academisch ziekenhuis dei\ universiteit amsterdam vri|e £)e Palfliéers Denk s aan een buitenlander op zn tijd. Voorde aardigheid. TROUW IN UW VAKANTIE BRIEVENBUS FAMILIEBERICHTEN docent(e) verpleegkunde de Volkskrant VERKOPER(STER) ZATERDAG 24 JULI 1976 TROUW/KW, kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Openbaring 4:11. De Here verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Timojtheüs Johannes Markus We noemen hem TIMO John A. Vis Carla Vis-Straetemans Esther Rachel Rotterdam, 22 juli 1976 Statenweg 157a God die al het leven geeft vertrouwde ons een tweede zoon toe Martinus Henderikus (Martini Jan en Lemien Deemter Klaas Siert (Clarence) 6 juli 1976; 14809-103 Ave. EDMONTON. Alta. Canada. Geprezen zij de Here Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil Dankbaar delen wij U mee, dat onze lieve ouders en grootouders H. I. Voogt en A. Voogt-Vroom op 25 juni 1976 de dag herdachten, dat zij 40 jaar getrouwd waren. De kinderen en kleinkinderen Op 6 augustus D.V., hopen wij met elkaar dit feest te "ieren. Voor hen die onze ouders willen feliciteren is er gelegen heid 's middags van 5-7 uur in „d'Olde Wheeme" de Lagenoord 10, te Ommen. Ommen, juli 1976 Sandbergstraat 15 Tijdens het werk in de gemeente heeft de Opdrachtgever tot Zich geroepen onze geliefde Man, Vader en Grootvader Hendrik van Rhijn „Mijn deel is de HERE, daarom zal ik op Hem hopen. G. J. van Rhijn-Veltman Theo, Edith en Izaak. Hardenberg, 22 juli 1976 Mercuriuslaan 1. Op dinsdag 27 juli a.s. om 14.15 uur wordt een Dienst van Woord en Gebed gehoudenin de Geref. Höftekerk, Wilhelminaplein te Harden berg. Gelegenheid tot condoleren aldaar vanaf 13.30 uur, daarna zal de teraardebestelling plaats heb ben op de algemene begraafplaats „De Larixhof" te Heemse. „Hij was het licht niet, maar was om te getuigen van het licht." Evangelie naar Johannes 1 8. Wij zijn allen ontsteld door het plotseling heen gaan van onze geliefde emeritus-predikant Ds. H. van Rhijn. Wij geloven, dat de Heer die hij zo met de volle inzet en uit volle overtuiging heeft willen dienen, hem nu heeft thuis geroepen. In dit vertrouwen mogen ook zijn vrouw en kinde ren verder gaan. Ds. Van Rhijn, die 67 jaar is geworden, heeft onze gemeente mogen dienen sinds 1964. Namens Kerkeraad en Gemeente J. W. de Roo (praeses) J. G. ten Hertog (scriba). Hardenberg 22 juli 1976. Met ontroering geven we hierbij kennis van het plotseling overlijden van Ds. H. van Rhijn Van 1951 tot 1964 predikant van onze gemeente Met dankbaarheid gedenken wij de vele arbeid, die de overledene in onze gemeente mocht ver richten. Sterke de Here mevrouw Van Rhijn en haar zoon in het bijzonder in deze moeilijke omstandigheden. Namens de kerkeraad Algeme ne Zaken van de Geref. Kerk te Leeuwarden. K. J. de Jong. praeses R. A. Wagenaar-Duursma, scriba De Heer heeft in Zijn heerlijkheid thuis gehaald onze vriend en collega Henk van Rhijn dienaar des Woords te Hardenberg. Want wij hebben hier geen blijvende stad. maar wij zoeken de toe komstige. Moge de Heer Gé troosten en sterken op haar moeilijke weg. Zijn stimulerende aanwezigheid op onze vriendschappelijke bijeenkomsten zullen wij missen. Predikanten en echtgenotes classis Hardenberg. Hardenberg, 22 juli 1976. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden, op de leeftijd van 61 jaar, van de heer Johannes Pars Oud-hoofdvertegenwoordiger onzer ven nootschap, die gedurende 21 jaren met grote toewijding de belangen onzer onderneming heeft behartigd- Door zijn integriteit had hij zich ons aller achting verworven. Directie, vertegenwoordigers en me dewerkers der Leidsche Wolspinnerij NV. Leiden. 22 juli 1976. „Zie op naar Mij. Ik blijf nabij, Ik houd u vast in 't lijden, niets zal u van Mij scheiden Gez. 296 3B Tijdens onze vakantie hebben wij plotseling moe ten missen onze lieve, zorgzame Man en Vader Dirk Banga 46 jaar oud. Wij zijn erg verdrietig maar weten, dat hij bij den Heer veilig is. A. Banga-Koense Lyane Peter Monique Rijssen, 22 juli 1976 De Kaempe 22 Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 27 juli a.s. om 14.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Boomkamp te Rijssen, waarna de begrafenis om 15.30 uur plaatsvindt op de Algemene Be graafplaats „Het Lentfert Gelegenheid tot condoleren maandag 26 juli a.s. van 18.00-19.00 uur in het Mortuarium „Memento Mori" (Boomkamp 5). Plotseling is in zijn Heer en Heiland gestorven onze lieve zoon, broer en oom 46 jaar oud. Dirk Banga En Jezuszeide: Ik ben de opstanding en het leven; wie in mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven." Joh. 11:25 Bergum: M. Banga-Walda Ede: J. Banga N. Banga-Hoek Jaap en Mienke Dokkum: W. Banga B. Banga-Venema Piet en Tineke Sjoukje en Justus Warner, Wiesje en Petra „Ik ben de Goede Herder en Ik ken de Mijne". Na een kortstondig ziekbed nam de Here heden uit ons midden weg onze zorgzame Vader, Groot-, Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Jan Groenenboom Weduwnaar van Adriana Groenendijk, op de leeftijd van 83 jaar. Barendrecht: J. Groenenboom A. H. Groenenboom-van Herle Berg Ambacht: L. Verhoog-Groenenboom C. Verhoog Gréup: A. Middelhoek-Groenenboom. J F Middelhoek. Barendrecht: K. Groenenboom N. M. Groenenboom-Speelman Jutphaas: J. Luik-Groenenboom G. Luik Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Barendrecht 22 juli 1976 p/a. De Zeeg 11. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 27 juli te Barendrecht, 13.30 uur. Vooraf zal een rouw dienst gehouden worden in de aula, welke aan vangt 13.00 uur Geheel onverwacht heeft God tot Zich genomen onze innig geliefde Man, Broer, Zwager en Oom Hermen van Wijngaarden eerder weduwnaar van J. de Grijp in de ouderdom van 83 jaar. De genade van de Heere Jezus Christus, de Liefde Gods en de gemeenschap des Heiligen Geestes zij met ons allen. Amen. Z. van Wijngaarden-Benjamins en verdere familie Geen bloemen. Papendrecht, 23 juli 1976. Const. Huygenslaan 239. De begrafenis is bepaald op a.s. dinsdag na de rouwdienst welke om 15.30 uur in de aula der begraafplaats zal aanvangen. Degenen die hierbij aanwezig willen zijn, wordt verzocht om 15.20 uur aldaar te komen. Uw genade is mij genoeg. Plotseling nam God tot Zich onze lieve vader en opa, Pieter van Bochove, weduwnaar van ALIDA BARBARA KAPTEIN, in de ouderdom van 79 jaar. J. VAN BOCHOVE A VAN BOCHOVE- VAN DIJK MARIANNE en HANS TON en INEKE ROB en MARJA RICHARD. 's-Gravenhage, 22 juli 1976. Valeriusstraat 29. Correspondentie-adres: Kon. Emmakade 140. Geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 26 juli te 11 uur in het familiegraf op de be graafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek vanaf Kon. Emmakade 140 te 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer van de begraafplaats. Heden nam de Heere tot Zich, onze geliefde zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Albertha Hermina Slijkhuis geb. Hennink sinds 1966 weduwe van W. R. Slijkhuis, op de leeftijd van ruim 83 jaar. Ps. 73:9 Nu blijf ik bij U voor altijd God die mij troost, die bij mij zijt, mijn twijfel stilt en mijn verlangen, die mij in liefde houdt omvangen. Gij neemt mij bij de rechterhand. Gij zijt getrouw, Uw raad houdt stand, Uw wijsheid is het die mij leidt en eenmaal kroont met heerlijkheid. Katwijk aan Zee: W. M. Postel-Slijkhuis D. Postel Doetinchem: M. H. Slijkhuis E. C. Slijkhuis-Ebing Sprangcapelle: G. M. C. A. Rozema-Slijkhuis H. Rozema kleinkinderen en achterkleinkind. Doetinchem, 22 juli 1976 Corr.-adres: Kruisbergseweg 11, Doetinchem Geen bloemen. Moeder is opgebaard in de aula van het uit vaartcentrum „Den Hoogenkamp", Keppelseweg 40 te Doetinchem. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 27 juli a.s. om 13.00 uur in bovengenoemd uit vaartcentrum. Vooraf is er gelegenheid tot afscheidnemen, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Loolaan te Doe tinchem. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum. Volstrekt enige kennisgeving Plotseling is overleden Gerrit van Helden geboren 10 Juni 1923. De Crematie heeft heden in stilte plaats gevonden. Namens de Familie A.M.A. van Helden- Kroes. Baarn 23 juli 1976 Nassaulaan 8. In Jezus ontslapen onze lie ve Kleindochter en Nichtje Corrie Bos Zij had een aparte plaats in ons aller hart Opa en oma Huyzer Ooms en tantes Neven en nichten Krimpen a/d Lek 22 juli 1976 Dorpsstraat 78 „Gods wegen zijn anders dan onze wegen" Wij moesten plotseling onze vriend en reisgenoot Albert Schram missen. Alleen God kan ons allen troosten. zijn reisgenoten: Dik Ludikhuize Hans Vermeijden Iedje Vermeijden Cobie Bal Bödal. Noorwegen, 15 juli 1976 Voor elke vorm van mee-leven en mee-lijden met ons gezin na het plotseling sterven van onze lieve man en papa Hendrinus Wouter van Elburg willen wij u heel hartelijk danken. L. C. van Elburg-Le Feber Annemarie, Liesbeth Ruurd, Jan-Joost Heemstede, Juli 1976 Voor uw hartelijke belangstelling en blijken van medele ven bij het ziek-zijn en overlijden van mijn lieve Man, onze Vader en Opa Willem de Zeeuw. J. G. zn. betuigen wij u onze oprechte dank. P. M. de Zeeuw-Wilschut Kinderen en kleinkinderen. Barendrecht, juli 1976. Dintel. 2. Dk Aan de School voor Verpleegkundigen van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit volgen 450 leerlingen hun opleiding voor het diploma A ziekenverpleging. De opleiding is zo gestructureerd, dat een theoretische opleiding altijd vooraf gaat aan de praktijkperiode. Om de leerlingen een zo ruim mogelijke oriëntatie te geven in de gezondheidszorg, werken zij o.m. gedurende drie maanden in een psychiatrische inrichting. In ons opleidingsteam ontstaan binnenkort twee vacatures voor een 1. voor de pre-klinische periode. Zijn/haar taken bestaan o.a. uit het geven van lessen verpleegkunde en het begeleiden van leerlingen. 2. voor de periode psychiatrie. Zijn/haar taken bestaan o.m. uit het verzorgen van lessen psychiatrische verpleegkunde en het'begeleiden van leerlingen in de praktijk in nauwe samenwerking met de praktijkdocent. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij beschikken over: voor functie 1 het diploma ziekenverpleging A voor functie 2 het diploma ziekenverpleging A en B docentenopleiding of een opleiding van gelijkwaardig niveau bij voorkeur enige ervaring in het geven van onderwijs. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij de Christelijke levensvisie, waarvan ons ziekenhuis uitgaat, delen. Salaris volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring en directe opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Tijdelijke woonruimte is beschikbaar. Voor een informatief gesprek kunt U een afspraak maken met Zr. M.L. Driessen, telefoon 020-548 42 35. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de Personeeldienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. S.v.V. 10). \oor ITER n aai en :eidir mar rt a* elen, ij bes >ep oi nieuw lissari sinds ;aam, lar no iet k( idank erdan wel hi daad ers h€ 1 in d het gec( ïn c om c ■reur k dat m te t adigei in". in ges erkte in, ha: te ne tkig lerich ichtir de m lolitie t geb ling. hij, le crii iken Anthony Trollope Trollope's zes Palliser- romans, in een bewerking van Michael Hardwick, in een grote omnibus. In ..De Pallisers" vindt u bijeen: grandeur, romantiek, intrige, chantage en dramatiek in de boeiende wereld van de parlementaire aristocratie in het Victoriaanse Engeland. 448 biz. Geb. I 23.50. paperback 17.50 In de boekhandel. L.J. VEEN WAGENINGEN De sektor Advertentie-exploitatie heeft een afdeling Telefo nische Acquisitie waar men in een klein team werkt aan de verkoop van advertentieruimte. een aantrekkelijke commerciële funktie ambieert, binnen dit team wilt werken en (liefst) enige jaren verkoopervaring heeft, dan kunt u uw sollicitatiebrief richten aan: personeelchef commerciële sektoren van de Volkskrant B.V., Wibautstraat 148-150, Amsterdam. Ook kunt u telefonisch informaties inwinnen bij de heer Th. Koning, tel. 020-917711, toestel 630. Ze wonen en komen hier. Voor werk en voor hun plezier. Rublikatic aangeboden door die blad, n ••menwerking met de Slichting IdeCle Reclame SIRE. Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde Trouw lezers en lezeressen Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven aai ge 020—913456, Toestel 743 Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op vakantie-adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande duidelijk en volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen heiaas geen vakantie-adressen aannemen.) Wij moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladei zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz) over het algemeen veel te wensen overlaat. Wij kunnen hiervoor dan ook geen verantwoCj delijkheid aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie in! looi JEN iupei ,ensc nil ja ;iëke ïalf nmi< iiteit niscl Dit 3ast Woonplaats: Ik betaal per week/maand/kwadaal (s.v.p. doorhalen wal met van toepassing is). Van tot en met.. VAKANTIEPERIODE VAKANTIE-ADRES Straat en no Woonplaats: Land:..... Ik stel pri/s op toezending naar hel buitenland Portokosten; Nederland en Belgl6 gratis Land- en Luchtpost binnen Europa 1.75 per dag Tar voldoening van deze koaten ontvangt U een acceptgirokaart. tv en, d len n: en, 2 'oen iet kmsti ;even )0UW ïuis i setter deeld -eide aar Om 1 nen c ..In Ut probl colleg volks ook huis, usziel bouw ...men kenhi Utree menv volge Verdi de t zorg derwi terrei daan stuur het p Ver Helai

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10