Voedingsassistente Spelleidster SCHAKENBOSCH fbon ra 3efhel Ziekenhuis Delft Bethel Ziekenhuis Delft algemeen klinisch analiste of een klinisch chemisch analiste gemeenteziekenhuis dort! recht afdelingshoofd STICHTING -BEILEROORD" waarnemend hoofd zusterhuis radiologische laboranten (vrl./mnl.) leerling radiologisch laboranten gemeenteziekenhuis donl recht PSYCHIATRISCHE INRICHTING GROOT BRONSWIJK' verpleegkundig docent(e) ,,DE RIEDERBORGH" te Ridderkerk hoofd verpleging en verzorging Uitnodiging aan jonge mensen die psychiatrisch verpleegkundige willen worden PA ned. herv. psychiatrisch centrum te Leidschendam X In ons modern algemeen ziekenhuis met 364 bedden komt de funktie vrij van op de verpleegafdeling. Tot haar taak behoort het assisteren bij verstrekking van maaltijden aan de patiënten, de verzorging van koffie en frisdranken, het assisteren aan de band in de keuken en het schoonhouden van de afdelingskeuken. Opleiding op het niveau van l.H.N.O. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 1.713,- bruto per maand. excl. vakantietoeslag en overige vergoedingen. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken op onderstaand adres, Reynier de Graefweg 3. Delft. Telefoon 015 - 5693 40. Op het KLINISCH CHEMISCH LABORATORIUM is plaats voor een Het bezit van het H.B.O.-A ot het S.A.L.-diptoma is vereist. Salaris volgens landelijke regeling. De premie A.O.W./A.W.W. is voor rekening van het ziekenhuis. De secundaire arbeidsvoorwaarden (bijv pensioen(onds) zijn volgens gemeentelijke regeling. Uw schrifteli/ke sollicitatie kunt u richten aan het hootd personeelsbeheer en organisatie van het gemeenteziekenhuis. Bankastraat 57. Postbus 306 te Dordrecht. bankastraat 57 In ons modern algemeen ziekenhuis met 364 bedden komt de funktie vrij van Zij valt hiërarchisch onder het hoofd van de kinderafdeling. Tot haar taak wordt gerekend de begeleiding van kinderen door - het individueel bezig zijn met bedlegerige kinderen - het leiden van het spel in de speelkamer - het observeren van kinderen en de rapportage hiervan - het beheer van de speelkamer. Kandidaten dienen tenminste te beschikken over een opleiding op het niveau van kleuterleidster en ervaring te hebben in het begeleiden van kinderen. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 2.270,- bruto per maand, excl. vakantietoeslag. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3. Delft. Telefoon 015 - 56 93 40. fit? prot chc tehuis voor psychisch gestoorde bejoarden "De Breukelderhof'Bennekom Ons centrum maakt deel uit van het komplex Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom. „De Breukelder hof is een moderne laagbouw, onderverdeeld in vijl afdelingen. De medewerkers van „De Breukel- derhof" proberen gezamenlijk voor haar 160 bewo ners een zo prettig mogelijk leefklimaat te scheppen. Doordat een van de huidige afdelingshoofden door de gezinssituatie niet meer full-time kan werken, zoeken wij een in de rang van 1e verpleegkundige Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor 22 bewoners De taak bestaat uit het plannen van de werkzaamheden, het opleiden van leerling- ziekenverzorgenden en het onderhouden kontakten met de bewoners en hun familie. Gegadigden voor deze funktie dienen te beschik ken over het diploma ziekenverpleging A en B en daarnaast de bereidheid te hebben zich vanuit hun Prot Chr levensovertuiging in te zetten voor de verpleging van psychisch gestoorde bejaarden Inlichtingen worden u graag verstrekt door de Verpleegkundig Dtrektrice. Zr O. J de Knijff, tele foon 08389-9101. Uw sollicitaties kunt u richten aan mevr. T. P Andeweg van de afdeling Personeelszaken. Ede- seweg 118 Bennekom. [3 PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET 6EZINSVERPLE6ING BEILEN. TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting "Beileroord" te Beilen ontstaat binnenkort een vakature voor Vereisten: - Leeftijd minimaal 21 jaar - Diploma Huishoudkundige voor Inrichtingen - Ervaring in het leidinggeven strekt tot aanbeveling Salariëring: Overeenkomstig Rijksregeling met toepassing van de Rijkspensioenregeling. Sollicitaties met vermelding van levensloop, diploma's en ervaring kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting "Beileroord" te Beilen. Op de modem ingerichte röntgenafdellng is plaafs voor Het Gemeenteziekenhuis heeft een capactletl van 570 bedden In verband met de aanwezige opleiding voor de specialismen interne geneeskunde en algemene chirurgie zijn vnjwel alle disciplines in de medische staf van het ziekenhuis vertegenwoordigd. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de hoofdlaborante. mevr M C. Strouken. Tel. 078-32222 toestel 151. Het salaris zal afhankelijk van ervaring maximaal 2.220.- bruto per maand kunnen bedragen. Tevens kunnen er in de opleiding nog enige (vrl./mnl.) geplaatst worden. Leeftijd 18 jaar. Diploma H.A.V.O. met het vakkenpakket wiskunde, natuurkunde en biologie is vereist. Hel salaris zal afhankelijk van leeftijd maximaal 1.640.- bruto per maand kunnen bedragen. Verder wordt geboden: 7.8% vakantietoelage 21 dagen vakantie extra jeugd- of leeftijdvakantie gunstige spaar- en pensioenregeling premie AOW/AWW voor rekening van het ziekenhuis. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelsbeheer en Organisatie van het Gemeenteziekenhuis, Postbus 306 te Dordrecht. bankastraat 57 In verband met interne promotie is er binnen de opleiding tot psychiatrisch verpleeg kundige plaats voor een Vereist: diploma's B of A en B. docentenopleiding of bereidheid deze te volgen. Ruime huisvestingsmogelijkheden in de regio. Nadere informatie kunt u inwinnen bij het hoofd van de B-opleiding, tel. (05964) 2 31 toestel 154. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, postbus 1, Wagenborgen. Groot Bronswijk is een prot. chr. inrichting waar ca. 500 patiënten behandeling en verpleging vinden. Wagenborgen ligt tussen Delfzijl en Winschoten. I tzil V a Ei. Voor ons verpleeghuis met 290 bedden, waarvan 90 vooi psychogeriatne. zoeken wij een HOOFD VAN DE AFDELING FYSIOTHERAPIE Wij zoeken iemand, die ruime verpleeghuiservaring bezit belangstelling heeft voor de geriatrische patiënt bereid is om in teamverband te werken met de artsen en de overige disciplines bereid en in staat is leiding te geven aan de afdelirx Fysiotherapie een bijdrage wil leveren aan de opleiding van leerling- ziekenverzorgenden bij voorkeur van christelijke levensovertuiging is Het verpleeghuis beschikt over een ruime afdeling voort oefentherapie, elektro- en hydrotherapie. Salaris volgens N.Z.R.-schalen. Belangstellenden voor deze funktie wordt verzocht hun sollicitatie v te zenden aan de geneesheer-direkteur, J. H. W. den Drijver, bij wie u ook telefonisch inlichtingen kunt krijgen. HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 amstelveen tel. 020-458351 BEJAARD E NT jeigi ta iar uit jn aa :emt i pe hei segge er), lotton 1 ichmit hai •eek. erm ivenoi ;enlij] Drdt fi iarenv HET PROTESTANTS-CHRISTELIJK HUIS roept sollicitanten op voor de binnenkort vakanl komentsK funktie van: Van deze medewerkster wordt verwacht, dal zij ervarinE'^ heeft in een leidinggevende funktie, begrip heeft voor d t der problemen van de ouder wordende mens en goec kcntaktuele eigenschappen bezit Tevens moet zij de diektie bij afwezigheid kunnen ve vangen. Gegadigden dienen een protestants christelijke levensi vertuiging te zijn toegedaan Het bezit van het diploma ziekenverpleging a en/ol b vereist. De sollicitanten dienen bereid te zijn zich aan een psych technisch onderzoek te onderwerpen Het salaris wordt vastgesteld volgens de normen van CAO voor de bejaardentehuizen Desgewenst Is een mooie, zelfstandige woonruimte bf ge' schikbaar ..De Riederborgh is een verzorgingstehuis voor bewoners, heeft een ziekenafdeling met 8 bedden, terwjj4^ tevens 35 bejaardenwoningen tot ons komplex behore17' g 1 Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven te richten a, J a"( de direkteur van ..De RiederborghBoksdoornstraat 2 Ridderkerk Belangstelling? Er zijn een paar eisen. Je moet tenminste he' diploma MAVO-4 of MULO bezitten. Vanzelfsprekend moet je belangstelling hebben voor mensen die niet zonder hulp kunnen. Als die eisen geen probleem voor je zijn. biedt ons centrum je de mogelijkheid om te worden opgeleid. Een interessante kombinatie van leren en werken, van theorie en praktijk. De vooropleiding begint 30 augustus 1976. In november star ten we dan met de eigenlijke kursus voor het diploma Zieken verpleging B. De opleiding duurt 3 jaar. Een mooi beroep leren en tegelijk een goed salaris verdienen. Een mooi beroep dat veel voldoening geeft en dat bovendien - terecht goed betaald wordt. Je krijgt een uitstekend aanvangssalaris dat al na twee maan den wordt verhoogd met een toeslag voor onregelmatige diensten. Bedragen je reiskosten naar huis meer dan 2,50? Het bedrag daar boven wordt tweemaal per maand vergoed. Ook ontvang je een tegemoetkoming in de kosten voor aanschaf van studiemateriaal. En wat erg prettig is: je krijgt een eigen kamer. Weet je wat je doet? Vul de bon hiernaast in en stuur hem naar het hoofd Personeelszaken van psychiatrisch centrum „Schakenbosch", Veurse Straatweg 185, Leidschendam. Of maak telefonisch een afspraak. Bel hiervoor (070) 20 92 52. nds ïlma it eer gev llen VASS' 1 Jans t van in va kant. Pb3 *7. 15 cd5 Ik heb belangstelling voor uwopleiding Ziekenverpleging B. Stuur mij een uitnodiging voor een oriëntatiedag. Dan kan ik eens rondkijken, de sfeer proeven en misschien ean sollicitatiegesprek hebben. Ik krijg na afloop uw informatiepakket mee naar huis, zodat ik alles nog eens rustig kan doorlezen. Naam: man/vrouw Straat: Plaats: Telefoon: Geboortedatum: Diploma's: f8, 19 ellini kh ni Pg' c6, 2: edit g8v lb8:. 5. Pd; d3. 2; 0. Ti b7+ b4 a: 8. Te: 1. K| 4. h6 n tg7. •ven

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14