ie e< Ui FAMILIEBERICHTEN ecteu DINSDAG 6 JULI 1976 AG 6 Jl kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Getrouwd WYBREN MAASDIJK GERARDINA H. M. OUTHUIS Amsterdam. 2 juli 1976 Jan van Eijckstraat 15. „Hij, de Here, is onze God. Hij gedenkt voor eeuwig aan Zijn Verbond" (Psalm 105 7A en 8A) Na een rijk leven is op de dag des Heren ingegaan in de vreugde van zijn Heer. onze geliefde Man, Vader en Opa Frans Kwantes Echtgenoot van Johanna B. Visscher, eerder ge huwd geweest met Guurtje Glas, oud 72 jaar. Andijk: J. B. Kwantes-Visscher IJmuiden: Guur de Vries-Kwantes Henk de Vries Red Deer (Can.): Arie Kwantes Nelie Kwantes-Kooiman Nijmegen: Map van der Woude-Kwantes Ed van der Woude Andijk: Gert Kwantes Corry Kwantes-Trompetter Badhoevedorp: Fransina de Kroon-Kwantes Gerrit de Kroon Enkhuizen: Jo Groot-Kwantes Cor Groot Huissen (Gld): Gré Molenaar-Kwantes Peter Molenaar Andijk: Niek Kwantes Marry Kwantes-Krikke Andijk: Dick Kwantes Janny Kwantes-Bootsman Andijk: Jaap Kwantes Frances Kwantes-Heemsbergen en kleinkinderen Andijk. 4 juli 1976 Beatnxstraat 17 Gelegenheid tot condoleren op woensdagavond 7 juli a.s. van half acht tot negen uur in het uit vaartcentrum, aan de Ibislaan. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op donder dag 8 juli a s. 's middags om half drie in de Gereformeerde Kerk aan de Middenweg. De be grafenis vindt hierna plaats om half vier op de Oosterbegraafplaats. Geen toespraken. Zondag 4 juli ging in tot de vreugde van zijn Heiland en Verlosser onze lieve broer, zwager en Frans Kwantes echtgenoot van Annie Visscher, eerder echtgenoot van Guurtje Glas. Veilig in Jezus armen, veilig aan Jezus hart Familie Kwantes Canada en Holland Andijk. 4 juli 1976 Het bestuur en directeur van de „Stichting Zwijndrechtse Chr. Technische School' geeft met grote ontsteltenis kennis van het overlijden van één van haar zeer gewaardeerde medewerkers Friedrich Rudolph Mecklenfeld oud 48 jaar. in leven administratief beambte aan de school. Hij zal in de gedachten van het bestuur en direc teur voortleven als een zeer kundig en ijverige medewerker. Moge God de familie sterken in deze voor hen zo droevige dagen. Zwijndrecht. 5 juli 1976. Het bestuur voornoemd, H. J van Wuyckhuyse. voorzitter J. M. Kooyman. secretaris Het personeel van de Chr. LTS te Zwijndrecht is diep geschokt door het overlijden van de heer Friedrich Rudolph Mecklenfeld op de leeftijd van 48 jaar. Gedurende de vele jaren, die wij met hem moch ten samenwerken, hebben wij hem niet alleen leren kennen als een zeer bekwame collega, maar tevens als een goed vriend. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 8 juli om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Zwijndrecht. 5 juli 1976. Volstrekt enige kennisgeving Tot mijn droefheid is heden op 67-jarige leeftijd overleden mijn Broer Elize Arnold Gerard, van Hoogenhuyze Zeist. Platolaan 24, H L L. van Hoogenhuyze Amsterdam. 3 juli 1976. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 8 juli des namiddags te 3 uur op de be graafplaats „Zorgvlied aan de Amsteldijk. Ver trek van rouwkamer „Sax" (P. C. Hooftstraat 38-40) te 2.30 uur Op 3 juli overleed onze goede vnend Arnold van Hoogenhuyze Namens zijn vrienden Amsterdam. Prinsengracht 642. Peter H. F Walgering. In Jezus ontslapen, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Menna de Jager-Van der Vinne geb. 27 oktober 1902 .Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" De Krim: Wm. de Jager Veenendaal: Ate en Jenny de Jager Anneke, Mea. Willem. Johan Swifterbant: Janny en Roelof de Lange Albert. Wilma, Ate, Jan, Menno Lelystad: Ubel en Jenny de Jager Hilma. Wim, Mennet Zuidwolde: Ina en Henk Bakker Annette. MeniN^. Roel. Winanda Emmeloord: Willy en Dick van de Merwe Wibo, Richard, Han De Krim: Jeanet de Jager Hardenberg: Wiebe en Diny de Jager Anja. Erna De Krim, 4 juli 1976 Parallelweg 65a Condoleantiebezoek: woensdagavond a.s. van 8-9 uur in zaal Horstra te De Krim. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 8 juli a.s. op de begraafplaats te De Krim. De rouw dienst zal worden gehouden in de geref. kerk te De Krim; aanvang 10.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 10.30 uur. Voor de dienst eveneens gelegenheid tot condo leren. „In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen" Ps. 4:9 (onber.) Na een kortstondige ziekte, nam de Here uit ons midden weg onze lieve zuster en schoonzuster Menna van der Vinne echtgenote van Willem de Jager op de leeftijd van 73 jaar. De Krim: E. Jansen-De Jager De Krim: D. G. van der Vinne-te Rietstap De Krim: K H Fleurke A. Riemersma Guelph (Ont -Canada): J. H. Bosman Castrolanda (Brazilië): F. de Jager-Van der Vinne J de Jager Dronten: A. van der Vinne B. van der Vinne-Theissens Castrolanda (Brazilië): J. van der Vinne T. van der Vinne-Hoekstra Castrolanda (Brazilië): C. Salomons-Van der Vinne H. Salomons Castrolanda (Brazilië): J. van der Vinne A. van der Vinne-Borg Het bestuur van de Vereniging Chr. Blindentehuis Sonneheerdt. van de Stichting Tehuizen en van de Stichting Werkplaatsen te Ermelo, geeft met leed wezen kennis van het overlijden van Ds D. A. Zijlstra ridder in de orde van Oranje Nassau, gedurende 24 jaar lid en sedert 1955 voorzitter van het bestuur. Met dankbaarheid gedenkt het bestuur zijn grote inzet voor dé arbeid der Vereniging en der Stich tingen, zijn waardevolle leiding bij de vorming van het beleid en daarmee zijn bijzondere ver diensten voor de aan Sonneheerdt verbonden blinden en slechtzienden Namens het bestuur H. van Doornen, vice-voorzitter Mr D. L. Rang. secretaris. I juli 1976. Met ontroering vernamen wij het plotseling over lijden van: Ds. D. A. Zijlstra Wij denken met grote dankbaarheid aan de zorg en de belangstelling die hij voor ons allen had. tijdens de vele jaren waarin hij voorzitter van ons huis is geweest. Namens zeer velen, die in de jaren 1949-1972 in het Geref. Kindertehuis „Huize Scheltus" gewoond hebben: Mevrouw A. G. de Graaf Amersfoort, juli 1976 Ringweg Randenbroek 24d. Met ontroering hebben wij heden vernomen dat Ds. D. A. Zijlstra plotseling is overleden op donderdag 1 juli 1976 Met dankbaarheid gedenken wij dat hij geduren de ruim 25 jaar als voorzitter van ons bestuur richting en leiding heeft mogen geven aan het werk van de Stichting en aan het van de Stichting uitgaande Gereformeerd Burgerweeshuis te Amersfoort. Amersfoort. 5 juli 1976 Bestuur Scheltus-stichting Algemene kennisgeving Heden heeft de Here voor ons nog onverwacht van. onze zijde weggenomen onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornelis Vrolijk Weduwnaar van Catharina Spaans Hij werd 86 jaar fam. Brouwers fam. Nederlof Rotterdam. 4 juli 1976 Corr. adres: (am. Nederlof Charloisse Lagedijk 808 geen bloemen geen bezoek aan huis Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V.. Goereesestraat 10. Rotterdam-Zuid. dinsdag van 20.00 tot 20.30 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag a.s. op de begraafplaats Chariots van de Hen' Gem Rotterdam-zuid. Charloisse Lagedijk «80 om ongeveer 09 45 uur. Vertrek van de rouwka mer Goereesestraat 10 om 9.30 uur. Heden heeft de Here in Zijn Heerlijkheid opgeno men mijn lieve Man Jan Gootjes in de ouderdom van 86 jaar. N. Gootjes-Balder St. Maarten. 4 juli 1976 Groenveldsdijk 26 De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 6 juli om 14.00 uur in de Geref. Kerk te Dirkshorn. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur te Broek op Langedijk. Gelegenheid tot condole ren na afloop van de begrafenis in gebouw „Ire ne" te Broek op Langedijk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden heeft het de Here behaagd tot Zich te nemen in Zijn Heerlijkheid onze beste Broer Zwager en Oom. de heer Jan Gootjes in de ouderdom van 86 jaar. Fam. Gootjes. Fam. Paarlberg-Bijpost Dirkshorn-St. Maarten, 4 juli 1976. „Gij zijt geweest, o Heer. en Gij zult wezen de zekerheid van allen die U vrezen. Geslachten gaan, geslachten zullen ko men: Wij zijn in uw ontferming opge nomen. Psalm 90:1 In vrede ontsliep onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante. Jeanette Adriana van der Leeuw-Kraan op de leeftijd van 94 jaar. Enschede: K. J. Kraan H. C. Kraan-van Hengel Ede: M. J. Kraan-Breebaart Nichten en neven. 's-Gravenhage, 4 juli 1976. Pensiontehuis „Duinhage", De Savornin Lohman- laan 202. Correspondentie-adres: Rusthoekstraat 13, Sche- veningen. De overledene is opgebaard in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. alwaar gelegenheid tot afscheid nemen woensdag- en donderdagavond van 7-8 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de aula van Huize „Duinhage". vrijdag 9 juli om 12 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben omstreeks 13 uur op de begraafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. „Vaste Rots van mijn behoud" Op Zijn tijd nam God tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Gerriet Arend ten Kleij op 69-jarige leeftijd. Psalm 27 7 (o.b.) Delden- G. ten Kleij-Schippers Arie en Marina Amersfoort: Dineke en Geert Driebergen: Greet Delden: Henk en Hennie Rijsen: Gerrie Driebergen: Peter en kleinkinderen Delden. 4 juli 1976 Peperkampweg 42. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 8 juli a.s. om 14.00 uur in de Gerefor meerde kerk. Noorderhagen te Delden. waarna de teraardebestelling om r 14.45 uur op de'Algemene Begraafplaats te Delden zal plaatsvinden. De overledene is opgebaard in de aula van het Koningin Juliana Ziekenhuis, Boerhaavelaan te Hengelo (O.). Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdaga vond van 7.00 tot 7.30 uur. Geen toespraken - Geen bloemen. „Hetzij wij leven Hetzij wij sterven Wij zijn des Heren." Heden behaagde het de Heere nog onverwachts tot zich te nemen mijn lieve, zorgzame Man. onze Vader. Groot- en Overgrootvader Hermanus Kamphuis in de ouderdon. 78 jaar Ede: M. Kamphuis-de Koff Den Haag: S. Klingeman-Kamphuis J. L. Klingeman Weert R J Kamphuis J. H. Kamphuis-Tamboer Den Haag: G. Muskens-Kamphuis J. C G. C. M. Muskens Vianen (Z.H.): A. Kamphuis J. A. Kamphuis-Leijnse Den Haag M. Koeze-Kamphuis NI. Koeze Pijnacker: H. Kamphuis E. Kamphuis-Schippers Zoeterwoude: G. Kamphuis A. C C. Kamphuis-Holkamp Veghcl: W. A. M. Klingeman-Kamphuis D. A. Klingeman klein- en achterkleinkinderen Ede. 3 juli 1976 Korhoenlaan 25 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum van de Monutastichting. Maanderweg 17 te Ede. Gelegenheid tot bezoek en condoleance dinsdag 6 juli van 19 00 tot 20 00 uur. De Wraarde- bestelling zal plaatshebben woensdag 7 juli om 11 30 uur op de algemene begraafplaats te Ede. „Wie in de schuilplaats des Aller- hoogsten is gezeten vernacht in de scha duw des Almachtigen." Van ons is heengegaan mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Albert Boomsma weduwnaar van H. C. van Teylingen op de leeftijd van 78 jaar. A. E. M. Boomsma-Kroes Reeuwijk: Aleid en Dick Zweers Juul en Peter Mississauga (Canada): Jan en Nella Boomsma Anne, Jet en Pien 's-Heer Abtskerke: Janny en Piet Butz Niekalbert, Peter-Jan en Willem Leiderdorp: Hanneke en Jur Lieffering Hanneke, Janet en Heieen Abu Dhabi: Heieen en Frans Uiterwijk Marieke en Rik. 's-Gravenhage, 4 juli 1976. Sijzenlaan 55. Liever geen bezoek aan huis. Bezoek aan de rouwkamer van het Rode Kruis Ziekenhuis, Sportlaan 600, woensdag van 16.00- 17.00 uur (ingang Rode Kruislaan 55). De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 8 juli om 12.30 uur in de Opstandingskerk, Daal en Bergselaan 50, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 13.30 uur op „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. Hoop op God. want ik zal Hem nog loven, mijn Verlosser en mijn God! Psalm 42:12 De Heere nam tot Zich onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader, de heer Dirk Verhagen Weduwnaar van Aaltje van Driel In de leeftijd van 85 jaar. Dordrecht: W. Vader-Verhagen Z. C. Vader Irene, Koos en Natasja Dick Sylvia Zwijndrecht: P. Zijderveld-Verhagen J. Zijderveld Alice Dordrecht. 5 juli 1976 Parkhuis. Haaswijkweg-Oost 69 A Corr. adres: Singel 128, Dordrecht. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Parkhuis. Haaswijkweg-Oost 69 A. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 7 juli a.s. van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 8 juli om plm 11.15 uur op de Algemene Begraafplaats, ingang Nassauweg. Vooraf zal er een dienst van woord en gebed worden gehouden in de Zuidhovenkerk, Zuidho- venlaantje 2, waarin zal voorgaan de Weleerwaar de heer ds C. den Hertog. Aanvang van de dienst om 10.00 uur. Na de begrafenis is er nogmaals gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Baambrugge: Weesp: G. Blokhuis-Verhoef J. Seeleman-Verhoef J. Seeleman M. Verhoef A. van der Blom-Verhoef J. W. A. van der Blom en kleinkinderen. Baambrugge, 4 juli 1976 Rijksstraatweg 44. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden woensdag 7 juli om 11 uur in de Geref. Kerk „Postwijck" te Baambrugge, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond en na de begrafenis te „Ruiteveld", Rijksstraatweg 44 te Baambrugge. Geen bloemen. Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kun nen scheiden van de Liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Rom. 8:38. 39. Na een kortstondige ziekte heeft God onverwacht tot zich genomen onze geliefde Vader en Groot vader Gerardus Verhoef weduwnaar van Antje Verhoef in de ouderdom van 90 jaar. Jesaja 49:16 Zie. Ik heb u in de beide handpalmen gegraveerd, uw muren zijn steeds voor Mij Door Gods goedheid is in vrede ontslapen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Schoon moeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Adriana Johanna Vink geboren Polet op de leeftijd van 65 jaar Papendrecht: G. Vink A. Kraal-Vmk J. Kraal Bianne, Peter en Gerard Didam: H. W. van der Linden-Vink J. van der Linden Anne-Tea en Geraldientje IJsselstein. M. Vink J. Vink-Scheurwater Paul. Wieke en Roel Apeldoorn. J. T. Braunstahl-Vink F. Braunstahl Gertjan en Martijn en verdere familie Papendrecht. 3 juli 1976 Jan Luijkenstraat 43 Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats De'rouwdienst, door ds. G. van der End geleid, zal gehouden worden op woensdag 7 juli a.s. in de aula op de begraafplaats te Papendrecht. welke om 11.00 zal aanvangen. In aansluiting hierop zal de teraardebestelling plaats vinden. De Heere heeft een welgevallen aai die Hem vreezen Psalm 14 Op de dag des Heeren is opgenomen tot zijn en Heiland mijn lieve Man en onze zorg Vader. Grootvader en Overgrootvader Jan Cornelis Verkerk op de leeftijd van 81 jaar. Nieuwendam, A. Verkerk-Waal Putten, P. C. Verkerk J. Verkerk-Broers Huizen (N.H.), J. Verkerk C. Verkerk-van de Bilt Purmerend, A. C. van den Berg-Verkerk J. H. van den Berg Nieuwendam, H. Verkerk T. Verkerk-Wit Nieuwendam, H. M. Jaasma-Verkerk S. Jaasma kleinkinderen en achterkleii deren Peter rSTAD iedere nemers het noc Iteur C Bssen-, (elkuss |e Lely! jraten. 1 hij èl van [t intus Geen bloemen. Nieuwendam, 4 juli 1976 IJdoornlaan 459. pmteen jm van De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 4e^tfen om 13 uur op de Noorderbegraafplaats aa" Buikslotermeerdijk. Vertrek van huis te 12.30^ Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis deel aula van de begraafplaats. mf plaats ruimer kinderi Tijdens een vakantiereis in Italië is, ten van een droevig ongeluk, van ons weggenoiPe onze lieve dochter, zuster, schoonzuster'en in 1 vriendin ®an 'CW1 Ik: „W< ^rkt mo tan die 2 Jacobien Ganzevoort Zij was 37 jaar. Ermelo; R. R. Ganzevoort G. J. Ganzevoort-Wamelink Gorkum: Wijbrand en Emmy Ganzevoort Gemert: Ank en Bert Dolfsma Vijfhuizen: Wessel en Hetty Ganzevoort Zutphen: Nini en Jos Hartman Bennebroek: Frank en Nelly van Ree Erik en Marga van Ree Ronald van Ree Bennebroek, 30 juni 1976 Kleine Sparrenlaan 7 Geen bezoek aan huis Jacobien ligt opgebaard in de rouwkamer Pal laan 36 te Haarlem, alwaar geen gelegenheid isl bezoek. Wij zullen haar begraven donderdag 8 jl a.s., 15.00 uur. op de begraafplaats „WestervelLrppTD te Driehuis-Velsen. Vertrek van Kleine Sparrr^—F? laan 7 circa 14.15 uur. r&t, Ql' Gelegenheid tot condoleren is er na afloop vanj de re begrafenis in één der ontvangstzalen van de Intprnf graafplaats „Westerveld." Gezang 2flSchrijf1 erland£ Heden is door haar Heer van ons weggenomen I Effect' opgenomen in de hemelse heerlijkheid onze lie^t wori moeder en oma Jannetje Helleman weduwe van W. J. Terlaak in de ouderdom van 90 jaar. Haar verlangen om bij haar Heer te zijn is vef: vuld. Wij zullen haar liefde en gebed missen Namens de familiej» J. Terlaak Leersum, 4 juli 1976 jfBC 1 Bejaardencentrum „De Keihof" Corr. adres: Bakkersweg 70. Maarn schrijt Geen bloemen deze De overledene is opgebaard in de aula van hé(jjnR" bejaardencentrum „De Keihof" te Leersur _n ?s Woensdagavond 7 juli wordt om 19.30 uur in dei aula een rouwdienst gehouden en tevens is rppr-* gelegenheid tot condoleren. Donderdag 8 juli oire~F 14 uur zal in de aula van de Algemene graafplaats te Maarn een rouwdienst worden houden, waarna om 14.30 uur de ter aardf^t "e bestelling zal plaats hebben aldaar. Tevens gel#ts genheid tot condoleren. 1— Per as'pera ad as't\ Heden keerde naar haar Schepper terug, na eé zeer langdurig lijden, mijn lieve zorgzanfLDlJK Echtgenote. g* Adriana Pieternella Elstrodt-Koole^1]^ prin •gines Haar liefhebbende. Rien op de leeftijd van 73 jaar. frgii S. s GR fn 105- Rijswijk, 3 juli 1976 Prof. Quacklaan 9 Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag) juli om 11 uur in de Verzoeningskerk, Dr. H. J. a Mooklaan 33 te Rijswijk, waarna de crematie z plaatsvinden in het crematorium Eikelenburg a?| de Eikelenburglaan te Rijswijk om 12.00 uur. J In haar Heer en Heiland ontslapen onze li< nicht Mary Jane Ploos van Amstel in de ouderdom van 84 jaar De Bilt. C. C. Ploos van Amstel De Bilt. J. J. Ploos van Amstel M. Ploos van Amstel-Tjebbes Bilthoven, H. J. Ploos van Amstel A. W. M. Ploos van Schellenberg Baarn, A. Ploos van Amstel Baarn. J. Ploos van Amstel Amsterdam, 3 juli 1976 De Klencke 11 Correspondentie-adres: Parklaan 85. Bilthoven UIDE tn tai ten k( ting. 2 l«n m fcen De begrafenis zal plaatshebben op donderdags'1} juli tg 11 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" a b1ol10 de Amsteldijk. Geen bloemen Wij bedanken bij deze allen die hun belangstelling hebben ge toond tijdens de ziekte en over lijden van Vader. Groot- en Overgrootvader Hendrik Woltjer Ten Post. juli 1976. Firn Woltier 4000, 1.000. ƒ11 (0000. 21

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10