. Ravcllaan I. PoMbui 2475. Telefoon 030-941041' O Noteert u mij maar als lid OC.r Najin Adres P1a-.iv IkJr tak ld :v nv. /«lilde NL. Xnttt.Nr. I»' Voor ons zeer onvlTl wacht nam de Here P Zijn tijd tot Zich on lieve zorgzame moeoSSA en oma n A t- m - lriJdl Jantje Meijer inen geboren Koster op <T mc leeftijd van bijna 72 j^ke g sinds 19 februari lfcersi weduwe van Hend^d V£ Meijer. „Welzalig de mens op U vertrouwt" Nieuw-Buinen, 2 aug7rt tus 1976 Noorderdiep 306a np Stadskanaal: J. Wilting-Meijer Vand J. Wilting nige Stadskanaal: noori J. Meijer mum G. Meijer-Kuiper VCer Stadskanaal: Morg -i- 'if'" c-, A. Meijer-Sikken^jor_ Nieuw-Buinen: E. Meijer OT Z1' H. Meijer-Joling en kleinkinderen r. Geen bloemen. 1S5 Condoleantieadres: E. Meijer Zuiderdiep 134 Nieuw-Buinen De begrafenis is bepal op zaterdag 7 auguö a.s. om 14.00 uur "r Nieuw-Buinen. Zij onze moeder en oma i laatste eer wensen te wijzen worden ven» om 13.00 uur samen; komen in de Gereftu»w, meerde Kerk te Niet - Buinen. Aanvang roi dienst 13.30 uur precf Gelegenheid tot condm ren na de begrafenis het gebq ..Jeugdhoek".

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14