Niet bang voor Nieuw-Zeeland Roberts gokte fout Ervaring helpt Geert Bakker Spijt altijd te laafe Hockeycoach Wim van Heumen optimistisch voor halve finale Internaat blijft voor turnsters Goud bij polsstokhoogspringen weer niet voor Amerika Arie Hassink miste zelfvertrouwen Teleurstellend varen van Vollebregts en Van Werkhovens \n WOENSDAG 28 JULI 1976 SPORT TROUW/KWARTfcjSDAO MONTREAL Nieuw-Zeeland tegenstander van Nederland in de halve finales van het Olym pische hockeytoernooi. De Ki wis wonnen in het Molsonstadi- on de beslissingswedstrijd te gen Spanje met 1-0. Ramesh Patel scoorde in de derde mi nuut van de derde verlenging. In de slotface. ..We zijn het enige Europese team in de halve finales." riep Wim van Heu men triomfantelijk uit nadat Nieuw- Zeeland in de beslissingswedstrijd om de tweede plaats in poule B Europees kampioen Spanje had ver slagen. Nieuw-Zeeland verdiende de over winning in een nerveus duel dat op matig niveau stond. Spanje be perkte zich vrijwel de gehele wed strijd tot verdedigen en probeerde in de schaarse tegenaanvallen strafcor- ners te forceren zodat de schietgrage Juan Amat (hy scoorde zes treffers in de groepswedstrijden) toe zou kun nen slaan. De Nieuwzeelandse defen sie. met Greg Dayman als uitblinker, had niet al te veel moeite met die aanvalspogingen van de Zuideurope anen. „De Spanjaarden maakten een erg vermoeide indruk," aldus Van Heumen. „Ze zijn volgens mij ge woon op. Enkele spelers waren niet meer vooruit te krijgen." De Nieuwzeelanders beschikten over aanzienlijk meer energie. Zij sneden enkele malen fraai door de Spaanse defensie maar goed werk van doelman Carrera voorkwam tref fers. Zo greep hij uitstekend in toen één minuut voor het einde van de reglementaire speeltijd een vloeien de combinatie tussen invaller Mcln- tyre en Barry Maister in een doel punt dreigde te eindigen. Ook in de verlengingen hadden de Nieuwzeelanders. met onder meer de uit Nederland afkomstige Arthur Borren in het elftal, het beste van het spel. Maar Carrera bleef het gro te struikelblok. Tot de derde minuut van de derde verlenging. Nieuw- Zeeland mocht een strafcorner ne men van de Maleisische scheidsrech ter Vijiyanathan en Carrera kreeg het schot van Ineson niet goed onder controle. De Spaanse doelman wist met een katachtige reactie de re bound van Barry Maister nog af te weren, maar tegen de derde inzet, van Ramesh Patel, was zelfs Carrera machteloos Dit betekende volgens het reglement tevens het einde van de wedstrijd. Van Heumen toonde zich wel tevre den met de nieuwe tegenstander. „We behoeven niet bang te zijn voor Nieuw-Zeeland. Het is zeker geen wonderteam. Die jongens blijven wel lopen, maar dat was bekend. Als we rustig blijven spelen hebben we een goede kans." Nederland speelde voor het laatst tegen Nieuw-Zeeland tijdens het toernooi om het wereldkampi oenschap in Koeala Loempoer. Dat duel werd op 4 maart van het vorig jaar met 2—1 gewonnen. In totaal stonden beide teams acht keer tege nover elkaar. Drie wedstrijden lever den een overwinning op, evenzovele malen bleef de strijd onbeslist en twee keer zegevierde Nieuw-Zeeland. MONTREAL Het Konink lijk Nederlands Gymnastiek Verbond wil de opgaande lijn. die bet dames turnen de laatste vijf jaar vertoont, ook na het vertrek van Eva Bartha eind december voortzetten. Daarom ook zullen de geselec teerde turnsters, van wie Ans Smulders en nationaal kampi oene Joke Kos na de Spelen van Montreal in elk geval zul len afhaken, vanaf 30 augustus weer in het trainingsinternaat gaan. De turnsters worden in Arnhem en omgeving bij plee gouders ondergebracht waar door het mogelijk is dagelijks drie uur op Papendal te trainen. „In vergelijking met het bui tenland is dat natuurlijk veel te weinig." aldus Ank Wickel. chef d'equipe in Montreal en voorzitster van de Commissie Topsport dames. „In Oost- Europa wordt dagelijks tot acht uur getraind. Dat is in Nederland eenvoudig onmoge lijk. De internaat-gedachte moeten wij echter vasthouden om niet verder achterop te ra ken. Bovendien zou het geld, dat het KNGV al in de training van de dames heeft gestoken, weggegooid zijn. Wij hebben nu voor dit systeem gekozen en ik ben ervan overtuigd dat het een goede keus is geweest. Onze dames hebben zich tenslotte als elfde geplaatst van de twaalf landen die hier mochten uitkomen." Ank Wickel vindt de omstan digheden op Papendal de meest ideale, die in Nederland te vinden zijn. Toch heeft zij nog wel enkele wensen. „Wij hebben op Papendal dringend behoefte aan een valkuil. Nu moeten de turnsters bij moei lijke onderdelen op bij voor beeld de balk voortdurend as sistentie hebben. Op een gege ven moment moeten zij toch ook alleen durven werken. Dat gaat wanneer een valkuil aan wezig is. veel gemakkelijker." Volgens de Nederlandse chef d'equipe zou het ideaal zijn wanneer op Papendal een spe ciale turnhal kan worden gere aliseerd. „Wij hebben er al ver schillende malen over gespro ken en men staat er bij de NSF ook niet afwijzend tegenover. Wij kunnen nu alleen nog maar afwachten. Het zou een gewel dige steun zijn wanneer wij in de voorbereiding op de komen de Europese en wereldkampi oenschappen en de spelen van Moskou want daaraan den ken wij nu al over zo n hal zouden kunnen beschikken Het KNGV is druk bezig om voor Eva Bartha. die na vijf jaar in december uit Neder land vertrekt om van een wel verdiende rust te gaan genie ten. een opvolgster te vinden. „Het zal moeilijk zijn om ie mand te vinden met de kwali teiten van mevrouw Bartha. Zij heeft ln Hongarije een ge weldige opleiding gehad. Wij zijn druk aan het zoeken en wij hebben ook wel enkele ijzers in het vuur. Er is echter nog geen beslissing gevallen. Een ding is wel zeker Het wordt een trainster of trainer uit Oost- Europa. Daar komen de nieu we dingen vandaan." Riek Fentsahm. de oud secretaresse van het Konink lijk Nederlands Gymnastiek Verbond is in Montreal tijdens het congres van de internatio nale gymnastiek federatie (FIG) gekozen in de technische commissie dames. De technische commissie da mes kreeg ook een nieuwe voorzitster De 78-jarige Hon gaarse Valerl Nagy. dié zich het afgelopen half jaar de woe de van vele landen op de hals haalde door het gegoochel met de puntentotalen van de kwali ficatiewedstrijden voor de Olympische Spelen, werd op gevolgd door de Oostduitse El len Berger. In de zeven leden tellende commissie, die alle technische zaken bij de dames regelt, hebben de Oosteurope- se landen drie vertegenwoor digsters. Het zijn naast Ellen Berger, de Roemeense Slmeo- nescu en de Tsjechische Mat- lochkova. die als vice- presidenten zullen optreden De leden van de commissie zijn: Jacky Fei (VS). Angela Latherer (Can). Ulla Berg(Zwe) en Riek Fentsahm. MONTREAL Vier jaar geleden verloren de Amerikanen in München voor de eerste keer in de geschiedenis van de Spelen het polsstokhoogspringen. Een Oostduits protest tegen het gebruik door de Amerikanen van een nieuw soort stok. was t-zo gelooft men nog steeds in de Verenigde Staten de oorzaak van het verlies van de titel. De gok. die Dave Roberts waagde om na 5,50 meter in eens door te gaan naar 5,60 m. pakte verkeerd uit. Toen na ruim zeven uur Tadeusz Slusarski (Pol) en Antti Kalliomaeki (Fin) vergeefs hadden geprobeerd om over 5,55 meter te komen, brak voor Roberts het grote moment aan. Aan de zuidelijke kant van het stadi on. waar nog zeker 40.000 toeschou wers waren blijven zitten, liep de Amerikaan aan. De eerste poging mislukte maar na de tweede sprong klonk een luid applaus. Roberts keek verbaasd naar de tribunes. Had dan niemand gezien dat hij voor langs de lat naar beneden was geko men? Omdat de lat bleef liggen ver keerde vrijwel iedereen in de veron derstelling dat de greep naar goud van de Amerikaan was geslaagd. De 25-jarige student in de medicijnen had in zijn derde poging niet meer de kracht om de „gouden" hoogte te nemen. Het werd voor hem slechts brons. Het goud ging naar de Europese re cordhouder Slusarski. die voor de drie hoogten die hij sprong. 5.20.5,40 en 5.50 meter, telkens maar één po ging nodig had. Ook Kalliomaeki had alle hoogten tot en met de vijfe- neenhalve meter in de eerste aan loop genomen, maar maakte twee sprongen meer. Hij begon op 5,10 en nam ook de lat op 5,45 Roberts sprong weliswaar maar twee maal (5,35 en 5,50 m) maar hij had voor zijn aanvangshoogte twee sprongen nodig. Daarom moest de Amerikaan de gok van 5.60 nemen en die pakte verkeerd uit. De wereldrecordlijsten atletiek wer den in Montreal opnieuw bijgewerkt. Tatjana Kazankina prijkt er nu zelfs twee keer op. De 24-jarige Russin, die eind juni als eerste vrouw de 1500 meter binnen de vier minuten liep. kwam nu ook in het bezit van het wereldrecord op de 800 meter: 1.54.94. Tatjana Kazankina, die als achttien jarige het advies kreeg met topsport te stoppen omdat haar hartslag on regelmatigheden vertoonde, zal haar clubarts eeuwig dankbaar blijven. Hij gaf haar namelijk het fiat door te gaan. Voor Tatjana Kazankina kwam in het Olympisch stadion van Montreal de kroon op het werk. De taaie loopster presteerde het. in de Deze sprong over 5.50 meter leverde de Poolse polsstokhoogsprin ger Tadeusz Slusarski de gouden medaille op. derde baan lopend, op het laatste rechte stuk vier tegenstandsters, on der wie de grote favoriete Anita Weiss uit Oost-Duitsland, die in de series het wereldrecord van Valenti- na Gerassimova 1.56,0) tot een halve seconde had benaderd, te passeren. De nu 24-Jarige Russin sleepte in deze volledig Oosteuropese finale nog drie loopsters. Nikolina Tsjetere- va (Bulgarije. 1.55.42). Elfi Zinn (Oost-Duitsland. 1.55.60) en Anita Weiss (1.55.74) naar tijden onder het oude wereldrecord. Nog nooit in de twaalf jaar dat de vijfkamp op het Olympisch pro gramma staat, heeft het all-round nummer voor de dames zo'n span nend verloop gehad. Na twee dagen strijd stonden drie Oostduitse atle tes op het erepodium. Siegrun Siegl en Christine Laser waren met het zelfde puntentotaal geëindigd: 4745. Dave Roberts, wereldrecordhouder met 5,70 meter, zou in Montreal de draad die in München werd gebroken, weer opne men. Maar na het polsstokhoogspringen van Montreal stond in de stromende regen niet Roberts op de hoogste trede van het erepodium doch de Pool Tadeusz Slusarski. cordhoudster op de vijfkamp. had slechts vijf punten achterstand op haar ploeggenoten. Overigens is Sie grun Siegl de laatste Olympische kampioene op de vijfkamp in de huidige vorm. Met ingang van 1 mei 1977 zal de 200 meter worden ver vangen door de 800 meter. Eltjo Schutter, de Nederlandse tien kamper die in verband met een bles sure pas een week voor het vertrek van de Olympische afvaardiging, de finitief te horen kreeg dat hij naar Montreal kon gaan. heeft moeilijke dagen gehad in het Olympisch dorp. „Bij aankomst hier, had ik goed last van mijn enkel. Door het voortdu rende stilzitten was hij stijf gewor den. Daardoor heb ik aanvankelijk maar erg weinig kunnen doen. Nu gaat het echter een stuk béter." Schutter zegt die vooruitgang te danken te hebben aan een nieuwe medicijn-kuur. „Ik twijfelde zelfs of ik nog wel zou kunnen starten. Ik heb me maar een beetje bezig gehou den met gewichttraining en wat duurloopjes op de golfbaan hier. Ver der ben ik maar naar de film ge gaan." Coach Jaap Noordenbos sprak ook zijn tevredenheid uit. „Je hebt zelf gevoeld dat het vanmorgen beter ging. Je moet je zelf nu op je donder geven. Als je op snelheid bent, loop je veel beter." Om zijn enkel soepel te maken zwom Eltjo Schutter ten minste twee maal in het bad in het Olympische dorp. „Ik heb gelukkig bijna twee weken de tijd gehad. Ik heb nu geen last meer van die enkel." Eltjo Schutter verheugt zich duide lijk op de komende confrontatie met de beste all round atleten van de wereld. De 23-jarige Nijmegenaar: „In tegenstelling tot anders interes seert het puntentotaal mij minder. Het gaat nu om de plaats. Ik denk dat ik bij de eerste vijftien van de 34 tienkampers die hier deelnemen, kan komen." De enkelblessure heeft Schutters trainingsopzet voor Montreal niet in de war gestuurd. „Het was de bedoe ling dat lk vooral de technische num mers nog eens goed door zou nemen. Maar aan springen en werpen hoefde ik beslist niet te denken omdat het risico te groot was." Toch mocht Siegrun Siegl, de we reldrecordhoudster verspringen die op haar specialiteit naast de medail les was gesprongen, op de hoogste trede plaats nemen. De strijd om het goud werd beslist door het regle ment dat voorschrijft dat de atlete die op de meeste nummers de beste prestaties heeft geleverd de eerste plaats krijgt toebedeeld. De vijf kamp bij de dames werd een volle dig Oostduits succes, want het bron ging naar Burglinde Pollak. Het Oostduitse trio manoeuvreerde de concurrentie op de afsluitende 200 meter buiten de prijzen. Na het verspringen was Burglinde Pollak derde, Christine Laser vijfde en Sie grun Siegl zelfs zevende. Siegl won de 200 meter in 23.09„ een tijd waa rop menig specialiste trots zal zijn. Burglinde Pollak, wereldre- -r- Een gat in de lucht springt de Zweedse gewichtheffer Dahlgren. Voor een medaille kwam hij echter niet in aanmerk^ een s, Deelnemen was voor hem waarschijnlijk belangrijker dan winnuoor jik rent |d Sjn pre -L V V ining r MONTREAL Ik heb geen moment gedacht dat die eeiibrach groep zou wegblijven." Een ook daags na de wedstrijd iantw< ronduit teleurgestelde Arie Hassink zegt het. „Mijn probleeifrostba dat ik eigenlijk te weinig zelfvertrouwen heb voor één-daaf wor.d wedstrijden. Ik durf er niet in te knallen. Ik ben bang dat ik rv.°iu-J niet kan. als ik het probeer. Tot dit jaar heb ik bij Nederlan£f,cvaa kampioenschappen eigenlijk ook nooit wat bereikt." ,sc htknij] Achteraf, heeft Arie Hassink. Neder lands favoriet, verschrikkelijk spijt. Maar spijt komt altijd te laat. „Het erge is dat ik helemaal niet slecht heb gereden. Ik heb echt. nadat het mis was gegaan, twee uur er alles aan gedaan om weer terug te komen. Maar het was onmogelijk. Niemand wilde meewerken, alleen Leo van Vliet, maar die was in de eerste ron de al gevallen en had het erg moei lijk. Hij is een paar keer bij me komen praten, hij had last van kramp. Ik heb hem gezegd dat hij. als hij zo graag wielrenner wilde wor den. dan toch in ieder geval moest doorfietsen. Hij heeft zijn best ge daan." De teleurstelling schreef Hassink zonder moeite toe aan zijn eigen tekortkoming. Hij zei er alleen bij dat hij ervan overtuigd was dat de groep op een droog wegdek nooit zou zijn weggebleven. „Nu in de regen van maandag wel omdat een groter peloton veel minder risico's neemt in afdalingen dan een kleine groep." Ook de andere drie zochten geen onbenullige verontschuldigingen voor een slechte wedstrijd. Leo van Vliet: „Ik ben gevallen, ik heb kramp in mijn rechterbeen gehad, maar dit was gewoon mijn dag niet. Nadat de regen begonnen was, heb ik het iets gemakkelijker gehad. Het tempo viel wat terug, iedereen bleef in het zadel. Het beste bewijs dat het niet fameus ging vandaag was wel dat ik er geen moment aan heb gedacht achter de vluchters aan te gaan. Ik was dolblij dat ik in de groep kon blijven meedoen." Ad Tak: „Ik heb geen last van mijn knie gehad. Geen excuses. Ik j, de k een keer gevallen, ik heb een 5,se atl. keer achter valpartijtjes gezeibladei maar ik kon eigenlijk alleen n» „iet proberen de wedstrijd uit te rijden, d Met Mitteregger. de Oostenrijke^ de si gelijk met mij viel. had ik afges onb ken dat wij tot het einde zoiigen doorgaan. Dat is gelukt ten minsj |n de r Frits Schyr: „Ik ben gewoon bli|cn nii hangen nadat ik achterop wastzelfdc raakt. Twee keer heb ik nog t$t klonl kunnen komen, de derde keer lit jaar het niet meer. Ik had een beiren t schrik in de benen. Twee jaar fenst te den was ik hier ook gevallen en fa zwaa ik een maal goed achter was gersA viren durfde ik helemaal niet meer.%,de s staken steeds mensen over. Het voor de achterblijvers werkelijk htbaai vaarlijk, daarom ben ik afgest want ik wilde niets liever dar >ch wedstrijd uitrijden, met welke terstand dan ook." me go vijf k ATLETIEK - De eerste wedstrijden wereldbeker atletiek zullen van 2 tot en n l 4 september 1917 ln DQsseldort worden houden. Aan deze wedstrijden zullen de b te atleten deelnemen van kwallflcatlewi strijden, die in de vijf werelddelen gehoud worden. Daarnaast komen drie landentea aan de start, namelijk de Verenigde Stal en de twee eersten van de toernooien om Europese Staten en de twee eersten van mers op het programma. NGS' Programma KINGSTON Geert Bakker heeft de Olympische medaille nog dichter binnen bereik ge kregen. De Nederlandse Solin- gequlpe Bakker-De Vlaming- Keyzer, die bijzonder regelma tig vaart in de regatta op het Meer van Ontario, kwam in de voorlaatste race opnieuw tot een voortreffelijke prestatie. De grijze eminentie van de Neder landse ploeg, vorig jaar bij de Pré- Olympics achtste, werd als vijfde afgeschoten. Belangrijk was dat hij de vóór hem geklasseerde Fransman Patrick Haegeli en de Rus Boris Boednikov aanmerkelijk achter zich liet. Dat maakte dat hij derde staat in de algemene rangschikking als de slotwedstrijd wordt gevaren. Het ver schil met de Deen Jensen, die deze zesde race won, alsmede met de Oostduitser Below bedraagt rond de drie punten. Daarbij heeft Below het grote voordeel dat hij als on gunstigste resultaat slechts een vijf de plaats kan aftrekken. Anderzijds ls de marge die de zeiler uit War mond scheidt van mannen als Boed nikov. Haegeli. de Amerikaan Koli- us. de Westduitser Kuhwelde en de Canadees Dexter al vrijwel even gering. Ook ditmaal startte Bakker voor treffelijk. Als zesde rondde hij de bovenboel. Toen al had hy de we tenschap dat Haegeli en Boednikov vrijwel uitgeschakeld waren voor een hoge klassering. Verdedigend varend heeft hij die positie geconso lideerd. Even lag hij vijfde, doch'bij de lage boei was die winst weer verlo ren. In het tweede krulsrak passeer de hy de Brit MacDonald-Smith. Regelmaat is nog sterker dan bij Bakker het voornaamste wapen van Ben Staartjes. De Tempest- afvaardiging Staartjes-Ekels begon ook al voortreffelyk. De vierde plaats achter de Westduitser Uwe Mares, de Zweed John Albrechtson en de Rus Valentin Mankin werd de gehele wedstryd behouden. Staartjes ver drong daardoor de Spanjaard Felix Gancedo van de achtste plaats in de algemene rangschikking. Gezien de verschillen met de hoger- geplaatsten is het niet waarschijnlijk dat de 47-jarige Bussumer nog veel winst kan boeken. De gebroeders Van Werkhoven en de Vollebregt-tweeling kwamen ook nu niet verder dan een tiende plaats. De Nederlandse 470-boot staat als elfde geklasseerd. De FD moet met nog een race te varen met een veertiende plaats genoegen nemen. Joop en Robert van Werkhoven la gen direct na de start ln een negende positie. In het halfwindserak won nen zij een enkele plaats. In het spinakerak en krulssend moesten zij échter een boot laten passeren. De sastreus was de zesde wedstrijd toen bij windkracht zes met golven van een meter hoog werd gevaren, voor de Westduitser Frank Hübner. de man die zich in de morgen al zeker waande van het goud passeerde de De Solingequipe Harald de Vlaming, Geert Bakker en Pieter de Keyzer zijn de best geklasseerde Nederlandse zeilers in Kingston. startlijn voordat het schot viel. Hij keerde niet terug en moest ervaren dat hij als 27e geklasseerd werd. Dat maakte dat hij ln de algemene rang schikking terugviel naar de derde plaats. Ook Erik en Sjoerd Vollebregt heb ben zich geen moment in het voorste gelid laten zien Constant voeren zij rond de elide en tiende plaats. Rod ney Pattlson leerde op deze dag van zwaar weer dat zijn favorietenrol van het begin van de regatta wel eens kan zijn uitgespeeld. De Westduitse gebroeders Diesch. die hem vrijdag verdrongen van de leidende positie, werden vijfde en boekten opnieuw aanmerkelijk winst op de Britse boot die twaalfde werd. In grote spanning wacht het kleine Nederlandse groepje in Kingston overigens de slotwedstrijden af. „Nog nooit heb ik in onze klasse zulke geringe verschillen gezien bij de top-boten." zei Pieter Keyzer na dat de Soling was afgemeerd aan de kade. Het lot had de Nederlandse boot aangewezen voor een inspectie, zodat het drietal geruime tijd nodig had om de voortreffelijk Nederlands sprekende official alle attributen te tonen die aan boord moeten zijn. De wijze van voorbereiding en ervaring van de Nederlandse Soling blijkt steeds weer een belangrijke factor voor het succes van Geert Bakker. „We wilden oorspronkelijk over stuurboord weggaan." lichtte hij toe. „Maar de Oostduitser Below en de Rus Boednikov lagen boven ons. Zulke tegenstanders laat je nu een maal niet graag gaan. Vandaar dat we met ze zijn meegevaren en pas vijf minuten later over stag zijn ge gaan. Dat bleek een goede beslissing. Even hebben we een plaatsje ver speeld; dat was toen we de kleine spinaker moesten verwisselen voor de grote bij ruimere wind." „Ervaring is zo'n belangrijke factor," was ook de mening van chef d'equi pe Andre du Pon. die toch duidelijk teleurgesteld is over de verrichtin gen van de gebroeders Vollebregt en Van Werkhoven. „Dat missen de jon geren hier heel erg. En het is natuur lijk niet juist dat ze zich in een favorietenrol hebben laten plaatsen in de publiciteit." Lachend besloot hij: „Geert, de champagne staat al koud. Ik hoop alleen niet dat ik die fles toch nog in mijn eentje zal moeten opdrinken." eer zi lailli in aats s n mei neg igklai it gou t br< iDR). utchn uitse Ing na h Reir terde ehaal( evolgc e res| SCHERMEN [0n? 1300 <0800i degen, equipe, heren. voorrondlnnjOl 2300 <1800* floret, equipe, dames, finale (ostdll PAARDENSPORT 1300 <08001 en 1900 <14001 dressuur, landenwPhn strijd tons. hdokl ATLETIEK f 1500 (1000) 100 meter horden, dames, series 1500 (1000) verspringen, heren, kwalificatie 1520 (1020) discuswerpen, dames, kwallfical 1600 (1100) 1500 meter, dames, series 1900 <1400) 100 meter horden, dames, fnale 1900 il400) kogelsllngeren. heren, finale 1900 <1400) hoogspringen, dames, finale 1930(1430) 110 meter horden, heren, halve fin»^ i -y 2000 (1500) 200 meter, dames, halve finale .lil 2020 (2520) 400 meter, heren, halve finale 2040 (1540 5000 meter, heren, series 2250 (1750) 110 meter horden, heren, finale 2310 (1810) 200 meter, dames, finale 2325 (182Si 3000 meter steeplechase, heri finale 2355 (1855) 400 meter, dames, halve finale UCS' KANO 1500 (1000) 500 meter, dames en heren. ser;$oor 2100 (1600) 500 meter, dames en heren, herk; slngen HOCKEY 1700 (1200) -Balglc dc Se-lle plaats Cana< it. A pgeg eslaa ;«idini reeke tank a ans 2000 (1500) halve finale Nederland—Nieu Jaar( it t\ iras a evon en a ie n aan, ijke i 'an c turei tolge >p zi; if te Ifrik le to loor caam waar jiDo Kont 1900 (1400) middengewicht, voorronde WOlge 2400 (19001 mlddengewirh!, herkansingen [)esbl finale.! BOOGSCHIETEN 1500 (1000) 50 meter 80 centimeter, dames heren 1900 (14001 30 meter 80 centimeter, dames heren. ZEILEN 1600 (1100) sluitingsceremonie Kingston inhaalrace tornado klasse (vijfde) HANDBAL 1700 (1200) 5e 6c plaats, dames 1815 (1315) 3e.'4e plaats, dames 1930 (1430) finale, dames 2200 (1700) om de derde plaats, heren 2330 (18301 finale heren

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8