AD h FAMILIEBERICHTEN ERVAREN PROGRAMMEURS/PROGRAMMEUSES MEEWERKEND VOORMAN Stichting voor maatschappelijke dienstverlening Delft een leidinggevend maat schappelijk werk(st)er een staf functionaris bevordering beroepsdes kundigheid (m/vr) VRIJDAG 9 JULI 1976 TROUW/KWARTET PS 14 4 kunnen ven maandag tot on met vrijdag telefonisch ven 9.09-19.30 uur opgegeven v/orden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Esther Sjoerdje Hendrika Anton cn Margriet Wolfkamp-Jansen Jatkc Soest. 8 juli 1976 Margrietlaan 16 40 jaar geleden, op 23 juli 1936. trouwden onze ouders W. Keijzer en H. Keijzer-van de Heiden Wij vieren hun feest D V op 23 juli 1976. Wilt u hen ook feliciterenDit kan op 23 juli^.s in ..Motel Sassenheim van 17-18.30 uur. Hun dankbare kinderen. Aat en Lottie Mieke en Henk Jonnie Marjan en Gerrit Henk en Rose.«Marie en kleinkinderen Sassenheim, 9 juli 1976. Langs deze weg willen wij allen hartelijk dankzeggen, die ons bij huwelijksfeest en jubileum hun gelukwensen zonden. Fam. W. M. de Bakker Middelburg. Met diepe droefheid geven wij U kennis dat plot seling van ons is heengegaan mijn geliefde Man, onze lieve Vader. Behuwd- en Grootvader Wilhelm Johannes Pieters echtgenoot van Marrigje Jacoba 't Hooft weduwnaar van Christine Anna Nolle op de leeftijd- van bijna 75 jaar. :.De Heere is mijn Licht en mijn Heil: voor trien zou ik vrezen." M. J. Pieters-'t Hooft M. W. Kleywegt-Pieters A. J. Kleywegt Ineke. Adrienne, Kees A Mosselman-Pieters W. F. Mosselman Christine. Hans. Frank C. van der Waal-De Kloe A. van der Waal Marleen. Regina en verloofde. Huig. Marinus M. C. H. Bode-De Kloe J Bode Ilse, Marien Rotterdam. 6 juli 1976 Corresp.adres: M J. Pieters-'t Hooft, Graaf van Lijndenlaan 4. Apeldoorn Liever geen bezoek De bijzetting in het familiegraf op de be graafplaats „Oud-Kralingen". Kralingseweg 334, zal plaats hebben zaterdag 10 juli na aankomst in de kapel om 12 uur. Vertrek vanaf één der zalen van de Salvatorkerk, ingang Schubertlaan 1. omstreeks 11.30 uur. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de kapel. Enige kennisgeving Vroeg in de morgen van zondag 4 juli 1976 is onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Jacoba van Nieuwenhuyzen-Dijkshoorn tijdens haar 85stfe levensjaar uit haar lijdén ver lost en opgenomen in heerlijkheid nabij onze vader Ary Abraham van Nieuwenhuyzen. 's Gravenpolder: L. Ampt-van Nieuwenhuyzen A. W Ampt Kleinkinderen en achterkleinkin deren Rijswijk: Jap van Nieuwenhuyzen Rotterdanr H. J. van der Slikke-van Nieuwen huyzen W van der Slikke De teraardebestelling heeft op wens van moeder in kleine kring plaatsgevonden op de Ooster Be graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Niemand leeft voor zichzelf, niemand sterft voor zichzelf Wij leven en sterven voor God. onze Heer. Aan Hem behoren wij toe. Rom. 14:7 en 8 Na een leven vol liefde en toewijding ging van ons heen onze lieve zorgzame moeder en oma Catharina Maria Johanna van Groos weduwe van Gerrit Brouwer, in de gezegende ouderdom van 84 jaar. Wageningen: A. J. Brouwer Westervoort: J B. Brouwer Victor Hanno 's-Hertogenbosch: A. E. Brouwer Th. Brouwer-Versantvoort Arnhem: B. O. Brouwer J Kneumann M. G Brouwer a.b.M.S. ..Straat Mozambique": F. M. Brouwer Wageningen. 8 juli 1976 Berkeqlaan 6. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Gerdesstraat 1 te Wageningen. Bezoek aldaar en gelegenheid de familie te condo leren maandag 12 juli a s. van 19 30-20 00 uur De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvin den dinsdag 13 juli a.s. om 14 00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wageningen Vertrek vanaf de rouwkamer om 13.40 uur. Met ontroering namen wij kennis van het onver wachte heengaan van ons oud kerkeraadslid de heer Everhardus Hazelaar Vele jaren heeft hij met grote liefde en ijver onze gemeente gediend als voorzitter van het college van ouderlingen-kerkvoogd. Met dank aan God voor zijn persoon en werk zullen wij aan hem een zeer goede herinnering bewaren. Namens de Centrale Herv. Gemeente Zwijndrecht C. D Kousemaker Voorzitter Centrale Kerkeraad A. Maters Voorzitter van het college ouderlin gen-kerkvoogd Zwijndrecht 6 juli 1976 Met droefheid namen wij kennis van het overlij den van ons lid E. Hazelaar Aan zijn innemende persoonlijkheid, zijn grote toewijding en belangstelling bewaren wij een blij vende herinnering. Het Bestuur van het Groene Kruis Zwijndrecht Hij is verlost. God heeft hem wel gedaan. Op Zijn tijd nam de Heere, na een langdurig en geduldig gedragen ziekte, tot Zich mijn lieve Man onze Vader en Opa Elbert Franken op de leeftijd van 77 jaar. Voorthuizen: G. Franken-Borren Barneveld B. Franken Stroe H. M. Franken B H Franken-van Renselaar Barneveld: J H. Franken G. Franken-van Galen Heerhugowaard H. Kegelaar-Frankèn K. Kegelaar Hellendoorn G Franken J. Franken-van Beek Kootwijkerbroek J van Malestijn-Franken E. van Malestijn. Raalte: W. E. Top-Franken M. Top Barneveld: G Drost-Franken H. Drost en kleinkinderen Voorthuizen. 7 juli 1976 Bejaardencentrum „Avondrust", Van de Berglaan 30 Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 20.00 uur tot 21.30 uur in het rouwcentrum bij de be graafplaats te Barneveld. Er zal D V. een rouw dienst worden gehouden in eerder genoemd centrum op zaterdag 10 juli. aanvang 11.15 uur. waarna de begrafenis plaatsvindt om 12.00 uur. Heden nam de Here tot Zich. in Zijn- eeuwige Heerlijkheid, onze lieve man. Vader en Groot vader Jacobus Ridder Wzn. ..Mijn genade is U genoeg". 2 Corr. 1-2:9 Weesp J Ridder-Pronk Eindhoven. Wout Ridder Aafke Ridder-van Woudenberg Amstelveen Jan Ridder Margriet-Ridder-Poppen Weesp: Frank Ridder Joke Ridder-Littooij Diemen: Freek Ridder Gerda Ridder-Gentenaar Mijdrecht: Egbert Ridder Alie Ridder-van Harten Holysloot Tiny Breed ij k-Riddcr Teun Brecdijk en kleinkinderen Weesp. 8 juli 1976 Achtergracht 138 Liever geen bloemen In het Opbaarcentrum. Papelaan te Weesp is gelegenheid tot het betuigen van deelneming op zaterdag 10 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De dienst van hel Woord zal worden gehouden op maandag 12 juli a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk aan de Hoogstraat te Weesp. waarna om 14.30 uur de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Carspelhof", Utrechtseweg te Weesp In haar Heiland ontslapen na een dankbaar leven onze innig geliefde Moeder en Oma Antje Grin weduwe van Evert Dooyeweerd op de leeftijd van 88 jaar Zi) heeft ons de liefde voorgeleefd en de hoop. Wat zullen wij dan van deze din gen zeggen Zo God voor ons is. wie zal tegen ons zijn? Romeinen 8:30-31 Lijnden: E. Markus-Dooyeweerd J. Markus Badhoevedorp S. Dooyeweerd C. de Jongh en haar kleinkinderen: Ed. Marga. Ank. Jan-Willem Badhoevedorp. 7 juli 1976 Nieuwemeerdijk 88 Gelegenheid tot afscheidnemen vrijdagavond van 7 30 tot 8.00 uur in de rouwkamer van Dunweg's Begrafenis Associatie. Tuinweg 9 te Hoofddorp. De rouwdienst zal D V gehouden worden op zater dag 10 juli om 12 00 uur in de aula van de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofddorp, waarna de begrafenis in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden. Na afloop gelegenheid tot condoleren in één der ontvangkamers op de begraafplaats. In verband met promotie van enige medewerkers binnen het automatiseringscentrum en met uitbreiding van verdere aktiviteiten PERSCOMBINATIE voor haar automatiseringscentrum enige zij gaan werken in teamverband in projectgroepen. De programmeertaal is PL/1. Systeem configuratie: I.B.M. 370/135 DOS/VS POWER/VS I.B.M. 370/135 DOS/VS CICS/VS Er wordt veel aandacht besteed aan interne opleiding met behulp van onder andere audio-visuele technieken Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Als U belangstelling hebt voor een funktie met interessante groeimogelijkheden stellen wij U in eerste instantie voor binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren U kunt Uw brief richten aan onze personeelchef mevrouw I Stapper. Mocht U verder naar aanleiding van deze advertentie nog vragen hebben, dan is onze hoofd-programmeur, de heer P. Frie, gaarne bereid deze te beantwoorden Hij is overdag bereikbaar onder de nummers 020-914400 en 020-917711toestel 535 en 's avonds onder nummer 02518-54925. Perscombinatie N.V., Wibautstraat 148-150, Amsterdam. Te koop bosgrond te Ruinen Het perceel is gelegen nabij een recreatiecentrum. Begroeiing: overwegend loofhout. Bestemming: Thans mag er nog niet gebouwd worden. Grootte: Ruim 1 ha. Prijs: Slechts 19.500.- k.k. Inlichtingen: 05765-424 ZUIDER BEGRAFENISONDERNEMING BEGRAFENISSEN - CREMATIES - ROUWKAMERS. Inde OPRUIMINGS ADVERTENTIE vanHH De Klerk is abusievelijk de begindatum weggeva Hen DEOPRUIMING IS VAN 15/7 t/m 5/8'76 HH DE KLERK JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19, tel 023- 32 04 31Haarlem (bij de Ridderstraat). Heden overleed tot onze diepe droefheid, op de leeftijd van 74 jaar. mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Derk de Boer, echtgenoot van Geertje Rutgers. Den Haag: G. de Boer-Rutgers Rijswijk: H. J. Helleman-de Boer F K. Helleman Rijswijk: W. de Boer E. de Boer-de Mooy Hoofddorp: J. de Boer E. de Boer-van der Hoek Maassluis: D. G. de Boer R. C. de Boer-Robles Maashees: H. de Boer A. de Boer-Unkel En kleinkinderen Den Haag, 8 juli 1976 Landréstraat 969. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen - Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Burgemeester van Karnebeeklaan 13; bezoek za terdag van 10-12 uur en zondag van 12-13 uur. De crematie zal plaats hebben maandag 12 juli om 12.30 uur in het crematorium Ockenburgh, Oc- kenburghstraat 21, Loosduinen. Appingedam - Niestern - Delfzijl B.V. Scheepswerven en Machinefabriek Eemskanaal N.Z. 8 DELFZIJL vraagt voor haar afdeling scheepsreparatie een 'GA VI )NNE SCHEEPSINSTALLATIES De eisen waaraan moet worden voldaan zijn o m. de volgende: a. kennis van scheepsinstallaties, zoals: scheepspijpleidingen matiek-hydrauliek - motorkamerinrichting b. leiding kunnen geven aan ca 6 medewerkers c. toezicht kunnen houden op werkzaamheden van onderaanne Wij bieden goed loon - 8% vakantietoeslag - aanvullende regeling voorzieningen - minimum 20 vakantiedagen per |aar - pensioe grootmetaal - reiskostenregeling - regeling voor verhuis- en inric kosten. Sollicitanten moeten genegen zijn zich medisch te laten keuren. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van: Appingedam - Niestern - Delfzij B.V. POSTBUS 108 DELFZIJL. De instelling omvat de afdelingen bejaardenverzorging, gezinsverzor ging, algemeen maatschappelijk werk en opname advies t.b.v. de bejaarden huisvesting. Wij zoeken op korte termijn: Taak: 1. In overleg met de directeur en maatschappelijk werkers coördine ren en begeleiden van de werk zaamheden van een van 5 tot 9 maatschappelijk werkers uit te bouwen team. 2. De verdere uitbouw van een goed functionerend algemeen maat schappelijk werk in Delft. Vereisten: 1. Sociale Academie V.O. 2. Organisatorische capaciteiten. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Naast de thans bezette functies t.w. Staffunctionaris methodische begeleiding en Staffunctionaris organisatie De werkzaamheden zullen bestaan uit het organiseren van oriënterings cursussen, groepswerkbesprekingen e.d. en het onderhouden van contac ten met de diverse opleidingen. Vereisten: Minimaal Sociale Academie of daar mee gelijkgesteld diploma. Ervaring op didactisch gebied. Ervaring in het werken met groepen. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Pag Eer har na« Bo >agina Drie loorha Iriehot azzmu jilmkrc Ailleve Paginj Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de directeur J. W. Scheffers, Postbus 2843 te Delft. Carte Alban A/ei Onze lieve oudste zoon en broer Eoelf echtgenoot van Gré Drenth. wonende te Welland, Canada, is na een ziekte van enkele maanden maandag 5 juli door zijn Heiland opgenomen in het Vaderhuis hierboven. Hij was nog maar 42 jaar. Dedemsvaart: P. Schuringa G. Schuringa-Brandsema Middelburg: Jan en Annie Schuringa Kapelle: Lida en Gerard de Jager Cambridge, Canada: Ina en Henk Timmerman Zwartsluis: Koos en Mello Mellema Zuidhorn: Rita en Jan Hoogstrate Assen Wilko en Jolien Schuringa Noordwijk: Betty en Piet Jan Barnhoorn Zalig de doden die in de Here sterven. Op zijn tijd nam de Here totZich Zijn kind, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jitze Verhoeff sedert 30 augustus 1960 weduwnaar van Jantje Visser, in de ouderdom van 86 jaar. Psalm 121 onberijmd. Nieuw Vennep: A. Verhoeff J. Verhoeff-van Seters D. Verhoeff M. M. J. Verhoeff-Van der Pol Hillegom: J. van der Pol-Verhoeff Abbenes: G. Verkuyl-Verhoeff H. J. Verkuyl Nieuw Vennep: M. Timmers-Verhoeff J. Verhoeff J. M. Verhoeff-Haak W. Verhoeff K. Verhoeff-Van Haeringen Rozenburg (N.H.): C. van Arkel-Verhoeff C. van Arkel klein- en achterkleinkinderen Nieuw Vennep, 7 juli 1976. Corr. adres: D. Verhoeff. Eug. Prévinaireweg 4. Vader is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardenhuis ..De Westerkim." Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 10 juli van 19-20 uur in „De Westerkim." De begrafenis is bepaald op maandag 12 juli a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Nieuw Vennep. Zij die met ons de rouwdienst wensen bij te wonen worden maandag 12 juli om 13.30 uur in „De Rank". Eug. Prévinaireweg 14. verwacht. Geen bloemen. -fonnif 9ier e Godheeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst teerst find il wi In vast vertrouwen op haar Heer en Heilat >umt« plotseling van ons heengegaan mijn lieve zorjkn aa me Vrouw, onze lieve Moeder, Oma, Doel uidoo Zuster en Tante 10RC Margaretha van Krimpen-Verkat in de leeftijd van 62 jaar. Uit aller naam G. van Krimpen lorge 0.57. laan 1.41. De overledene is opgebaard in een der roui yvern mers Zandpad 3a (Stadhouderskade naast n Vondelpark), gelegenheid tot afscheidnemei terdagmiddag van 13.30-14.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 12 tegen 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraafpl aan de Kruislaan. Vertrek van huis te 13.30 Amsterdam, 7 juli 1976 Molenbeekstraat 6 een langdurig lijden overleed op 6 juli onze lieve broer en oom Idzerd Boers ma Middelstum: P H Ubbens- Bocrsma M. Ubbens Haren (Gn.): D. J. Hamster- Boersma H A. Hamster Neven en Nichten. nder laan 5.51. In Jezus ontslapen ve Vrouw, onze lieve me Moeder en Oma Maartje Ma" de Haan-van op de leeftijd van 5 Prospect Park NJ U S A.. 7 juli 1976. 111 Brown Ave. Vo (v Frank M. Vei I' 0 in dv Iwflijd von biji.J -"VU- D. n Ha** F ViTM-ma Nijholl I S V. rra-Vr C I. K.TIn KViwrm.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16