Militaire ambtenaret zijn erg verontrust Meevallers spelen geen belangrijke rol voor particuliere verzekeraar FAMILIEBERICHTEN College over dorpshistorie in Friesland Verwachtingen kloppen aardig Mislukte aanslag fi' op Joegoslavische consul W-Duitslai" Concert in gevangenis Historie over indijkingen Laatste dode van treinramp Nederland erkent de Seychellen Huis beschoten Vrijthof wordt „ingeschoten" ?ur "p WOENSDAG 30 JUNI 1976 TROUW/KWARTJE Kunnen van maandag .tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. hi _r In plaats van kaarten ■;AUen die hebben deelgenomen aan de vreugde bij ons Gouden Huwelijksfeest en daaraan op welke wijze dan ook. mondeling, schriftelijk, met bloemen, kado's etc. ^«jiting hebben gegeven, zeggen wij daarvoor zeer harte- Tijk dank. Het is voor ons, Gode zy d'eer, een onvergetelij- ke dag geworden. .-Rotterdam 3014 Jianrathstraat 79 M Bijkersma-Dijksterhuis R. Bijkersma In het rusthuis ..De Burcht" waar onze lieve zuster, schoonzuster en tante haar laatste le vensjaren liefderijk en zorgzaam werd verpleegd, heeft de Here na een geduldig gedragen lijden tot Zich genomen op de leeftijd van 81 jaar Wijpkjen Abma - Bakker weduwe van Jan Abma De heer is mijn Herder 'k Heb al wal mij lust. Hij zal mij geleiden naar grazige weiden Hij voert mij al zachtkens naar waat'ren der rust. God heeft haar verlangen nu vervult. Uit aller naam: Den Helder: A. Kramer-Bakker Rotterdam: F. Bakker ROTTERDAM. 29 juni 1976 Bejaardencentrum ..De Burcht" van Moorselplaats 101 Corr.-adres Berlagestraat 26 De begrafenis in het familiegraf zal D.V. plaatsvinden vrijdag 2 juli op de Ned. Herv begraafplaats „Oud-Kralingen". Kralingseweg 334 om 3 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in „De Burcht". Ie woonlaag, aanvangende om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 1.30-2 uur in „De Burcht". Het Hoofdbestuur van de Industriebond CNV, deelt met droefheid mede. dat op maandag 28 juni is overleden, de heer J. Mulder Hij bereikte de leeftijd van 56 jaar en heeft de christelijke vakbeweging ruim 23 jaar gediend als districtsbestuurder. Dankbaar gedenken wij zijn arbeid die met grote toewijding werd verricht. Moge God zijn vrouw en kinderen de troost geven die zij nodig hebben. De begrafenis zal plaats hebben op vrijdag 2 juli a s. te 10.30 uur op de begraafplaats Oud Kra- lingen, Kralingseweg 324 te Rotterdam. Utrecht, 28 juni 1976. C. van Dijk, voorzitter F. de Vries, algemeen secretaris. De Here nam tot Zich onze lieve zorgzame moe der. groot- en overgrootmoeder Maria Catharina van de Wetering - van der Kraan weduwe van Dirk van de Wetering in de ouderdom van 82 jaar Johannes 14 vers 2 Rotterdam: D. van de Wetering H. van de Wetering-van Pelt Dick Gunhild Apeldoorn E. M. Corporaal-van de Wetering T Corporaal Tiemen en Gerda. Tiemen Dick Ewout Bunmk M. C. van Oosterhoudt-van de Wetering van Oosterhoudt P J C Ha na Marianne Cees Sandra Saudi Arabia: P. van de Wetering ROTTERDAM. 28 juni 1976 van Moorselplaats 166 Correspondentie-adres: Chopinlaan 54 Geen bloemen. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaatsvin den donderdag 1 juli op de begraafplaats „Croos- wijk". na aankomst in de kapel om 2 40 uur. Vertrek vanaf Chopinlaan 54 om 2.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begra fenis in de kapel op de begraafplaats. 'k Zal dan gedung bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn. U al mijn liefde waardig schatten wijl Gij mijn rechterhand wondt vatten. In Jezus ontslapen onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Catharina van der Kraan Weduwe van Dirk van de Wetering in de ouderdom van 82 jaar. Rotterdarri P van der Kraan M M. van der Kraan-Bronkhorst Harderwijk: E M. van de Putte-van der Kraan J G van de Putte Rotterdam E van der Kraan-Schanstra Rotterdam J van der Kraan-Vink neven en nichten Rotterdam. 28 juni 1976 Voor ons geheel onverwachts nam God tot Zich onze lieve Man. Vader. Broer en Zwager, de Heer Jacob Heuvingh ridder in de orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 60 jaar. ..Als uw genade. Heer. 't gedoogt, laat dan mijn ziel. in U verhoogd, voor eeuwig zijn geborgen." (268. liedboek voor de kerken) Uit aller naam: Netty Heuvingh-Bos Hilversum, 28 juni 1976 Hollandselaan 6 De overledene is opgebaard in het algemeen uit vaartcentrum huize „Den Hull". Utrechtseweg 11 te Hilversum Bezoek aldaar van 10.30 tot 12 uur en 18.30 tot 20 uur. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 juli om 14.30 uur op de algemene begraafplaats Zui derhof aande Kolhornseweg te Hilversum, vooraf gegaan door een rouwdienst in de Gereformeerde Zuiderkerk aan de Neuweg 148 te Hilversum, om 13.30 uur. Het hoofdbestuur van de Christelijke Be- drijfsbond H B V. meldt u in droefheid het plotse ling overlijden van zijn hooggeacht Medelid de heer J. Heuvingh op de leeftijd van 60 jaar In de droefheid mengen zich gevoelens van grote dankbaarheid voor de niet te schatten zegeningen, die ons in hem werden ter leen gegeven. Wij sluiten de kring in gemeenschappelijke deel neming rond het gezin. God geve troost en uitzicht aan allen die treuren over dit verlies. Amsterdam 28 juni 1976 Postbus 5003 namens het hoofdbestuur Pieter M. de Wit voorzitter D W v d. Windt Algemeen secretaris De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 juli a s. om 14.30 uur op de Zuiderbegraafplaats te Hilversum (aan de Kolhornseweg). Daaraan voor af gaat een rouwdienst in de gereformeerde Zui - derkerkaan de Neuweg.welke dienst om 13.30 uur begint. In gemeenschappelijke droefheid met zijn vrouw en kinderen meldt het bestuur van de landelijke groepsraad radio en televisie van de Christelijke Bedrijfsbond H.B.V. u het onverwacht overlijden van zijn Medelid en Tweede Voorzitter, de Heer J. Heuvingh op de leeftijd van 60 jaar. Het bestuur gedenkt met grote eerbied en dankbaarheid het werk dat collega Heuvingh heeft mogen verrichten ten behoeve van de leden van de bond in het algemeen en die van de groep radio en televisie in het bijzinder. God zegene allen die om dit heengaan treuren. N. H. Heizenberg. voorzitter Pieter M. de Wit. secretatis a.i. Hilversum. 28 juni 1976 correspondentie: Hollandselaan 6 Bestuur, directie en ondernemingsraad van de Nederlandse Christelijke Radio Vereniging géven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer J. Heuvingh chef de bureau van de muziekafdeling. Ruim 30 jaar was hij aan de NCRV verbonden. Hij heeft zich in die tijd laten kennen als een be kwaam en loyaal medewerker, aan wie wij altijd een goede herinnering zullen bewaren. Hilversum. 28 juni 1976. Dr Mr J. Ozinga, voorzitter Mr Drs A. W. W. van den Bos, direc teur A. A. Kruikemeijer, secretaris O.R. In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds insla pen. want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. Ps. 4:9 Met diep leedwezen geven Hoofdbestuur en allen die het werk van het Nederlands Bijbelge nootschap dienen, kennis van het plotseling over lijden van zijn oud-medewerker, de heer A. Ph. Kuijl die gedurende 10 jaar met veel toewijding zijn werk heeft verricht. Prof. dr W. C. van Unnik (algemene voorzitter) Mr F. L. S. F Baron van Tuyll van Serooskerken (algemene secretaris) Amsterdam. 27 juni 1976 Wat de toekomst brengen moge, Mij geleidt des Heren hand. Moedig sla ik nu mijn ogen. naar het onbekende land. Dankbaar voor hetgeen hij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve Man en Vader Jan Willem van Tuijl op de leeftijd van 59 jaar. C J. van Tuijl-Ekelmans Henriette en Arie Annette Wim en Hennie Cor René Fèlice Zjiltbommel. 28 juni 1976. Frans Halsstraat 11 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 3 juli 1976 op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Zaltbommel Vooraf zal er een rouwdienst gehou den worden in de Gcref kerk. Vergtweg te Zaltbommel. welke aanvangt om 1 30 uur. waarbij u beleefd wordt uitgenodigd Gelegenheid tot con doleren na afloop van de teraardebestelling in de Geref. kerk te Zaltbommel. Van onze correspondent LEEUWARDEN - In Friesland is men. vooral door de initiatieven van de Fryske Akademy. zeer ijverig in het vastleggen van de lokale histo rie. Veel Friese dorpen hebben al een eigen geschiedenisboek. Nog onlangs verscheen bij de Frys ke Akademy een boek over de ge schiedenis van Oude- en Nieuwehor- ne. Aan verschillende andere dorpsgeschiedenisboeken wordt momenteel gewerkt. Dit gebeurt voor een groot deel door amateur historici. Bij het raadplegen van archieven komen ze echter wel eens voor problemen te staan: het oude schrift levert moeilijkheden op. de kennis met betrekking tot genealo gie en heraldiek is te gering en lang niet ieder weet de bronnen te vinden die hij nodig heeft. Voor deze amateur-historici begin nen het Rijksarchief in Friesland en Fryske Akademy in de komende herfst met een reeks cursussen: één voor paleografie (oud schrift), één voor genealogie en heraldiek en één voor de methodiek van het opzetten van dorpsgeschiedenissen. De docenten zullen o.a. onderricht geven over gedrukte en geschreven bronnen, kerkelijke archieven, scho len, ligging en geschiedenis van boerderijen en huizen, het verzame len van plaats- en landnamen, be roepen en bedrijven, geestelijk le ven en bouwkunst. Van een verslaggever De „meevallers", waardoor de ziekenfondspremie 0,6 procent zou kunnen dalen in het kader van een eventueel loonakkoord, lijken voor de particuliere verzekering een minder belangrijke rol te spelen. DüSSELDORF (REUTER. AR De Westduitse politie heeft n^i mislukte moordaanslag op cV™ jarige vice-consul Wladimir T van Joegoslavië gisteren tweel goslaven aangehouden. De twed7| niet geïdentificeerde verdachtef 23 en 24 jaar oud zijn weigel vragen omtrent de aanslag oun drempel van het Joegoslavischf sulaat te beantwoorden. Het wr tweede maal. dit jaar dat een Jc Slavische diplomaat het doelwit een aanslag was. In februari dit De verwachtingen waarop de meeste maatschappijen hun premies voor ziektekostenverzekering hebben ge baseerd, lijken aardig te kloppen. Dat zei gisteren desgevraagd de voorzitter van hun overlegorgaan KLOZ. de heer Th. F. Kok. Over het lopende jaar zijn nog niet genoeg cijfers bekend om definitieve uit spraken te doen. Maar over 1975 za ten er weinig verrassingen in de kos tenontwikkeling. Alleen de zieken huiskosten stegen wat minder dan men had verwacht. Wel werden er meer mensen in ziekenhuizen opge nomen. maar ze bleven er gemiddeld korter liggen. De heer Kok herinner de eraan dat het ministerie van' eco nomische zaken de verzekeraars vo- MAASTRICHT Onder leiding van gast-dirigent Lucas Vis zal het Limburgs Symfonieorkest op vrij dag 2 juli een concert geven in het Huis van Bewaring in Maastricht. Het orkest zal 's avonds populair- klassieke muziek spelen voor de de linquenten in de Maastrichtse ge vangenis. Een dag eerder, op don derdag 1 juli. is het LSO te horen op de tweede etage van de vestiging van Vroom en Dreesmann in Maas tricht. Het „lichte" programma draagt de titel Music for the Mil lions. In het kader van de zomerma- nifestatie Maastricht treedt het LSO tenslotte op in het Stok- straatk'warter in de Limburgse hoofdstad. Zaterdagavond 3 juli om 20.00 uur zal bij gunstige weer somstandigheden worden gespeeld op het Thermenplein. glazen- Pensioenen wassers en schoonmakers verhoogd Van een verslaggever UTRECHT De pensioenrechten van de ruim 13.600 deelnemers en gepensioneerden in het bedrijfspen sioenfonds voor glazenwassers- en schoonmaakbedrijven worden per 1 juli met twaalf procent verhoogd. Sinds de beginjaren van het pen sioenfonds zijn de rechten met ruim 68 procent gestegen, waardoor de ontwikkeling in de lonen op de voet is gevolgd. LEEUWARDEN. Omdat zich op waterstaatkundig gebied in Fries land momenteel een dynamische ontwikkeling voltrekt, heeft de Frys ke Akademy een werkgroep voor de waterstaatsgeschiedenis ingesteld. De ontwikkeling voltrekt zich zowel technisch als organisatorisch. Bij de indijkingen wordt groot materiaal gebruikt, zodat de oude werktuigen verdwijnen. Van de drie- vierhon derd waterschappen die er na de laatste oorlog nog waren, blijven als gevolg van concentraties nog maar ruim tien over. De werkgroep krijgt als taak het verzamelen van oude werktuigen, het interviewen van ou deren uit waterstaatkringen, het in ventariseren van het geschreven bronnenmateriaal en het voorberei den van publikaties. Als eerste object is onder handen genomen het samenstellen van een boekje over het oude gereedschap dat bij indijkingen werd gebruikt. Het wordt geschreven door G. R. Groustra. Van een verslaggever AMSTERDAM Ook het laatste slachtoffer van de treinramp in Bel gië is nu geïdentificeerd. Het is de 22-jarige Hendrik Haan uit Gouda. Dat heeft het ministerie van buiten landse zaken gisteren meegedeeld Zoals bekend bedroeg het aantal slachtoffers tien. Negen Nederlan ders en een Amerikaanse. DEN HAAG Nederland heeft de Seychellen, een groep van 92 eilan den in de Indische Oceaan die giste ren onafhankelijk zijn geworden, er kend. Minister Van der Stoel heeft president James Mancham een tele gram gezonden waarin hij hem. na mens de koningin meedeelt dat Ne- derland heeft besloten de republiek te erkennen. Dat heeft het ministe rie van buitenlandse zaken bekend gemaakt. rig jaar maar een berperkte premie verhoging heeft toegestaan. Overigens bestaan er meningsver schillen over de omvang van de fi nanciële reserves die de verzekeraars aanhouden, en die mede de premie bepalen. (De verlaging van de zie kenfondspremie zou mogelijk wor den door de reserves van de fondsen wat te laten dalen). Voor de particu liere maatschappijen geeft de Verze keringskamer richtlijnen voor de omvang van de reserves. Alle maat schappijen zijn het er over eens dat die richtlijnen neerkomen op een te grote reserve. Een deel van hen. de (niet winst beogende) stichtingen, is van plan om van de richtlijnen te gaan afwijken, de premies te verla gen en dus wat op hun reserves in te teren. Die stichtingen hebben vaak bindingen met ziekenfondsen. De andere maatschappijen voelen daar niets voor. Zij zijn bang voor scheve concurrentieverhoudingen. Ze willen liever een gezamenlijk ge sprek met de Verzekeringskamer over deze problemen. De Verzeke ringskamer heeft geen bevoegdheid om direct in te grijpen wanneer een verzekeraar van de richtlijnen af wijkt. De kamer kan dan alleen een gericht „advies" geven. Volgt de be trokken verzekeraar dat advies niet op, dan kan de kamer het publi ceren. werd Consul Edwin Zdvod Frankfurt doodgeschoten. De. ders van die aanslag zijn nog stl op vrije voeten. Topic slaagde"11 de vier kogels, die op hem wi afgevuurd van een afstand van veer 30 meter uit een pistool mi geluiddemper, te ontwijken di een nabije garage te vluchten, de politie. Een agent in burger ingang van het Consulaat moei waken, slaagde erin de schuti achtervolgen, die vluchtte in e< to die werd bestuurd door een plichtige die stond te wachten det Van een verslaggever 'ch EINDHOVEN Op een huis Planciuslaan in Eindhoven zijl ternacht drie schoten afgevuuri bewoners waren thuis, maar niemand geraakt. In de huiskamer werd een schilijf^ en een klok vernield. De derde k werd teruggevonden in de mui: De politie weet totaal niet watje motief voor deze aanslag is gew« Kort voor de schietpartij had drie mannen aangebeld en op ir ft ren en ramen gebonsd. Toen depor woners niet opendeden is het drtorr weggereden in een auto met Int gisch kenteken. Ze lieten wel jaa kogels achter. isti RH Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Tweehonderd militaire ambtenaren hebbed?' een brief aan hun organisaties en de vijf centrales van o heidspersoneel hun verontrusting uitgesproken over de wijjas waarop hun belangen worden behartigd in het georganiseetti overleg. Zij vinden, dat er geen sprake is van werkelijk overleg en dat er uitslui tend dictaten worden voorgelezen. In dit verband wijzen zij erop. dat zij via de publicteitsmedia hebben moe ten vernemen, dat per 1 juli de kof fiemaaltijd wordt afgeschaft en dat ook gedacht wordt aan aantasting van onder meer de ziektekostenver goedingen, de pensioenvoorzienin gen en de wachtgelduitkeringen. In de brief wordt er op aangedron gen, dat de hoofdbesturen van de organisaties hun beleid in het geor ganiseerde overleg ombuigen en dat de afdelingen over op handen zijnde bezuinigingen vooraf worden ge raadpleegd. Volgens de ondertekenaars moet de oorzaak van die bezuinigingen wor den gezocht in het slechte, ondoor dachte regeringsbeleid van de laatste jaren. „Wij moeten daarvoor nu bloeden, maar hebben de neiging hiervoor te bedanken." aldus de brief, waarin de organisaties wordt geadviseerd des noods het georganiseerde overleg de rug toe te keren, zoals de VVDM dat doet. „Op die wijze wordt wellicht bereikt, dat wij te elfder ure niet het kind van de rekening worden". iiar jela .en n eet MAASTRICHT Het Vrijthltfi' Maastricht dat grondig is vernie na de aanleg van een parkeergaim onder het plein zal op 31 ju^l feestelijke wijze worden inges t ten. Dit gebeurt 's avonds met hulp van een historisch kanonnCd dat ook elk jaar met carnaval dif„ doet. De kanonschoten vormen een het startsein vooreen volksfr" met veel muziek en show 01 meer van de militaire kapel vai intendance. Eerder op de dag 1 den spelen op het Vrijthof georg seerd en voor de jeugd popi kastvoorstellingen en een ker Bovendien kunnen de kindi deelnemen aan een tekenwedsti die geplaatst is in het kader van nieuwe Vrijthof. Het stadsbestuur legt op 28 jul laatste hand aan de nieuwe be; ting van het vernieuwde Vrijthj Maar blij vooruitzicht dat mij streelt. Ik zal ontwaakt. Uw lof ontvouwen U in gerechtigheid aanschouwen Verzadigd met uw Godd'lijk beeld Heden nam God tot Zich. na een geduldig ge dragen lijden, mijn innig geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader. Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jacob van Linden Echtgenoot van P. van Vuuren in de ouderdom van 77 jaar. P. van Linden-van Vuuren H. van Linden D. van Linden-van Zanten P. van Linden G. van Linden-Bakker Helena en Petra en verdere familie. Vlaardingen. 28 juni 1976 Asterstraat 31 Geen bloemen en geen toespraken. De overledene ligt thuis opgebaard, gelegenheid tot condoleren aldaar 's middags van 3 tot 5 uur en 's avonds van 7 tot 9 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben donderdag 1 juli a.s. op de algemene begraafplaats „Holy" te Vlaardingen. Vertrek van het sterfhuis om 12 uur. Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats, aanvang om 12.15 uur. Romeinen 8 38 en 39 De Heere heeft na veel lijden tot Zich genomen ons trouw Hoofdbestuurslid de Heer S. de Zeeuw wonende te Gorinchem Amersfoort. 27 juni 1976 Bestuur Vereniging tot opbouw en bewaring van het Gereformeerde leven ..Schrift en Getuigenis" De rouwdienst vindt plaats 1 juli a.s. in de Johan- neskerk te Gorinchem om 10.00 uur. Lied 91:1 Niemand van ons leeft voor zichzelf alleen, of sterft zichzelf, wi| zijn met Christus één. Wanneer wij leven leven wij voor Hem. wanneer wi| sterven horen wij zijn stem. In leven en in sterven weten wij: wij zijn geborgen in zijn heerschappij. Zeer plotseling werd uit onze kring weggenomen onze beminde collega en vriend Ebbel Top in leven hoofd van de Fonteinschool te Assen. De collega's van de kleuterscholen en lagere scholen van het P.C.K.B.O. in Assen 28 juni 1976 ..De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets" Na een langdurig lijden verlost, is heden van ons heengegaan onze lieve en altijd zorgzame Moeder Geertje Verhoeven geboren Ottenhof weduwe van Gerhardus Johannes Verhoeven Zij bereikte de leeftijd van 83 jaar. Zaandam: G. J. Verhoeven M. Verhoeven-Homburg Amsterdam: A. C. J. Verhoeven A. J. Verhoeven-Kooij Zaandam. 28 juni 1976 Huize „Groenland" Corr.adres: Raphaëlstraat 2 II. Amsterdam. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de „Associatie". Jan van Scorelstraat 9 (bij Vincent van Goghweg) te Zaandam. De teraardebestelling is bepaald op donderdag 1 juli a.s. om 13.30 uur op de Algemene Be graafplaats in Zaandam. Vertrek van bovenge noemd uitvaartcentrum omstreeks 13.00 uur. Ge legenheid tot condoleren na afloop van de plech tigheid in de aula van de begraafplaats. Thuis liever geen bezoek. Hij buigt zich over het bestaan van hen, die door de diepten gaan. Lied 4? Met droefheid geven wij kennis van het overlijdi van onze stafdocent Mary van Boelenhoven 28 juni 1976 Het bestuur, de directie en de medi werkers van „de Eekwal" te Eeldi tl De crematie zal plaatsvinden te Groningen of vrijdag 2 juli om 9 uur 's morgens. De zon van ons gezin is weggegaan acl Hilde Martens Dijkhuis-Meijer N Groningen, 29 juni 1976 'P1' én E. Dijkhuis éei Paul Richard Karin Ellen én Annette Aukjeiet lin De crematie zal plaatsvinden vrijdag 2 juli 197flori om 11 uur in aula I van het crematorium t^ai Groningen. Zij. die haar de laatste eer wensen tfoa bewijzen, worden aldaar verwacht 5cj. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de koffie^ kamer van het crematorium. Tijdelijk adres: De Leije 13, Haulerwijk (Fr.). Het bestuur van de Kring Den Haag van Rabo^l banken geeft met leedwezen kennis van het overig, lijden van haar voorzitter de Heer W. L. Arkesteijn Zijn grote inzet voor onze organisatie en zijn' sympathieke optreden zullen bij ons in dankbar^ herinnering voortbestaan. j Moge zijn vrouw en kinderen de kracht ontvangen dit voor hen zo zware verlies te dragen. Namens het bestuur. C. M. Eijgenraam. plv voorzitter B. Uittenbroek. sekretaris Rijswijk (Z-H). 28 juni 1976. rer ioc loj eei

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8