I!L uitnodiging reünie "i r Trouw vrije universiteit FAMILIEBERICHTEN ISRAEL TURKIJE GRIEKENLAND EGYPTE 'sHeeren Loo-Lozenoord BON ZATERDAG 31 JULI 1976 TROUW/KWARTET 24 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Zondag 8 augustus 1976 hopen wij met onze Ouders en Grootouders R. Folkerts en A. Folkerts-Wigboldus de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij zijn echt dankbaar dat we deze dag met elkaar mogen beleven. Gelegenheid tot felicitatie maandag 9 augustus in café-rest. .,'t Noorden Lichtenvoortsestraatweg 44 te Aalten van 17.00-18.30 uur. Fransje en Jan Willianne Tineke Joke Sylvia Ekka Otto Rianne De Miggeit 40. Aalten. 28 juli 1976. Als de Here wil, gedenken onze lieve Ouders en Grootouders J. Melis K. Melis-Kralt 1 aug. hun 25-jarig huwelijk. Hij heeft ieder ding schoon gemaakt op Zijn tijd (Pred. 3 11a) Wij hopen dat te vieren 7 augustus. Iedereen die hen feliciteren wil is van harte welkom van 17- 18.30 uur in restaurant „de Abdij", Abdijplein 5, Middelburg. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Serooskerke (W) juli 1976. Boshoekweg 2. 29 juli 1976 29 juli 1936 Geloofd zij God met diepst ontzag Hij overlaad' ons dag aan dag Met zijne gunstbewijzen Die God is onze zaligheid Wie zou die hoogste majesteit Dan niet meer eerbied prijzen Die God is ons een God van heil Hij schenkt uit goedheid zonder peil Ons 't eeuwig zalig leven Hij zal uit goedheid in de nood Zelfs bij het naad'ren van de dood Volkomen uitkomst geven Psalm 68:10 Zaterdag 14 augustus hopen Huibrecht Blok en Regina Cornelia Lock het feit te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Oegstgeest: Huib en Ria. Yvonne. Huib en Arnaud Bergen op Zoom: Wim en Anneke. Ewoud en Gerdien Apeldoorn: Regina en Machouri Idris, Malika en Micha Gelegenheid tot gelukwensen 14 augustus van 16.00 tot 18 00 uur in restaurant „Het Haagsche Schouw", Haagse Schouwweg 14 te Leiden. Leiden, Groenhovenstraat 11. Dankbaar en blij vierden wij 26 Juli 1976 met onze familie ons zilveren huwelijksfeest. A. Feenstra Tj. Feenstra-Hoekstra Apeldoorn Magnesiumweg 16. 31-7-1976. Cornelis Willem Schout en Elizabeth Klazina de Koning zijn verheugd U. mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk De huwelijksvoltrekking zal D V plaats vinden op don derdag 19 augustus as, om 15 30 uur in het stadhuis van Leiden De kerkelijke bevestiging in de Gcref Kerk. Oude Vest 133 te Leiden om 16 00 uur door de weleerw. heer Ds R. J. Kool stra. Juli 1976 Herengracht 39A, Leiden Receptie van 17 30-18.30 uur in Restaurant Nieuw Minerva, Vr ou wens teeg II te Leiden.* Want ik ben Verzekerd dat noch dood. noch leven, noch engelen, noch machten, noch enig schepsel, mij zal kunnen scheiden van de liefde Gods. welke is in Christus Jezus onze Heer' Geheel onverwacht, maar op Zijn tijd. heeft God in Zijn heerlijkheid opgenomen, onze innig gelief de en zorgvolle man. vader en grootvader Cornelis Nicolaas Peschar in de ouderdom van 73 jaar. Amsterdam. K Peschar-Timmerman Bristol (Engeland), A. Peschar Singapore. W Peschar en echtgenote Soesterberg. A J. Koch-Peschar H.J. Koch Almelo. J Tijhuis-Peschar A Tijhuis en kleinkinderen Amsterdam. 30 juli 1976 De Egmondenstraat 50 Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandag avond van 7.30-8.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B. u.a.. Vondelstraat 101 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 3 augus tus om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.15 uur Tevens gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Tot onze grote ontsteltenis is zeer plotseling van ons heengegaan, mijn zeer zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot en overgrootvader Bastiaan Jan de Jong:. op de leeftijd van 86 jaar. Oprichter van schoenenmagazijn The American B.V. In leven President-Directeur. Zijn leven was uiterste plichtsbetrachting, zijn heengaan is voor ons een groot verlies M. de Jong-Andes Pijnacker: J. de Haas-de Jong W. de Haas klein en achterkleinkinderen Rotterdam. 30 juli 1976 Van Beethovensingel 96 De begrafenis heeft in besloten familiekring op de begraafplaats Crooswijk plaatsgehad Zeer plotseling is van ons heengegaan onze presi dent-directeur, de heer B. J. de Jong. Zijn enorme plichtsbetrachting zal ons een voor beeld blijven. Directie The American B.V. Onze oud-president-directeur de heer B. J. de Jong is van ons heengegaan. Zijn nagedachtenis zal bij ons in herinnering blijven. Personeel The American B.V. Heden nam de Heere onverwacht uit ons midden weg, mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma Angenietje Cornelia Niesing geb. Heemskerk in de leeftijd van 63 jaar. Voor ons te vroeg aan d' aard ontnomen, maar door God te goeder uur, is zij in Zijn woning opgenomen. Noorden: H. G. Niesing Oudewetering: M. Langhout-Niesing C. Langhout Roden: B. de Vink-Niesing H. M. de Vink Woudenberg: C. Langhout-Niesing J. Langhout Noorden: H. G. Niesing Jr. M. Niesing-de Jong Spijkenisse: A. C. Siegelaar-Niesing H. H. F. Siegelaar en kleinkinderen Noorden (ZH) 29 juli 1976. Woerdense Verlaat 5 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op dinsdag 3 augustus a.s. in de Gereformeerde Kerk te Woerdense Verlaat om 13.00 uur, waarna ter aardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Noorden. Het zij dat wij leven, het zij dat vrij sterven, wij zijn des Heeren. Rom. 14 8 De Heere nam uit onze familiekring tot Zich, onze geliefde Dochter. Zuster, Behuwdzuster en Tante Angenita Cornelia Niesing-Heemskerk op de leeftijd van 63 jaar, geliefde echtgenoot van H. G. Niesing. Nieuwkoop: M. Heemskerk-Hofstede tijdelijk Academisch Ziekenhuis Leiden Den Haag: M. J. Toes-Heemskerk G. Toes Hazerswoude: P. D. Heemskerk J. Heemskerk-Bakker Dronten: C. J. Heemskerk H. J. Heemskerk-de Boon Ter Aar: C. Kapteyn-Heemskerk P. Kapteyn Maartensdijk: J. van der Veen-Heemskerk Nieuwkoop: A Heemskerk M. Heemskerk-de Blanken Vinkeveen: M. Gerüng-Heemskcrk A. H. Gerling Ter Aar: N. Heemskerk A. C. Heemskerk-van Kouterik Nieuwkoop: H. Heemskerk N. J. Heemskerk-de Bruyn Nijverdal: A. de Gier-Heemskerk D. de Gier Zevenhoven: J. Heemskerk J. H. Heemskerk-Slingerland Voorburg: J A. M Goedhart-Heemskerk K. Goedhart neven en nichten Woerdense Verlaat. 29 juli 1976. Zalig hij. die in dit leven Jacobs God ter hulpe heeft Psalm 146 3 Tot onze diepe droefheid nam God onverwacht uit ons midden weg mijn lieve Man, onze zorgza me Vader en Opa Pieter Sjaardema op de leeftijd van 68 jaar. Bodegraven J. A C. Sjaardema-Engel Jouke en Nel Caroline Pieter Peter en Susan Sonja Yvonne Bodegraven. 29 juli 1976 Spoorstraat 42 Gelegenheid tot condoleren a.s. maandagavond van 7 45-8.45 uur in het Dienstencentrum. Dronen- singel te Bodegraven en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V dinsdag 3 augustus a.s. om 10 00 uur in het bovengenoemd Dienstencentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Vredehof", Noordzijde te Bodegraven. Aankomst aula plm. 11.00 uur. Onverwacht nam de Here tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Rienstje Elizabeth Helder op de leeftijd van 83 jaar „Haar geloven werd aanschouwen." Haren, Vondellaan 168 29 juli 1976 T Helder 't Zand: R. Helder-Deelman Haren: C. Helder De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het „Zonnehof", Nesciolaan 115 te Haren. Bezoek zaterdag 31 juli a.s. 's avonds van 7 tot 8 uur. Een rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 2 augustus a.s. om 10.45 uur in de Gerefor meerde kerk aan de Kerkstraat te Haren, waarna de begrafenis om 12 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Selwerderhof' te Groningen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de koffiekamer op de begraafplaats. Heden is overleden mijn lieve Man Willem Antonie Hoefkens op de leeftijd van 85 jaar. N. Hoefkens-Plug Eindhoven, 30 juli 1976 Corr.-adres: Bergmannstraat 60, Eindhoven Voor ons onverwacht nam God tot Zich onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Arie van Arkel in de ouderdom van 92 jaar. De Meern: C. J. de Groot-van Arkel Joh. de Groot Aalten: J. van Arkel E. van Arkel-van Riezen Klein- en achterkleinkinderen Aalten, 30 juli 1976 Beth.-San. Correspondentie-adres: Brukterenstraat 18, Aalten. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 3 au gustus a.s. op de begraafplaats „Berkenhove". Vooraf wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehou den in het Uitvaartcentrum Romienendiek 2a. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Hij is verlost. God heeft hem wel gedaan. In vrede is ontslapen mijn lieve Man Arie van Bergen in de ouderdom van 87 jaar. De bedroefde J. van Bergen-de Vor Alphen aan den Rijn, 30 juli 1976. Anna van Burenlaan 133, serviceflat Westerhove. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 3 augustus 's middags om 1.45 uur in de Opstandingskerk aan de Pr. Marijkestraat te Alphen aan den Rijn. In aansluiting daarop zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op de Oosterbe graafplaats te Alphen aan den Rijn om 3 uur. Na de begrafenis is er in de aula van de be graafplaats gelegenheid voor condoleantie. In plaats van kaarten. Op 27 juli nam de Here tot Zich mijn geliefde zuster Johanna van Dorp op de leeftijd van 85 jaar. W. F. van Dorp De begrafenis heeft n plaats gevonden Geheel onverwacht overleed ons dochtertje en zusje Jeltje Marije Mariël geboren 26 juni 1976 overleden 28 juli 1976 De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden 30 juli 1976 te Zuidhorn. Marchienes Geersing Maijken J Geersing- Dominicus Leonie Alle vrienden en bekenden van mijn Man, onze Vader en Grootvader Gerriet Arend ten Kley danken wij heel hartelijk voor alle blijken van belang stelling en medeleven na zijn overlijden betoond. Uit aller naam: G. ten Kley-Schippers Delden, juli 1976. Voor Uw hartelijk medeleven tijdens de ziekte en na het over lijden van onze geliefde Man. Vader, Groot- en Overgroot vader Jan Eversdijk zeg ik U. mede namens mijn kinderen hartelijk dank Mevrouw M. Eversdijk- dc Jager Kèpelle-Biezclinge. juli 1976 Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. In de volle zekerheid van het geloof is in Vrede van ons heengegaan onze Vader, Schoonvader en Grootvader Pieter Boeringa Hij werd 67 jaar. Zijn kinderen, mede namens Moeder: Fred en Corrie Boeringa, Canada Ina en Wim Jansen, Zeist Klaas en Sophie Boeringa, De Lier 1 Thea en Koos Schell, Rotterdam en de kleinkinderen Zeist, 24 juli 1976 Rotterdam, Heemraadssingel 83. Correspondentieadres: Fam. Jansen, Griffensteijnseplein 18, Zeist Het was de wens van Vader om in Zeist begraven te worden in het bijzijn van de naaste familie. In Christus ontslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Hendrika de Jong-de Rooi van Gosliga op de leeftijd van 90 jaar. Amsterdam, S. de Jong Amsterdam, J. de Jong B. G. J. de Jong-Bushoff 't Harde, F. Algera-de Jong L. Algera kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 30 juli 1976 Prot. Chr. Verzorgingstehuis „De Kimme". Beemsterstraat 546 De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op dinsdag 3 augustus om 10.00 uur in Huize „De Kimme". De teraardebestelling zal plaatsvinden om 11.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Buikslotermeerdijk. Verzoeke geen bezoek en geen bloemen Wij zoeken een hartelijk kostgezin voor een werkend 18-jarig meisje. Liefst Den Haag of omgeving. Schriftelijke reakties aan: William Schrikker Voogdij Stichting Nic. Maas straat 52 te Amsterdam, t.a.v. de heer P.A. van de Steenoven, direkteur. Ondanks de sedert 3 jaar durende inflatie onverminderde lage prijzen in Hotel Pension ,,Red Eagle" a-6365 Kirchberg bij Kitzbuehel, Tirol, tel 0943/5357/2773 en 2774. 860 m. boven de zeespiegel. Heerlijke bergachtige omgeving, zwembad bij Hotel, nieuw gastvrij huis. Bejaardencentrum 't Anker te Kesteren met 80 bewoners vraagt a. een kookster (kok) tevens als hoofd van de keuken, ervaring en bekendheid met dieëten strekt tot aanbeveling. b. tweede kookster Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.-Be jaardentehuizen. Gegadigden met een positief protestants-christelijke overtuiging kunnen hun sollicitatie met referentie-adres sen en genoten opleiding richten aan de directrice. Koningin Emmalaan 19, Kesteren, tel. 08886-1541. ELKE VRIJDAG IN VOOR WEEKEND EN VAKANTIE boordevol nieuws voor hen die er eens uit willen INLICHTINGEN Advertentie-exploitatie tel 020-913456 toestel 708 en 716 Voor bijbelse reizen naar Wendt U tot: Het Commissariaat v.h. H. Land Biest 43, Weert. Tel. 04950-35521 theologische hogeschool van de gereformeerde kerken in nederland Kampen, Oudestraat 6, Koornmarkt 1, tel. 05202-7811 inschrijving van eerstejaars studenten aan de Theologische Hogeschool zal zijn op vrijdag 27 augustus 1976 om 10.30 uur in het gebouw Koornmarkt 1 Degenen die zich willen laten inschrijven, dienen mee te nemen: - copie van getuigschrift gymnasium, atheneum, h.b.s. of h.b.o.; - copie van diploma's/cijferlijsten; - aanbeveling kerkeraad voor de theologiestudie; - 3 recente pasfoto's. amsterdam Wegens het vertrek van Prof. P.J. Boukema is bij de Faculteit der Rechtsgeleerdheid de post vacant van gewoon hoogleraar in het staatsrecht Bij de vervulling van deze vacature hecht de faculteit met name belang aan grondige kennis van het positieve staatsrecht belangstelling voor en kennis van de theoretische grondslagen van het vak; belangstelling voor en kennis van de moderne opvattingen over de verhou ding tussen staat en maatschappij de bereidheid om al deze aspecten in onderwijs en onderzoek tot hun recht te laten komen, een en ander in nauwe samenwerking met de overige leden van de vakgroep de bereidheid tot het verrichten van bestuurlijke werkzaamheden binnen de faculteit. Voor een benoeming wordt instemming verlangd met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Zij. die inlichtingen over deze vacature wensen te ontvangen en zij, die de aan dacht op een kandidaat willen vestigen, kunnen in contact treden met de voor zitter van de benoemingscommissie. Prof. mr. P. de Haan, Kiplaan 28, 's-Gravenhage, telefoon070-25 72 47 of 05129-455. Schriftelijke sollicitaties, onder bijvoeging van een curriculum vitae en een lijst van publikaties, binnen vier weken na verschijning van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer 111-2336. te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105. Amsterdam Buitenveldert. GROTE ZOEKLICHT TOOGDAG in de Expo Hal te Hilversum, uitgaande van "Hel Zoeklicht" (stichter Johannes de Heer) Zaterdag 7 augustus Algemeen motto: "WAAR LOOPT DEZE WERELDCRISIS OP UIT?" Sprekers: Evang. J. Kits Evang. Jb. Klein Haneveld Evang. Th. Dikkes Ds. P. J. Mietes Ds. Jac. Schouten Ds. W. Harkema Gastspreker: Hal Lindsey te Zeist, te Bodegraven, te Leiden. teZeist. Te Emmen te Doorn. Amerika. Muzikale medewerking wordt verleend door: Maarten de Groot Oge Ab. Klein Haneveld Trompel John Buurman Solozang Marian Koning Solozang Leiding samenzang: Hans van der Steen. De samenkomsten beginnen om 10.00 uur, 13.00 uur en 15.45 uur. Brengt u de kinderen maar mee, voor hen zijn er speciale kindersamenkomsten onder leiding van de heren "W. van Weelden en R. van den Brink." U bent hartelijk welkom op zaterdag 7 augustus (Prol. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo aan oud-personeelsleden van onze inrichting, tot het bijwonen van een op donderdag 16 september 1976. Wij willen dan naast het hernieuwen van onderlinge contacten graag iedereen nader kennis laten nemen van de recente ontwikkelingen binnen onze inrichting. Wij hopen dat vele oud-medewerk(st)ers aan onze uitnodiging gehoor zullen geven. Informaties over deze dag worden u tijdig toegezonden als u onderstaande bon, door u ingevuld, vóór 10 augustus 1976 aan ons opstuurt. Doet u dit nu ineens even! Adresseert u uw portvrije enveloppe als volgt: Administratie 's Heeren Loo-Lozenoord, Antwoordnummer 16, Ermelo. Naam m/v Adres - Plaats - - -- Ik werkte op 's Heeren Loo-Lozenoord van - - tot Ik doe graag mee aan uw reünie op 16-9-76. sH,

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24