hooge burch Trouw FAMILIEBERICHTEN algemeen arts V* ZATERDAG 10 JULI 1976 TROUW/KWAW5AG kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur. De heer en mevrouw Witte- Voss en Joost geven met grote reugde kennis van de geboor te van Frank Willem Raaltc. 7 juli 1976 Meidoornlaan 20. Ons 50-jarig huwefc|ks'eest op 5 iuni I voo» ons een onvergetetyKe dag gewo»den Uw p©'soonl.|kè handdruk alsmede brieven «aar ten iele Ionische felicitaties en de veie kado's in welke vo»m ook was om slil van te wo»den Voor dit alles .-eggen wi| u mede namens onze kinderen hartetijk dank K. Ros G. J. Ros-Ramerman Nij verdal De Joncheerelaan 10 Gaarnr willen wij langs dele weg. mede namens ome kinderen, hart* lijk danken voor de vele blijken van belangstelling, betoond in velerlei K. Kruk W. Kruk-Groot Opa en Oma wel gefeliciteerd Martine Helma Maarten Pieter Marnix Hester Wij zijn God dankbaar dat wij met onze ouders G. H. A. van der Schuyt en H. C. van der Schuyt - Wolkers op 25 juli a s. de dag mogen herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dit in familiekring te vieren. Janna en Hans Annelies Met blijdschap delen wij u mede. dat 15 juli a.s. onze lieve ouders en grootouders A. Mak N. Mak-Douw 50 jaar getrouwd zullen zijn. Dankbaar voor de vele zegeningen in hun huwelijk ontvangen, hopen wij deze dag in familiekring te her denken. Hengelo (O.): Cas en Adrie. Aart en Ria. Arie. Cas. Henk. Kees. Aad. Paula. Addis Abeba (Ethiopië): Aad en Joke. Nel, Tjalling, Jane. Michiel Beverwijk: Koos en Margriet. Nelleke. Aart, Hanneke. Jaap Beverwijk: Dim en Jan. Jan Pieter Spakenburg: Hans en Ina, Marjan. Ard. Jodi. Beverwijk. Hendrik Burgerstraat 64 Heden nam God tot Zich Zijn moegestreden kind. mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma. Jenneke Knot-Blekkenhorst op de leeftijd van 60 jaar. „Zalig zijn de doden, die in den Here sterven, van nu aan. Ja zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na." Openbaring 14:13 Delden- H. Knot Rijssen: Wim en Corrie Knot Marjolijn Hindrik-Jan Hengelo (O): Ineke en Gerard van Dijk Delden. 8 juli 1976 Langestraat 72. Corresp. adres: Hengelose Esstraat 44. Hengelo (O) De rouwdienst zal worden gehouden maandag 12 juli om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Oldenzaalsestraat te Hengelo, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Diep bedroefd delen wij u mee dat onze lieve Zus en Schoonzus Jenneke Knot-Blekkenhorst na langdurig maar zeer moedig gedragen lijden op donderdag 8 juli te Hengelo (O) is overleden- Zij werd 60 jaar Enschede H. Blekkenhorst S. Blekkenhorst-Enderman Amstelveen: H. Blekkenhorst Chr. Blekkenhorst-Rigter Amstelveen B. Blekkenhorst A. A. Blekkenhorst-Lansink Heden nam God tot Zich onze lieve, zeer zorgzame Moeder en Grootmoeder Berdina Willemina Sleeswijk Visser-Helsloot sinds 25 januari 1938 weduwe van Frederik Slees- wijk Visser in de ouderdom van 85 jaar. Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart. Rhenen. A. A. A. Sleeswijk Visser Zeist. A. M. M. Sleeswijk Visser-Horjus Zeist, F. M. M. Sleeswijk Visser C. Sleeswijk Visser-van Dam Johan Heidi Rhenen. 8 juli 1976 Utrechtsestraatweg 2 G Verzoeke geen bloemen. De begrafenis zal D V. plaats vinden op maandag 12 juli 1976 omstreeks 11.30 uur op de algemene begraafplaats. Achtcrbergsestraatweg te Rhenen. Hieraan vooraf zal om 10 30 uur de rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk. Nwe. Veencndaalseweg 55 te Rhenen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 10 juli vanaf 19 00 uur op L'trechtsestraatweg 2G te Rhenen of na de begrafenis in het gebouw ..Irene". Grutter- straat te Rhenen. Ingegaan in de vreugde van haar Heer en Heiland, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Geertruida Doornbos echtgenote van J. Beihuisen op de leeftijd van 60 jaar. Bedum. 8 juli 1976 Psalm 24:3B (ber.) Bedum: E. J. Harms-Doornbos S. Harms Groningen J. Strijk-Doornbos J. J. Strijk Zuidhorn: F. Veldman-Doornbos G. J. Veldman Bedum P. J. Doornbos E Doornbos-Stuurwold Neven ep nichten. Heden nam God tot Zich mijn lieve Vrouw, Onze Moeder en Oma Lena Leuntje Kouwenhoven-Visser op de leeftijd van 82 jaar. Zij is heengegaan na jaren van geestelijke inge zonkenheid, waardoor het haar niet meer moge lijk was zich te uiten en haar geloof te belijden. Echter in haar jonge jaren heeft zij dit wel gedaan en nu troost het ons in onze droefheid te mogen weten, dat wat God eenmaal heeft gegeven Hij ook niet weer terug neemt, immers die in den Zoon gelooft heeft eeuwig leven. Joh. 3:36a Uit aller naam: H. J. Kouwenhoven v.d.m. Heelsum. 9 juli 1976 „De Koningshof", flat 70. Liever geen bezoek thuis en geen bloemen. De begrafenis zal D. V. plaatsvinden woensdag 14 juli a.s. op de algemene begraafplaats. Oude Do denweg te Wageningen des v.m. 11 uur. Voorafgaande wordt een rouwdienst gehouden om 10.15 uur in de grote zaal van „De Konings hof". Utrechtseweg 62 te Heelsum. Uit onze familiekring heeft de Here op de gezegen de leeftijd van 75 jaar tot Zich genomen onze geliefde Zwager en Oom Idzerd Boersma sinds 13 april 1974 weduwnaar van Boukje Meindertsma. Wieringermeer Heerenveen: S. Hoeksma-Meindertsma Winschoten: S Meindertsma J. A. Meindertsma-Dienes Leersum: G Meindertsma G. Meindertsma-Dijkinga Alberta (Can S. Meindertsma-Meindertsma S. Meindertsma Ruigezand: M Meindertsma M. Meindertsma-Breebaart G. Meindertsma M. J. Meindertsma-Bakker Alberta (Can T. Hoeksema-Meindertsma H. Hoeksema i en nichten Enige kennisgeving Bedroefd geven wij kennis dat mijn lievevrouw, onze zorgzame moeder, mijn oma. zuster en tante Margaretha Winters-Wies op de leeftijd van 72 jaar is overleden. W. Winters W. Winters jr. D. G. J. Winters-Noteboom A. van Iwaarden-Winlers C H. van Iwaarden Marga en verdere familie Rotterdam. 6 juli 1976 Corr. adres: Vaerhorst 6c De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Heden is onze lieve zorgzame man. vader en opa Willem Poppe drager van het Bronzenkruis. ridder in de orde van Oranje Nassau, oud wethouder van de gemeente Vlissingen op de leeftijd van 74 jaar. in zijn Heer en Heiland ontslapen. Vlissingen: C. J Poppe-de Bree Badhoevedorp T. van Alten-Poppe J. van Alten Hoeilaart: A. C. Poppe L. Poppe-Hagenberg Zwolle: C. Poppe G. Poppe-Buikema Oegstgeest: W Poppe S. F. Poppe-Rienks Genéve: J C. Poppe Apeldoorn: J. Poppe J. H. Poppe-Cijsouw Vlissingen: P. Poppe L. C. Poppe-de Looff Amsterdam: C J Poppe Hoogeveen: A. J Minnaar-Hokkeling A. Minnaar Hoogland A Hokkeling M. Hokkeling-dé Ridder Delft T. F Hokkeling en kleinkinderen. Vlissingen. 7 juli 1976 Vredehoflaan 40. flat 504 Correspondentie-adres: Singel 298, Vlissingen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het „Bethesda-St. Josephziekenhuis" aan de Kou- dekerkseweg. Bezoekuur van 18.30-19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 12 juli a.s. om 12 30 uur in de Petruskerk aan de Paul Krugerstraat. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats om 13.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula up de be graafplaats Jezus. Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Heden nam God nog onverwacht tot Zich in Zijn Heerlijkheid mijn geliefde man en zorgzame va der. behuwd- en grootvader, broeder, be- huwdbroeder en oom Maurits Martinus Nagtegaal in de leeftijd van 77 jaar. T. Nagtegaal-Huisman R. van den Beukel-Nagteg&al A. van den Beukei Yvonne en verdere familie Amstelveen. 9 juli 1076 Van der Ghiessenstraat 27 De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum Bouwens. Startbaan 7 hoek Van der Hoop- laan. Amstelveen zliid, gelegenheid tot afscheid- nemen dinsdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden woensdag 14 juli te 15 uur op de begraafplaats ..Zorgvlied," Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van Van der Ghiessenstraat 27 te 14.20 uur. Thuis liever geen bezoek. „De Heer is mijn Herder. Voor ons nog onverwacht nam de Here tot Zich mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader. Groot vader en Overgrootvader Willem Kreuger in de ouderdom van 94 jaar. Diemen: M. Kreuger-Bruidegom Lelystad. G. Kreuger R. Kreuger-Griffioen kleinkinderen en achterkleinkinderen Diemen. 8 juli 1976 Huize „Probezo", Arent Krijtsstraat 48 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zaterdag avond van 7.30-8.30 uur in Huize „Probezo". De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 13 juli om 13 uur in de Aula van de begraafplaats ..Rustoord" te Diemen. waarna de begrafenis al daar zal plaatsvinden. Vertrek van Arent Krijts straat 48 om 12.30 uur. Op 8 juli nam de Here uit onze familiekring weg onze geliefde Zwager en Oom Derk de Boer echtgenoot van G. de Boer-Rutgers Dalen: H. Rutgers F. Rutgers-Kamminga Stadskanaal: T. Rutgers-Drenth Rotterdam: D. Rutgers A. Rutgers-Drenth Gieten: J. H Rutgers J. Rutgers-Eleveld Rotterdam: H O. Rutgers T. Rutgers-Wiersema Bedum: A. Rutgers-Herenius Groningen: H. Rutgers G. Rutgers-Boer Neven en Nichten. De Heere nam op in Zijn Heerlijkheid mijn gelief de Man. onze zorgzame Vader en Grootvader Frederik Landmeter oud-leraar Christelijk Lyceum te Leiden in de ouderdom van 78 jaar. „Want wij weten. dat. indien de aardse tent waarin wij wonen wordt afgebro ken. wij een gebouw van God hebben in de Hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis." 2 Cor. 5 vers 1 Woerden. M. M. G. Landmeter-van de Pol Amstelveen, Tj. F. Landmeter J. A. Landmeter-Geel Claar. Freek en Gera Woerden. G. M. Landmeter Zeist. 4 juli 1976 Correspondentie-adres: Berkenlaan 35. Woerden. Naar de wens van de overledene heeft de begrafe nis in stilte plaatsgehad. Geen bezoek. Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten te Zwammerdam (Gemeente Alphen aan den Rijn) zoekt ter versterking van zijn medische staf een die bij voorkeur in full-time dienstverband werkzaam zal zijn. Tot zijn/haar taak behoren o.m. medische verzorging van een deel van de bewoners. mede deelnemen aan het multidisciplinair overleg aangaande de verzorging der bewoners, meedenken in hel opnamebelecd. onderhouden van kontakten met konsulenten. mede leiding geven aan de medische- en paramedische diensten. Momenteel zi|n in dienstverband werkzaam een full-Jime arts. die tevens als koordinator optreedt en twee half-time artsen, onder wie éen kinderarts. Salariëring geschiedt overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Zwammerdam is gelegen in het groene hart van Hollands Midden op nagenoeg gelijke afstand van alle grofe sleden 35 km.). Bemiddeling bij het vinden van woonruimte wordt desgewenst gaarne verleend. Voor nadere inlichtingen over de aangeboden functie kan men zich wenden tot de heer J. C. Jelluma. algemeen arts. telefoon (01726) 19200. privé (03480) 6788. Sollicitaties te richten aan de algemeen direkteur van Hooge Burch. Spoorlaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aan den Rijn). Met grote droefheid geven wij u kennis, dat het de Heere behaagd heeft geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder en oma Dirkje Brink echtgenote van Pieter Witzier op de leeftijd van 76 jaar. „De Heer is bij mij: 'k Zal niet vrezen De Heer zal mij getrouw behoên: Daar God mijn schild en hulp wil wezen. Wal zal een nietig mens mij doen. Groot-Ammers: P. Witzier Alblassgrdam: A. Witzier N. Witzier-Looren de Jong Piet en Kees Dordrecht: M. Bakker-Witzier J. Bakker Bergambacht: B. Zwijnenburg-Witzier N. Zwijnenburg Laura en Peter Groot-Ammers. 8 juli 1976 Julianastraat 27 Gelegenheid tot condoleren: maandag 12 juli van 10.15-11.00 uur in het Herv. Jeugdgebouw. For- tuynplein. De teraardebestelling zal plaatshebben op DV maandag 12 juli tussen 12.00 en 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Groot-Ammers vanuit het Jeugdgebouw Vertrek Jeugdgebouw 12.00 Met leedwezen geven wij u kennis van het onver wacht overlijden van onze geliefde zuster en schoonzuster Dirkje Brink echtgenote van Pieter Witzier Familie Brink Familie Witzier Groot-Ammers. 8 juli 1976. Voor Uw meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Moeder. Oma. Zuster en Tante Jantje Nantina Stoit willeq wij U hartelijk danken. Namens de familie Keizer: R. K. Keizer Namens de familie Stoit: Jac. J. Stoit Groningen, juli 1976. "SCHRIFTEN GETUIG Zondag 11 Juli 1 Oosterkerk, j er.ht. Ds. J. Koppe te| C. KWIKKEL.b Diakonesserr Groningef hervat maai de praktij JUWELEN, en ZILVEl IN- EN VERM H. W. DAM Kruisstraat 32 04 31. Haarleij,. Ridderstraat). moe om Advokatenkantoor Mr. E.J.T. Pool, l7e Lange Tiendeweg 69 te Gouda heeft de eer mee te delen dat het per he uitgebreid met een kantoor te Leiden. Mr. E.J.C. van Hartingsveldt, advokaat procureur, Breestraat 38, Leiden. Telefoon: 071-13.34.61 Kantooruren: maandag t/m vrijdag: 9.00 -1 vol en 13.30-18.00 uur. Vast spreekuur: maandag 10-12 uur dond L di< n be 17-19 uur. d je echl een werk nau lachl den, ede. 1 jecte el va Heden nam de Here, na een kortstondig zirdse maar in volle overgave tot Zich. onze in rif el, liefde vader, groot- en overgrootvader, zwa| oom tapel Nicolaas Harteveld weduwnaar van Maria Eisberg op de leeftijd van bijna 96 jaar. Psalm 90 fonbi Pijnacker: C. Harteveld S. P. H. Harteveld-Weerheim Mijdrecht: J. Harteveld W. R. Harteveld-Oljans Halle (Gld): A. Harteveld H. Harteveld-Schipper Honselersdijk: H. Harteveld G. Harteveld-van Velden Wateringen: Cl. Harteveld kleinkinderen en achterkleinkinderen Wateringen, 8 juli 1976 Prins Hendrikstraat 48 Gelegenheid voor condoleren: zaterdag 10 jJ van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D.f maandag 12 juli 1976 in het sterfhuis en |L door de weleerwaarde heer ds. T. J. H. SteenP aanvang 13.30 uur. waarna de teraardebestd_ zal plaats vinden op de alg. begraafplaaf Wateringen. geen bloemen Donderdag 8 juli 1976 overleed onze lieve Bram van Santen na een rijk en vol leven. 1896—1976 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Ridder in de Kroonorde van Belgie Commandeur de l'Ordre du Mérite Commercial Onderscheiden met de Zilveren Eremedaille van de Stad Amsterdam Jettie van Santen-van der Bokke Eline Harms-van Santen Frits Harms Wiesje Schwarz-van Santen Paul Schwarz Marv van Santen-Coenraads Nederveen Nicolette van Santen-Mout Rob van Santen Tineke Fransman-van Santen Lou Fransman Anna van Santen-Zanstra Joost van Santen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Amsterdam Beethovenstraat 151. De crematie zal plaatshebben dinsdag 13 juli te 11.30 uur in het crematorium te Velsen (Wester- veld). Vertrek van rouwkamer „Sax" (P. C. Hooftstraat 38-40) te 10.30 uur. ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal meet donderdags (1e post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 ïwe erd£ ke en Dnir, (0U( istei be H. vac ider er t we nne: zmi che ?nsc al ngrt (hal1 ga; )r di ener agse t-ordi date rtvlc en gro iatsh conc am ge h .i tcht ast s. s

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10