V Lampe ruimt op. En niet zo zuinig ook. T T Voor halve prijzen of nóg minder. Met zware kortingen. Trouw Vfaukri akezn man li! 'AMIUEBERICHTEN Vele prachtige zomer- en regen- Katoenen mantels voor dames. Aktuele korte damesjasjes. zomerjaponnen. i V.»-' Damesrokken in gabardine, Terlenka. Meisjesovergooiers en -jurkjes in o.a. denim. Va.' Damesblouses, o.a. korte mouw. Meisjesbloesjes, o.a. ruiten: Meisjesjassen, o.a. denim. -ÏDERDAG 15 JULI 1976 PS 8/RH2—17 Als u 'n dagje met uw kinderen naar Madurodam (of naar de Efteling, 't Evoluon, Schiphol, ponypark Slagharen) wilt, ga dan'ns met de trein. Da's leuk voor de kinderen die met auto's zijn opgegroeid. Er zijn NS-dagtochten naar De NS heeft daar speciale NS-dag - 40 leuke plekjes in Nederland en even tochten voor. Die zijn voordelig. Omdat u over de grens. Dagtochten-boekjes korting krijgt op de reis en 't programma. gratis op de stations. Maak 'n NS-dagtocht op uw vrije dag. Als u al een geldig plaatsbewijs (zoals een abonnement) heeft, kunt u op't station van aankomst een NS-attraktiekaartje kopen. De Familie Spoor urmen van maandag tot en met vrijdag élefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven orden op nummer 020-913456. ip zondagavond is dit alleen mogelijk van 8.00-20.00 uur. Gode dankbaar berichten wij U dat onze lieve Ouders en Grootouders A. Warneke en M. WarnekeVink D V. op 22 juli a.s. 50 jaar getrouwd zijn. We hopen deze dag in familie kring te herdenken. Naarden, juli 1976 „Beukenrode" Chopinlaan 2. flat B 29 juli a.s. hopen mijn ouders A. Reitsma en C. M. A. Reitsma-van Hoek 40-jarig huwelijksfeest te vieren, eptie van 19.30 tot 21.00 uur in restaurant „Dreef- Fonteinlaan 1, Haarlem. Th. J. K. Reitsma. c H r: ddorp 1 juli 1976 manstraat 4 Heer dankbaar delen wij u mee dat 14 juli j.l. de rige huwelijksdag was van onze lieve Vader en er en Opa en Oma Johan Korpershoek Jant Mostert Hoogvliet: A Nella en Jan van Baardewijk, Arja, Johan, Jannette, Petra, Jankees, Gozineke Rijswijk: Joop en Fokko 'Idema Klarike en Henk, Jannette en Dick, Johan, Fokko Jan, Pieter Jaap, André, Tine Emmie, Reineo 1 Rotterdam: Janny Korpershoek Maasland: Adri en Gerie Korpershoek Johan, P'eter- Jan, Ariette, Werner Zwolle: Truke Korpershoek Arnhem: Bep en Menno Potjer Fedde, Jasper, Berend verband met vaders gezondheidstoestand hebben wij feest de afgelopen week in besloten kring gevierd, receptie is vooralsnog uitgesteld, asland. 15 juli 1976 is te Veldelaan 9. Heden nam de Heer tot zich onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Sinke weduwnaar van Susanna de Kam in de ouderdom van 92 jaar. Klundert: D. A. Lankhuijzen-Sinke N. G. Lankhuijzen Rotterdam: L C. J. Sinke J. R. Sinke-Eckert Harderwijk: G. van Essen A. C. van Essen-Sinke klein en achterkleinkinderen Harderwijk. 13 juli 1976 Huize „Randmeer", Westeinde 14. jcorr.adres: Reinwardtlaan 12, Harderwijk. De overledene is opgebaard in de aula van Huize „Randmeer", Westeinde 14 te Harderwijk. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 17 juli om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 10.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van huize „Randmeer". Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de aula op de be graafplaats. In plaats van kaarten. „Gelijk het gras is ons kortstondig leven, gelijk een bloem, die op het veld verheven, wel sierlijk pronkt, maar kracht'loos is en teer" In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam de Here tijdens onze vakantie tot Zich in Zijn heerlijkheid, onze lieve zij was bijna Henriëtte 1 jaar L. Hopman G. Hopman-Schaap Gijsbertus J. en grootouders Spakpnburg. 10 juli 197 Vishandel L. Hopman Zuidwenk 15. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op een nader te bepalen datum. Na een kort ziekbed is door de Here tot Zich genomen onze lieve Vader, Grootvader en Over grootvader Engel Dik in zyn tachtigste levensjaar weduwnaar van Anna Dik- Huizinga 's Hertogenbosch: A. Meijer A. M. Meijer-Dik Amsterdam: M. Mons T. A. Mons-Dik Nij verdal: W. Bax M. Bax-Dik Amsterdam: D. H. Dik J. C. Dik-Mostert Paterswolde: J. T Dik H. W Dik-Visser Kleinkinderen en achterkleinkin deren. Bilthoven, 14 juli 1976. ,,d' Amandelboom", Noord Houdringelaan 104. Correspondentieadres: D. H. Dik, Comeniusstraat 435, Amsterdam. Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 17 juli a.s. om 12.00 uur op de algemene be graafplaats „Brandenburg" te De Bilt. Hieraan voorafgaande zal om 11.00 uur een rouw dienst gehouden worden in „d'Amandelboom". Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden nam de Here van ons onze geliefde Zwager en Oom Engel Dik Weduwnaar van Anna Huizinga op de leeftijd van 79 jaar Bilthoven, 14 juli 1976. Heiloo: W. Bos Uithuizen: L. de Boer J. de BoerHuizinga Hoogeveen: D. Huizinga Grijpskerk: A. Huizinga—Voogd Neven en Nichten. De God der heerlijkheid heeft in Jezus Christus tot Zich geroepen Zijn dienstknecht, mijn geliefde Man, onze Vader en Opa Dieter Machiel Veldhuijzen v.d.m. op de leeftijd van 72 jaar. Ameide: E. Veldhuijzen-Muijs Vianen: F. E. van Zweden-Veldhuijzen S. A. van Zweden Judith, Ruth Diepenheim: W. A. Veldhuijzen Annerie, Rutger, Sander Ameide, 13 juli 1976 Doelakkerweg 17 De rouwdienst zal worden gehouden D.V. op vrijdag 16 juli a.s. om 13.30 uur in de kerkzaal van Open Vensters, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats in Ameide. Op 14 juli is in haar Heer en Heiland ontslapen onze geliefde, altijd zorgende en meelevende Moe der, Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Hermina Josina Johanna van den Bergh-van Beekum Maurisse in de ouderdom van 92 jaar. Vorden: W. G. J. van den Bergh L. G. M. van den Bergh-van der Sijs Rotterdam J. H. van den Bergh 's-Gravcnhage N. van den Bergh New Westminster, B.C (Canada): H. J. J. Louwersheimer-van den Bergh J. J. Louwersheimer Alphen aan den Rijn: F. van den Bergh J. H. G. van den Bergh-van Ommen 's-Gravcnhage: A. R. de Roos-van den Bergh P. E. de Roos Kleinkinderen en achterkleinkin deren. 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 1473. Correspondentie-adres: Laan van Meerdervoort 1561. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7 Bezoek aldaar vrijdag van 19-20 uur en zaterdag van 12-13 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den maandag 19 juli om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats ..Oud Eik-en-Duinen". Laan van Eik en Duinen 38, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Geen Ijloemen. ELKE VRIJDAG IN VOOR WEEKEND EN VAKANTIE boordevol nieuws voor hen die er eens uit willen INLICHTINGEN Advertentie-exploitatie tel. 020-913456 toestel 708 en 716 Ds. J. Overduin Over de geestelijke volwassenheid MBSi Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd. rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Heden nam de Here van ons onze geliefde zwager en oom Fokko Bolt echtgenoot van Th. Schu- ringa eerder gehuwd met F. Tja- bringa op de leeftijd van 68 jaar. Appingedam, 12 juli 1976. Ede: H. Tjabringa G. Tjabringa- Hendriks Rolde: J Tjabringa H. Tjabnnga-van Dijken Groningen T. Tjabringa Siddeburen: J Tjabringa B Tjabnnga- Noordhof Schildwolde: F Tjabringa J Tjabringa- Wildeman en neven en nichten Het bestuur van de Protestants Christelijke Stich ting „Bejaardenzorg Haarlemmermeer" geeft met droefheid kennis van het overlijden van haar geacht Bestuurslid. Mevrouw P. Kamper-Silvis In dankbaarheid gedenken wij haar inzet voor haar medemens cn de sympathieke wijze waarop zij als bestuurslid en secretaresse van de Commis sie „Horizon" haar taak vervulde. Hoofddorp. 12 juli 1976 Kruislaan 54 Het bestuur, commissie „Horizon" personeel en bewoners van ..Ho rizon" C. van Groeningen, voorz. Mcj. J. A. Grisnich. secr. C. Vonk Noordegraaf, voorz. com. „Horizon" L. Poldervaart, dir. „Horizon" Algemene kennisgeving Heden nam God tot Zich mijn lieve man. onze vader en opa Henk Rook oud 71 jaar. Namens allen: M. Rook-Klooster Kampen. 14 juli 1976 Wilhelminalaan 5 Liever geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 17 juli a.s. op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Bovenbroeksweg te Kampen Vertrek vanaf Wilhelminalaan 5 om 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula. Heden overleed in haar Heer en Heiland, op 94-jarige leeftijd, onze zorgzame moeder, schoon moeder. grootmoeder en overgrootmoeder Aaltje Lameris, weduwe van T. J. Gaastra. Uit aller naam: F GAASTRA 's-Gravenhage. 14 juli 1976 Rusthuis „Campduinen", Albardastraat 5 Correspondentie-adres: Juliana van Stolberglaan 58. Voorschoten Geen bloemen. Er zal een rouwdienst worden gehouden zaterdag 17 juli om 10.15 uur in de aula van het rusthuis „Campduinen". Albardastraat 5. waarna de bij zetting in het familiegraf op de Algemene Be graafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk zal plaats hebben om ongeveer 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst en na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam Overschie deelt met ontroering mede dat maandag 12 juli 1976 plotseling in heerlijkheid is opgenomen onze broeder Adam Jansen in de leeftijd van bijna 80 jaar. Wij gedenken met grote dankbaarheid het werk gedurende vele jaren door hem op het kerkelijk bureau verricht Moge de Heere zijn vrouw en kinderen in deze dagen bijzonder nabij zijn. Namens de kerkeraad: D. Nagelhout. 2e voorzitter. „Mijn genade is U genoeg" Hopende op Gods genade, is van ons heengegaan onze geliefde Vader. Groot-, Overgrootvader en Broer Lambertus van Zandwijk sinds 1939 weduwnaar van Geertrui Blorr i in de gezegende leeftijd van 94 jaar Uit aller naam: Kinderen Van Zandwijk Herwijnen. 14 juli 1976 Mert 15 De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden oj zaterdag 17 juli a.s. te 14.30 uur op de Algemene oude begraafplaats te Herwijnen. Vooraf zal in de Geref. kerk een rouwdienst worden gehouden met als voorganger ds. I. van Til. Aanvang rouwdienst 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. in voornoemde kerk van 19 tot 21 uur. Geen bloemen. Mede namens kinderen en kleinkinderen onze hartelijke dank voor alle belangstelling en medeleven die wij onder vonden tijdens de ziekte en het overlijden van mijn Vrouw, on ze Moeder en Orria A. L. van Schle— Bijl Uit alfer naam C. va m van Schle -b.niio': M«#uwen*lngrl"1*43°-J moousbyT %4» Kethe^BfeWteHan. tc»C-OCt«o

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 17