O X fysiotherapeut mentrix aa groot» schuy lenburg hoofd verplegingsdienst Trouw directeur/directrice diaconessenhuis bteda Verpleeghuis Martinushof Arnhem AFDELINGSHOOFD WAARNEMEND enee" AFDELINGSHOOFD "DEWARTBURG" een gediplomeerde bejaardenverzorgster leidinggevende verpleegkundigen Rode Kruis Ziekenhuis sint jans gasthuis hoorn mnl./vrl. docent(e) verpleegkunde In™ I11. STAFDOCENT VERPLEEGKUNDE M/V TEL. 020-913456 Toestel 743 UI Mi Ju Ermelo ZATERDAG 31 JULI 1976 "PDAG 31 TROUW/KWART^--- Wij vragen een die eventueel in aanmerking kan komen voor waarnemend hoofd voor een inrichting van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen De werkzaamheden omvatten: - behandelingen op de afdelingen en in de paviljoenen; - hydrotherapeutische behandelingen in een hiervoor apart ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex; - begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gediplomeerden; - meedenken in een nieuw op te zetten afdeling; - verstrekken van orthopedische hulpmiddelen en invahdewagens; - werken in teamverband met andere disciplines. Salariëring volgens NZR-normen; goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer T Hulzebos. hoofd afdeling Fysiotherapie, telefoon (055) 260906, toestel 248 of 's avonds (055) 238225. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106. Apeldoorn In ons verpleeghuis voor somatisch zieken, met een capaciteit van 140 bedden, ontstaan binnenkort vacatures voor een: Gedacht wordt aan een verpleegkundige in het bezit van het diploma ziekenverpleging A of A en B. Hij/zij dient te beschikken over leidinggevende en organisatorsiche capaciteiten. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Gedacht wordt aan een verpleegkundige in het bezit van het diploma A ziekenverpleging. Hij/zij dient te beschikken over leidinggevende capaciteiten. Salaris volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Verzoeken om inlichtingen en lof sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directeur van het verpleeghuis Martinushof, Slochteren- weg 2 te Arnhem. Tel. nr. 085-229010. Het Ev. Luth. Bejaardentehuis Kennedylaan 16 Utrecht. Heeft plaats voor: Salariëring volgens C.A.O. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de Directie. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Op de INTERNE AFDELING, een ALGEMENE AFDELING en de OPERATIEKAMER is plaats voor (le Verpleegkundige en verpleegkundigen A) Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot Zr. J. Steenberg, hoofdverpleegkundige in algemene dienst. Tel.: 02510 - 2 91 31 toestel 1112. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer A. C. Kuijlen, hoofd personeelszaken van het Vondellaan 13. Beverwijk. In het St. Jans Gasthuis te Hoorn, een algemeen ziekenhuis (312 bedden), is de funktie vakant van Hij/zij ressorteert rechtstreeks onder de direktie. Tot de taak van genoemde medewerk(st)er behoort: leiding geven aan en verantwoordelijkheid dragen voor het funktioneren van de gehele verplegingsdienst. selekteren van verpleegkundig en verzorgend personeel. mede ontwikkelen, introduceren en begeleiden van nieuwe verpleegtechmeken en methodieken. leveren van een eigen bijdrage aan een moderne bedrijfsvoering. medewerken aan de vorming van de leerling-verpleegkundigen, in nauw overleg met afdeling Opleidingen. bevorderen van de samenwerking zowel in de eigen dienst als met andere diensten. Voor het goed vervullen van genoemde funktie is het nodig, dat de kandidaat (kandidate) beschikt over: ruime verpleegkundige kennis. ervaring op het gebied van organisatie en leiding geven. goede kontaktuele eigenschappen. Een op de funktie gerichte opleiding strekt tot aanbeveling. Inlichtingen inzake de te vervullen funktie worden gaarne verstrekt door de direktrice. Zr. C. G. van Tilburg, tel. (02290) 1 29 29. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het St. Jans Gasthuis. F. Maelsonstraat 3 te Hoorn. "Noorderhaven'' is een christelijk centrum voor de begeleiding, behandeling en verzorging van geestelijk gehandicapten, dat 10 km ten zuiden van Den Helder ligt. Per 6 september 1976 wordt voor circa 25 uren per maand een gezocht. De taak bestaat uil het verzorgen van de theoretische en praktische lessen verpleegkunde in het kader van de Z-opleidmg. Het bezit van het diploma Ziekenverpleging A en/of B en/of het diploma Z. gekombineerd met (of studie voor) het getuigschrift "Docentenopleiding" is vereist. De honorering op uurbasis vindt plaats volgens de daarvoor geldende landelijke richtlijnen. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij het hootd opleiding, de heer Th. Mineur, tel. (02235) 1744. toestel 319. Gegadigden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de geneesheer-direkteur S. Leenstra, Postbus 2. Julianadorp. NOORDERHAVEN - julianadorp christelijk centrum voor geesteszwakken r— STICHTING HOGERE BEROEPSOPLEIDING VOOR VERPLEEGKUNDIGEN OP PROT. CHR. GRONDSLAG TE AMSTELVEEN. Wij zoeken op korte temijn contact met een verpleegkundige, die wil meehelpen het verpleegkundig onderwijs in deze nieuwe vorm gestalte te geven. Vanwege de start in aug. 1975 verkeert de opleiding nog in eeen stadium van voortdurende ontwikkeling wat vorm en inhoud betreft. Wij hebben daarom behoefte aan een collega, die zich hiervoor wil en kan inzetten. Wij gaan er vanuit, dat hij/zij over didactische kwaliteiten beschikt, tenminste het diploma ziekenver pleging A en B heeft, bij voorkeur in het bezit van het diploma E.M.G.Z. Salariëring volgens bevoegdheid en leeftijd overeen komstig de voor het H.B.O. geldende normen van het Ministerie van O W. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur, tel.; f020) 5484288 of (02208) 4935 (privé). Sollicitaties met curriculum vitea te richten aan de direkteur van de H.B.O.V., p/a Postbus 7161, Amsterdam. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Ons ziekenhuis heeft 320 bedden en maakt deel uit van het komplex van gezondheids voorzieningen te Bennekom waartoe o.a. behoort: - het centrum, voor verpleging en reaktive- ring van 150 langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof". Het ligt in de bedoeling om met name voor de behandeling van de bewoners van "De Halderhof" binnen de afdeling fysiotherapie een team van ongeveer 3 bewegingsthera- peuten(es) te vormen die in staat zijn vanuit hun eigen discipline in nauwe samenwerking met de medewerkers van "De Halderhof" de bewoners een optimale behandeling te geven. Voor dit te vormen team zoeken wij enkele enthousiaste oefentherapeuten(es) bewegingstherapeuten (es) die in staat zijn onze bedoelingen te realiseren. Voor deze funktie is een afgeronde opleiding Caesar-leer of Mensendieck vereist, terwijl ervaring in het werk tot aanbeveling strekt doch geen vereiste is. Nadere inlichtingen worden U graag gege ven door het hoofd van de afdeling fysiotherapie Mevr. S.F. Pater, tel. 08389- 9101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U sturen aan iMevr. T.P. Andeweg van de afdeling I personeelszaken, Edeseweg 118, Benne INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt DE STICHTING BEJAARDENCENTRUM 'DE DURG- HORST' TE KROMMENIE (Gemeente Zaan stad) exploiteert een verzorgingstehuis met 66 bedden en 36 bejaardenwoningen. Het bestuur wil gaarne in contact komen met gegadigden voor de vacant geworden functie van Deze zal in samenwerking met het bestuur belast worden met de algehele dagelijkse leiding van het tehuis. Van deze functionaris wordt verwacht: belangstelling voor en ervaring in de bejaar denzorg goede contactuele eigenschappen het vermogen om een goede personeelsfor matie op te bouwen, in stand te houden en daaraan op doelmatige wijze leiding en bege leiding te geven. een goed organisatie- en improvisatietalent Het bezit van diploma ziekenverpleging A en/of B en ervaring in soortgelijk werk strekt tot aanbeveling. De rechtspositie-regeling van de Gemeente Zaanstad is van toepassing. Salarisgrenzen minimum f2395.- maximum A3075.- per maand (incl. 414% jan. 1976), afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Indien gewenst is in het tehuis een dienstwoning beschikbaar. Uitvoerige sollicitaties (o.a. opleiding, werkzaamheden en referenties) binnen 14 dagen te richten aan het bestuur, p/a Agavestraat 32, Krommenie. bHEEREN LOO CHRISTELIJK CENTRUM VOOR GEESTESZWAKKEN Apeldoornseweg 60. Wekerom (gem. Ede). In ons centrum - een zwakzinnigeninrichting met 360 bedden - ontstaat wegens huwelijk de vacature Medio oktober 1976 willen wij gaarne een nieuwe mentrix benoemen. Taak: het op begripvolle en belangstellende wijze begeleiden van leerling- en overige verplegenden, waarvan er ca 150 woonachtig zijn in de personeelsflat en in de overige, op het terrein van de inrichting aanwezige, personeelsaccommodatie. Vooral 's avonds en in de weekends zal een beroep op de mentrix worden gedaan. De werkzaamheden worden verricht in nauwe samenwerking met de part-time mentrix. Gevraagd: een medewerkster met christelijke levensovertuiging, tenminste 30 jaar oud, over eigenschappen beschikkend die het haar mogelijk maken deze functie op een goede wijze uit te oefenen. Goede salariëring en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de mentrices Mej. Stegeman of Mevrouw Prooy, telefoon (08382) 441, toestel 127. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur, Postbus 75, Ede. Barem ?ERSUÏ de Stat Nedei eend v< rnese F ir zwart rtbestas vereek er voor ourg ch8 oirde in itante te sgraad I aden. Di belangri bij de o tijf sinds gebouw jweekhu mpignor Limburf oant en duizeni rocent b en. Dire I000 mei jaar pri t kg ch jedrukt miljoen :tie, gew ten. woi ïeerd er servenii tages g< penland nog at In het Diaconessenhuis te Breda, een ziekenhuis waar 260 patiënten worden verpleegd, hebben wij op ons laboratorium mogelijkheden voor een medisch analist(e) a of b Betrokkene zal met de dagelijkse leiding worden belast op het klinisch-chemisch laboratorium. Het laboratorium beschikt over een modern instrumentarium (o.a. centrifugaal analyser). Inpassing in het rangenstelsel is o.a. afhankelijk van leeftijd en ervaring. Tevens hebben wij mogelijkheid voor een medisch analist(e) die afwisselend werkzaam zal zijn op de klinisch-chemische- danwel heamatologische afdeling van het laboratorium. De personele bezetting van het laboratorium bedraagt 20 analytisch geschoolde medewerkers. Aan beide funkties is verbonden, dat nacht- en weekenddiensten zullen moeten worden verricht. in een SN H/ snde t incent n groe stituu Ijkt ni intra r marl jereren Aincent mark anten), e en g Dbby «dschs n>. Dit ntieel >k in d Informatie omtrent beide funkties kan worden verkregen bij Dr. C. Kammeraat, klinisch chemicus, tel. 076-122133 tst. 313. Uw schriftelijke sollicitatie wordt gaarne ingewacht bij de afdeling personeelszaken, Langendijk 75 te Breda onder vermelding van kode Tr. 31-7 op de enveloppe. Voor de geronto-psychiatrische kliniek "de Feithenberg" van ons ziekenhuis vragen wij GROEPSVERPLEEGKUNDIGEN VERPLEEGKUNDIGEN die daartoe willen worden opgeleid. In "de Feithenberg" worden patiënten behandeld, gegeleid en verzorgd, die ouder zijn dan 60 jaar. In de doelstelling van de kliniek is een driedeling weergegeven: - observatie en kortdurende behandeling, waarna ontslag of overplaatsing volgt; - behandeling op middellange termijn, waarna ontslag of overplaatsing volgt; - behandeling en verzorging op langere termijn, gevolgd door ontslag of uitplaatsing. Elke afdeling is onderverdeeld in kleinere groepen van ongeveer 10 patiënten. Voor zo'n groep is de groepsverpleegkundige verantwoor delijk. Er zijn 14 groepsverpleegkundigen. Tot de taak van de groepsverpleegkundige behoort; Uitvoering en coördinatie van de uitvoering van de behandeling, het geen ondermeer omvat: - gedragsobservatie; - lichamelijke vezorging; - begeleiding in de vorm van individuele- en groepsgesprekken. Er wordt gewerkt in teamverband en de groepsverpleegkundige kan rekenen op deskundige begeleiding door de gerontagoog. Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van de medewerkers. Inlichtingen worden verstrekt door drs. F. Mol, gerontagoog, tel. 03417-4848 toestel 330. Sollicitaties kunt u richten aan de Geneesheer-Directeur van r Psychiatrisch Ziekenhuis

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22