wetenschappelijk medewerk(st)er Ervaren assistent-accountant vrije universiteit lo geestelijk verzorg(st)er wetenschappelijk (hoofd)medewerk(st)er (jong) jurist Gemeente 's-Gravenhage DE ANNE FRANK STICHTING; ADMINISTRATEUR (mnl./vrl.) Universiteit van Amsterdam onderwijs coördinator de rijksoverheid vraagt hoofd onderafdeling inspectie (mnl./vrl.) secretaris (mnl./vrl.) craeyenburch samivoz SCHOOLARTSEN DIENST Universiteit van Amsterdam SCHOOLARTS Het GEMEENTELIJK ENERGIEBEDRIJF biedt een interessante werkkring voor een (mnl. of vrl.) Betrokkene zal worden toegevoegd aan de juridische medewerker van het bedrijf, die hij zal moeten bijstaan bij het adviseren van de directeur omtrent voorkomende juri dische aspecten van contacten van de bedrijfsvoering naar buiten en de voorbereiding van de daaruit voortvloeiende werkzaamheden De voorkeur gaat uit naar een aktieve jonge medewerker, bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar en liefst met reeds enige ervaring, die met overleg te werk gaat. goede con tacteigenschappen heeft, alsmede het vermogen bezit menselijke en maatschappelijke verhoudingen goed aan te voelen. Hij moet geschikt en bereid zijn op de juiste wijze te functioneren binnen het kader van de dienende taak stelling van een openbaar nutsbedrijf dat gas en electrici- teit levert aan ruim 200.000 verbruikers in zijn verzorgings gebied. Afgeronde studie als Meester in de Rechten, civielrechte lijke richting, is vereist. Geboden wordt: Afhankelijk van ervaring een salaris van 2.102.tot 2.973.of tot 3.410,per maand. Voor een kracht die zijn geschiktheid zal hebben bewezen, biedt het bedrijf gunstige promotiemogelijkheden, m.n. voor de opvolging van de bedrijfsjurist die over ruim een jaar wordt gepensioneerd. Vakantietoelage 7.8% van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening en andere gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Van gegadigden wordt de bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verlangd. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitge bracht na toestemming van de kandidaat. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van de volle dige personalia en de naam van dit blad, kunnen binnen 14 dagen onder vacaturenummer D.4.2 worden gericht aan de Directeur van het Gemeentelijk Energiebedrijf, Loosduinseweg 13, 's-Gravenhage. die zich mét een staf van ongeveer 25 medewerkers ten doel stelt de instandhouding en openstelling van het "Achterhuis" met de daarmee samenhangende edukatieve taken en die zich beweegt op het terrein van het plaatselijk, landelijk en internationaal vormingswerk roept sollicitanten op voor de funktie voor belast met de verantwoordelijkheid voor de administratie, alsmede het samenstellen van begroting en jaarstukken. Hij adviseert staf en bestuur in financiële aanlegenheden en heeft de zorg voor tussentijdse verslagleg ging, gericht op de bewaking van het budget. De administrateur is van uit zijn funktie en vanuit zijn medewerkerschap binnen het kader van een gedemokratiseerde struktuur mede betrokken bij het beleid dat gevormd wordt in nauw overleg tussen bestuur, staf en direktie. De kandidaat dient tenminste over het diploma MBA te beschikken, alsmede over ervaring in subsidie-technisch opzicht bij soortgelijke instellingen. Bij aanstelling vindt de salaris-inpassing plaats in schaal G van het rechtspositiereglement voor het vormings- en ontwikkelingswerk (salaris tussen f 2.188,- en f 2. 768,- per maand). Na enige jaren behoort (bij gebleken geschiktheid) inschaling in schaal H tot mogelijkheden (huidig maximum f 3.162,-). Genoemde bedragen zijn inklusief de AOW-kompen- satie, doch exklusief de vakantietoeslag en de bijdrage in de ziektekostenverzekering. Opname in het P.G.G.M.-pensioenfonds. Sollicitaties met curriculum vitae te richten aan het bestuur van de Anna Frank Stichting, Prinsengracht 263-265, Amsterdam. Dc Subfaculteit Sociale Geografie - het Historisch- Geografisch Seminarium - vraagt een Taak: het inventariseren van het voorkomen van 'W'üstungen' in Nederland daarnaast het onderzoeken in hoeverre de in het buitenland geopperde verklaringen voor het ontstaan van 'Wüstungen' door de gegevens betreffende Nederland worden bevestigd of weersproken. Aangezien het hier een doorstroomplaats betreft, (bedoeld ter stimulering van het onderzoek), zal betrokkene te zijner tijd in woord en geschrift bekendheid moeten geven aan het verrichte onderzoek en de resultaten daarvan. Aan de functie is een beperkte bestuurs- en onderwijstaak verbonden; de laatste zal zo veel mogelijk op de onderzoekstaak worden afgestemd. Vereist is een doctoraalexamen historische geografie. Kennis van de estcuropese sociale en economische geschiedenis, bodemkunde of middeleeuwse archeologie strekt tot aanbeveling voor dit onderzoek. Uw sollicitatie kunt u richten aan dr. G. J. Borger, Historisch-Gcografisch Seminarium, Dapperstraat 115, Am sterdam-oost, onder nummer 788 J> bi| wie u ook inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon 020 - 9Z 30 30, toestel 41 of 02995 - 33 31. Voor een der controle-rayons van ons kantoor in Amsterdam zoeken wij contact met een Wij vragen voor deze functie: - meerjarige ervaring op een accountants kantoor - bekendheid met moderne controletechnieken - bereidheid om met een grote mate van zelfstandigheid de taak te verrichten - capaciteiten voor het leiding geven aan jongere assistenten - gevorderde N.I.N.R.A.-studie (bezig met A.O. of in het bezit van S.P.D. 1-diploma en studerend voor S.P.D. 2-diploma) Wij bieden aan voor deze functie: - interessant werkterrein in gevarieerde cliëntenkring - aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket Geïnteresseerden nodigen wij uit telefonisch of schriftelijk contact op te nemen om een afspraak te maken via mevrouw I. de Weerd. Sollicitatie-adres: J. W. Brouwersplein,12 Amsterdam, tel. 020 - 731213 E! paardekooper hoffman accountants amsterdam/breda/ s-gravenhage haarlem/roosendaal/rolterdan terneuzen amsterdam Bij de subfaculteit der Psychologie is per 16 september plaats voor een Deze functionaris draagt de zorg voor de organisatie en de vormgeving van het on derwijs en initieert zonodig verandering. Hij geeft leiding aan het studiesecretariaat. Het zal o.m. tot zijn taak behoren om het secretariaat te voeren van de onder wijscommissie het bestuur van de subfaculteit te ad viseren in zaken betreffende het onder wijs; de onderwijsresultaten te evalueren de onderwijscapaciteit te inventarise ren contact te onderhouden met de zuster- subfaculteiten over onderwijs. Vereisten Gedacht wordt aan iemand met organisa torische ervaring en belangstelling voor onderwijs, bij voorkeur een psycholoog of onderwijskundige. Van deze functionaris wordt verwacht dat hij instemt met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Aanstelling vindt plaats binnen het rangen stelsel van de wetenschappelijke ambte naren. Inlichtingen worden verstrekt door Prof.dr. C. Sanders, tel.020-548 38 45 en door Drs. D.C. Ottevangers, tel.020-548 38 16. Schriftelijke sollicitaties, binnen 3 weken na verschijningsdatum van dit blad. onder vermelding van vacature nummer 610-2136, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105. postbus 7161. Am sterdam. w DE NEDERLANDSE CHRISTELIJKE VERENIGING VAN VERPLEEGKUNDIGEN EN VERZORGENDEN; Keizersgracht 437, Amsterdam-C., zoekt voor haar bureau Een Secretaris chef de bureau (mnl/vrl) Taakinhoud: •het coördineren van de administratieve werkzaamhe den. •het mede voorbereiden, notuleren van vergaderingen en verslaglegging van congressen •het verzorgen van de correspondentie •het bijhouden van de agenda en het archief •het telefonisch verstrekken van informatie aan de leden •het verrichten van redaktionele werkzaamheden (verenigingsblad, jaarboekje e.d.) Funktie-eisen: •middelbare schoolopleiding •goede kontactuele eigenschappen •leidinggevende en organisatorische capaciteiten •uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift Salariëring vindt plaats afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens een schaal van de Bezoldiging Bur gerlijk Overheidspersoneel Opname in het Pensioen fonds voor de Gezondheid. Geestelijke en Maatschap pelijke Belangen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofdbestuur van de N.C.V.V.V., Keizersgracht 437, Amsterdam-C. vac. nr. 6-4004,'0156 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Financiële Zaken, Onderafdeling Inspectie en Financiële Planning Taak: leiding geven aan de bureaus belast met het toezicht op het financieel beleid van de onder het ministerie ressorterende diensten en af delingen. De taak betreft i.h.b. begrotingsvoor bereiding en begrotingsbeheer, o.a. omvattende: beoordelen van beleidsvoornemens op budget taire gevolgen, toepassen van comptabiliteits- voorschriften. Beoordelen op juistheid en doel matigheid van ramingen en voorgenomen uit gaven, begrotingsbewaking en analyseren van het uitgaven- en verplichtingenbeloop. Voorts meewerken aan de ontwikkeling van moderne begrotingstechnieken en geven van beleids- informatieve gegevens en adviezen. Onder houden van in- en externe contacten en deel nemen aan werkgroepen. Vereist: doctoraal examen economie of Neder lands recht of MO-economie of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring in een verge lijkbare functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 5217,- per maand vac. nr. 5-347710156 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Reclasseringsraad te Alkmaar Taak: o.m. begeleiden, coördineren en activeren van de delinquentenzorg in het ressort van de raad. Gevraagd: universitaire opleiding, b.v.k. docto raal examen Nederlands recht. Kennis van maat schappelijk werk strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 2644,- en f 3819,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 4501,- per maand aan wezig. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070) - 61 4311 toestel 537. Bovengenoemde salarissen zijn inclusief de per 1 januari 1976 toegekende toeslag van 4,5%. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Trouw met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM is een nieuw internaat met observatie-afdeling en service-centrum voor 410 geestelijk gehan- dikapten te Nootdorp. Het totale komplex wordt voltooid in 1976. Voor de verdere uitbouw van de pastorale zorg vragen wij een van protestants christelijke huize. Hij/zij zal in samenwerking met de reeds aan wezige r.k.-pastor de verdere opbouw en uit bouw van de pastorale zorg behartigen. Van belang is alleszins het aangaan en onder houden van kontakten met de geestelijk ge- handikapten zelf en de groepsleid(st)ers. Hij/zij zal in staat moeten zijn om vanuit ge noemde kontakten pastorale aktiviteiten te ontplooien, te denken valt hierbij aan het ver zorgen van liturgische diensten, groepsaktivi- teiten en individuele relaties. Tot de taak behoren eveneens kontakten met ouders, welke voornamelijk in samenwerking met het maatschappelijk werk behartigd wor den. Deels komen deze kontakten ook tot stand in gespreksgroepen met de ouders. Voor een goed funktioneren is een inter disciplinaire samenwerking belangrijk. De pastoraal medewerkers nemen deel aan het overleg dat de pastoraal medewerkers binnen de Samivoz-instellingen regelmatig houden. Salariëring volgens de normen van de Nationale Ziekenhuisraad. Telefonische inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer R. van de Sanden, pastor, telefoon (01731) 8140. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van Craeyenburch, postbus 15 te Nootdorp. De vakgroep Moderne Nederlandse Letterkunde van de Faculteit der Letteren vraagt, zo mogelijk per 1 september, een voor de tijd van één jaar. Hij/zij zal belast worden met het onderwijs aan prekandidaten, te weten een inleidende cursus in literatuur-wetenschap en/of een historisch overzicht van literaire stromingen en generaties sinds 1830, voorts met beperkte bestuurswerkzaamheden en met eigen, of in teamverband verricht, onderzoek. Inlichtingen kunt u inwinnen bij drs. E. Endt, telefoon 020 - 525 3554 ('s avonds 02993 - 11 28 of 1471). Uw sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen, richten aan de Voorzitter van de Sollicitatiecommissie Moderne Letterkunde, Herengracht 330-336, Amsterdam, onder nummer 783 J> distrikt Dokkum De commissie van beheer van de schoolartsendienst voor het distrikt Dokkum, omvattende de gemeenten Dokkum, Kollumerland c.a., Oostdongeradeel, Westdongeradeel en Schiermonnikoog, roept wegens pensionering van één van de in dienst zijnde artsen, sollicitanten op voor de funktie van Indiensttreding per 1 maart 1977. Aan de dienst is het geneeskundig schooltoezicht opgedragen van de leerlingen van 33 scholen voor kleuteronderwijs, 43 scholen voor basis- en buitengewoon onderwijs en 14 scholen voor voortgezet onderwijs. De personeelsbezetting bij de dienst bestaat uit twee artsen en een t assistente. V Salarisgrenzen per 1 januari 1976: f 4.637,- tot f 5.559,- of in geval 1 geregistreerd als sociaal-geneeskundige, tak jeugdgezondheidszorg, 4.910,-tot 6.253,-per maand. Verder is de rechtspositie-regeling geldende voor het personeel in dienst c van de gemeente Dokkum op deze funktie van toepassing. f Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgaaf van referentie-adressen in te dienen bij de burgemeester J.P. Miedema van Dokum, voorzitter van de commissie van beheer van de dienst, p/a Stadhuis Dokkum, binnen 14 j dagen na verschijnen van dit blad.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28