De zonnige winkels van AH Trouw de stichting de evangelische omroep W Y S8BS WINKELEN BEGINT OP DE ADVERTENTIEPAGINA'S VAN ,CHTEND ERVAREN SECRETARESSES V x afdelingshoofd V A een verpleegkundige of ervaren bejaarden verzorgende voor de nachtdienst B een verpleegkundige bejaarden- of zieken verzorgende Tijd voor "n stevig ontbijt ELKÊ VRIJDAG 30 JULI 1976 TROUW/K' Bij de Evangelische Omroep is plaats voor enkele Zi| moeten zelfstandig o a. de volgende werkzaamheden kunnen verrichten: - Vergaderingen notuleren - Stenograferen en typen in het Nederlands en in de moderne talen - Afspraken regelen en agenda bijhouden - Archief met vertrouwelijke stukken verzorgen - Dossiers samenstellen en overzichten maken. Kandidaten dienen een middelbare schoolopleiding te bezitten, liefst ook een secretaresse-opleiding, minstens 23 jaar te zijn en enige jaren ervaring als secretaresse te hebben. Instemming met de doelstelling van de E O is vereist. Sollicitaties kunnen uitsluitend schriftelijk worden gericht aan: Stichting De Evangelische Omroep, t.a.v De heer C. de Vries, Adjunct-directeur. Postbus 565. Hilversum. Wegens het aanvaarden van een andere funktie binnen de Valeriuskliniek. van de huidige tunktionaris. ontstaat er op de afdeling Psychiatrie Heren een vakature voor de funktie van X in de rang van Hoofdverpleeg kundige. De verpleegafdeling bestaat uit 3 zelfstandige units met ieder 15 patiënten. In iedere unit werken 3 verpleegkundigen en 8 leerling-verpleegkundigen. Per unit is een groepsleider aangesteld. In nauwe samenwerking met de groepsleiders draagt het afdelingshoofd zorg voor de koördinatie van de werkzaam heden en de kommunikatie. zowel binnen als buiten de verpleegafdeling. Hij is in samen werking met de praktijk begeleidster tevens belast met de begeleiding van verpleeg kundigen en leerling-verpleeg kundigen. Wij zoeken een verpleegkundige met goede leidinggevende kapaciteiten; voorts met het A B diploma ziekenverpleging en een voltooide staf- of kader opleiding. Gezien het karakter van de kliniek vinden wij het wenselijk dat kandidaten een christelijke levensovertuiging zijn toegedaan. Verzoeken om nadere in lichtingen kunnen worden gericht aan de Verpleegkundig Adjunkt- Direktrice en de afdeling Personeelszaken. Tel. (020) 788 788. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Direktie van de Valeriuskliniek. Valeriusplem 9 te Amsterdam. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie VALERIUSKLINIEK Valeriusplein9 Amsterdam (020) 788 788 De Hervormde stichting „Ewoud's Beiaar dencentrum" te IJsselstein vraagt voor spoedige indiensttreding Vereisten Goede omgang met bejaarden Zelfstandig kunnen werken Vereisten Goede omgang met bejaarden Ervanng in leidinggevende functie Bij voorkeur intern wonen Het centrum biedt plaats aan 111 bewoners in het verzorgingshuis, met daarnaast 16 bejaardenwontngen Schriftelijke sothcttahes re nchten aan het bestuur van ..Ewouds Bejaardencentrum Jan v d Heydenweg 2, Usselstem Taf 03408-2544 OïZEW® Klaar-overnaarschool Hé doe mee aan AH's fietsen-win-wedstrijd! Een gezellig begin van *l nieuwe schooljaar, deze wedstrijd voor alle kinderen lol en met 12 jaar Met als prijzen: 300 fonkelnieuwe, supersnelle fietsen! In elke Albert Hcijn winkel krijgen je ouders een wedstrijdformulier, bij aankoop van één van deze merkartikelen: Green spot. Meursing. Wasa. Driehoek. Parein. Hak. Venz. Mars. Prodent. Mona en Smarties. Hoe en wat' Dat lees je op 't formulier. En. win je geen fiets, jc krijgt toch altijd iets. Zo'n leuke gekke sticker voor op je tas. agenda of fiets is altijd prijs' MiL X Begin de dag met een portie gezondheid. Met 'n goed ontbijt geven we onszelf en vooral onze Kinderen de nodige brandstoffen en bouwstoffen. Er is keus genoeg: van een voed zaam borü pap. een paar sneetjes «I

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16