vrije universiteit 10 Gemeente Rotterdam bedrijfsleider bedrijfsleider werkeenheid lichamelijk gehandicapten chef bedrijfsbureau bouwadviseur r vrije universiteit vrije universiteit Trouw Trouw een ervaren korrektor kamphuis vandebraak bouwmaterialen bv kommerciële medewerker amsterdam wetenschappelijke (hoofd)medewerk(st)ers Gemeentelijke Sociale Dienst: HASSELT BUGO B.V. Vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken PERSCOMBINATIE N.V. Apparatenfabriek "ANIMO" B.V. administrateur zaterdag 31 juli 1976 trouw/kwarE Kamphuis Vandebraak Bouwmaterialen B.V. Kampen is een groothandel in bouwmaterialen voornamelijk gericht op de Door promotie van de huidige assistent, zoekt de heer Fixe naar een nieuwe enthousiaste De taak is veelzijdig, kontakt met de klanten, ontvangst in de toonzaal, verzorging van de expeditie enz. Dit alles op een niet te groot modern kantoor met een prettige werksfeer. Een baan voor jongemannen van 20 tot 25 jaar, opleiding minstens meao of gelijkwaardig, die een goed gevoel voor teamgeest hebben. Wilt u meer inlichtingen, neemt u dan kontakt op met de heer G.J. Fixe. tel. overdag 05202-4242, na 18.00 uur tel. 05202-5049. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons kantoor adres Ambachtstraat 7 te Kampen. Bij de Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Weten schappen bestaan in de vakgroep i.o. Andragologie/Sociale Pedagogiek drie vacatures voor voor de volgende functies a) het verzorgen van een aantal onderwijsonderdelen in de sociale pedagogiek participatie in de beleidsontwikkeling t.a.v. onderzoek en het doen van op de praktijk gericht onderzoek vanuit een nader vast te stellen thematiek op het terrein van jeugd- en jongerenwerk/hulpverlening. b) het geven van inleidende colleges en de begeleiding van werkgroepen binnen het kandidaats- en het doctoraal programma voor studenten Andragologie en Sociale Pedagogiek in vormen van agogisch handelen met be trekking tot het individu, de kleine groep en de organisatie het doen van onderzoek vanuit de specifieke vragen met betrekking tot agogisch handelen en participatie aan de beleidsontwikkeling ten aanzien van onderzoek. c) het verzorgen van een deel van het doctoraalonderwijs speciale andragologie/vormingswerk (werkgroep en pro jectonderwijs) het leveren van een aandeel in stage en scriptiebegeleiding participatie aan de beleidsontwikkeling ten aanzien van onderzoek en deelname aan op te zetten onderzoek op het terrein van vormingswerk. De onder a) genoemde functie is voltijds terwijl functie b) en c) voor 6/10 werktijd zijn. In alle functies dient een evenredig aandeel in de beleids- en beheerstaken op vakgroeps-/(sub) faculteitsniveau geleverd te worden. De te benoemen functionarissen dienen hun taken uit te voeren binnen een zich ontwikkelend beleidskader van een emancipa torische andragologie c.q. sociale pedagogiek. Centraal gegeven binnen dit beleidskader is de realisering van de integratie van onderwijs en onderzoek. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. In aanmerking komen afgestudeerden in de agogische weten schappen, bij voorkeur met hoofdrichting sociale pedagogiek of andragologie en met ervaring/bekendheid op het terrein van jeugd- en jongerenwerk/-hulpverlening. Inlichtingen kunnen voor de twee eerstgenoemde vacatures worden ingewonnen bij Drs. J. L. Hazekamp; voor de laatstge noemde bij mevrouw Drs. H. Dake; De Lairessestraat 142, telefoon: 020-79 30 31. Sollicitaties dienen, vergezeld van een curriculum vitae. vóór 16 augustus te worden gericht aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161. Amsterdam- B uiten veldert. onder vermelding van vacaturenummer 622- 2316. amsterdam Bij de subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen is op korte termijn plaats voor een afgestudeerd jurist(e) voor de halve werktijd Van kandidaten wordt verwacht dat zij be- langsteljing hebben voor de sociale weten schappen, voor de inleiding in het recht en voor het staats- en bestuursrecht Onderwijservaring en/of praktijkervaring wordt op prijs gesteld. De werkzaamheden zijn primair gericht op het geven van onderwijs aan - voorname lijk - studenten in de politicologie. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt vereist. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij Mr.dr. J.J. Oos tenbrink. tel. 030-71-51 04 (thuis) of 020-73 96 24 (kantoor). Sollicitaties binnen vier weken na plaatsing van deze advertentie, te richten aan de Hoofd afdeling Personeelszaken, De Boele laan 1105, postbus 7161, Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 602-2406. m amsterdam Bij de Faculteit der Rechtsgeleerdheid be staat een vacature voor een wetenschappelijk medewerker (m/v) De medewerk(st)er zal belast worden met onderwijs en onderzoek binnen het vakgebied der encyclopedie en rechts filosofie. Voor de functie komen in aanmerking jonge juristen die geheel vertrouwd zijn met de methoden van de encyclopedie. De benoeming zal plaatsvinden in tijdelijke dienst voor ten hoogste vier jaar. Van gegadigden wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Inlichtingen worden verstrekt door Prof.dr H.J. van Eikema Hommes, telefoon- 020-548 46 83 of 02159-4 23 82. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 111-2366, te richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken, De Boelelaan 1105, Am sterdam- Buitenveldert. m Rotterdam vraagt voor de Gemeentelijke Sociale Werkvoorziening (G.S.W.) een Onder supervisie van de leiding van de G.S.W. is hij verantwoordelijk voor het funktioneren van de werkeenheid. Hij zal de bevordering van hel welzijn en de ontplooiing van de werknemer in harmonie moeten brengen met een verant woorde mate van produktiviteil en kwaliteit. Vereist is een opleiding op het niveau van het hoger technisch onderwijs, aangevuld met reeds in praktijk gebrachte kennis van organisatie- en arbeidskunde. Meerdere jaren ervaring in het geven van leiding aan technische en technisch- organisatorische lijn- en staffunktionarissen. bij voorkeur in de sociale werkvoorziening. Gesteund door goede kontaktuele eigenschappen moet hij in staat zijn binnen het raam van voorschriften en richtlijnen tot een zelfstandig bedrijfsbeleid te komen. Vakaiurenummer 76.423a/004l4 Tevens wordt gevraagd een Onder supervisie van de leiding van de G.S.W. is de chef verantwoordelijk voor een centraal bedrijfsbureau en het - in samenwerking met bedrijfsleiders - goed funktioneren van meerdere produkticbureaus. Genoemde bureaus zijn belast met het voor bereiden en begeleiden van de produktie in organisatorische en arbeidskundige zin en het treffen van technische voorzieningen inzake de bedrijfsmiddelen. Tot de taken behoort tevens het strukturcren en koördineren van werkzaam heden van huishoudelijke dienst en magazijn- beheer. Vereist zijn een opleiding op het niveau van het hoger technisch onderwijs, aangevuld met een gedegen opleiding in organisatie- en arbeidskunde en meerdere jaren ervaring in het geven van leiding aan lechnisch-organisa- torischc staffunktionarissen, bij voorkeur in de sociale werkvoorziening. Met goede kontaktuele eigenschappen moet de chef in staat zijn op indringende wijze kennis en vaardigheden met betrekking tot het werkveld over te dragen. Vakaturenummer 76.423b/004l4 Voor beide funkties geldt dat, in verband met de centraal staande gehandicapte mens, sociale belangstelling wordt verwacht. Leeftijd: 35-40 jaar. Het salaris tot f 4.501,- per maand is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een psycho logisch onderzoek maakt deel uit van de selck ticprocedure. Stuur een brief met daarin alle inlichtingen onder vermelding van het vakaturenummer binnen 10 dagen aan: hoofd Bureau Personcel- voorziening, antwoordnummer 363 (dus geen postzegel). Wcstblaak 220, Rotterdam. y met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM INSTALLATIEBEDRIJF Installatiebedrijf Bugo b.v. ontwerpt, kalkuleert en installeert technische installaties in de utiliteitsektor Voor de kalkulatie en begeleiding van de sanitaire installa ties wordt gevraagd een Voor deze leidinggevende funktie zoeken wij een bekwaam en inventief technikus met ruime ervaring in een soortgelijke werkkring. Inlichtingen worden desgewenst telefonisch ver strekt. Sollicitaties te richten aan Bugo b.v. Buiten de Enkpoort 5, Hasselt, tel. 05209-1560. Van deze vereniging gaan de volgende psychiatrische zieken huizen uit: Veldwijk te Ermelo Bloemendaal te 's-Gravenhage Dennenoord te Zuidlaren Wolfheze te Wolfheze Vogelenzang te Bennebroek Valeriuskliniek te Amsterdam Het centraal bureau is gevestigd te Bennekom. Voor alle ziekenhuizen van de vereniging zullen in de komende jaren omvangrijke investerings programma's tot uitvoering moeten komen; nieuwbouw- programma's nemen daarbij de belangrijkste plaats in. De direktie van het centraal bureau van deze vereniging zou graag in kontakt komen met kandidaten voor de funktie van Centrale elementen in deze funktie zijn: bundeling van onderzoek en inventiviteit met als doel verhoging van de funktionele kwaliteit van de bouw plannen, advisering van de ziekenhuisdirekties ten aanzien van de voorbereiding en realisering van plannen voor nieuwbouw en renovatie. Vereisten voor deze funktie zijn: inzicht in de denkwereld en de organisatie van de gezondheidszorg, ervaring met bouwaangelegenheden, een opleiding op akademisch niveau, een flexibele opstelling, gerichtheid op samenwerking in een kollegiaie sfeer. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met een christelijke levensovertuiging. Zij die geïnteresseerd zijn in de funktie, kunnen een uit gebreide funktiebeschrijving aanvragen. Nadere informatie wordt tevens gaarne verstrekt door de heerD Essink, tel 08389-9007. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van 'I ^BÊ het centraal bureau. Heelsumseweg 50, Bennekom. TEL. 020-913456 uitgeefster van onder meer De Volkskrant, Het Parool. Trouw en diverse nieuws- en advertentiebladen, vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding Ervaring, bij voorkeur in het dagbladbedrijf, is beslist vereist. Hij moet bereid zijn afwisselend 2 weken in dagdienst (maandag t/m vrijdag van 9.00-16.45 uur) en 2 weken in avonddienst (zondag van 21.00-03.30 uur en maandag t/m vrijdag van 19.00-00.45 uur) te werken. Salariëring volgens groep IV van de C.A.O. voor administratief personeel in het Grafisch Bedri|f Voor het werken in wisseldiensten wordt een aantrekkelijke toeslag betaald. Het dienstverband geldt in principe voor één jaar. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van Perscombinatie N.V.. Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. de heer H. Kramer Eventuele telefonische informaties kunt u krijgen onder nummer 020-914400. toestel 628. IVens MWMMUMkiaau)'. u i p probl gen. Fabriek van Koffie- en Theezetapparatuur voor het grootverbruik zoekt konta met belangstellenden voor de funktie van die verantwoordelijk zal zijn voor: - de volledige administratie en boekhouding; - personeelszaken, - informatie en advisering aan de Direktie. Wij menen aan deze funktionaris de volgende eisen te moeten stellen: - ervaring in een soortgelijke funktie, - bij voorkeur SPD opleiding, - in staat leiding te geven aan een kleine groep medewerkers, - bekendheid met een Buroughs magneetkaart computer - behoorlijke kennis van Duits en Engels. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan: Direktie Apparatenfabriek "ANIMO" B.v., Amsterdamseweg 22, Amersfooi

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12