Ja hoor, Nederland kriigtweer i lol in't autorijden. AIlegro9990,- effatha 398Thrillers in de Bibliotheek. SSSii |g direkteur(trice) "DE EDERHORST" vormingswerkster Trou\ een maatschappelijk werker OBSERVATIEKLINIEK maatschappelijk werk(st)er Toch maar mooi van Leyland. Lees toch watje lekker vindt. ZATERDAG 24 JULI 1976 TROUW/KWAR De Stichting Protestants Christelijk Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening Noordwest Veluwe (werkzaam in de plaatsen Harderwijk. Ermelo, Putten en Nqkerk) met een team van 10 maatschappelijk werkers zoekt op korte termijn Zij/hij moet zich goed kunnen verplaatsen in het leel- en denkpatroon van deze streek. Van de kollega wordt verwacht: dat zij/hij zelfstandig kan werken en een eigen initiatief weet te ontplooien: dat zij/hij kritisch wil meewerken aan de vormgeving van het maatschappelijk werk; dat zij/hij bereid is tot het werken in teamverband en meedenkt in het beleid Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de COAM-rechtspositieregeling v.z.v subsidiabel. Interne werkbegeleiding aanwezig terwijl desgewenst meegewerkt wordt aan het verkrijgen van supervisie. Inlichtingen kunnen gevraagd en sollicitaties gericht worden aan mej. M A. in 't Hout, Stationsstraat 14 te Putten (Gld tel. 03418-3444 (tijdens kantooruren). Het PROVINCIAAL CENTRUM VOOR GE REFORMEERD JEUGDWERK IN NOORDBRABANT/LIMBURG zoekt gegadigden voor de funktie van jeugdwerkadviseur (mnl. of vrl). Gevraagd wordt een aktief kultureel «A«»rker die in staat is om goed in te spelen op de situaties waarin vrijwilligers in het jeugdwerk verkeren. Hij/zij dient ervaring te hebben in het werken met groepen jongeren en volwas senen. Geboden wordt een gevarieerde werksi tuatie die gericht is op het stimuleren en begeleiden van mensen die in hun eigen plaats betrokken zijn bij gereformeerd jeugdwerk. Dit betekent: het onderhouden van kontakten, verlenen van advies en hulp aan groepen, het aanbieden en verzorgen van instruktiemogelijkheden. het meeden ken in plaatselijke en provinciale besturen, enz. Gevraagde opleiding: Sociale (c.w.) of Pedagogische Akademie. Een Protestants Christelijke levensovertui ging. Datum van indiensttreding zo spoedig mogelijk. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de stafmedewerker Intern Beheer LCGJ, Postbus 99. Driebergen. De Stichting voor Gezins verzorging en Gezinshulp Haarlem mermeer zoekt voor spoedige indiensttreding een Deze funktionaris krijgt als taak het onderhouden en bevorderen van kontakten met het Ministerie van C.R.M., de Gemeentebesturen, andere dienstverlenende instanties en de begeleiding van bouw van het nieuwe kantoorpand. Er wordt van hem verwacht dat hij in staat zal zijn de organisatie intern te stimuleren en te begeleiden. Voor het optimaal funktioneren is het vereist te kunnen werken met een deskundig team van staffunktionarissen en leidsters. Tevens dient hij over administratief inzicht te beschikken. Salariëring volgens C.R.M.-normen f 3.620,63 t/m f 4.029,63 per maand exklusief 7,8% vakantietoeslag. Rechtspositie volgens COAM-regeling. Autokostenvergoeding volgens ambtenarenregeling. Bij het zoeken naar woonruimte kan worden bemiddeld. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting, Amestelle 373 te Zwanenburg. stichting voor gezinsverzorging en gezinshulp haarlemmermeere.i Nieuweweg 45 Hoofddorp. Onze instelling werkt in de gemeente Haarlemmermeer, Haarlemmerliede c.a. en Aalsmeer. Dit overwegend landelijke gebied telt c.a. 93.700 inwoners. Vanuit Hoofddorp, waar onze buro-akti- viteiten zijn gecentraliseerd, zijn Amsterdam, Leiden en Haarlem uitstekend bereikbaar. Voorde afdeling tijdelijke en langdurige hulpverlening zijn 13 leidsters, 51 fulltime en 253 part-time gezinsverzorgsters/ helpsters beschikbaar. Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaanö - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 In verband met een vacature op 1-11-76 wordt voor een der paviljoenen gevraagd een Zijn/haar taak zal zijn: het doen van milieuonderzoek het begeleiden van het gezin gedurende de observatieperiode het onderhouden van contacten met begeleidende instanties het samenwerken in een multidisciplinair team en het team maatschappelijk werk (5 m.w.). Verwacht wordt dat hij/zij: over goede contactuele eigenschappen beschikt en verantwoordelijkheid kan dragen voor zijn/haar taak zelfstandig de werkzaamheden kan organiseren tot goede verslaglegging in staat is. Gevraagd wordt: diploma Sociale Academie (richting maatschappelijk werk) of gelijkwaardige opleiding, zo mogelijk met V.O. ervaring in gezinsbegeleiding rijbewijs B/E. De kliniek is van protestants christelijke signatuur. Voor inlichtingen kunt u zich telefonisch richten tot Mej. C. Bastmeijer, hoofd afd. Maatschappelijk werk. Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directèur. Plezier bij de pomp. (zuinig) Gein met gasgeven. (acceleratie) Pret van binnen, (ruimte) il op'n landweg. (Hydragasvering) t Is de Allegro gelukt. Autorijden is best leuk. Kijk maar. Naar die 17.000 Allegro's. Naar evenveel lachende automobilisten. Ze kennen de voordelen van die motor, dwars-voorin. Voorwielaandrijving. Ze hebben dat gescheiden remsysteem, met schijfremmen vóór. Een verwarmde achterruit. Oprol- driepuntsgordels. Radiaalbanden en ga zo maar door. Ze hebben d'r lol in. In dat soepele schakelen. In dat sturen in zo'n model met een eigen gezicht. En ze blijven lachen. Dankzij de superlage kosten van verbruik, onderhoud en service. Ja hoor, autorijdend Nederland krijgt er weer lol in. Te meer, daar dat Rijplezier al te koop is voor f 9.990,-! Allegro 1100 DL (2 deurs), 1300 SDL (2 of 4 deurs), 1300 Estate (3 deurs Stationcar), 1500 Special (4 deurs).Type 1300 SDL ook met automaat leverbaar. Prijs inkl. BTW. uf fabriek. Imporicur van Leyland auiomobiclen: British Leyland. Gouda. Tel. 01820-11122. Mini - Allegro - Marina - Maxi - Princess - MG - Triumph Rover - Jaguar - Daimler - Land-Rover - Range Rover - Sherpa - Bedrijfswagens. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. ALGEMEEN CHRISTELIJK VORMINGSINSTITUUT BARNEVELD zoekt op korte termijn wegens vertrek van enkele collega's een (volledige weektaak) Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: een groep werkende jongeren kan begeleiden; bereid is het schakelprogramma "modinette' te verzorgen. Dit houdt in: het aanleren van naaitechnieken, patroonteke nen machinekennis en bijkomende stoffen- en materialen- kennis. Voor deze funktie is het van belang dat men: werkt vanuit een christelijke levensvisie; goed kan omgaan met werkende jongeren; een passende opleiding heeft; methodisch kan werken; mee wil denken over het beleid voor komende jaren. Voor deze vakature geldt een benoeming tot 1 november 1977 met daarna kans op verlenging. Wij werken met groepen partieel leer plichtige jongeren die één of twee da gen per week ons vormingscentrum bezoeken. Voor het komende kursusjaar hebben wij één opleidingsdag en drie vormingsdagen gepland. Een dag gebruiken we als teamdag voorbereidingsdag. We werken vanuit een christelijke levensvisie. In de sterk veranderende situatie van het vormingswerk voor werkende jon geren zij wij op zoek naar wegen om onderwijs en vorming op een zinvolle manier gestalte te geven. Sollicitaties binnen veertien dagen te richten aan de directeur: Jaap van ftavenswaay, de Boskamp 50 te Hoogland. Inlichtingen: (03493) 2639. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN (uitgaande v.d. landelijke protestants christelijke vereniging voor ouders en vrienden van het afwijkend kind) vraagt voor haar tehuis Stameren te Maarn a. een hoofdleidster voor een groep vrouwelijke pupillen variërend in de leeftijd van 221/m 60 jaar b. een keuken- assistent(e) gedacht wordt aan iemand vanaf 18 jaar Voor de onder a genoemde funktie wordt vereist: een positief chr. levensovertuiging. de diploma's O.P.M.-en V.S.I.D./G.V.T./K.I. of Z Voor de onder b genoemde funktie bestaat de taak uit: samen met de aanwezige kok maaltijden voor 50 personen te bereiden bij afwezigheid van de kok deze te vervangen het schoonhouden van de keuken Huize Stameren is een tehuis waar 35 geestelijk gehandicapte dames worden begeleid en verzorgd. Het tehuis staat in een bijzonder mooie omgeving Voor meerdere informatie kunt U zich wenden tot de waarn. direktrice mej. G. Strijkert of mej. Y. de Wilde, telef. 03432 -1626. Sollicitaties schriftelijk te richten tot de dirëktie van Huize Stameren, Amersfoortseweg 1, Maarn. christelijk instituut Gevraagd voor hétTnternaat een GROEPSLEIDSTER en een GROEPSLEIDER Bij voorkeur niet jonger dan 23 jaar. Diploma Mavo of een gelijkwaardige opleiding-gewenst. Positief christelijke levensovertuiging. Bij de Vaststelling van het salaris wordt uitgegaan van het rapport Haeck. Vakanties lopen ongeveer parallel aan die van het onderwijs. Brieven z.s.m. aan de directeur. STICHTING VREDESOPBOUW te Utrecht is een instelling die zich richt op het geven van informatie aan en de vorming van mensen en groepen op het gebied van vredesvraagstukken. Zij wordt gesubsidieerd door de overheid en is niet partijpolitiek gebon den. Meer dan voorheen wil zij zich richten op hen die in school en gezin vragen van oorlog en vrede (in het groot of in het klein) niet naast zich neer kunnen leggen. Daartoe zoekt zij een STAFMEDEWERKER VORMING (eventueel twee half-timers) die vanuit een duidelijke motivatie bereid en in staat is te luisteren en te inventariseren wat er bij de mensen leeft en daarop weet in te spelen. Hij/zij zal de bereidheid moeten hebben nieuwe projekten op te helpen zetten en daarbij het ontwikkelen van modellen en methoden na te streven. Tevens komt vakant de funktie van D0KUMENTALIST/V00RLICHTER Zijn/haar werk bestaat uit verzorging van de dokumentatie, het helpen van individuen en groepen die materiaal nodig hebben en het geven van voorlichting aan organisaties en groepen (met name in het onderwijs). De nieuwe medewerkers zullen deel gaan uitmaken van een team, thans •bestaande uit een koördinator, een journalistiek medewerker, een doku- mentalist en twee sekretaressen. Op aanvraag is een beleidsplan verkrijgbaar. Naast deze nota zullen ook inzichten en bekwaamheden van sollicitanten mede-bepalend zijn voor de uiteindelijke taakomschrijving. Salariëring geschiedt naar leeftijd en ervaring volgens de C.R.M. regeling voor vormings- en ontwikkelingswerk. Brieven binnen drie weken na verschijning van deze advertentie te richten aan het Bestuur van Vredesopbouw, Parkstraat 9 te Utrecht. ELKE ZATERDA IN gepas zo t. Zij i het i bulan ndbe; ande week advertentie; Wolke pagina's ^eest voor Rend h tempt ONDERWIJZE^" 1 VERPLEGEND»"": VERZORGEND^" EN HOGER PERSONEEL ;emp< gr.C. Vlorgi Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-91345 Toestel 794 res 783 en 750. Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22