Jazzfestival trok duizenden mensen t Kiiy r; ie Radio- en televisieprogramma's Zonder fantasie Grote musici in Haags Congresgebouw Ervaringen met arbeidsbureau vaak oorzaak van fraude het weer Even puzzelen Zonneschijn \AN ARNHEM u\ >in MAANDAG 19 JULI 1976 De cineasten uit de beginjaren van de film we konden het zondagavond weer eens zien bezaten meer fantasie dan de mensen die een openingsceremonie voor de Olympische Spelen in Montreal bedachten. Volslagen fantasieloos waren de tv-regisseurs en de cameralieden die zaterdag vele miljoenen kijkers over de wereld van plaatjes moesten voorzien. Het werd een dorre vertoning, die nog geen vijf minuten film waard was. Niemand kwam op de gedachte, de opnamen van de saaie optocht van slecht marcherende sportmensen eens af te wisselen met pregnante details, die ongetwijfeld op het middenveld te vinden waren. Toppunt van verveling was een ongeïnspireerde toespraak, die zonder enige flair van een papiertje werd voorgelezen. En koningin Elisabeth II was uit Engeland overgekomen om twee zinnen te zeggen. Ook van een papiertje. Van de Internationale Folkloristische Parade in Brunssum maakte de KRO een 45 minuten durende reportage. De opnamen onderscheidden zich in niets van de ontelbare filmbeelden van volksdansen die al over de buis zijn gegaan. Het bewegingsspel kan mij nooit zo lang boeien, maar wat mij wel interesseert is de herkomst van de kostuums en de betekenis van de onderdelen van deze klederdracht. Daar moet toch een stuk geschiedenis achter zitten. De programmamakers hebben daarvoor kennelijk geen oog. Ik kan mij tenminste niet herinneren over de folklore van de kledij ooit enige uitleg inzo'n programma te hebben gehoord. Trouwens, over de dansen zelf wordt ook vrijwel nooit iets verteld. Op die manier blijven mensen uit verder verwijderde streken vreemde wezens voor ons. In Brandpunt kregen we een zielig verhaal te horen over voetballer Willem van Hanegem die werkeloos op zijn dure boerderij in Leerbroek zit. Zijn vrouw Truus vindt, dat hij tot een uitstervend ras behoort. Zij doelde uiteraard op zijn kwaliteit als voetballer, maar het gaat natuurlijk ook tot de zeldzaamheden behoren dat iemand neen zegt tegen een baan van 75.000 per jaar. Vier bewindslieden gaven hun mening over het wiebelen van het kabinet, hun chef en hun toekomst. Er zaten opmerkelijke trekjes tussen. Minister de Gaay Fortman heeft niet het gevoel gehad dat hij met zijn collega's langs de rand van de afgrond is gegaan. Wel heeft het kabinet flink aan gezag ingeboet. Van binnen uit bekeken, doet iedereen zij uiterste best. maar de minister geeft toe dat het nemen van beslissingen wel veel tijd vergt. Minister Vredeling zei het iets anders: „We komen wel een beetje slordig over". Ze houden echter vol, vooral omdat de premier zo'n formidabel doorzettingsvermogen BINNENLAND/RADIO-TV bezit. Wat de buitenwacht besluiteloosheid van het kabinet noemt, onderschreef minister Trip als serieus bezig zijn. Minister de Gaay Fortman heeft grote bewondering voor de heer Den Uyl, al zou de premier zich wel eens wat verder van zijn geestverwanten moeten durven verwijderen. Landbouwminister Van der Stee zei dat de minister-president dit doelbewust nalaat, want hij wenst herkenbaar te blijven als socialist. De vier zijn het er over eens dat Den Uyl een tweede ambtstermijn moet worden gegund om af te kunnen maken waaraan het kabinet begonnen is. Ook de minister van binnenlandse zaken zei dolgraag enige belangrijke zaken te willen voltooien. TON HYDRA SPECIAAL VANDAAG Olympische Spelen: Samen vating van gewichtsheffen, tur nen en boksen Ned. 1 17.30-18.50 Samenvattingen zwemmen, basketball, roeien en turnen. Rechtstreeks voetbal, volleybal en zwemmen. Ned. 1 22.2S—01.00 Onder de titel Als je voor een dubbeltje geboren bent, ver toont de TROS een bekroonde Australische tv-film. Ned. 2 20.25 Bisschop Zwartkruis praat met de eerste gehuwde perma nente diaken. Ned. 1 21.15 j Aktua geeft achtergrondinfor matie. Ned. 2 21.50 De Belgische cineast Lode Nusselein filmde tradities en ta boes in Marokko. Ned. 1 21.50 Aan een show van Burt Ba- charach werken mee: Roger Moore, Sandy Duncan, Jack Jo nes, The Harlem Globetrotters en het orkest van Jack Parnell. Ned. 2 22.35 Burt Bacharach Hoe Mengelberg de ouvertu re Tannhiiuscr van Wagner door het Concertgebouworkest liet uitvoeren, is vanmiddag te horen. Hilv. 4 16.00 Feike Asma bespeelt het or- «el van de Oude Kerk in Amsterdam. Hilv. 1 20.00 Voor de EO houdt de Zuid- afrikaanse ds. J. N. Vorster de avondoverdenking. Hilv. 1 21.45 Van een verslaggever DEN HAAG Het vrijdag, zaterdag en zondag in Den Haag gehouden North Sea jazz festival is een groot succes geworden: zowel in kwalitatief opzicht alle groten zoals Count Basie, Ray Charles en Sara Vaughan zijn inderdaad gekomen als in financieel opzicht zijn we zeer tevreden, aldus organisator Paul Acket. Rond de tienduizend mensen hebben op de drie avonden het Haagse Congresgebouw bezocht om in de vijf verschillende zalen van de meest uiteenlopende soorten jazz te genieten. 171. Laten we ons nu echter ijlings weer terugbegeven naar het bin nenplein van het hoofdbureau van politie te Gravendrecht. Daar was de aandacht van alle aanwezigen nu gericht op de kleine dr. Yokito, die glimlachend een soort ponskaart uit zijn binnenzak haalde. „Dit is een héér goede prannetje van brigadier Piet geweestlegde hij uit. „Bri gadier Piet, arias de detective Sjai- rok Hommeres. heeft vere wijze mij toegekomen en hebben mij ge vraagd of ik een ponskaart kon ma ken, waarop arre weererd-records op de range afstand gebroken zouden kunnen worden. Natuurlijk kon ik dat en die kaart heb ik hier bij me. Ik zar de kaart in de sportcomputer stoppen en dan zar ik op de juiste knoppen en toetsen drukken. De Barroesjaanse en Dorrarmenische hoogwaardigheidsbekreders zurren de door mij opgewekte impursen avond nog zijn ze thuis!" Ydwmer stopte de ponskaart in de daaingen bestemde sleuf en drukte op de sen. „Ongelóóófelijkü" ju hoofdcommissaris Borgers, en andere aanwezigen juichten hem mee. Want nauwelijks ha geleerde Japanner de sportcoi ter aangeraakt of een wilde, dri onrust maakte zich meester va op een rijtje opgestelde spion „Klaar, af!" riep de smid. En Count Basie opende vrijdagavond het festival. Een soms ademloos luis terende uitverkochte Prins Willem Alexanderzaal, soms ook razend en- DEN HAAG Bij steunfraudeurs speelt het ongeschoold of te oud zijn een erg grote rol, evenals hun weinig bemoedigende ervaringen met het arbeidsbureau. Bovendien mogen bijstandtrekkers in tegenstelling tot de witwerkers niet bijverdienen zon der dat dit hun basisinkomsten om laag werkt, en daarom begeven ze zich soms op de iets ruimere zwarte arbeidsmarkt. Tevens is men bang dat de sociale diensten onbereken baar en traag zullen reageren als de bijverdiensten plotseling stoppen. Dit staat te lezen in een rapport van de reclassering. Het rapport werd opgesteld ten behoeve van het op merkelijke proces in Tilburg, waar 28 steunfraudeurs tegelijk te rechtstonden. Met het collectief rapport wil de re classering duidelijk maken wat de kleine twee procent steunfraudeurs bewegen kan om misbruik van de sociale voorzieningen te maken. Dat ze nauwelijks moeite doen om een baan te krijgen, blijkt niet waar te zijn, aldus de reclassering. Ook komt het rapport tot de conclu sie dat de rol van de werkgevers bij zwartwerken en steunfraude ook eens bezien moet worden. „Voor hen zitten aan zwart werk diverse aan trekkelijke kanten, vooral wanneer ze het uitbesteden. Niet alleen kun je dan beschikken over werkkrachten uitsluitend wanneer je ze nodig hebt, maar er zit ook totaal geen werk aan. Daarom doen zowel bonafide als ma lafide arbeidsbemiddelaars, uit zendbureaus als koppelbazen zulke goede zaken. Van onze weerkundige medewerker Het weer is tijdens het weekeinde wat verschil lend geweest. Terwijl het in het westen en vooral noordwesten en noorden droog bleef met zondag de meeste zonneschijn ihoge- drukgebied 1020 millibar op de Noordzee) dreef er over de oostelijke en voor al zuidoostelijke delen van het land vrijwel voort durend bewolking waaruit het ook geregend heeft maar niet veel. Het weer stond zaterdag nog wat meer onder invloed van een koufront waarin zich gedurig storingen en golfjes ontwikkelden. De bakermat daarvan lag in Frankrijk. Zaterdag morgen vroeg was in Pa rijs al 20 mm gevallen. Bordeaux 37 mm, welke hoeveelheid in de loop van de dag aangroeide tot 54 mm. Eindhoven profiteer de in Nederland van de meeste nattigheid: 16 mm. Nijmegen 11 en Maas tricht 10 mm. In Kampen en Gorredljk viel maar 2V» mm, meer naar het noord westen niets. Ook gisteren viel er in Frankrijk weer de nodige neerslag maar bij ons is het toen groten deels droog gebleven. Dui delijk viel de samengestel de bewolking op waarbij ook cirrocumulus te zien was, een soort schubachti- gc hoge bewolking, ook wel kleine schaapjes ge noemd op een niveau tus sen 5 en 11 km voorko mend. gemiddeld op 7 km hoogte In de volksmond wordt er ook wel ha merslag tegen gezegd, meestal een voorteken van onbestendigheid. Trekken ze snel over dan bevinden wij ons onder een straalstroming en dat was in dit geval niet zo. Storingen van het kou front reikten een flink eind naar het oosten: zij deden de temperatuur in de DDR waar het zaterdag plaatselijk nog 37 graden werd. zakken tot maxi maal 33 graden (Dresden). Oostenrijk meldde giste ren algemeen 32 tot 34 gra den, Zuid-Duitsland 30 tot 32. Bij het tekenen van de weerkaart gistermiddag werd de aandacht getrok ken door een depressie vlakbij Ierland Deze volgde, uitdiepend, een noordoostelijke koers. Uit lopers ervan brengen over de Britse eilanden wat re gen maar voor ons land zal dat heel weinig of zelfs niets voorstellen In hoofdzaak blijft het bij wat meer bewolking en de zon laat zich vandaag be slist niet wegcijferen. De temperatuur blijft in Ne derland bij wind uit zuid tot zuidwest dan ook aan houdend (vrij) zomers met maxima tot circa 25 gra den celsius in het binnen land. Dat de depressie niet be ter kan doorbijten komt door het zich handhaven van een hogedrukgebied van de Azoren tot de Golf van Biskaje en wat dit be treft is er dus volstrekt nog geen verandering in vergelijking met de afge lopen weken Wel bevindt zich ten zuiden van ge noemde depressie een vol gende storing waarvan het koufront weieens een gaa tje in de richting van de Noordzee zou kunnen vin den. in hoofdzaak na van daag En dit betekent dan wel een iets grotere kans op wat nattigheid in het westen en noordwesten van het land maar we ge loven dat het in het oosten en zuidoosten vrij zonnig blijft en bovendien warm. Een Inwoner uit de omge ving van Gorkum die mij via Hier en Nu-tv hadden horen zeggen dat de droge lente en voorzomer in ver band gestaan kunnen heb ben met de straling van de thousiast om wat Basie en zijn or kest op de planken wisten neer te zetten: reden genoeg in ieder geval om een langdurig applaus te laten horen. Voor Count Basie aanleiding zijn inmiddels opgestapte orkest te rug te roepen voor een toegift. Na Count Basie volgde Ray Charles. Dat wil zeggen in eerste instantie alleen zijn orkest. De blinde zanger liet ruim een half uur op zich wach ten. Toen hij er echter eenmaal was, vergat het morrende publiek de eer dere ergernis. Andere „speciale concerten" waarvoor een extra entree-prijs ver schuldigd was gaven Sarah Vaug han, Thad Jones, Lionel Hampton, Cecil Taylor, Sun Ra en Larry Cory ell. In de andere zalen traden onder meer op: Dizzy Gillespie, John Lee Hooker, Memphis Slim en vele anderen. Het hele jazz-festival geeft de organi satoren reden genoeg ook volgend jaar een dusdanig evenement op po ten te zetten. „Ik kan niets anders zeggen dan dat alles boven verwach ting is verlopen. Alle musici zijn op komen dagen, wat in de jazz-wereld toch al bijna een unicum is. Het publiek was er in groten getale en een goede sfeer zonder een enkele wanklank: kortom volgend jaar het „North Sea jazz festival 1977", aldus Acket. Prijsuitreiking Tijdens het festival heeft de pianist Frans Eisen de Ferdinand Povelprljs gekregen. De Povelprljs is een Haag se aangelegenheid. Sinds 1974, toen de onderscheiding naar de Haagse musicus Frans Povel ging en tegelij kertijd die naam bleef houden, gaat de prijs naar die Haagse „jazzer" die zich op bijzondere wijze voor de jazz inzet. Vorig jaar was dat bassist Rob Langereis. Hoogwater 20 Juli Vlisslngen 8 02-20.23, Ha- nngvlietsluizen 7 58-20 24. Rotterdam 9 56- 22 07, Scheveningen 8 51 21 20. IJmuiden 9 40- 22 09. Den Helder 0 12-12.51, Harllngen 2.57- 15 23, Delfzijl 5 39- Het publiek was zeer enthou siast bij het optreden van Count Basie met zijn orkest. 1 2 3 4 S b 7 8 9 2 3 i s 6 7 8 9 OVfl, Horinzontaal 1. loods-koraalrif 2. wild zwijn-engels bier-heden 3. innig-groente 4. plaats in Rusland, water in Utrecht-eminent (afk.) 5. knopje op een priktol- electrotechnisch ingenieur (afk.), vlaktemaat 6. spil-kettingraadje in een uurwerk opstootje 7. onverplichte goedheid-brilslang 8. godin van de toorn-spoedig- houten vat 9. niet verplaatsbaar Verticaal 1 bouwstof-opgeld 2. nakomeling-rund-waterkruik 3 oorzaak-draaiende trommel 4. vlaktemaat-deel van het oog- muzieknoot 5. schildpad-vervelend wezen 6. berg-boom-dwaas 7. artikel van een wet-papegaai- vooraetsel 8. schande-jongensnaam 9. stemming-soort hert zoplossing vorige puzzel 1kreek, 2. onera, 3. ester. 4. kraak, 5. okapi, 6. eloge, 7. karet. 250 Een keer overschrijdt Dolly de gren zen van 't alledaagse gesprek, wan delend met haar vader op de brede zandweg in het Knijnenbos. Het is het zachtste ogenblik van de dag, de vallende schemer, het licht trekt weg, de kleuren zijn er, maar ze kunnen zich niet meer openbaren. „Vader, voelt u moeder eigenlijk als helemaal weg?" Haar stem is dun en de vraag is hulpeloos. „Ja en nee mijn kind het li chaam is stof, dat is vast en zeker, daar moeten we ons niets over laten wijsmaken de wormen zijn er gauw genoeg bij De opmerking doet haar geen pijn, want alles wat Willem Hendrik zegt, is natuurlijk en sereen. „En voor de rest, wat zal ik je zeggen dat andere leeft en ik ben er vol van. dat het leeft hoe of watnee dat gaat boven mijn verstand dat moet ieder voor zich zelf voelen, ieder zoekt in de beroerdigheid zijn eigen weg kind, ver van de mensen jij ook. je moet in de allenigheid ploete ren ik kan je ook niet helpen „Dank u vader." Onhoorbaar is Dol ly's stem. Verder dan dit gesprek zijn hun woorden nooit gegaan, Willem Hendrik bezit niet 't dialectisch ver stand van Sam, hij kan maar moei zaam redeneren en hij houdt zelfs niet van betogen. Woorden zijn voor hem niet anders dan eenvoudige middelen om het alledaagse aan te duiden of om genoeglijke anecdoten door Henriette L.T. de Beaufort te vertellen. Het eigenlijke en rijke leven ligt ver verborgen achter de woorden. Nu pas gaat Dolly beseffen, hoe haar vader zijn rust en zelftucht tegen hoge prijs op het leven gewonnen heeft. Huiverend denkt ze aan Sams dolende ogen en pratende mond. Waarom is zij eigenlijk alleen hier aangeland, waarom zoekt Sam haar niet eens op? Misschien wil hij 't wel, maar laat hij 't na, om 't haar ge makkelijk te maken? Waarom zet ze hem er niet toe aan? Ze kent zijn bescheidenheid, nooit en nimmer zal hij ergens of bij iemand zich opdringen. De brieven die ze wisse len zeggen zo weinig. Sam noemt de plaatsen, waar hij concerteert en vermeldt wat hij speelt, een droge opsomming van namen. Alleen in de voorlaatste brief voegde hij er ter loops aan toe, dat hij moe is en goed speelt, al schijnen critici publiek 't nog niet te merken. IV ze is er niet op ingegaan en de gende brief berichtte weer niet anders, dan plaatsnamen en program Nu en dan rijdt Dolly op Blancfco, v het dier is nu twintig jaar, watt magerd met een oud, ingeval 1 maar nog levendig gezicht. Ki: Dolly de box binnen, dan ki1 Blanche tevreden, er staan g rkst paarden meer in de grote stal, t de auto kwam zijn al de dieren a sijn schaft. daarom heeft Wil eken Hendrik het werkpaard dat injt uit schuur stalde, een box Blanche gegeven. „Paarden houden niet van eenza 5 heid," zei hij. ange Blanche kan nog gezadeld won 5 tot Dolly rijdt haar nog, maar beh< x gy zaam. De zandwegen zijn zach )gSó sparen de oude knieën, ze ga aakt peert voorzichtig en kort. Blanrecie houdt nog als van ouds van beigaj vigheid, als ze de heivlakte in»n v neus krijgt, maakt ze kleine spifo me ir v; g' te hes uite: gen van levenslust, ze snuift met hoofd hoog op en de ogen st gelukkig. De wegen zijn stil weinig verkeer en als Dolly dezi ^ste: gene eens tegenkomt, zijn 't mie sit mensen van de plaats, die ze 1 n alleen kent, maar die kindsbeen af aan kent, mensen ze volwassen heeft zien wordent ev die haar van klein naar groot z£ groeien. wordt vervi zon (polulair gezegd de zonnevlekken) vr<peg zich af of het dan niet overal op aarde zo extreem droog zou moeten zijn. Antwoord: neen. Hierbij speelt het toeval, waaro ver professor Lamb sprak ook een rol. Er zijn naast zuid- noordgerichte stromingen met warm en droog weer, ook contrastromingen uit noord naar zuid Wanneer je het geluk hebt weken en maanden achtereen door zo'n zuidelijke tak be diend te worden, heb Je geen paraplu nodig. Heb je het ongeluk als land zo'n tak over je heen te krijgen, dan blijft het we ken en maanden extreem nat en koud. zoals bijvoor beeld in het westen van de Sowjetunie de afgelopen maanden Verder naar het oosten was weer een meer zuidelijk gerichte stro ming. vandaar de berich ten over verdroogde graanvelden uit die contreien. Strandweer Vandaag overwegend zon nig maar tijdelijk wat meer bewolking. Geen re gen van betekenis. Zwak ke tot matige wind uit zuid tot zuidwest, gema tigde luchttemperatuur. 20 tot 22 graden, ln Zeeuws Vlaanderen 23 graden, zeewater circa 20 graden >g O] n zi k d 1 neri anist RADIO VANDAAG HILVERSUM I I 298 m en FM kana- len)TROS 7.00 Nieuws. 7 02 (S) Ontbijt- soos: lichte en populair klassieke muziek (7 30 Nieuws.7.41 Aktua. 8.30 Nieuws 8 36 8.45 Gymnastiek voor de huisvrouw). 10.00 <S) Kaboutertijd. 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Sphinx, programma voor de vrouw RVU: 11 40 Hoe werkt de gemeenteraad (3). VPRO 12.00 Piet Ponskaart presenteert. 12.26 Mededelingen. 12.30 Nieuws, 12.41 Plet Ponskaart presenteert, vervolg, 13,30 (S) Muziek 15 33 (S) Muziek De wereld van muziek en geluid op zijn kop of andersom 15 00 Permanentwave, programma voor de vrouw. 15.30 Nieuws. 15.33 (S) Eigen wijs, voor de kleuters OVERHEIDSVOOR LICHTING: 17.20 Vast en zeker. Uilzending van het ministerie van Sociale Zaken EO. 17 30 Nieuws 17.32 (S) Klankbord. 18.00 (S) Wij hebben een woord voor de wereld' ge wijde muziek. 18.30 Nieuws. 18.40 (S) Daar waar de molens staan Muzikale rondreis door Nederland. 1900 (S) Ronduit: muzikaal en informatief jonge renprogramma 19 40 (S) Bijbels perspec tief 20 00 (S) Orgelbespeling 20.25 (S) De grote opdracht. 20.35 (S) Wij stellen u voor. Gevarieerd zomeravondprogramma 21.45 (S) Avondoverdenking NOS 22.00 Voor blinden en slechtzienden. 22.15 (S) Lichte orkestmuziek. 22.25 Bond zonder naam. 22 30 Nieuws NCRV 22 40 <S) Hier en nu. VERONICA: 22.55 (S) 3600 Seconden actua liteiten en muziek, 23.55-24 00 Nieuws HILVERSUM II 402 m en FM Kana- lenlNCRV 7 00 Nieuws 7.11 Ochtendgym nastiek 7 20 Te Dcum Laudamus. gewijde muziek 7 54 Het levende woord 8.00 Nieuws H 11 Hier en nu 8 25 Muziek in uw straatje. 9 00 In gesprek met interview 9 35 Waterstanden. 9 40 Plein muziek 10.00 Het zakkende water, documentaire 1100 Nieuws 11 03 De Kilima Hawaiians Show 11 30 Het nuttigen van etenswaren is toeges taan Lunchprogrnmma 13 00 Nieuws 13.11 Hu-r en nu, Aansluitend Kunst en vlieg werk. informatie over actuele tentoonstel lingen 13 30 De nachtmerrie1 van een do minee verhaal 13.50 Schrijverscontact. NOS: 14,50 Den Haag deze week 15.00 Kijk op buitenland. NCRV. 15.30 In 'l zilver, programma voorouderen. 17 00(S)Populai re klassieken. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 (S) Hier en Nu. 18.30 (S) Bandstand. 19.00 (S) Muziek in uw straatje, 19.50 (S) Met uw instemming, het lied van de week. 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Symfonie orkest. klassieke muziek 21.00(S) Klassieke pianomuziek. 21.35 (S) Literama, kroniek over boeken, schrijvers en toneel. 22.20 (S) De polder in de hondsdagen, gedicht. NOS: (Si Met het oog op morgen 23 05 Actualitei ten, 23.20 Den Haag Vandaag 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan. 23.55- 24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM kanalen) NOS 7 02 Samenvatting Olympische spe len. KRO: 7.20 (S) Drie op je boterham. AVRO, 9 03 (S) Pep-op-drie: dc Negen-uur show. 10.03 (S) Pep-op-drie: Arbeidsvitami nen. verzoekplatenprogramma voor fabrie ken en bedrijven. 11 03 Radiojournaal. 11 06 (S) Drie draait op verzoek: Postbus 700. Verzoekplatenprogramma. 1203 Radio journaal. 11.06 (S) Drie draait op verzoek PostPostbus 700. Verzoekplatenprogram ma 12.03 (S) Drie tussen de middag: Joost mag niet eten 14 03 Radiojournaal 14 06(S) Pnp-Kontakt I 15.03 (S) Pop Kontakt II; de Hit-visser. 16 03 (S) De hitmeestcr het Ne derlands elftal en de Telefoon-top-5 17.03 (S) Olympische Spelen 5 02-7 00 (S) Dc maan dagnachten van juli. STAD'RADIO AMSTERDAM (240 m) 17 00 19 00 Muziek en actualiteiten. 17.30 Uit in Amsterdam 18.30 Amsterdamse jongeren. 18.55-19,00 Amsterdamse vakaturebank TV VANDAAG NEDERLAND I 17.30 NOS: Olympische Speten in Montreal 18 55 Journaal 19.05 KRO: KRO s wereldcircus 19.65 Mocedades. Spaanse zanggroep 20.25 Er zit muziek in: tv-serie 20.50 De gouden zeezwaluw - Engelse bi|drage aan het lv-festival Ie Knokke 21.15 KRO/RKK: Uit de agenda van een bisschop 21.35 NOS: Journaal 22.15 SOC: Een film van de Stichting Nederlandse Vrijwilligers over Bolivia NEDERLAND 11 18.45 NOS: Ti-Ta-Tovenaar 18.55 Journaal 19.05 TROS: Discoshow 20.00 NOS: Journaal 20.25 TROS: Als je voor een dubbeltje geboren bent, Australische tv-film 21.50 TROS Aktua TV 22.35 Burt Bacharach 1974 muzikaal showprogramma 1 (UI 1 ka kind t po |n. let fen Fra fijk Irmi op igre d. I oes :n v. ort. 23.25 SYMBIOSE: Uitzending van Symbiojg Q| 23.29 A NOS: Journaal

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4